Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 17 часа, valkiria1 написа:

Мислиш си,че може да мислиш-само така си мислиш.  Понеже преди време пак се беше разпенил на тема кашерности и написа един километричен трактат глупости .Сега баба няма да ти каже дали телефона автоматично и изключва на шабат или тя сама си го изключва. Обаче като добра воля ще ти покажа кашерната тоалетна, за да развенчаем още една твоя глупост. Снимах  и  качих специално за да  огледате.Ха, познайте кой отваря и затваря вратите ,капака на тоалетната и кой пуска водата.:lol6: Само да ти кажа на ушенце,на теб и другия ми любим внук 55+, че 6 банкноти от 500 евро не стигат да си го позволите това. Ачкайте на полянката или тропкайте в Калдейта.

баба ви Айрис :tongue2:

Валка, Валка направо ни уби от смях с този вдигащ се капак на тоалетната.:giggle1:

Това може да се направи за по-малко от 50лв.!

И друго, ако искам по малка нужда да я ползвам, кой ще ми вдигне седалката?

Или сега ще ме убедиш, че умната ти тоалетна познава и пола на този, който я ползва.:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Пилешка Завист написа:

@дръндю кифтетата вървят с картофи

голем дразнител си да знаш
баси, протекоха ми лигите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, дръндю написа:

Споко ве. Кифтета си вървят и без картофи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

кой ще ми вдигне седалката?

Тя да не е от злато, че да е толко тежка.

Чу ли по новините за оня путлеристки рашист, дето имал златен кенеф със златно казанче. Полковник от КАТ, смятай.

Корупция и корупция не е едно и също. Рекет и рекет също

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

И друго, ако искам по малка нужда да я ползвам, кой ще ми вдигне седалката?

Само ако обясниш връзката - м/у нуждата и положението на седалката?

Това да не е     image.png.a5633d3b7a3d19679b52136ff34b0a69.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, дръндю написа:

утре тва ши ядем

---

чак се зарибих и викам дали да не си зема такава статуетка, не вярвам да има проклятие

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Пилешка Завист написа:

чак се зарибих и викам дали да не си зема такава статуетка, не вярвам да има проклятие

земи си и една кака с шест цици
тъй де, с толкус ръце...
майтапя съ вей
щом тий кеф, земай

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, дръндю написа:

земи си и една кака с шест цици
тъй де, с толкус ръце...
майтапя съ вей
щом тий кеф, земай

да им дам ли твоя адрес?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Пилешка Завист написа:

да им дам ли твоя адрес?

аве тоя филм - Pandora / Пандора - Сезон 1 -от дек мога да гледам всички епизоди
щот ги пущат един по един в онлайн сайтовете
ся е стигнал  до сезон 1, 11-ти епизод

Цитат

Сериала се излъчва по американската телевизия The CW от 8:00 pm

Жанр: Драма, Екшън, Фантастика

Последно излезнал епизод
Заглавие на епизода: I Forgot More Than You'll Ever Know
Сезон: 2 | Епизод: 10
Дата: Неделя Декември 13, 2020

* - Американско часово време, българско е с около 7-11 часа разлика, т.е. на следващия ден сутринта!
Това са официални дати на премиерите по американската телевизия, а не дати когато ще бъдат добавени в MyOnVideo.com. Тук ще бъдат добавени, едва когато има български субтитри!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Пилешка Завист написа:

Бе кви са тия глупости? Сложи си като нормален човек един бюст на Ленин в хола. Бронзов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Радул написа:

Бе кви са тия глупости? Сложи си като нормален човек един бюст на Ленин в хола. Бронзов.

:lol6:а тва?

71829675_865091477239969_3893007865182420992_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Радул написа:

В краен случай и тва става.

до бюста на Ленин нещо хитлерско и каня леви и десни гости у нас

дали ще се избият?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Пилешка Завист написа:

до бюста на Ленин нещо хитлерско и каня леви и десни гости у нас

дали ще се избият?

Да не те подкарат теб само... с леви и десни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остров невезения

Там живут несчастные люди-дикари
На лицо ужасные, добрые внутри
...
Что они ни делают, не идут дела 
Видно в понедельник их мама родила

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, skalata_73 написа:

Aбе, Кака. Туй все едно живееш в космоса.

Язък, че имаш декари гора в щатско. Изкопай си една септична яма, иззидай я с тухли, варосай ги. Забий един  пирон с изрезки от Работническо дело.

Какви ями, какви пирони, какви тоалетни хартии....за Средновековието ли ми "говориш" верно ,ще дойде ,че внуците ми са по-дърти от мене.?!!!

В нито едно от тоалетните  помещения в нашата къща няма дори кошче за тоалетна хартия.Кой изобщо се занимава с такива гнусотии да чисти и хвърля кошчета с л@йнян@ и опикана хартия.  Ходенето по нужда е като СПА процедура за гз-зо. Специално в кашерната , влизането в помещението/отварянето  на вратата се регистрира от сензор и следва автоматично вдигане на капака , интелигентното приспособление за облекчаване може да бъде командвано с глас, с движение на ръката и с тъч пад- по избор, според нуждите и желанията ви.Дюзата за вода може да бъде регулирана с различен интензитет. Измива ви, подсушава ви сешоарче  и др екстри. Най-интересното е след това -има специална вградена система /цената отделно/  и биологогичния отпадък може да бъде разграден и обработен със специални химикали и в канализацията постъпва почти амброзия:lol6:Най-хубавото на тази работа е,че се слуша само твоя глас и тоалетната чиния не задава тъпи въпроси като Николиньо.

Баба ти Айрис е  фенка на интелигентните решения, които правят живота лесен и приятен и е направила поръчка и за отделна смарт баня...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, lebel написа:

Остров невезения

Там живут несчастные люди-дикари
На лицо ужасные, добрые внутри
...
Что они ни делают, не идут дела 
Видно в понедельник их мама родила

Мдам, Бриллиантовая рука... хубав филм...

П.С Само не знам какъв е тоя блокаж на видеа със съдържание от Мосфилм...  интересно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване