Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 час, цър-вул написа:

дебне да е*не и к'вот' дойде

К'во искаш да кажеш? Че няма разлика между Спасението и Дръндев? 

Не знам...

Двама приятели обсъждат поредната блага вест за поредния край на света.
- Какво ще направиш, ако разбереш, че утре ще настъпи края на света?
- Ще изчукам всичко дето мърда! А ти?
- Аз ... аз ... ще внимавам да не мръдна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 4.09.2021 г. в 8:44, jhoro написа:

Не мисли, че противореча - просто си оправи мнението.
Диспечерите на 112 (btw - 911 също работи, даже в Бг) - та диспечерите само ще прехвърлят разговора към съответната служба. По местоположение и вид - Спешна помощ, полиция, пожарна …
Разпитвали са те от местното Спешно (аз им казвам - „сМешно”) отделение.
Преди врече имах подобен случай, само дето човека беше на една спирка, а аз - в служебния автобус.
На третото изречение - вече говорех с „нашите” медици, а когато им казах адрес - ми отговориха „Линейката пътува!”
Някой ме беше изпреварил.

Е защо да го оправя.. всичко е така, както съм го написала. Не знам диспечери ли са какви са, но вместо да ме разпитват толкова можеха да побързат с прехвърлянето на сигнала към където прехвърлят.. а и не са ме прехвърляли, жената, която ми вдигна си ме разпитваше..

И не мога да си обясня защо се налага да се транспортира човек в болница, където няма "легла"..а директно диспечерите не се свързват с болниците и да насочват линейката към болница където ще приемат пациента... 3 болници..нормално ли е?!

Както и да е...за жалост..човекът е в кома.. :emoji_smiley-26:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Madonna написа:

защо се налага да се транспортира човек в болница

Явно нямат инфо за наличните свободни места по различните болници....Колко години я гласиха тая система и си остава недоклатена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Madonna написа:

Е защо да го оправя.. всичко е така, както съм го написала. Не знам диспечери ли са какви са, но вместо да ме разпитват толкова можеха да побързат с прехвърлянето на сигнала към където прехвърлят.. а и не са ме прехвърляли, жената, която ми вдигна си ме разпитваше..

И не мога да си обясня защо се налага да се транспортира човек в болница, където няма "легла"..а директно диспечерите не се свързват с болниците и да насочват линейката към болница където ще приемат пациента... 3 болници..нормално ли е?!

Както и да е...за жалост..човекът е в кома.. :emoji_smiley-26:

За лица пенсионери въобще пък не лекуват. Казват лекарите в България, вече му е минало времето.  Няма смисъл. 
Аз ги питам вие кон ли ще лекувате или човек? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

За лица пенсионери въобще пък не лекуват. Казват лекарите в България, вече му е минало времето.  Няма смисъл. 
Аз ги питам вие кон ли ще лекувате или човек? 

Този вид "медици" - имат много малък "период на полуразпад" - в мое присъствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, jhoro написа:

Този вид "медици" - имат много малък "период на полуразпад" - в мое присъствие.

Нали ги виждам лекарите в България, след като ги посети възрастен човек. Никакво внимание. Бухат им някакви лекарства, дали имат нужда, никой не знае.

Никаква профилактика, а само лечение. Няма годишни прегледи, няма нищо. Бухат някакви коктейли от лекарства, а като се стигне до легло.

Четат му една молитва, примерно Отче наш. И Аллах, Иисус, Господ, Яхве, Великия Дух знае, какво ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

Нали ги виждам лекарите в България, след като ги посети възрастен човек. Никакво внимание. Бухат им някакви лекарства, дали имат нужда, никой не знае.

Никаква профилактика, а само лечение. Няма годишни прегледи, няма нищо. Бухат някакви коктейли от лекарства, а като се стигне до легло.

Четат му една молитва, примерно Отче наш.

Каква профилактика - те не си знаят пациентите.  Само като ЕГН-та и то - на компютъра!
А възрастен ... "Ми той си е стар, нормално е!"

Имам регистрация при General Practitioner във Великобритания. Засипват ме със СМС-и - за прегледи, за Ковид и прочие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Mediterranean написа:

Стига мислил за плющене ти? Друго за какво да мислиш нямаш ли?

ъхъ
за едене и пиене

дек викат, трите пъ владеят света
аз от политика не вдявам и пари немам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, нушо написа:

Филмите нали знаеш че се снимат сцена по сцена. За 3 минутно клипче и аз мога да се изкарам ебати машината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, АСПЕКТ написа:

Къде точно ги видя, че ми стана любопитно?

По Скайп ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, дpъндю написа:

Ъхъ, мангау без кинти? Вервам ти! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, skalata_73 написа:

Оммммм..

IMG_20210906_101301.jpg.661cfd62904d1b9f65eeaa1736beef30.jpg

това Омм тук "експертите" са превърнали  в  запазена марка за нискотарифни удоволствия. "Духовни аристократи",които си купуват   билети за евтина  компания, ама си запазват ВИП-а на летището на Калдейта,че да ги лайкват по -закъсалите от тях.

Абе, бабиния, ти по едно време не се ли подвизаваше на една яхта ?

Айде едно недуховно оммм от Херцеговина :

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, valkiria1 написа:

Абе, бабиния, ти по едно време не се ли подвизаваше на една яхта ?

Айде едно недуховно оммм от Херцеговина :

На яхтата сме довечера баба Годзи. Сега апвам морска храна на верандата на плажа, че в Руситу няма такава и в арабския ресторант на пазара.

Да си изкарате убаво с Капитана

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, M.Николов написа:

Къде точно ги видя, че ми стана любопитно?

По Скайп ли?

Североизточна България. 
В тези направления Русе, Силистра, Добрич. Долу Шумен и Варна.

Този район. За Русенската болница нямам думи, ужас е.

Както и мизерната им жп гара, и онова там до моста. Води се мост. Като добавим че в Русе имат най-мръсният въздух.

Варна пък автогарата им прилича на стоянка на таксита, жп гарата няма да коментирам. 
Също е ужасна. Като добавим социалистическите блокчета, построени за руснаците, за да работят.
Целият този район е …. Просто са малко нещата хубави в този район.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, дpъндю написа:

ъхъ
за едене и пиене

вчера са те видели 3 чувала  да мъкнеш

от единия надстърчала горена жица

не на нас тия 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване