Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 13 минути, Чингис Хан написа:

Тук е света на Исус, 

Света е този който носиш в себе си, религията също, а как ще се нарича бога  който почиташ не е от значение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 21,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

1762

• emmi

2257

• Уиш...

1710

• M.Николов

1279

преди 26 минути, Чингис Хан написа:

Аз нямам нужда да питам когото и да било колко съм вървежен, и нямам нужда от нечия валидация.А ти щом си стигнал до там, да питаш някой колко си вървежен……? Имаш дълбоки комплекси и проблем със самочуствието Радулчо. Вместо почивните дни да тракаш безцелно по клавиатурата, запиши си час при психолог Ани Владимирова и може и да станеш някой ден вървежен……. е не колкото мен разбира се, но за твойто ниво там горе-долу да му мяза……..

Това е родното място на Хасан и света на алах и там може и да минават  мурафетите му. Тук е света на Исус, и ще трябва или да целува библия или з@дник.

Кой и къде е света на Исус? Европа ли? Така е теоретично, но в Европа също живеят 50 милиона мюсюлмани (не претендирам за супер точност в бройката) и не съм чувала или виждала някой от тях да целува Библията. Някой, ако е чувал, чел, знае отнякъде, да напише тук. Ще дам 1000 лева кеш на този, който ми покаже мюсюлманин да целува Библия. Защото е абсолютно невъзможно дори и на ниво мисловен експеримент това да се случи. И никога не се е случвало това в човешката история, откакто ислямът е създаден до ден днешен.

А теб какво те бърка и засяга, че Мориати изповядвал друга религия? Или те е яд и се комплекисраш от него и Радул, че са по-интересни и забавни като мъже и форумни участници, по-естествени като отношение и с по-готино чувство за хумор от теб ли?  Ами по-интересни са и по-забавни са и имат, и показват човешко отношение, за разлика от теб и много други като теб, и в този форум, и в истинския живот навън.

И още нещо. Библия се пише с голяма начална буква - Библия, а не библия, както ти си написал в твоя коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Чингис Хан написа:

Аз нямам нужда да питам когото и да било колко съм вървежен, и нямам нужда от нечия валидация.А ти щом си стигнал до там, да питаш някой колко си вървежен……? Имаш дълбоки комплекси и проблем със самочуствието Радулчо. Вместо почивните дни да тракаш безцелно по клавиатурата, запиши си час при психолог Ани Владимирова и може и да станеш някой ден вървежен……. е не колкото мен разбира се, но за твойто ниво там горе-долу да му мяза……..

Това е родното място на Хасан и света на алах и там може и да минават  мурафетите му. Тук е света на Исус, и ще трябва или да целува библия или з@дник.

Аз си мислих, че благодатния огън идва от Йерусалим, то идвал от Европа.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Благодатен_огън

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, acnekt написа:

Аз си мислих, че благодатния огън идва от Йерусалим, то идвал от Европа.

Благодатният огън се заражда в Йерусалим, а от къде ще ти го донесат е друг въпрос. Принципно е такъв (благодатен) само за определен срок от време. Само тези които са били в Йерусалим по време на появата му могат да ти обяснят какво е това.

Така, че е възможно да дойде от Европа. Примерно във Варна е дошъл от Румъния тази година ...

п.п. Христос Воскреси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес цял ден ми е едно такова понеделнишко , а то - петък
Обърка се тоя свят .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Trichocephalus написа:

такова понеделнишко , а то - петък

Нормално е ... след празник е днес ...

Бая се схванах докато косих в Балкана. Отгоре на това и за утре остана работа ... :) Не ми стига, че в двора има, а и горе ме чака пак работа ...

Я да кажа перманентно едно .... Наздраве! :beer: (Чакам останалото агнешко да се изпече...) Днес аз готвя!!! :) (Уча жена си на бикярско готвене ... с малко съдове и прочие ... ) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, кака написа:

Кой и къде е света на Исус? Европа ли? Така е теоретично, но в Европа също живеят 50 милиона мюсюлмани (не претендирам за супер точност в бройката) и не съм чувала или виждала някой от тях да целува Библията. Някой, ако е чувал, чел, знае отнякъде, да напише тук. Ще дам 1000 лева кеш на този, който ми покаже мюсюлманин да целува Библия. Защото е абсолютно невъзможно дори и на ниво мисловен експеримент това да се случи. И никога не се е случвало това в човешката история, откакто ислямът е създаден до ден днешен.

А теб какво те бърка и засяга, че Мориати изповядвал друга религия? Или те е яд и се комплекисраш от него и Радул, че са по-интересни и забавни като мъже и форумни участници, по-естествени като отношение и с по-готино чувство за хумор от теб ли?  Ами по-интересни са и по-забавни са и имат, и показват човешко отношение, за разлика от теб и много други като теб, и в този форум, и в истинския живот навън.

И още нещо. Библия се пише с голяма начална буква - Библия, а не библия, както ти си написал в твоя коментар.

Виж Каке, въпрос на интилигентност е да разбереш, кога някой ти говори в буквален, и кога в преносен смисъл………  Аз имам доста приятели от Ислямския свят, включително и ходжи, но са истински мюсюлмани, и след като са дошли да живеят в християнския свят респектират християнските правила за живот в него.А това шуменско мекере Мориати, Синбат, Аладин и прочие и той не знае горкия какъв е…… Незнам колко е интересен, но е с доста банове във форума, което показва, че не става.Форумното общество го изхвърля.Както в живота, когато пречиш на обществото в по тежки форми, просто те изолирват или в психиатрично заведение или в затвора.Във форумите е бан.

Лек ден!

П.П.  След като ти е интересно с Мориати и Радул забавлявайте се в групата.Хубави мигове ви желая!:bye1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Чингис Хан написа:

Виж Каке, въпрос на интилигентност е да разбереш, кога някой ти говори в буквален, и кога в преносен смисъл………  Аз имам доста приятели от Ислямския свят, включително и ходжи, но са истински мюсюлмани, и след като са дошли да живеят в християнския свят респектират християнските правила за живот в него.А това шуменско мекере Мориати, Синбат, Аладин и прочие и той не знае горкия какъв е…… Незнам колко е интересен, но е с доста банове във форума, което показва, че не става.Форумното общество го изхвърля.Както в живота, когато пречиш на обществото в по тежки форми, просто те изолирват или в психиатрично заведение или в затвора.Във форумите е бан.

Лек ден!

П.П.  След като ти е интересно с Мориати и Радул забавлявайте се в групата.Хубави мигове ви желая!:bye1:

Благодаря ти за отговора. 

Ние пречехме на форумното общество, защото много шум вдигнахме и затова самосиндикално се изолирахме и сега се забавляваме на Острова на Прокажените 🙂

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, кака написа:

Благодаря ти за отговора. 

Ние пречехме на форумното общество, защото много шум вдигнахме и затова самосиндикално се изолирахме и сега се забавляваме на Острова на Прокажените 🙂

Поздрави

Поправка Остров на Любовта. Прокажени са може би други хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, кака написа:

Във съвсем образователен план:

1. Таурат (Петокнижието на Мойсей от Стария Завет) и Инджил (Евангелията от Новия Завет) са свещенни книги в Исляма и всеки добросъвестен мюсюлманин е длъжен вярва на низпосланото в тези текстове.
  2. За мюсюлмани се считат и А'л ал-Китаб (Хората на Писанието), в тази категория влизат и християните с особен статут на съдружаващи. А децата в невинната си възраст се считат за мюсюлмани априрори.

Така че, нищо чудно, някой ден да видиш как мюсюлманин целува Библия. Догматично, в това няма нищо грешно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, darkterminal написа:

1. Таурат (Петокнижието на Мойсей от Стария Завет) и Инджил (Евангелията от Новия Завет) са свещенни книги в Исляма и всеки добросъвестен мюсюлманин е длъжен вярва на низпосланото в тези текстове.
  2. За мюсюлмани се считат и А'л ал-Китаб (Хората на Писанието), в тази категория влизат и християните с особен статут на съдружаващи. А децата в невинната си възраст се считат за мюсюлмани априрори.

Така че, нищо чудно, някой ден да видиш как мюсюлманин целува Библия. Догматично, в това няма нищо грешно!

С модератор не искам да споря :giggle1: . Баба казавше: "Пази се от мъж, който ти казва, че те обича и от модератор, който те поучава" :giggle1:

Може и така да стоят нещата на теория

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, кака написа:

С модератор не искам да споря :giggle1: . Баба казавше: "Пази се от мъж, който ти казва, че те обича и от модератор, който те поучава" :giggle1:

Само да си посмяла! Аз съм много страшен модератор! Чак ме е страх от самия себе си... Само Космоглавият е по-страшен от мен... От него, дори и Панка я е страх!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Чингис Хан написа:

Франки, Франки... Концентрирай се! Гледай внимателно- колко пръста виждаш? Къде по дяволите видя да те питам, какви нужди имаш или нямаш??? Или пък с коя докторка да си прекарвам свободното време? Питах те нещо съвсем просто! Какво стана, не разбра въпроса ли? Труден ли ти дойде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, darkterminal написа:

Всички книги са свещенни за мюсюлманите Тора, Библия, но най-достоверна е последната версия на тези книги тази от Мухамед. Коран.

Все пак е последна актуална версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, кака написа:

Прибързано заключение правиш, @darkterminal е човек с богата обща култура с голям умствен капацитет от който може да се научи много във всяко отношение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

Едно е да  се признава за низпослана  , но не се почита, понеже има грешки в нея и противоречия с Корана  .. И да се целуне ще е грях.. харам ..мхм .. В това кака  е права...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, пантофка написа:

Стига сте се задълбавали!

Мислете за лятото...:vacation6:

Лятото е тук...

Spoiler

10352ef413e6.jpg

Spoiler

5e3fa12e0b6a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, пантофка написа:

То потене може и посредзима да си докараш

Е да, но тогава по-лесно се охлаждаш :P.. И дори замръзваш....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване