Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 минута, skalata_73 написа:

Ия акшамлар аби. Насълсън?

Ийим тешекюр   :)  отпочинал и с нови сили за предстоящия седмичен раунд.,... мхм 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, skalata_73 написа:

На дръндю...картофа.

Щом не е меца ... Да го полеем! 🥃

преди 2 минути, Moriati написа:

Джуджи ...май умря от яд :clown:

Риба наречена Уанда? ... от смях ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Отчайващо е че няма нищо за гледане, всичко е бъкано с феминацистка помия. Всеки филм е наблъскан с жени от всички раси и възрастови граници които се държат говорят и действат като мъже. Толкова ли не разбраха тея от холивуд че колкото и да се опитват да направят от жената мъж няма да стане, жените нито са добри коемдианти, нито могат да се бият, нито могат да създават нещо, единственото в което ги бива е да са консуматори, явно за тях е правен тоя филм. Едва ли има нормален човек които да вярва че 40 кг рус миндирляк може да размята мъже двойно по едри, високи и най вече обучени да се бият от нея. Всяка дива феминистка която смята че това е възможно и е тренирала, айкидо, винг чунг или каквато и да е там измислена простотия да пише на лично ще и предоставя терен да пробва да приложи уменията си на живо.

тоя па щял да се бие :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VeeeSeLa написа:

Щом не е меца ... Да го полеем! 🥃

:beer: Наздраве 

преди 5 минути, skalata_73 написа:

Машалла.

:beer: шерефимизе! 

преди 1 минута, Пилешка Завист написа:

тоя па щял да се бие :lol6:

с рус миндирляк 40 кила с мокри гащи, тренирала айкидо и квото там още ... мдаам, битката ще е интересна  :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moriati написа:

с рус миндирляк 40 кила с мокри гащи, тренирала айкидо и квото там още ... мдаам, битката ще е интересна  :biggrin:

мхм, ганьо умира, даже миндирляка да беше 30 кила :tease:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Пилешка Завист написа:

мхм, ганьо умира, даже миндирляка да беше 30 кила :tease:

Може, ама може да се окаже кат джуджи, и да ползва ключ 46 от Зил , или винкело :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Moriati написа:

Ай седни си.. спокойно... мхм ..не намесвай комплексите тука със закон

Трудно ми е, 'щот' съм полегнал и заради теб няма да си променям статуса.

преди 24 минути, Moriati написа:

така че чети повечко

Чета, ама ти не се изпиняй неподготвен:

Цитат

Чл. 3. Официалният език в републиката е българският.

https://fra.europa.eu/en/law-reference/konstituciya-na-republika-blgariya-19

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moriati написа:

Може, ама може да се окаже кат джуджи, и да ползва ключ 46 от Зил , или винкело :wub:

туй за джуджи би било доста тежко :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, цър-вул написа:

Чета, ама ти не се изпиняй неподготвен:

Цитат

Чл. 3. Официалният език в републиката е българският.

https://fra.europa.eu/en/law-reference/konstituciya-na-republika-blgariya-19

Так, недоскиф ако си, това е твой проблем... Да ме виждаш да отричам някъде това а...  цитирай ако можеш... 

Затова и казах, седни спокойно, виждам че недоскифна, затова и съм спокоен... не ме карай да губя търпение обаче.... знаеш че не е вечно... недей упорства.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, цър-вул написа:

Мхм, в Сверозапада и Североизтока е румъйнски, циганският с всичките му диалекти и той е нативен...
Има един официален език!

В Петрич много красиво говорят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, emmi написа:

А! Точно такива ми гледат в чинията сутрин и се забавляват да дразнят котките като им мяукат от някой клон

Мда, тия гадинки не само крещят, а и имитират.
И тук се забавляват с местните котки, но тихо. Правят се на разсеяни и когато котката се качи до половината по съответното стъбло, небрежно прелитат на съседното и продължават да се ослушват. След два-три неуспешни опита котката се усеща, че се гъбаркат с нея и почва да се прави, че не е от тук и се е катерила ей тъй, за фитнес. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

200 лв пенсия като ти гедам трътлестия газ много ти е 

сега тука имам една бира 4.2% и 5 %  коя да пия ?

дайба наглите пенсионери 500 лв пенсия искат аз млад човек със 100 лв живея- 60  лв за бира  и 40 лв за ток и интернет 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, emmi написа:

... и се забавляват да дразнят котките като им мяукат от някой клон

Сойките, като и другите вранови, си хранят И с дребни животни, месоядни са.

Наблюдавал съм такива мяучещи сойки и ми се струва, че се стараят да привлекат малки котенца - те са неопитни и любопитни - за да ги изядат.

Струва ми се, че колегата, който се оплака по-горе от шумен "скандал" на сойки, по-скоро е слушал свраки.

Сойките не са толкова шумни и "разговорчиви". Свраките приличат по форма на сойките, обаче са черно-бели и са малко по-големи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Мих. Люз. написа:

...

Струва ми се, че колегата, който се оплака по-горе от шумен "скандал" на сойки, по-скоро е слушал свраки.

Сойките не са толкова шумни и "разговорчиви". Свраките приличат по форма на сойките, обаче са черно-бели и са малко по-големи.

Тц, сойки са си. Не само ги слушам, но ги и гледам. 

И си крещят точно по "ноти"

Цитат

...Познаващите сойката ще ви убедят, че това е една от най-кресливите птици, чийто богат репертоар представлява серия от писъци, свиркания и крясъци. Един от най-честите е сухото грачене тип „ааааак-ааааак“, когато са превъзбудени, чувстват заплаха или летят. То се повтаря 2-3 пъти обикновено, с еднаква дължина на звука, и спира...

Това „ааааак-ааааак“ първите 2-3 пъти може и да те разсмее, но за продължителни периоди си е бая изнервящо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, lebel написа:

Това „ааааак-ааааак“ първите 2-3 пъти може и да те разсмее, но за продължителни периоди си е бая изнервящо.

Аз не бях чувал как  сръндак или елен "призовават" нещо, но в първия момент се зачудих, а когато бе по-продължително соловото му изпълнение леко се обезпокоих. После разбрах какъв е тоя звук и се "гъбарках" с един друг който не бе чувал. 

За сойките, не съм ги чувал да имитират. иначе това "ааааак-ааааак" е досадно особено когато "спорят" помежду си.  

Добро утро! :) (Под аранжимента на новоизлюпени лястовичета и за момента надпяване на петли. :) 

п.п. Докато не се е почнала седмицата в която душата ми е на морето, а тялото на Балкана. :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване