Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 27 минути, Граф Монте Кристо написа:

А трябва. Една жена трябва да обича месото повече от хляба.Особенно от бозайници. Иначе почват хормонални проблеми, депресии, критическата рано рано, аве става страшно с две думи.

Мъжът не излиза в критическа ил е само присъщо на жените. Андропауза. 
Мъжки климактериум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Moriati написа:

Ми, явно са любопитни, или просто от вежливост, все пак рода сте... мдам...

Защото не ме виждат и разпитват как съм но ги е срам да ме потърсят ама все тая 

Аз пред никого не се поклонявам ако не съм виновен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Енчо Желязков написа:

Защото не ме виждат и разпитват как съм но ги е срам да ме потърсят ама все тая 

Аз пред никого не се поклонявам ако не съм виновен

Случва се с много хора, и аз имам роднини с които не говоря изобщо, дори единия вече ми е в графа тотал игноре... но сам си е виновен... такъв с извинение к..венски номер ми направи, а уж братовчед, заедно израснали... мдаам...  и то за нищо работа.... ама на, акъл море, глава шамандура... да се оправя .... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moriati написа:

Случва се със много хора, и аз имам роднини с които не говоря изобщо, дори единия вече ми е в графа тотал игноре... но сам си е виновен... такъв с извинение к..венски номер ми направи, а уж братовчед, заедно израснали... мдаам...  и то за нищо работа.... ама на, акъл море, глава шамандура... да се оправя .... 

С годините ще се сдобрите винаги има ден в който се прощава  аз примерно никой нищо не ми е дал

ни майка ни баща дядо и баба ме изгледаха и всичко което имам аз си го създадох  с пот и кръв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Енчо Желязков написа:

С годините ще се сдобрите винаги има ден в който се прощава  аз примерно никой нищо не ми е дал

ни майка ни баща дядо и баба ме изгледаха и всичко което имам аз си го създадох  с пот и кръв

То ако става дума, и аз съм същия, от никого нищо не съм получил, всичко постигнато го направих сам, дори помагах на другите, от малък работех да помагам и движа семейството дори.... Но за него специално ,прошка няма да има... постъпката беше нечовешка , затова и непростима....  баста и това е...  Опитва се преди години уж да се смирява, ама не мина, просто вече е някакъв познат, и дори по зле, от познатите към които имам негативно отношение ... аз търпя търпя, но прелее ли чашата, режа от корен, и край.... аста ла виста 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Moriati написа:

То ако става дума, и аз съм същия, от никого нищо не съм получил, всичко постигнато го направих сам, дори помагах на другите, от малък работех да помагам и движа семейството дори.... Но за него специално ,прошка няма да има... постъпката беше нечовешка , затова и непростима....  баста и това е...  Опитва се преди години уж да се смирява, ама не мина, просто вече е някакъв познат, и дори по зле, от познатите към които имам негативно отношение ... аз търпя търпя, но прелее ли чашата, режа от корен, и край.... аста ла виста 

Лошото само вреди дай му шанс и с годините човек се променя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, emmi написа:

Аре, до кога ще се обясняваш - омаляхме да те чакаме

Аз съм свикнал на по-дружески отношения в други форуми. Там се чуваме по телефоните, веднъж месечно се събираме по градовете на по бира (нарич се сБирка) и т.н.

Тук е само алиенация и кой ще изяде най-много картофи и кебапчета в Холандия... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Енчо Желязков написа:

Месото просто дава сила и трупа маса леля ми е вегетарианка вече на 51 години а прилича на 40 годишна 

и се омъжи на 45 и доколкото знам яко прави секс сега 

Точно за това се е омъжила на 45, до тогава не обичала месото, после и се усладило и почнала да младее. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото само вреди дай му шанс и с годините човек се променя

Проблема е че помня като слон, може като ме хване старческото слабоумие, да ми мине...мдам....:wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Граф Монте Кристо написа:

Точно за това се е омъжила на 45, до тогава не обичала месото, после и се усладило и почнала да младее. 

:lol6:тя си знае:beer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, JKirilov написа:

Аз съм свикнал на по-дружески отношения в други форуми. Там се чуваме по телефоните, веднъж месечно се събираме по градовете на по бира (нарич се сБирка) и т.н.

Тук е само алиенация и кой ще изяде най-много картофи и кебапчета в Холандия... ;)

Тука събирания също си правят някои хора, в това няма лошо, но то не става по команда, а по симпатии... 

П.С А това останалото , ами, винаги се появяват навсякъде такива, с годините става все по лошо, хората се променят, и стават такива ... а ние, свикналите на друго, остаряваме, бавно но славно....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че помня като слон, може като ме хване старческото слабоумие, да ми мине...мдам....:wub:

То и аз помня ама кел файда :lol6:докато помагаш си бог после ми викат то беше преди 100 години и туй е бившата ми жена 

да не казвам от кви идиоти я измъкнах и накрая ми заби нож:lol6::beer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да не казвам от кви идиоти я измъкнах и накрая ми заби нож:lol6::beer:

Мдаам, и аз бях такъв рицар, но накрая осъзнах че не си заслужава, човек най добре се учи по собствени грешки, така че няма смисъл.. аз винаги съм си плащал грешките и то с лихви...и не се оплаквам, сам съм сгрешил, сам си плащам, и сам се уча от тях... максимум съветвам ако ме питат, но да се меся и да ги натискам да се променят, не...  уморих се от от това отдавна...  Друг случай ако са в беда не по своя воля, но това е друга бира... 

:beer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, JKirilov написа:

За какво им е на хората да те чуват по телефона? Малко ли им е да ти четат глупоститете по цял ден, ами после и по телефона…. Имаш ли сърцеее……. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Moriati написа:

Мдаам, и аз бях такъв рицар, но накрая осъзнах че не си заслужава, човек най добре се учи по собствени грешки, така че няма смисъл.. аз винаги съм си плащал грешките и то с лихви...и не се оплаквам, сам съм сгрешил, сам си плащам... маскимум съветвам ако ме питат, но да се меся и да ги натискам да се променят, не...  уморих се от от това отдавна...  Друг случай ако са в беда не по своя воля, но това е друга бира... 

Лошото е че пак ги правя нямаш си на идея какъв кавалер съм слушам каквото ми кажат от уважение не че немога да кажа не става:lol6:

Ама нали уж трябва да има разбирателство ама някой ден ако пак ми забият нож ще има и шамари 

като съм виновен ще мълча ама почне ли да ми вряска шута и марш:lol6::beer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама нали уж трябва да има разбирателство ама някой ден ако пак ми забият нож ще има и шамари 

като съм виновен ще мълча ама почне ли да ми вряска шута и марш:lol6::beer:

Аз шамари на жена не бия, нито удрям, просто обръщам гръб и мълча, те сами побесняват от това... а ако прекалят им казвам какво мисля, мога да се карам , дори да крещя бесен, но дотам.. и я оправия, я раздяла....

Кавалер кавалер да, ама не и да си мислят че са се качили на главата тотално и хоро играят както си решат...  всичко си има граници... различията в менние са ок, виждания за някои неща също, но има и такива принципни, за които няма отстъпка...  Изобщо характера ми е мек като цяло, правя отстъпки за много неща,но до прекрачване на границите... тогава вече става челик....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Moriati написа:

Аз шамари на жена не бия, нито удрям, просто обръщам гръб и мълча, те сами побесняват от това... а ако прекалят им казвам какво мисля, мога да се карам , дори да крещя бесен, но дотам.. и я оправия, я раздяла....

Кавалер кавалер да, ама не и да си мислят че са се качили на главата тотално и хоро играят както си решат...  всичко си има граници... различията в менние са ок, виждания за някои неща също, но има и такива принципни, за които няма отстъпка...  Изобщо характера ми е мек като цяло, правя отстъпки за много неща,но до прекрачване на границите... тогава вече става челик....

:lol6:не знам ама в гепито им е скучно отрепаха се да ме предизвикват:lol6:ебати откачалките ама нека си стоят сами аз и без сайтове мога с години имам паузи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Енчо Желязков написа:

:lol6:не знам ама в гепито им е скучно отрепаха се да ме предизвикват:lol6:ебати откачалките ама нека си стоят сами аз и без сайтове мога с години имам паузи

Мдам, една от грешките на доста от  жените, мислят си че те наказват , а те уж са вървежни наляво и надясно шляпайки се уж, особено по надъханите и уж "вървежни", или намерили си друг сваляч на звезди....  Голямо самозаблуждение ..но не всички го разбират, мислят си че света се състои само от еван и еван, подаръци и угаждане , и че с едната шепа знаеш какво, те управляват всичко едва ли не, и могат да получат всичко... научават се че не е така, но когато е вече късно.... 

Абе, дълга тема , живота е пълен със всякакви хора ...и мъже, и жени...  

Ай наздраве, ние да сме живи и здрави , и хората на които държим, останалото е просто преходно :linedance:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човешките взаимотношения са сложни…..  Но се градят на един основен принцип: За да получиш, първо трябва да дадеш.- Неризанов. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, една от грешките на доста от  жените, мислят си че те наказват , а те уж са вървежни наляво и надясно шляпайки се уж, особено по надъханите и уж "вървежни", или намерили си друг сваляч на звезди....  Голямо самозаблуждение ..но не всички го разбират, мислят си че света се състои само от еван и еван, подаръци и угаждане , и че с едната шепа знаеш какво, те управляват всичко едва ли не, и могат да получат всичко... научават се че не е така, но когато е вече късно.... 

Проблема е техен какво правят не ме интерисува аз жена която играе цирк при мен не върви :lol6: жени имам много само да реша и са мои сами ми пишат без аз да ги заговарям

просто ги игнорирам и им пиша че немога ако исках щях да ги  иии така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

зависи от гледната тжчка

подозиром че пак в мъшкия будоар се натресох..уж да се оплача.

лежа си на отворен прозорец... звезди щурци, ветрец ...и какво ми носи ветреца ,миризма на манджа. някоя  дива съседка се е разготвила по нощите на зелен боб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване