Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 10 минути, darkterminal написа:

Ши има да мерим улисите викаш... Колко аршина са надлъж и колко на верев...

Ми то тя тая не е голяма философия... Две, три пахарчета и то готово...

че те улиците нали са за това направени:wub:

преди 19 минути, цър-вул написа:

Га сколашехте да са напифтуните?

искаш да направя самолет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Moriati написа:

:beer:

Наздраве ти.

При нас след няколко часа настъпва шабат...свише спусната и регламентирана почивка ,мдам/това последното май го свих от теб,ще почерпя ,някой път няма как /.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Уиш... написа:

че те улиците нали са за това направени:wub:

...

И чат-пат да одят ората по тях :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, valkiria1 написа:

Наздраве ти.

При нас след няколко часа настъпва шабат...свише спусната и регламентирана почивка ,мдам/това последното май го свих от теб,ще почерпя ,някой път няма как /.

Наздраве... а паразитните възклицателни са ми навик някакъв, няма проблем...  не съм ги патентовал аз все пак  :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

тсъ- стъпка-постъпка-на осевата.

това по- добре ще ми се получи даже,че съм с тясна дълга рокла и ще направя цепката до коланчето.:sunglasses:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, цър-вул написа:

тсъ- стъпка-постъпка-на осевата.

С докосване на носа с десния показалец , застанала на един крак, и затворила очи.... мдам...

току-що, Уиш... написа:

това по- добре ще ми се получи даже,че съм с тясна дълга рокла и ще направя цепката до коланчето.:sunglasses:

Селфи, иначе няма да се зачете това до коланчето ...да знаеш :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Moriati написа:

затворила очи

Аз? Затворила очи?... Дооре, вее... ;) 

като им омръзне да мерят, да одят:biggrin:

Е, по покревите ли да одат? Там са  изка щпесиализасия - спрафка - емми. Мое и Карлсон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С докосване на носа с десния показалец , застанала на един крак, и затворила очи.... мдам...

Ти па се ино не си виждал?! Нема начение дали носи рокла или не и дали е тесна или не... Сякой от нас се ражда с цепка до къдет седи коланчето... Еш... Ку немаше цепка, вечи щеши дайнтересно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

искаш да си извадя окото май

да има матрял за бабите пред блока. ей ся

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Уиш... написа:

като им омръзне да мерят, да одят:biggrin:

преди 2 минути, цър-вул написа:

...

Е, по покревите ли да одат? Там са  изка щпесиализасия - спрафка - емми. Мое и Карлсон

Е чат-пат да одят по тях де... Само чат-пат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, darkterminal написа:

Ти па се ино не си виждал?! Нема начение дали носи рокла или не и дали е тесна или не... Сякой от нас се ражда с цепка до къдет седи коланчето... Еш... Ку немаше цепка, вечи щеши дайнтересно...

Абе виждал съм, ама говорим за Уишита все пак... мхм... лИбопитство пусто :D

искаш да си извадя окото май

да има матрял за бабите пред блока. ей ся

Няма бе, нали е затворено,  макс да си изчегърташ клепача с маникюра, и всьо... 

А бабите няма да видят, споко, те от техника не разбират.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moriati написа:

Абе виждал съм, ама говорим за Уишита все пак... мхм... лИбопитство пусто :D

...

Уишоууу... Ай доказвай си цедката по-бръже, че на Морфейски му пустяса пиполибството! Тфа само за портокола... Докът с теби мерим улисите на верев по осивата линья!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, darkterminal написа:

Уишоууу... Ай доказвай си цедката по-бръже, че на Морфейски му пустяса пиполибството! Тфа само за портокола... Докът с теби мерим улисите на верев по осивата линья!

Цепката на тесната пола до колана, мола мола, со стойката по осевата ... другите цедки засега не требат :P  

Ти ме изкара баси значи, калпазан... :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цепката на тесната пола до колана, мола мола, со стойката по осевата ... другите цедки засега не требат :P  

Е па... Оно во тоа фором е слобода... Секи мой си дзяпа цедката, която го бълнува...

преди 4 минути, Moriati написа:

...

Ти ме изкара баси значи, калпазан... :hit:

Що па ас? Ти си си калпазан! Морфан - калпазан!

:P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, darkterminal написа:

Е па... Оно во тоа фором е слобода... Секи мой си дзяпа цедката, която го бълнува...

Що па ас? Ти си си калпазан! Морфан - калпазан!

:P

Аз все пак съм си кабалеро донякъде, не понеже съм в тука дето съм алоу... А Уишка си я и уважаваме от време оно....калпазанино ...

Не мой аз такиз неща да правя на друзя.... мхм...

:beer: Ай Наздраве ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз все пак съм си кабалеро донякъде, не понеже съм в тука дето съм алоу... А Уишка си я и уважаваме от време оно....калпазанино ...

...

Кабайеро... Щоту яха кабайос... Па ас па тугас съм пък буритеро или съфсем ф край слуйчай мулеро...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, darkterminal написа:

Кабайеро... Щоту яха кабайос... Па ас па тугас съм пък буритеро или съфсем ф край слуйчай мулеро...

Оки, съгласих се, кабайеро... кабайос правилно, знам ... буритенцата поне не са толкова големи, и аз съм яздил такова като малък :D ... имахме си за каручката , няколко сменихме дори... последното беше едро бая, и злонравно, хапеше яко ...ех спомени 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, darkterminal написа:

начи, това само тиможеш така да го нарисуваш:D

преди 38 минути, darkterminal написа:

трай, ш'му мине като на кучи 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Moriati написа:

... и злонравно, хапеше яко ...ех спомени 

Да си додем на прикаската начи... Оригиналното значние на думата ass е магаре (мъжко, сиреч, жребецът)... Какъв ли трябва да е обичайният характер на мъжките магарета, та да станат нарицателно за гъc, а от там и да се добави това ново значение на думата...

И докато сме на вълна етимология, думата лесно се проследява в множество индоевропейски езици ass, esel, осел...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Уиш... написа:

китката нали си показах. .и пърженото ейце.стига ви  толкус .. :D

И краче се вижда малко, и косичка мхм... 

Ма полата тясна цепната, нем :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване