Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Уиш... написа:

все едно слушам дядо:biggrin:

а,мъжъ тук....той народа от цял свят.. и мъжове и жени...хетеро, хомо,всякакви. интересни са ми реакциите, спонтанни, светнали очи. някои, като разбират,че аз съм ги рисувала се засрамват и обръщат гръб или се извиняват, че са реагирали със смях. други ,подпийнали  вечер се хилотят шумно на тумби.. забавно е. )))

втасал още превтасал:D

ми, хубава ни е Гуна, кво са...........

я покажи кльощавичкото?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emmi написа:

ми, хубава ни е Гуна, кво са...........

я покажи кльощавичкото?

заминаха и те... намириха си влака, но така и не се сетих да ги щракна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Уиш... написа:

заминаха и те... намириха си влака, но така и не се сетих да ги щракна

аре, дано ги поохранят 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В събота се събира бандата на Оушън, днес ще се обадя на моя доставчик на български вина, искам само Траминер Шардоне и Бояр, мръвката чака в Германия трябва да се прибере, по-късно отивам за пури.Трябва да помогна днес на един авер да качи един компресор за въздух около 300кг. в един камион. Тежък ден се очертава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Уиш... написа:

записано... в никой случай да не си показвам  пръстчето на Емата:wub:

аууу!!! да не видя кльощаво пръзтче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бял Кон написа:

В събота се събира бандата на Оушън, днес ще се обадя на моя доставчик на български вина, искам само Траминер Шардоне и Бояр, мръвката чака в Германия трябва да се прибере, по-късно отивам за пури.Трябва да помогна днес на един авер да качи един компресор за въздух около 300кг. в един камион. Тежък ден се очертава.

Голям майтап, руските господари като забраниха на българите през 85 година алкохола.

Те русите не пият вода, пък Горбачов им забрани алкохола. 😀

Сега пък е ограничено производството за направата на рикия, полусух режим.

Та, от българското Мавруд и Мерло ми е любимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, нушо написа:

Може да бъде изображение с текстово съобщение

първо са пият щасливите хапченца и после кафето ве

преди 2 часа, emmi написа:

мноу мразя злояди, чесно!

ами покани графа за ена "лека закуска"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, emmi написа:

ми то .... друго си е бухнал хляп

преди 2 часа, Уиш... написа:

...

втасал още превтасал:D

Ми по-добре от глетав просеник... Или от некоя содена питка - недомесена...

преди 2 часа, Уиш... написа:

все едно слушам дядо:biggrin:

Ми... Скоро... Много скоро ше минавам и за дядо... Децата по автобусите от 10ти клас ми викат чичко, а като ми стигне прошарената брада до пъпа и за дядо ше минавам... Хъхъхъхъ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, darkterminal написа:

Децата по автобусите от 10ти клас ми викат чичко,

хъх, младо пиле си ти
аз внуци неъм още, а пъ сичките ми викат дядо и ми праат място ф афтобуса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

227684805_4235042019907470_1512257117246

Котка дизайнер. Който има котенце, такива столове има. Дизайнерски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, emmi написа:

аууу!!! да не видя кльощаво пръзтче!

не си само ти. иж,на рибаря жена му какъв армаган ми е пратила.. фурми

20210926.jpg.e89218470535ca2c64c650657d624f8c.jpg

преди 12 минути, darkterminal написа:

Ми по-добре от глетав просеник... Или от некоя содена питка - недомесена...

Ми... Скоро... Много скоро ше минавам и за дядо... Децата по автобусите от 10ти клас ми викат чичко, а като ми стигне прошарената брада до пъпа и за дядо ше минавам... Хъхъхъхъ...

антей,пускай я отсега, да има ко да дърпат унуките:biggrin: дядо Дарко Дъмбълдор:wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Уиш... написа:

...

антей,пускай я отсега, да има ко да дърпат унуките:biggrin: дядо Дарко Дъмбълдор:wub:

Пускам ас... Пускам... Бех пуснал едни дваесе санта... Ма я обръснах преди три седмици... Ся се разхождам като едно яйце... Без коса и без брада, цела шепа красота... Ше я пусна пак де, ма нема да е преди янувари...

преди 31 минути, Уиш... написа:

...

... дядо Дарко Дъмбълдор:wub:

Хъхъхъхъ... С мойте испърдени зъби и с юнашкото ми хъркане съм си напрао деди Мъмбълснор...

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, darkterminal написа:

Пускам ас... Пускам... Бех пуснал едни дваесе санта... Ма я обръснах преди три седмици... Ся се разхождам като едно яйце... Без коса и без брада, цела шепа красота... Ше я пусна пак де, ма нема да е преди янувари...

Хъхъхъхъ... С мойте испърдени зъби и с юнашкото ми хъркане съм си напрао деди Мъмбълснор...

:)

ама как ги натаманисваш. като ейце бил.сега се кефундриш на вятъра,признай:biggrin:

чакаш да минат пазниците да не те дърпат за пударици, хоххохо лисец

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Уиш... написа:

ама как ги натаманисваш. като ейце бил.сега се кефундриш на вятъра,признай:biggrin:

...

Ми... Поради полуплешивото състояние на капъцината ми, ходя с много къса, почти нулевномер пуцтришка.. Пък сега и без брада с тия надути бузи и големия ми трумбак... Чисто ечице съм си...

преди 5 минути, Уиш... написа:

...

чакаш да минат пазниците да не те дърпат за пударици, хоххохо лисец

Тук ме фана по чорапи... До края на годината имам цял куп семейни празници и други подобни събития, където е добре да съм без брада... Има и други прични... С брада, човек не мое си облизва чинията... Изисква много грижи за поддръжка... Ресане, пуцтришка, оформяне, специално къпане и сапунисване... Чистене от трохи и разни други буби... И накрая, покрай брадата се сдобих с разни лоши навици да я суча и въртя, докато мисла и расъждавам... Та, привечер ставаше цялата на фитили и завъртъци... Ся няма брада, ама пак посягам... По-наредко де, ама пак посягвам... Вервам, че до два - три месеса ше ми мине... И после дор де порасне пак ше мине оше време... И те така те...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, darkterminal написа:

Ми... Поради полуплешивото състояние на капъцината ми, ходя с много къса, почти нулевномер пуцтришка.. Пък сега и без брада с тия надути бузи и големия ми трумбак... Чисто ечице съм си...

Тук ме фана по чорапи... До края на годината имам цял куп семейни празници и други подобни събития, където е добре да съм без брада... Има и други прични... С брада, човек не мое си облизва чинията... Изисква много грижи за поддръжка... Ресане, пуцтришка, оформяне, специално къпане и сапунисване... Чистене от трохи и разни други буби... И накрая, покрай брадата се сдобих с разни лоши навици да я суча и въртя, докато мисла и расъждавам... Та, привечер ставаше цялата на фитили и завъртъци... Ся няма брада, ама пак посягам... По-наредко де, ама пак посягвам... Вервам, че до два - три месеса ше ми мине... И после дор де порасне пак ше мине оше време... И те така те...

край, ся и ас искам да имам брада, съвсем ще подобря артистичния имидж.:D.ма като си помисля каква ли ще ми се падне рунтава..устъй са:lol6:

прави си я на плитчици моо,много е файско..

прецтавих си ако имаш женско внуче какво ще те прай:D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Уиш... написа:

край, ся и ас искам да имам брада, съвсем ще подобря артистичния имидж.:D.ма като си помисля каква ли ще ми се падне рунтава..устъй са:lol6:

прави си я на плитчици моо,много е файско..

прецтавих си ако имаш женско внуче какво ще те прай:D 

Къде брада искаш – долу или горе?

С "долу" ще ти е по-лесно.

С "горе" ще печелиш пари в някой цирк с номера "Брадата жена".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Англия страната, хаха.  Сигурно има само чедър, черен чай. Английски стоки.

Банани има ли? Или само по Коледа.

ААА, какви песни пееха едно време.

:emoji_smiley-02:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Уиш... написа:

не си само ти. иж,на рибаря жена му какъв армаган ми е пратила.. фурми

20210926.jpg.e89218470535ca2c64c650657d624f8c.jpg

Слабичка си и се видяла.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване