Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 5 часа, Mediterranean написа:

Елате ми в темата

и да набием джуджето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Mediterranean написа:

Елате ми в темата 

и обсъдете каквото ви е кеф. 

А най-добре и гласувайте.

Може да не харесваме дръпнати очи. И всеки си има тертип. Субективно е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не знам да личния лекар ама сега искат преброяване тия тъпаци

с глупостите им да се занимавам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Пилешка Завист написа:

не знам да личния лекар ама сега искат преброяване тия тъпаци

с глупостите им да се занимавам

точно с глупости, щот сичкуту си го има в ГРАО
:mad:
интересува ги съотношенията на  етносите, образованието, собственост и тънъ
белким богатите се окажат повече от бедните, за да докажат колко е добра "демокрацията"
баси
:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хъх, ми сигънту ут нашту маалъ дек от години не знаат сигънски и родният им език е български, къф език да посочат кът майчин?!
нашту сигън ут маалътъ сме некви извънземни
немаме сигански кът майчин език...баси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, дpъндю написа:

хъх, ми сигънту ут нашту маалъ дек от години не знаат сигънски и родният им език е български, къф език да посочат кът майчин?!
нашту сигън ут маалътъ сме некви извънземни
немаме сигански кът майчин език...баси

Езикът или религията не определя държавата. Има много примери.

Държавата се определя от народа си. Ако не се чувстваш част от този народ, безсмислено е да посочваш, каквото и да е. Ако ще да говориш и СУАХИЛИ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всъщност, някои допълнително са се учили на цигански
аз не можах и при опит да говоря цигански на метачките от улицата, они умират ут смех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, дpъндю написа:

всъщност, някои допълнително са се учили на цигански
аз не можах и при опит да говоря цигански на метачките от улицата, они умират ут смех

В България се говори и пише на български език във официалните институции, а ти на улицата, вкъщи си говори, ако искаш на японски.

Това в българските ДЪРЖАВНИ училища да се говори друг език освен на български език е простотия. Новините на турски език по БНТ също е простотия. 

Английски, немски, френски, където се изучават задължително в българските училища са простотии.

Ако искат да научат съответния език има курсове, отива в съответната страна, работят, гледат, слушат и така.

Или също така в съответната гимназия, университет, факултет…, която се изучават езици. И там може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, АСПЕКТ написа:

Ако искат да научат съответния език има курсове

едни курсове по български им трябват на повечето хора у нас

а по желание много малко биха записали какъвто и да е език

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Пилешка Завист написа:

а по желание много малко биха записали какъвто и да е език

Да не би да мислиш, че в Берлин ми съобщават новините на български език? Или тук българите , чужденците как научаваме новините? 
Хора родени в България, израстнали в България не знаят български език и им съобщават на техния им език по държавната телевизия БНТ новини на турски език. На майчин. Ми да съобщят новините така и за арменците, виетнамците, ромите, евреите и там другите народности и етноси в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, АСПЕКТ написа:

Езикът или религията не определя държавата. Има много примери.

ставаше въпрос, че очакванията на преброителите, майчиният език на циганите да е цигански

преди 13 минути, Пилешка Завист написа:

майчиният език на голяма част от циганите е някакво подобие на турски и от там се получават смешните ситуации
тези с цигански майчин език знаят добре български
а тези цигани, дека съ с майчин език български, драскат по форумите да дразнят кифтета кът теп

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Пилешка Завист написа:

и при положение, че се затрудняват с майчиния си език

никой не се затруднява с майчиния си език, който в повечето случаи, съществено се различава от литературния

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, АСПЕКТ написа:

Да не би да мислиш, че в Берлин ми съобщават новините на български език? Или тук българите , чужденците как научаваме новините? 
Хора родени в България, израстнали в България не знаят български език и им съобщават на техния им език по държавната телевизия БНТ новини на турски език. На майчин. Ми да съобщят новините така и за арменците, виетнамците, ромите, евреите и там другите народности и етноси в България.

Е, да, но преди време имаше статия във вестник "Труд" от Емел Етем със заглавие "Кръв ще се лее ..." <ако не ни допуснете до изборите>, довършването на фразата е мое, защото не помня цялото заглавие точно, за да го цитирам в кавички, но смисълът на статията е този.

И от посолството на САЩ пряко и чрез ръчичките на сините червени – тогавашното СДС, бяха здраво зад гърба на ДПС.

ПП. Сега в Гугъл не намирам следа от статията, но този брой на "Труд" е някъде у дома. Би трябвало да го има и в големите библиотеки на страната ни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Пилешка Завист написа:

.

аве, кифте
дека ти отиде поста

пп

ади един поздраф с едно убаво пиле шарено

Редактирано от дpъндю (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Уиш... написа:

"Спартак"

на Мирослав Йотов

FB_IMG_16317909783076084.thumb.jpg.b98e5a4438ded2f70bcb457df4943012.jpg

много хубава картинка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Аз защо не я виждам?:rolleyes:

Пак ли заради браузъра?

майтапя се ве
няма линк към картина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване