Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

Каква затихнала мълчалива тишина.Направо не можеш да вземеш думата. Хвърлям камък във водата и я разсичам с един кавър , който за мен звучи по-добре от оригинала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че целта е да се чуе

ps Още един по-добър кавър от оригинала.

-----------------------------------------------

Покрай Тенеке Ханъмата се присетих за индивидуалните проекти на солиста-летец и с него си тормозя кохлеарния нерв.

Лека на всички в тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Пилешка Завист написа:

с Кънчо си имаме сертификат :linedance:

мен ме мързи да отида да си го взема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, emmi написа:

мен ме мързи да отида да си го взема

мен даже ме питаха трябва ли ми, ми то е едно от нещата за които си правя имунизация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Coco1 написа:

Добре е че си го направило. 🤣

за твоите килограми трябва един литър спринцовка :tease:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.07.2021 г. в 20:34, Moriati написа:

Едва ли,че то да не е близката граница с германския супер,а ако и закъса там каляската а,кое аверче ще го дърпа чак до Нидерландия после .. мхм 😏

Има си пътна помощ ве филанколуу….. 15 евро на месец е. Ама една шайба да завъртя на най-добрия ми авер, който има сервиз, веднага ще ми изпрати човек. С него сме ходили на 800км за оглед на кола. С колите и с жените проблеми нямам мамин. Винаги имам резервни опции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Пилешка Завист написа:

починал е Joey Jordison :( RIP

Requiescat in pace.

Кой е той? Известен ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.07.2021 г. в 20:51, valkiria1 написа:

12 евро за килограм..в това  изделие има ли изобщо месо ?

Колко е килограм говеждо месо в Нидерландия ,примерно ?

Тия хамбургери са фермерско производство. Без прекупвачи. Всъщност така постъпва и цялата храна в маркетите в Нидерландия, която се води най-чистата в цял свят. Иначе може да си купиш и директно от фермерите, които са всеки вторник, четвъртък и събота на пазара без надценката на маркета. Готиното е, че можеш и да са пазариш за цената с тях, пък в маркета не. За говеждо не знам цената за кг. Не ям говеждо. По принцип се храня предимно с пилешко и риба. Свинско само под формата на кайма или някоя готина препечена на скара вратна пържола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Граф Монте Кристо написа:

Тия хамбургери са фермерско производство. Без прекупвачи. Всъщност така постъпва и цялата храна в маркетите в Нидерландия, която се води най-чистата в цял свят. Иначе може да си купиш и директно от фермерите, които са всеки вторник, четвъртък и събота на пазара без надценката на маркета. Готиното е, че можеш и да са пазариш за цената с тях, пък в маркета не. За говеждо не знам цената за кг. Не ям говеждо. По принцип се храня предимно с пилешко и риба. Свинско само под формата на кайма или някоя готина препечена на скара вратна пържола.

Ко им се обясняваш? Яж си, каквото искаш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, lebel написа:

От тук https://www.his.bg/bg/dgc няма ли да стане?

мне

единия номер трябва да се вземе от хартийката която ще ти дадат там където си се ваксинирал

Въведете НРН на последната от поставените Ви дози, описани във Вашия национален сертификат за ваксинация, или номер на сертификат издаден след 01.06.2021, или НРН на изследването от лабораторията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве на всички от провинцията и не са там където е купона ... :) 

:beer:

п.п. Твърде е късно да мислите за лятото ... то лека полека отива към ту апогея си ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

ако ваксината Ви е поставена извън Поликлиника България, е необходимо да следвате тези стъпки:

това е друга бира

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Ко им се обясняваш? Яж си, каквото искаш. 

баш
завидяха му за леките закуски...ганюфска рабута
а добър ден
нескъй по-горещо ут фчера, а утре и фдругиден ...басимакята
1520101056_.JPG.a46f08d77d8b701d70ac5501e6049a95.JPG

пп
дека си ве графе?
пльосни енъ снимка на лека закуска с 5-6 тарелки мешана скара

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Requiescat in pace.

Кой е той? Известен ли е?

вижте в нета, мусю мусташ

--

айде започнаха чушкопеците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване