Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 5 минути, Уиш... написа:

олеее, това като кози косъм ли действа??? на кого сте дали да пази бинзина викаш:D

Ми на село, нямаше много забваления като бяхме малки... Минаваш в сладкарницата и забърсваш шише с боза, една бишкота и един сладолед от 15 стинки и фърчиш да играеш... Фърчиш, фърчиш па те резне на 5 пръста под пъпа, леко в дясно и ако си разчел посланието правилно, почваш да си търсиш храст... Ако не му обърнеш внимание овреме, после си търсиш чешма, да си умиеш прасците и питите... След многократни експерименти ти се избистря цялата химия на процеса... Колкото е по-резлива и шупнала бозицата и колкото е по-стар сладоледа, толкова по-силни са каталитичните взаимодействия на лунните протуберанси с гладката мускулатура на стомашно-чревния тракт... Оказа се, че бишкотата има флегматизиращо действие, сиреч работи, като инхибитор... А сладоледа спокойно мош да го заместиш с чаша прясно мляко или с един резлив айран - без сол... Ей така се учеше навремето битова и органична химия... Усвояваше се на практика, през почивките, а не като сега от учебниците и в час...

преди 18 минути, Уиш... написа:

олеее, това като кози косъм ли действа??? на кого сте дали да пази бинзина викаш:D

подло Дарки. не ми стига изветрелия простамол ми и стоперан:lol6:

без време ш'ма изгоните 

И с кози косън имаше история на село, ма не знам дали ше я намеря...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, дръндю написа:

изтриха ми коментара по повод,  коментиращите в този линк
нещто съм нагазил ф лука

чек да пробвам кът картинка, пъ кът мъ накажи модератора, жив и здрав дъй
225273066_.JPG.21864f96d969029753f67c591b3ce13e.JPG

Ама видя ли мадамата ? Ти недей коментира коментиращите.

Питам от твоята махала ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, darkterminal написа:

Ми на село, нямаше много забваления като бяхме малки... Минаваш в сладкарницата и забърсваш шише с боза, една бишкота и един сладолед от 15 стинки и фърчиш да играеш... Фърчиш, фърчиш па те резне на 5 пръста под пъпа, леко в дясно и ако си разчел посланието правилно, почваш да си търсиш храст... Ако не му обърнеш внимание овреме, после си търсиш чешма, да си умиеш прасците и питите... След многократни експерименти ти се избистря цялата химия на процеса... Колкото е по-резлива и шупнала бозицата и колкото е по-стар сладоледа, толкова по-силни са каталитичните взаимодействия на лунните протуберанси с гладката мускулатура на стомашно-чревния тракт... Оказа се, че бишкотата има флегматизиращо действие, сиреч работи, като инхибитор... А сладоледа спокойно мош да го заместиш с чаша прясно мляко или с един резлив айран - без сол... Ей така се учеше навремето битова и органична химия... Усвояваше се на практика, през почивките, а не като сега от учебниците и в час...

на това му се вика да натрупаш богат житейски опит още в детската градина:D пък аз се чудех как да се отърва от  двойки по химия :ph34r:

преди 2 минути, пантофка написа:

И кви инхибитори тургаш в питиетата...малее

кот изпаднало от  ягешките джобовете,всичко на тезгяха:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Уиш... написа:

на това му се вика да натрупаш богат житейски опит още в детската градина:D пък аз се чудех как да се отърва от  двойки по химия :ph34r:

...

Наче... Двойките по хиния са страм и простор за всякоя част от ламерското природонаселение на държавата! Зими си срога съпилежка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

днес ям хора. в клипчето така са го измислили:D

току-що, darkterminal написа:

Наче... Двойките по хиния са страм и простор за всякоя част от ламерското природонаселение на държавата! Зими си срога съпилежка!

срамувам се , ама не е достатъчно:shy11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пп взимам кофата на момчето и отивам да удавя балона на момичето защото покривът е спукан  и луната пече:clown:

преди 1 минута, пантофка написа:

Подкарваш ги с шотчета и после ...мани мани

на това му се казва да изненадаш дори себе си:biggrin:

преди 25 минути, darkterminal написа:

И с кози косън имаше история на село, ма не знам дали ше я намеря...

потърси потърси.. пред тоалетната още не е заформила голяма опашка:ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Уиш... написа:

дори себе си

Това е върха на пирамидата...ади потапям се , че празниците се изпариха вече...до нови срещи 

Драги зрители на радиото дето четете ...бла бла 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Уиш... написа:

Мен не мож да ме изядеш, щото съм ЗИЛ според един тук.

А според Шакирчо съм и много лоша интригантка. Тъй че ако отхапеш все пак нещо, то ще ти приседне и ще го изплюеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, пантофка написа:

Това е върха на пирамидата...ади потапям се , че празниците се изпариха вече...до нови срещи 

Драги зрители на радиото дето четете ...бла бла 

лекинка,

и до пак ( :

преди 1 минута, Mediterranean написа:

Мен не мож да ме изядеш, щото съм ЗИЛ според един тук.

А според Шакирчо съм и много лоша интригантка. Тъй че ако отхапеш все пак нещо, то ще ти приседне и ще го изплюеш

Страшна Страшимира си..

мен  не ме бърка, сепак сме три глави.. ама ай, заради празниците да не прайм хорър

простотейшъна отиде на мах, :ph34r:

Даркото ела ме ритни че   моторетката нещо не пали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mediterranean написа:

Къде е Шакирчо?  Исках да го поздравя с неговите любими километрочни баджаци. Ама нещо го няма

ако много държиш да се дракате, остави го/клипчето/ , ние ще му го предадем   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mediterranean написа:

Той държи, не аз.   

И не е клипче, а снимка. Баджаците на любимата му коза.

важното е  да има крайни думи, да не кажа грозни

после що така

и до безкрай 

тук аз съм нокомпренде

оставям един стих , да ми неутрализира глупостите от последния час.

барем вържа 3ката по химия :shy11:

Аксиоми

Свобода е там, където
са живели птици.
Не флиртувайте с небето,
ако сте къртици.
Любовта е просто нещо –
„среща и разлъка“.
Не прегръщайте горещо,
ако сте безръки.
А човек е най-бездомен
в къщата от проза.
Не припадайте по спомен,
ако сте склерози.
Тя – Мария, без да иска,
но уби снежинка.
Не четете Борис Христов,
ако сте блондинки.

Камелия Кондова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Уиш... написа:

Не припадайте по спомен,
ако сте склерози.

горкият аз
:sobbing:

преди 4 часа, Mediterranean написа:

Ама видя ли мадамата ? Ти недей коментира коментиращите.

Питам от твоята махала ли е?

от нашта маалъ е
много е работлива

:lol6:

добро утро, лудницата
време е за хапчета

cd3de83016dab202c66dd692cc58dbbc.thumb.jpg.8fafb10b3a17994855f3e3cc0f12981e.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Закусваме в хотела ни Four Seasons след което започва поредния ни ден на приключения в Кайро.

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване