Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 15 минути, lebel написа:

spacer.png

Или Мосфилм е забранил показ извън тубата за определени региони и медии, или го цензурират... Първото нещо не ми изглежда логично, но кой знае... хм..

преди 1 час, emmi написа:

Сипах си

Днес се нагледах на...  кактоидае

Сипах си

И аз вече... 

:beer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, VeeeSeLa написа:

... не си с клин, нале? 

пърдатките, не са това което са., но винаги са изненадващи  и шумни, и затова понякога биват бъркани с обикновени пърдатки.  Р

преди 3 часа, darkterminal написа:

За миг ми се стори, че проговаря тишината...

намерило те е ключе значи )))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Уиш... написа:

но винаги са изненадващи  и шумни, и затова понякога биват бъркани с обикновени пърдатки.  Р

Май не си чувала израза, изсули се като пръдатка през килоти ( гащя ) мхм.... :tongue2:.. Тихичко тихичко, и мазно :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Moriati написа:

Май не си чувала израза, изсули се като пръдатка през килоти ( гащя ) мхм.... :tongue2:.. Тихичко тихичко, и мазно :wub:

е, не съм в гората расла... но пърдатките, за които  си говорим с Даркото са от ламския жаргон и имат друго значение.

пп и ся да доди Даркича и да каже- уишо, яко си слънчасала, пърдатките са си баш пърдатки...:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Уиш... написа:

е, не съм в гората расла... но пърдатките, за които  си говорим с Даркото са от ламския жаргон и имат друго значение.

Ааа, извинете тогаз.... Весела ме подведе значи с тази снимка , да се накаже най сурово, по дупето ...мхм  :baby:

П.С Абе така и така стана дума, тука в доста сървиси в мъжките тоалетни при писоарите, има закачени рекламки на специални антипръдаткови гащя ( мъжки, мязащи на боксеркис в стил кюлоти ) , с рекламните надписи уж оставени от потребители " Откакто ги открих, се реши главния ми проблем в живота" ,  и отдолу надпис, обезшумяващи и с активно филтриране... мхм.. И все се чудех, ба си кви специални гащя са измислили за пръдковците.... :clown: :biggrin:

преди 8 минути, Уиш... написа:

пп и ся да доди Даркича и да каже- уишо, яко си слънчасала, пърдатките са си баш пърдатки...:biggrin:

Зависи от гащите бих казал аз...мхм :tongue2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Moriati написа:

Ааа, извинете тогаз.... Весела ме подведе значи с тази снимка , да се накаже най сурово, по дупето ...мхм  :baby:

Ще ми решаваш главния проблем ли? 😧 

преди 8 минути, Moriati написа:

" Откакто ги открих, се реши главния ми проблем в живота"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, VeeeSeLa написа:

Ще ми решаваш главния проблем ли? 😧 

Ми що не, може, що да не може :biggrin::P

П.С Без рекламации после  обаче, мхм, страничните ефекти визирам....:clown:

току-що, Уиш... написа:

изостанал си, тези гащи ги рекламират от 10 години.:D

Не съм, просто сега стана дума да ги спомена, и се сетя за тях :biggrin:

П.С Абе ти кво си правила при мъжките писоари а, ах тиии, хитрушоооо :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Moriati написа:

П.С Абе ти кво си правила при мъжките писоари а, ах тиии, хитрушоооо :wub:

нокомпренде съм

от мен монетка за хубавата вечер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Уиш... написа:

пърдатките, не са това което са., но винаги са изненадващи  и шумни, и затова понякога биват бъркани с обикновени пърдатки.  Р

намерило те е ключе значи )))

Пиринченият Павиан а ключът към същносттъ на сяка пърдатка!

преди 1 час, Уиш... написа:

Пърдатките са пиратки изпърдяни от Пиринченият Павиан във неговият победен ход! Често изглеждат просто като пиратка в кофа с воняща калчица...

Кх... кх... Днес мей наймейрило кльочето... Едни прости лaйнa не можах да изпльокам, а ги завъртях калтюрно като воняща калчица... Кх.. Кх...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, darkterminal написа:

Пиринченият Павиан а ключът към същносттъ на сяка пърдатка!

Пърдатките са пиратки изпърдяни от Пиринченият Павиан във неговият победен ход! Често изглеждат просто като пиратка в кофа с воняща калчица...

Кх... кх... Днес мей наймейрило кльочето... Едни прости лaйнa не можах да изпльокам, а ги завъртях калтюрно като воняща калчица... Кх.. Кх...

знаех си ас..сяка глава си говори кот си знай:clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Уиш... написа:

знаех си ас..сяка глава си говори кот си знай:clown:

Такайнайдубрей! И заварушката е пъйлна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Уиш... написа:

манамана-ту тууутуруру🙃🙂🙃

Мерилкееее... Фащай другия митрофон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Mediterranean написа:

Абе тука имате много странен музикален вкус

Да, то и ти имаш въпросният странен музикален вкус. :) 

Ето ти един кавър от мен:

Добро утро!

:) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Реджеп Иведик написа:

Тя да не е от злато, че да е толко тежка.

Чу ли по новините за оня путлеристки рашист, дето имал златен кенеф със златно казанче. Полковник от КАТ, смятай.

Корупция и корупция не е едно и също. Рекет и рекет също

Мда....някои добре "заработват".

преди 17 часа, valkiria1 написа:

Какви ями, какви пирони, какви тоалетни хартии....за Средновековието ли ми "говориш" верно ,ще дойде ,че внуците ми са по-дърти от мене.?!!!

В нито едно от тоалетните  помещения в нашата къща няма дори кошче за тоалетна хартия.Кой изобщо се занимава с такива гнусотии да чисти и хвърля кошчета с л@йнян@ и опикана хартия.  Ходенето по нужда е като СПА процедура за гз-зо. Специално в кашерната , влизането в помещението/отварянето  на вратата се регистрира от сензор и следва автоматично вдигане на капака , интелигентното приспособление за облекчаване може да бъде командвано с глас, с движение на ръката и с тъч пад- по избор, според нуждите и желанията ви.Дюзата за вода може да бъде регулирана с различен интензитет. Измива ви, подсушава ви сешоарче  и др екстри. Най-интересното е след това -има специална вградена система /цената отделно/  и биологогичния отпадък може да бъде разграден и обработен със специални химикали и в канализацията постъпва почти амброзия:lol6:Най-хубавото на тази работа е,че се слуша само твоя глас и тоалетната чиния не задава тъпи въпроси като Николиньо.

Баба ти Айрис е  фенка на интелигентните решения, които правят живота лесен и приятен и е направила поръчка и за отделна смарт баня...

Само един вибратор липсва в картинката за пълно щастие.:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Личи си, че е начетен човека. Събул си е обувките.

Ученото си е учено. 
Снимка от BVG.

image.thumb.png.95f5fb1d0ae2b50d8b79852cd8508eb3.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване