Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 9 минути, Уиш... написа:

начи, това само тиможеш така да го нарисуваш:D

...

Ми ти ми речи да мажа с боичките нарет...

преди 9 минути, Уиш... написа:

...

трай, ш'му мине като на кучи 

Жъ иди на кучиту пут упачката...

преди 7 минути, Moriati написа:

Тц, я помним кат слон... мхм... :tongue2:

Верблюдите... Верблюдите са паметтъ на животинтцкуту племе! Поне когато става дума за отмъщение свързано с наплюване, настъпване или наакване... Слет това са ламите... Слоновете са оасни само когато танцуват валс в стъкларски магазини....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, darkterminal написа:

ан ей ,брава. с размах

преди 2 минути, darkterminal написа:

играй ми слонски чупки молятикс:D

преди 5 минути, Moriati написа:

И краче се вижда малко, и косичка мхм... 

Ма полата тясна цепната, нем :P

ейцето казах, пак блейш настрани :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Уиш... написа:

ейцето казах, пак блейш настрани :D

Видях де, аз споменавам и другите наблюдения просто... ба си... Яйце та яйце... хубу, нека е яйце.... мир да има...:P

преди 6 минути, darkterminal написа:

Верблюдите... Верблюдите са паметтъ на животинтцкуту племе! Поне когато става дума за отмъщение свързано с наплюване, настъпване или наакване... Слет това са ламите... Слоновете са оасни само когато танцуват валс в стъкларски магазини....

Аз понеже не съм злобен затова слонска памет..мхм... Обаче  валс не танцувам да си призная , пробвал съм , но.. доколко успешно е друга бира...мхм

преди 3 минути, Уиш... написа:

Фръц, пък :ass:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, darkterminal написа:

ох, има едни малки бели ламички  , много симпатични ушички имат. дали биха дали на Елмайра малко да ги гушка?  а камилопардалито, с нищо ли няма да го похвалиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Уиш... написа:

...

Молятикс е брат на Айсиктерикс!

преди 4 минути, Moriati написа:

...

Аз понеже не съм злобен затова слонска памет..мхм... Обаче  валс не танцувам да си призная , пробвал съм , но.. доколко успешно е друга бира...мхм

...

Аз абаче танцувам... Но и ас да си призная много неуспешно... Но все пак се мъча и опитвам...

...

Фръц, пък :ass:

Мерилкееее... Мерилкеееее... Ила да се тръцнеш и ти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Moriati написа:

Видях де, аз споменавам и другите наблюдения просто... ба си... Яйце та яйце... хубу, нека е яйце.... мир да има...:P

да ти имам периферното зрение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Уиш... написа:

да ти имам периферното зрение

Ми, дет се вика, екс професионално изкривяване :baby: :D

преди 3 минути, darkterminal написа:

Аз абаче танцувам... Но и ас да си призная много неуспешно... Но все пак се мъча и опитвам...

Хубу, не влизай в стъкларските магазини тогава :tongue2: Аз също ги избягвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Уиш... написа:

ох, има едни малки бели ламички  , много симпатични ушички имат. дали биха дали на Елмайра малко да ги гушка?  ...

Алпака... Тфа са вит южноамерикански безгърби камили... Дето никой нез най дали са лами или са гуанако... Но найстина приличат на сресани длговрати офчици... Имай предвид, че те също плюят... От зло или от кеф се плюят...

току-що, Уиш... написа:

... а камилопардалито, с нищо ли няма да го похвалиш?

Камилопърдалите (ноу сън горд, чи вечи я нам тая дуна - пъч, пъч, пъч, пацорч, пацорч, пацорч) могат съфсем непринудено да си облизват веждите и да ядат акациите, заедно с нравките... Освен това кърлят фъчове, съшо като магареските! И тия съшо сън ге презнал за универсални гадове!

преди 1 минута, Moriati написа:

...

Хубу, не влизай в стъкларските магазини тогава :tongue2: Аз също ги избягвам...

Нимоа! Влече ме касаплъка! От тилиливизията сън гу прифанал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оки, айде буритос и чикитас с яйцо, да ви пожелая лека засега от мен... И умната...

П.С И поличката тясна с цепка да не се забравя, казах :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, darkterminal написа:

Алпака... Тфа са вит южноамерикански безгърби камили... Дето никой нез най дали са лами или са гуанако... Но найстина приличат на сресани длговрати офчици... Имай предвид, че те също плюят... От зло или от кеф се плюят...

алпака??? камили?? безгърби??  неможедабъде..  стресиран елмайрешки уишотикон

преди 12 минути, darkterminal написа:

Камилопърдалите (ноу сън горд, чи вечи я нам тая дуна - пъч, пъч, пъч, пацорч, пацорч, пацорч) могат съфсем непринудено да си облизват веждите и да ядат акациите, заедно с нравките... Освен това кърлят фъчове, съшо като магареските! И тия съшо сън ге презнал за универсални гадове!

номерът е като почнеш да не спираш.. с рисуването е така, уви.. иш как хубаво ти се получава

Оки, айде буритос и чикитас с яйцо, да ви пожелая лека засега от мен... И умната...

П.С И поличката тясна с цепка да не се забравя, казах :whist:

уишю суиит дриймс 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Уиш... написа:

алпака??? камили?? безгърби??  неможедабъде..  стресиран елмайрешки уишотикон

номерът е като почнеш да не спираш.. с рисуването е така, уви.. иш как хубаво ти се получава

уишю суиит дриймс 

Ми викат им лама алпака, ма не са баш като ламите... Нешо ги правело по-близо да са до гуанакото... То съшо било лама... Ама не съфсеммм... А сичкития минавали за камилоподобни или нешо от сорса... Бе отвори Уикото и чети...

П.П. Уишиту да отвори Укиту... Снях ф залата бес киханес ньосовете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

Слоновете са оасни само когато танцуват валс в стъкларски магазини....

А са си ги прицтъй пак там фъф вихъра на полката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, darkterminal написа:

Ми викат им лама алпака, ма не са баш като ламите... Нешо ги правело по-близо да са до гуанакото... То съшо било лама... Ама не съфсеммм... А сичкития минавали за камилоподобни или нешо от сорса... Бе отвори Уикото и чети...

П.П. Уишиту да отвори Укиту... Снях ф залата бес киханес ньосовете!

мъ не можа моо,залепнах пак на  картинките. туй животно е родено за гушкане..

пп както го описа, бая шантавичко животно шe доди, сигурно затова ми харесва D

преди 18 минути, darkterminal написа:

Лекинка Банда!

Лека Дарки.. .. тук цял ден  беснеят  силни ветрове ,..сърфистите са си отзели.  шума от  листата на дърветата се смесва с  бученето на морето и  унасят уморените човеци

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Moriati написа:

Има , аз обаче все се правя на мачо явно, и си викам, че мен няма да ме хване слънцето... и да изгоря ако внимавам уж... ама не...

Сички ги хваща

Но е яко да си играем на криенка с него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, bornofash написа:

Докъде го изгледа?

почти доникъде, 2ри сезон, 5 епизод

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Пилешка Завист написа:

почти доникъде, 2ри сезон, 5 епизод

Аз съм започнал трети сезон и го гледам че има цели 26 епизода. Викам си това ще е пълно със скучни епизоди за запълване на бройката. Ама не могат да ме откажат.

Започнах също така Evil и ми се струва че ще е същото като 30 coins. Свръхнатурални църковни ужаси и трепане на демони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, bornofash написа:

Започнах също така Evil и ми се струва че ще е същото като 30 coins. Свръхнатурални църковни ужаси и трепане на демони.

в началото малко да ама е много повече от това

а иначе The Outpost ми е почнал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, цър-вул написа:

Не фаща, ако почнеж да му се показваж от април

Бе, да, бе... Да си остая сичката работа..... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тая сутрин пак съм със син екран

туй или да го преинсталирам или да си минавам на Манджарото с известни ограничения де ама...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване