Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

Чудя се да пробвам ли стоката от Бразилия? Лимитирани бройки, баси преставяш ли си вътре да има некви опияти? Кристъл мед, зема са помисля за Батман и довечера да обера неко Банка.

C4F04581-6850-49C3-A3CC-3FBB46DA8F60.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Граф Монте Кристо написа:

Чудя се да пробвам ли стоката от Бразилия? Лимитирани бройки, баси преставяш ли си вътре да има некви опияти? Кристъл мед, зема са помисля за Батман и довечера да обера неко Банка.

C4F04581-6850-49C3-A3CC-3FBB46DA8F60.jpeg

Batman Dancing GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глей го тоя па колко пръстени си е сложил. Някъде май бях чул, че тва било женско. Да носиш пръстен било женско. Изброих към осем тука...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Радул написа:

Глей го тоя па колко пръстени си е сложил. Някъде май бях чул, че тва било женско. Да носиш пръстен било женско. Изброих към осем тука...

Ти на разните му джуджаши,и селяци  киселяци  ли вярваш, или на хората ммм?  :whist: .

:beer:

Your Guide to Buying and Styling Men's Rings - Fashionably Male

П.С Май трябва и аз да си набавя поне още един.... мхм...  символизиращ още нещо..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Moriati написа:

Ти на разните му джуджаши,и селяци  киселяци  ли вярваш, или на хората ммм?  :whist: .

:beer:

Your Guide to Buying and Styling Men's Rings - Fashionably Male

Вярвам единствено на себе си и то без да прекалявам. :)  Пръстен наистина не нося щото ми пречи в работата, но компенсирам с обеца. Само на едното ухо, че иначе е много женско. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Радул написа:

Вярвам единствено на себе си и то без да прекалявам. :)  Пръстен наистина не нося щото ми пречи в работата, но компенсирам с обеца. Само на едното ухо, че иначе е много женско. :D

А  сега вече попадна в устите на разбирачите с това признание :D ... джуджи и сие ще се разкъсат направо :wub:

П.С За мен обаче обицата е малко прекалено, не съм от пиратско тесто явно,а и  не на всеки му отива де, като на Джони Деп например...мдам... но пръстен/и , е друга работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Moriati написа:

А  сега вече попадна в устите на разбирачите с това признание :D ... джуджи и сие ще се разкъсат направо :wub:

П.С За мен обаче обицата е малко прекалено, не съм от пиратско тесто явно,а и  не на всеки му отива де, като на Джони Деп например...мдам... но пръстен/и , е друга работа...

Няма да кажат нищо щот нема снимка. От 16 годишен я имам тая обеца и тя си присъства спорадично. Чат пат като ми писне я махам. И пак я бях махнал, ма оня ден  се нагиздих и много се зарадвах на себе си. Колко много няма да споделям.  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Радул написа:

Няма да кажат нищо щот нема снимка. От 16 годишен я имам тая обеца и тя си присъства спорадично. Чат пат като ми писне я махам. И пак я бях махнал, ма оня ден пак се нагиздих и много се зарадвах на себе си. Колко много няма да споделям.  :D

Имах един приятел, Тихомир, беше металист безбашен, та той имаше още в началото на демокрацията, обица... И честно казано му тичаше със всичките аксесоари, и пръстени, и кожени накитници, и дънките, верижките, дългата коса..... Абе метал та дрънка ... мдам... Точен беше, човек на място.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Уиш... написа:

в мъшкия бодуар ли нахълтах?:clown:   аман от това перде

Споко, влизай ,влизай смело, не сме голи, само за аксесоари мъжки говорим, а не за гащи Армани бели :whist: :P 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moriati написа:

Споко. влизай влизай смело, не сме голи, само за аксесоари мъжки говорим, а не за гащи Армани бели :whist: :P 

а,смело..чек че ме фана срам, будоара съм забрайла как се пише:shy11:

пп ако ще я подхващате темата за гащите , казвайте да си ходя.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Уиш... написа:

а,смело..чек че ме фана срам, будоара съм забрайла как се пише:shy11:

Голям праз, и аз понякога пиша сменяйки местата на буквите,или добавяйки допълнителни,или изяждайки някоя , ама то от бързане, и явно лека некоординация на пръстите разминаващи се в милисекунди :writealetter: :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Moriati написа:

Имах един приятел, Тихомир, беше металист безбашен, та той имаше още в началото на демокрацията, обица... И честно казано му тичаше със всичките аксесоари, и пръстени, и кожени накитници, и дънките, верижките, дългата коса..... Абе метал та дрънка ... мдам... Точен беше, човек на място.... 

Се женски работи- обеци, кожа, гривни, вериги... Тва не са хора бе!

Кво да ти кажа- мъж който се страхува да сложи рокля примерно, вероятно се притеснява че може да му хареса толкова много, та да застане инстинктивно в поза партер.

Жив пример- Ози Осбърн. Натряскал се на мотика и се съблякъл гол. После искал да излиза, ама жена му му скрила всички дрехи. Той все пак излязъл, облечен с нейна вечерна рокля. Завършил в ареста, ма не заради роклята, ами щото го фанали да пикае в некъв фонтан.

преди 6 минути, Уиш... написа:

в мъшкия бодуар ли нахълтах?:clown:   аман от това перде

Стресна ма. Тамън си пробвах новите жартиери. Ся стана примка и си счупих маникюра в нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Радул написа:

Жив пример- Ози Осбърн. Натряскал се на мотика и се съблякъл гол. После искал да излиза, ама жена му му скрила всички дрехи. Той все пак излязъл, облечен с нейна вечерна рокля. Завършил в ареста, ма не заради роклята, ами щото го фанали да пикае в некъв фонтан.

Е, на него като чешит голям, всичко му е простено, има такива хора, дето не им дреме за нищо.... мхм... а и на запад нещата са други, знаеш...

Пък и е бил наквасен , това е оправдание голямо, стига да не си зад волана :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голям праз, и аз понякога пиша сменяйки местата на буквите,или добавяйки допълнителни,или изяждайки някоя , ама то от бързане, и явно лека некоординация на пръстите разминаващи се в милисекунди :writealetter: :) 

намери на кого да се пофалиш :ph34r: лошото е ,че  става навик и съмнението гризка все повече с годините... старост нерадост

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Уиш... написа:

пп ако ще я подхващате темата за гащите , казвайте да си ходя.. 

Tc, няма, просто се изпуснах.....

А ти къде се губиш, работа или ? 

преди 3 минути, Уиш... написа:

намери на кого да се пофалиш :ph34r: лошото е ,че  става навик и съмнението гризка все повече с годините... старост нерадост

Аааа, не става навик, просто понякога се случва, не че не знаем как е пише това или онова.... грешка човешка.. мхм 

преди 2 минути, пантофка написа:

Голи кат соколи 

Ей ме цъфнах и аз 

Дали да се прекръстя нещо , че за пантофи горещо???

Не сме бе, ей, никой тука не е гол ( поне още не е , мисля ) :tongue2:

П.С Джапанка по добре ли ще е ммм?   Не мисля.... :biggrin:

Ай наздраве и на двечките ви :beer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, пантофка написа:

Ужас...кви са тия значки дето ме боднаха след първия изказ?

Свиквай, още ще има.... модернизирахме се....  И титлите ще се менкат....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tc, няма, просто се изпуснах.....

А ти къде се губиш, работа или ? 

ми, наблягате на яденето и пиенето тук напоследк..  и по двете дисциплини съм калпазанка. пасувам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Уиш... написа:

ми, наблягате на яденето и пиенето тук напоследк..  и по двете дисциплини съм калпазанка. пасувам

И що спря да пиеш? Щот като глътнеш ти се дояжда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване