Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

току-що, АСПЕКТ написа:

Кой?

онуй де виси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, дpъндю написа:

онуй де виси

Не бе! Ривалдо! Оня артист, благодарение на който цял свят разбра, защо турците мразят джипситата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Радул написа:

Не бе! Ривалдо! Оня артист, благодарение на който цял свят разбра, защо турците мразят джипситата.

Да, бях ги забравил. Какъв отбор бяха Бразилия. Танцуваха по терена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:Момчета, не гледайте топките и тромпетите, а "дините". :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Да, бях ги забравил. Какъв отбор бяха Бразилия. Танцуваха по терена.

Тва танц ли било? Някои твърдят че е художествена гимнастика без топка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dioib написа:

Аз пък мога във VIP отделениету... :) = вместо ъпечета, се раздават вино, бира ракия, а на не мощни манги и кебапчетъ или кюфтетъ... :) 

Записвамееее:  мое да осигури във вип оделението

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, emmi написа:

Записвамееее:  мое да осигури във вип оделението

Сега правя "клон". ;) Къ има ко да постнъ, т.е. видимо нещо ще споделя. Иначе вече сме малко по-далече от "кривата круша", направихме основи. ;) 

п.п. Между другото вече имам нови комшии млади и "зелени" с бебе даже ... :) , комшията от Русе се пребра окончателно там. Превантивно, вече е на възраст и пътя вече го натоварва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да пие ракия от круша?

Крушата е от сорт Петровка.

http://10plus1.eu/petrovka-kruha

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

Някой да пие ракия от круша?

Крушата е от сорт Петровка.

http://10plus1.eu/petrovka-kruha

крушата ти е temporary unavaliable

да не си е тръгнала?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, dioib написа:

Сега правя "клон". ;) Къ има ко да постнъ, т.е. видимо нещо ще споделя. Иначе вече сме малко по-далече от "кривата круша", направихме основи. ;) 

п.п. Между другото вече имам нови комшии млади и "зелени" с бебе даже ... :) , комшията от Русе се пребра окончателно там. Превантивно, вече е на възраст и пътя вече го натоварва. 

Айде, хаирлия да е!  

Ние още сме в селската база

За сега... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emmi написа:

Айде, хаирлия да е!  

Благодаря! 

п.п. Лека, че мен утре ме чака "труд". :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dioib написа:

Благодаря! 

Аз отнесох покрива на базата 

Е, имам преки изпълнители но.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Радул написа:

Ривалдо! Оня артист, благодарение на който цял свят разбра, защо турците мразят джипситата.

Ривалдо поне рядко правеше такива елементарни номера . За разлика от него Неймар се търкаля по зеления терен години наред . Дори при леки удари от противникови играчи лежи и се превива с минути  .  ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Ривалдо поне рядко правеше такива елементарни номера . За разлика от него Неймар се търкаля по зеления терен години наред . Дори при леки удари от противникови играчи лежи и се превива с минути  .  ;) 

Нормално. Ученика задминава учителя.  :)

Макар че за мен най- смешните симулации евър си остават тези на Серхио Бускетс и Давид Луиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Радул написа:

за мен най- смешните симулации евър си остават тези на Серхио Бускетс и Давид Луиз.

Аз се сещам за един двубой на БарЦилоната , някой от публиката хвърли празна пластмасова чаша и пет или шест души - Меси ,Неймар и сие се проснаха на земята сякаш е паднал артилерийски снаряд върху тях . Много жалка картинка ...... :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Бял Кон написа:

.А и кога ми покаже нещо за поне 100 000 долара в дома си от ,,Сотбис,, тогава може да ми обесняваш за ,,Сотбис,, ,иначе си оставяш царицата на ,,Гугъл,, търсачката и ,,Уикипедия,,

Абе, Франчи, див  шемет  , като как   ще разпознаеш ти кое струва 100к в долари ?

Вземи да ни светнеш в какъв мащаб са ти познанията по античност и антични пердмети? Как се прави експертиза и оценка на предмет предложен за продажба в Сотбис? Как става плащането и пр. Дай да те пробваме с какви претенции си тръгнал да завладяваш света , да изискваш и дали имаш  капацитет да разбереш какво има пред теб..

Ето ти две снимки,известни експонати са ,вземи да ни светнеш  кое колко струва, как ще им определиш цената, от кой период са , кое е най-скъпо и пр...

Има го и любимия ти  цар лъв...дето се вика в позната лъвска територия си и това е жокер.

Ако не можеш ползвай  У-кито,чичо си Гошо, леля ти Мара,съседите, тукашните форумни  експерти , или ония велики български разбирачи по антики,дето са те опънали да търчиш като кон по битаците....,не те ограничавам в избора на подсказвачите ..

Spoiler

пп...........по повод сабята дето размахваше из багажника на колата  : вземи да подскажеш, на любителите на антични саби,че на импровизираните пазари до катедралата  „Свети Александър Невски“има в голяма наличност саби на четници, опълченци, командири на опълчения  , турски саби,ятагани ,  ножове и пр..

Ако пък речеш да си  автентичен като експерт се разходи до Истанбул, там в антиквариатите е пълно с всичко останало от дивизиите на Осман паша. Ако пък събереш парици да отседнеш във хотел Four Seasons Istanbul at the Bosphorus,  из дебрите на античността и античните предмети на града ще те разходи един от най-известните архитект реставратори,който ще ти покаже вилата на турски бей, която купил и реставрирал и живее в нея. Бонуса е обяд на терасата на вилата с изглед към Босфора. И целия този  целодневен тур срещу едното  нищо от 250 евро на човек. Проверено и гарантирано лично. Кълна се в мениджъра на хотелската верига, който е   евреин.:P

Предметите на вниманието на твоята експертна оценка.

spacer.png

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мале какъв е тоя дзвер бе! Я не плашете съфорумците така, моля!

ИИма чувствителни мъже, има лабилни психически, има трезвени...Абе всякакви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Mediterranean написа:

Мале какъв е тоя дзвер бе! Я не плашете съфорумците така, моля!

Франчи.

На снимката,която сме предложили за експертна оценка  е минал през козметичното студио на КлеопатраVII,  където му е приложена процедурата епилиране с мед и смола. Задължителна процедура при древните египтяни ,които се обезкосмявали ежедневно, така че да се представят с чисто тялопред образите на боговете.

на 26.09.2021 г. в 17:53, Бял Кон написа:

А и аз съм зодия Лъв. В нашата природа на лъвовете мъжкия е с по-голяма грива от женската. Лъвовете са символ на силата, куража и царственоста. А древните египтяни са ги почитали като богове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, valkiria1 написа:

Абе, Франчи, див  шемет  , като как   ще разпознаеш ти кое струва 100к в долари ?

Покажи скритото съдържание

пп...........по повод сабята дето размахваше из багажника на колата  : вземи да подскажеш, на любителите на антични саби,че на импровизираните пазари до катедралата  „Свети Александър Невски“има в голяма наличност саби на четници, опълченци, командири на опълчения  , турски саби,ятагани ,  ножове и пр..

Ако пък речеш да си  автентичен като експерт се разходи до Истанбул, там в антиквариатите е пълно с всичко останало от дивизиите на Осман паша. Ако пък събереш парици да отседнеш във хотел Four Seasons Istanbul at the Bosphorus,  из дебрите на античността и античните предмети на града ще те разходи един от най-известните архитект реставратори,който ще ти покаже вилата на турски бей, която купил и реставрирал и живее в нея. Бонуса е обяд на терасата на вилата с изглед към Босфора. И целия този  целодневен тур срещу едното  нищо от 250 евро на човек. Проверено и гарантирано лично. Кълна се в мениджъра на хотелската верига, който е   евреин.:P

Той фалшиви реплики уж на османска сабя не различава със сигурност.. Тази сабя е толкова османска колкото аз съм космонафт 😏 ефеса, острието,да не споменавам калиграфията претрупана ,че и за капак накрая към върха звездата с полумесец ... Пълна пародия и направи сам някъде, уж да имитира ислямски стил сабя...  Реплика в най добрия случай,но не и на османска сабя..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване