Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2021година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 27 минути, Граф Монте Кристо написа:

В по-голямата част на света е табу. Дори в САЩ е забранено заради морални причини. Защото и в Китай се яде кучешко, ама това трябва ли да го приеми останалата част от света за нормално?

То и прасето е интелигентно и миловидно същество, но ти усърдно унищожаваш хиляди от тях във вид на кебапчета и пържоли, са да не вземе да се счупиш нещо и да станеш веган, че няма да мога да те преживея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, bulljo написа:

То и прасето е интелигентно и миловидно същество, но ти усърдно унищожаваш хиляди от тях във вид на кебапчета и пържоли, са да не вземе да се счупиш нещо и да станеш веган, че няма да мога да те преживея.

Хубаво, че в Индия не ядат много месо, че не знам с това население, колко животни ще умрат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bulljo написа:

Няма как. Бащата на времето беше главен изпълнителен директор на месокомбинат в СССР, скарата в нас не се спираше. Наиш какъв глад беше тогава Коми. Месото беше с купони. Пък това портокали, банани, и за Коледа се взимаха само с връзки. В къщи имаше целогодишно един кашон от пералня пълен с портокали, и редовно се замергахме с тях. Един ден изкарах кашона и почерпих всички деца от блока посред лято. Бащата се пребира, цялата площадка от пред в обелки. Голям бой ядох. Аве готин живот си беше през соца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо? Защото корейците нямат право да участват ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Пилешка Завист написа:

направо един след друг :(

Кен Хенсли, Джон Лоутън, Джоуи Джордисън, Дъсти Хил ... 

Ваня Костова, Косьо Марков, Димо Стоянов, Лорина Камбурова ... 

... кой знае колко още пропускам

Димо и "твоят" човек - на 46, а Лорина па на 30...

както и да е, живейте си живота и не ми обръщайте внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчал съм две бутилки Траминер да ми докарат от бегето. Отивам да ги взема до като се размрази мръвката, че ми се дояло нещо скара.

48799A04-221D-4254-B438-DA64A44F28CA.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е истина тоя колко кебапчета изеде. В цяло Столипиново барабар с Факултето не са изяли толко, дори по време на предизборна кампания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, lebel написа:

Кен Хенсли, Джон Лоутън, Джоуи Джордисън, Дъсти Хил ... 

Ваня Костова, Косьо Марков, Димо Стоянов, Лорина Камбурова ... 

... кой знае колко още пропускам

Димо и "твоят" човек - на 46, а Лорина па на 30...

както и да е, живейте си живота и не ми обръщайте внимание.

За там ред.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

само боклуци излизат вече като мултимедия, нищо свястно не могат да измислят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване