Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

току-що, darkterminal написа:

Емо! Ела си! Не си лягвай! Тя Уишата не се криела... Тя ни цитиргала!

за срамутите станах заради вас, фанаха ме на другия екран че цъкам.. :D

голям зор, голям рев

току-що, darkterminal написа:

И?

Емата голямо бързане за се мята при котките. 

преди 4 минути, darkterminal написа:

А! То, това мучо е на испански... Там е нормално е да не разбирява...

нормално я:D аз що съм си заплюла нокомпрендето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Уиш... написа:

голям зор, голям рев

...

Ми не може то така! Да си цъкаш без да се показваш! Се ино стенния часовник да вика Ку-ку, а кукувичката да не се показва... Къде ги да дават тия? А и въобще, справедливо ли е?

...

И ас зех да галя Мишката и докато бях прав сичко си беше наред... В момента в който си легнах и тя реши, че си има по-важна работа под леглото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Уиш... написа:

за срамутите станах заради вас, фанаха ме на другия екран че цъкам.. 

Баси, и ти ли си хакер?:biggrin:

преди 2 минути, darkterminal написа:

И ас зех да галя Мишката и докато бях прав сичко си беше наред... В момента в който си легнах и тя реши, че си има по-важна работа под леглото...

Тая котка не ти влияе добре :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, darkterminal написа:

Ми не може то така! Да си цъкаш без да се показваш! Се ино стенния часовник да вика Ку-ку, а кукувичката да не се показва... Къде ги да дават тия? А и въобще, справедливо ли е?

а-ха, това пък на теб ти е най- редовния номер. 

е как прав я галиш?:clown:

преди 2 минути, M.Николов написа:

Баси, и ти ли си хакер?:biggrin:

щом ме фащат, смятай какъв хакер съм:wub:

преди 4 минути, M.Николов написа:

ахахаххаа,кодката мишка:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

...

Това па шо?

а-ха, това пък на теб ти е най- редовния номер. 

...

Това е друго! Ас може!

...

е как прав я галиш?:clown:

...

Ми ей тъй! Седя си на един или два крака, гушкам я с лявата ръка и я гальосвам с дясната... По гащи! Да не си мислиш, че съм по папийонка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е друго! Ас може!

моля моля ,беззегзизми

Ми ей тъй! Седя си на един или два крака, гушкам я с лявата ръка и я гальосвам с дясната... По гащи! Да не си мислиш, че съм по папийонка...

бе,  тая гледка не е за изтърване.:Dиде реч за ти и котка в подобна конфигурация, папионката ти не  е толкова  интересна:D

преди 1 минута, M.Николов написа:

Стария Дарктерминал, който помня не би си и помислил да гали кодки.:no-no:

прай се на  гръмнат

мишката му е влязла под кожата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Стария Дарктерминал, който помня не би си и помислил да гали кодки.:no-no:

Галенето на кодки си е супер... Гледането им не ми е по вкуса... И своенравносттъ им... Откъде накъде, прав може да я галя, а легнал не може...И други такива самопроизволия...

преди 1 минута, Уиш... написа:

моля моля ,беззегзизми

...

Ма то не е по полов признаг диференцияцията, а по личностен... Тоестъ, ас може, а Уиата не бива! Щоту, т тува ас не съм некъф интересен и забавен и къдет смен, там и бес мен... А бес Ламиша не може! Тоджка!

преди 1 минута, Уиш... написа:

...

бе,  тая гледка не е за изтърване.:Dиде реч за ти и котка в подобна конфигурация, папионката ти не  е толкова  интересна:D

Ееее... Как... Боксерите ми са със Спондж Боб, със Зомбита и с Норт Парк... Се пак... Моля... Да си имаме уважението... По боксерки, тумбак и кодка  всеки би бил ентересен! Нема такива снимки без пари...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ма то не е по полов признаг диференцияцията, а по личностен... Тоестъ, ас може, а Уиата не бива! Щоту, т тува ас не съм некъф интересен и забавен и къдет смен, там и бес мен... А бес Ламиша не може! Тоджка!

еее, няма такава баданааарркааааа 

преди 3 минути, darkterminal написа:

Ееее... Как... Боксерите ми са със Спондж Боб, със Зомбита и с Норт Парк... Се пак... Моля... Да си имаме уважението... По боксерки, тумбак и кодка  всеки би бил ентересен! Нема такива снимки без пари...

добре де, неочаквах че ще извадиш интересни гащи:D но това с котката още ми е мега сърпрайс. ама като се замисля, то и коткогинизма  ти е същи като мизогинизма:ph34r:

преди 8 минути, darkterminal написа:

Галенето на кодки си е супер... Гледането им не ми е по вкуса... И своенравносттъ им... Откъде накъде, прав може да я галя, а легнал не може...И други такива самопроизволия...

искаш подарък плющена котка за Рд?:wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Уиш... написа:

еее, няма такава баданааарркааааа 

...

Чи ако не е Ламер да си прави континенти на мажоретните си лами, кой друк тугъс да м ги прави? М?

преди 7 минути, Уиш... написа:

...

добре де, неочаквах че ще извадиш интересни гащи:D но това с котката още ми е мега сърпрайс. ама като се замисля, то и коткогинизма  ти е същи като мизогинизма:ph34r:

...

Ми как да ти кажа... Като те погледнат три чифта очи с въпросителен поглед, пълен с очакване... И ще, не ще... Ламер си настъпва на масафа и взима правелното решение... Сега Кибритената Клечица си има бебе и по-малко се занимава да ме гони мене... Мечолини си има сестра, той я прегръща, целува, разнася и и грае с нея все едно е пет години... Кодката са и има семейство... А пък ас съм на печалба од цялата интифада щото всеки си е намерил некфо свое щастие с котака, а мен по-малко ме ръчкат... Освен това, аз заявих, че на тая кодкасамо ще и се радвам и че който си я е донесъл, да си се сгрижи за нея... Тръц...

преди 14 минути, Уиш... написа:

...

искаш подарък плющена котка за Рд?:wub:

Не може! Тъпи ще ревнува! А той е много сръдлив...

41MzIKWzx0L._AC_SX425_.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, darkterminal написа:

Чи ако не е Ламер да си прави континенти на мажоретните си лами, кой друк тугъс да м ги прави? М?

къдри ги  тогас, пък ний шсе червим, като ги накъдриш въз повечко.:wub:

Ми как да ти кажа... Като те погледнат три чифта очи с въпросителен поглед, пълен с очакване... И ще, не ще... Ламер си настъпва на масафа и взима правелното решение... Сега Кибритената Клечица си има бебе и по-малко се занимава да ме гони мене... Мечолини си има сестра, той я прегръща, целува, разнася и и грае с нея все едно е пет години... Кодката са и има семейство... А пък ас съм на печалба од цялата интифада щото всеки си е намерил некфо свое щастие с котака, а мен по-малко ме ръчкат... Освен това, аз заявих, че на тая кодкасамо ще и се радвам и че който си я е донесъл, да си се сгрижи за нея... Тръц...

нали, като им видиш радостта в очите  и... ше галиш мишката , де ще бягаш

Не може! Тъпи ще ревнува! А той е много сръдлив...

41MzIKWzx0L._AC_SX425_.jpg

олее, Тъпи жив ли е?мишито ако не му разкаже скоро играта.. бебе ли е кота, или голяма я взехте?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Уиш... написа:

къдри ги  тогас, пък ний шсе червим, като ги накъдриш въз повечко.:wub:

нали, като им видиш радостта в очите  и... ше галиш мишката , де ще бягаш

олее, Тъпи жив ли е?мишито ако не му разкаже скоро играта.. бебе ли е кота, или голяма я взехте?

Тъпиту ми е подарък от Кибритената Клечица, така че не може да не е жив... Инак ше ме изидът мене... Пък и ас си го обичам... В самото начало го водех навсякъде с мен, даже в ресторантите поръчвах кола от негово име и се извинявах на сервитьорките, че е много невъзпитан и не ще да говори сам, а аз ще трябва да поръчвам от негово име... Но да не се притесняват, щото той и без това сега не е гладен... Или че наскоро е имал разстройство и е по-добре да не яде в тяхното заведение и ей такива... В началото Мечолини много се стягаше... После оставихме да се стягат асамо сервитьорките :)

А Мишката я донесоха бебе, колкото един мъжки юмрук голяма с едни сивкаво-зелени очи... Няма такъв разбойнически поглед... И от всичко става играчка... Много обича да седи по разни кутии и кашончета... Да гони шумкащи найлони и топчета... И да си играе с "папагалчетата" едни тънки еластични пръчки със звъбче и китка пера накрая... Но най-голямата игра става с чорапите на Мечолини... Тя усеща, че е най-малък и че акъла им е примерно еднакъв и го е признала за най-обичаното същество у дома... Ей така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, darkterminal написа:

Тъпиту ми е подарък от Кибритената Клечица, така че не може да не е жив... Инак ше ме изидът мене... Пък и ас си го обичам... В самото начало го водех навсякъде с мен, даже в ресторантите поръчвах кола от негово име и се извинявах на сервитьорките, че е много невъзпитан и не ще да говори сам, а аз ще трябва да поръчвам от негово име... Но да не се притесняват, щото той и без това сега не е гладен... Или че наскоро е имал разстройство и е по-добре да не яде в тяхното заведение и ей такива... В началото Мечолини много се стягаше... После оставихме да се стягат асамо сервитьорките :)

оооо,Тъпито дете на  любовта било, забравила съм, мооо. а  сервитьорите всичко са виждали , явно сте попадали на  аджамии))

Пак да го разходиш свят да види  

преди 11 минути, darkterminal написа:

А Мишката я донесоха бебе, колкото един мъжки юмрук голяма с едни сивкаво-зелени очи... Няма такъв разбойнически поглед... И от всичко става играчка... Много обича да седи по разни кутии и кашончета... Да гони шумкащи найлони и топчета... И да си играе с "папагалчетата" едни тънки еластични пръчки със звъбче и китка пера накрая... Но най-голямата игра става с чорапите на Мечолини... Тя усеща, че е най-малък и че акъла им е примерно еднакъв и го е признала за най-обичаното същество у дома... Ей така...

тъй тъй :biggrin: много се радвам че си имате веселушка, да ви прави смях,пък ти като си решил само я гали ))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Уиш... написа:

оооо,Тъпито дете на  любовта било, забравила съм, мооо. ...

Верно си забравила.... Тогъс Ламерил се скъса да ми се присмива... Няма такава забава...

... а  сервитьорите всичко са виждали , явно сте попадали на  аджамии))

...

Бе... Сичко... Тъпи не го бяха виждали :)

...

Пак да го разходиш свят да види  

...

Свърши тая... Мина му модата... Ся лежи заровен между шапката ми съселска глава и шапката ми глава на бяла мечка...

...

тъй тъй :biggrin: много се радвам че си имате веселушка, да ви прави смях,...

Няма по-беладжийска кодка ти казвам... Крие се, прави засади, скача да лови каквото е решила... Вупще, мила хулиганка...

...

... пък ти като си решил само я гали ))

И тая крепост ще падне... За сега обаче отлагам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ауууу, от сичко най- много ми се набиха в окото шапките , луда завис ме загриза. 

забравила съм я.. ней добре работата. с Тъ пито под мишница коскоджа ти мъж, малко трудно да не ти се хили. 

преди 15 минути, darkterminal написа:

Няма по-беладжийска кодка ти казвам... Крие се, прави засади, скача да лови каквото е решила... Вупще, мила хулиганка...

щом е женска може и така да си остане, особена ако не я кастрирате

вечерта мина коткокодово

едни стари маци от мен, и се пампулвам и аз

Spoiler

349873774_Webp.net-resizeimage(22).jpg.6193572e5ebcc7965a54a1f7025d77d5.jpg

блейки като авторката си:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, darkterminal написа:

Лекинка Уишоууу!

мхм, мишката  те заведи при коледните курабии:biggrin: апни си, апни

пп видя ли сега ко напрай, зачетох се и ми домъчня за Мерил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, VeeeSeLa написа:

Сори, ма ми стана любопитно, кой тоя Ангел?

Не е този за който мислиш. :) Определено не го познаваш. 

...

Добро утро! :newspaper:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dioib :cat написа:

Добро утро! :newspaper:

Добро утро. Търкаляш ли камъни? Правиш ли къщи?

Нищо не правиш, само пиеш.

Виж ората какви къщи си правят от камъни!

1.jpg.31e56130df4b00129483be47333ecb20.jpg

Стига пивтуня. Търкаляй камъни. Прави къщи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, skalata_73 написа:

Стига пивтуня. Търкаляй камъни. Прави къщи.

Бе аз ги търкалям, но няма кой да ги реди. :) Затуй и понеже съм сам нещата стават бавно. А всеки трудещ се знае. След работа по една ракия, за да се махне потта. ;) 

И друго .... хм .... забравяш, че и в полето имам дела. НО, бате, не се оплаквам, а си нося кръста и определено явно не си чел за един праведен който като отишъл на оня свят автоматично се насочил към ада, ама като разбрал, че в рая няма данъчни преглътнал факта, че няма и пивници ... и се съгласил да е в рая. :) 

п.п. Ползвайте алкохола по предназначение! Не го разхищавайте!!! Споделяйте го с ближния. По-добре пияница, а не алкохолик неделчеф ... :) 

преди 26 минути, skalata_73 написа:

Прави къщи.

Сетих се стар виц. 

Двама познати.

Единия се хвали, че направил малък бизнес.

- И какъв ти е бизнеса? - Пита другият.

- Ми, ...  бардак. 

- А какво предлагаш? - Любопитство подгонило другият.

- Ми А нал но 10 лв. О рал но 5 лв.

- Ами нормално чу ка не? - Проявил интерес другият.

- Е, малък ми е бизнеса ... Сам съм, не мога да си позволя да наема трудещи се жени ... :)  ... А и родата храня .... :) 

преди 31 минути, skalata_73 написа:

Стига пивтуня.

Жената (все още трезва...) се сети друг стар виц:

Две баби четат некролог. Едната пита другата:

- От какво е умрял? - А другата казва:

- Ми то си пиши ма .... прочети .... от роднините .... долу в дясно .... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, M.Николов написа:

Е...то оставаше и да си има.:rolleyes:

Ми, чувам, хората имале..... 

преди 9 часа, darkterminal написа:

Емо! Ела си! Не си лягвай! Тя Уишата не се криела... Тя ни цитиргала!

Додах си! 

преди 9 часа, M.Николов написа:

Ама ще спиш ли?

Мноу хубаво спах

преди 9 часа, Уиш... написа:

Е?

Кво е? Моташ се 

преди 9 часа, Уиш... написа:

голям зор, голям рев

нормално я:D аз що съм си заплюла нокомпрендето

Емата си има грахик! А съм го истървала а сички места за спане заети

преди 9 часа, darkterminal написа:

Ма, то не мое без разрешение да се променя височината на чесани, къдя ги дават таквиз рабути!? Като са ти разрешили праф - край

Добрютро! 

Стискаме здравж очи, затваряме носъ с два пръста и скачаме у дъльбокото! 

Николоф да раскаже колко народ избиха у книгата и кой е добрия и има ли готена мадама дето е двоен агент

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване