Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 3 часа, dioib написа:

Валки .... Това е избата и гаража = ориентирай се по къде ще е канала за  .... :) 

Оправяме се вертикално, а не хоризонтално ... хм ... поза кон ... :) .. нищо, че сме магарета .... :) 

Дрехите ще за на втория етаж, а жената на третия етаж, а аз на четвъртия, щото на мен дрехи не ми трябват. :) 

Мда .... явно не си била в Япония ... :) 

ами аз не те питам на колко етажа ще разположиш пчелните килийки, как ще ги разпределиш , как ще ги подредиш, и не говоря за техния брой, а за квадратурата.

А тя е нищожно малка ...добре ,че  колата ти няма претенции.

И както виждаш съгласих се с твоето заявление ,че направеното от теб  е малоумие. Един от синонимите  на заявената от теб като признание дума е : слабоумие,  глуповатост, 

Трябва да си доволен, аз рядко толкова категорично признавам и  заставам зад нечие мнение.

-----------

Японския минимализъм  няма нищо общо с българската архитектура .Това би трябвало да го знаеш,дори и да си пиян. Стил , а не погребение на архитектурата.

преди 2 часа, Вaсил написа:

Това Сехмет във Room V ли е?

Да . Богинята Сехмет. Доста нейни статуетки има окрадени и изнесени извън Египет. Манията да крадат египетски  артефакти е била на мода още в древния Рим.

Това  долу , преди време обещах,но други неща бяха по-спешни.Сега му дойде реда.

https://religionandtravel.blogspot.com/2021/10/blog-post.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valkiria1 написа:

а за квадратурата.

Разбирам, че нямаш понятие от размери. :) Може би си свикнала с кемпер, пардон по хамерикански каравана за големина на кола. :) = Да, в гаража не може да влезе тир. :) Но, за сметка на това спокойно могат да паркират три Мерцедеса S класа и при това дълга база. :) И, о, да, зад тях избата е малка, но все пак не смятам да каня гости. :) 

Мда, очакван отговор от твоя страна ... Ех, Валки ... знам, че хора които не са коренувани (радикални) се мислете за коронясани от Бог, но моето джалем, джалем приключва ... :)   Мда ... Нищо чудно кмета на нашата махала да ти е някакъв роднина ... :) 

Живо, здраво, ходи и снимай тоалетни, пардон гримьорни, то явно само това ти е останало, да се гримираш и обличаш, че иначе само капитана знае на какво приличаш. :) 

Абе, Валки, тея дрехи де имаш на компот ли ще ги правиш или на смути?! :) Що по-добре не ги свариш на ракия, че да недовиждаме ... :) 

п.п. Хора които при решаване на квадратно уравнение достигат до вадене на радикал от отрицателно число определено само чрез въображение успяват в живота. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мрачничко е навън

И един вятъъъър.... Днес ще си стоя в офиса че ще ме отвее в неизвестна посока

преди 1 час, dioib написа:

Малка изба? Хм, незнамнезнам..... 

Но пък винаги можеш да разкараш колите от гаража и да си разшириш производствената плошт, мхм. 

Добра работа си свършил това лято. Браво! Вертикалната планировка и нулата са най трудоемки. Нагоре вече ще ти е по-бързо. 

Димитровден наближава, дюлгерските дела се оставят за на пролет и се концентрираме върху захарността на гроздето. 

Ай, че съм ти нагласила една ножица да режеш лентата на балканската база

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, emmi написа:

незнамнезнам..... 

Ми ... поне ти ще схванеш квадратите .... избата е 2,70 х 8,10 .... Това е само избата .... малка е .... мда .... не ще стига вино за гости ... трябва да си носят пиенето ... :) 

Добро утро! :newspaper:

Да, мрачно е, но днес съм пак горе по магарешки ръпти ... т.е. ша го върша мързеливо, а не с темпо ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, emmi написа:

...

И един вятъъъър.... Днес ще си стоя в офиса че ще ме отвее в неизвестна посока

...

Чантията... Оправи ли чантията?

преди 18 минути, emmi написа:

...

Димитровден наближава, дюлгерските дела се оставят за на пролет и се концентрираме върху захарността на гроздето. 

...

Късно идва при вас времето за гроздовите будни... По джумайско и надолу, старателите вече отливат виното от джибрите за първо избистряне преди да го налеят по буретата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, emmi написа:

Вертикалната планировка

Вертикалната планировка ще е след кота +2,50 .... не съм толкова чевръст ... сам съм .... и де се вика сам човек е само за "царската стая" демек гримьорната и нямам ибрикчия, т.е. доверен човек .... ;) 

преди 24 минути, emmi написа:

Димитровден наближава

Да, знам, до тогава поне да отлея въпросната кота +2,50 ще съм доволен, макар, че бях планирал до тогава да е до покрив, но ... уви действителностЪ е такава ... все пак си позволих това лято и да съм на море ... какво да се прави .... мда .... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, dioib написа:

Ми ... поне ти ще схванеш квадратите .... избата е 2,70 х 8,10 .... Това е само избата .... малка е .... мда .... не ще стига вино за гости ... трябва да си носят пиенето ... :) 

Добро утро! :newspaper:

Да, мрачно е, но днес съм пак горе по магарешки ръпти ... т.е. ша го върша мързеливо, а не с темпо ... :) 

ми.... малка е

ще трябва да вадиш колите от гаража

преди 52 минути, darkterminal написа:

Чантията... Оправи ли чантията?

Късно идва при вас времето за гроздовите будни... По джумайско и надолу, старателите вече отливат виното от джибрите за първо избистряне преди да го налеят по буретата...

Чантията ми..................  моята ми, личната.... си е отнесена давным-давно

ама, барем, другата вече е налична

че две седмици бяхме буквално без покрив над главите

и доката си карахме така много ми хареса идеята да си имам дзвезди на тавана и сервирах на майсторите, че ей тия тука два прозореца трябва да бъдат монтирани ей тука на, че да си имаме прозорец към дзвездите и да си ги зяпаме 

та, днес ще ги монтират

вчера направиха преустройството на покривната конструкция за да нагласят рамката. Доволна съм, бързо схващат, нямам проблеми.

преди 49 минути, dioib написа:

Вертикалната планировка ще е след кота +2,50 .... не съм толкова чевръст ... сам съм .... и де се вика сам човек е само за "царската стая" демек гримьорната и нямам ибрикчия, т.е. доверен човек .... ;) 

Да, знам, до тогава поне да отлея въпросната кота +2,50 ще съм доволен, макар, че бях планирал до тогава да е до покрив, но ... уви действителностЪ е такава ... все пак си позволих това лято и да съм на море ... какво да се прави .... мда .... 

е, то не мое само трудови дейности, трябва и да се поглезиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, darkterminal написа:

Наче, тоя чичко го заприметих още на лодката. Свали си жапенките, обу си чурабкити и върху тях нахлузи пуавнисите... Викам си ся, ей тоя ако скочи така въф водата, непременно ше го снимам за Мерилката... Е... Скочи... Ми... Снимах го... И като заприпадаха тези ми ти мажоретни лами... Като се затръшкаха ти казвам... Чак земята се разтресе... А па ас се напацорчих... Ама яко се напацорчих...

добър улов направи тогава ,не може да се отрече.чорапки против пришки от плавници не си виждат всеки ден🤭

преди 1 час, emmi написа:

и доката си карахме така много ми хареса идеята да си имам дзвезди на тавана и сервирах на майсторите, че ей тия тука два прозореца трябва да бъдат монтирани ей тука на, че да си имаме прозорец към дзвездите и да си ги зяпаме 

та, днес ще ги монтират

вчера направиха преустройството на покривната конструкция за да нагласят рамката. Доволна съм, бързо схващат, нямам проблеми.

ей,че хубав подарък си направи, много се радвам Емчо,като виден фен на прозорците🥰

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Уиш... написа:

добър улов направи тогава ,не може да се отрече.чорапки против пришки от плавници не си виждат всеки ден🤭

ей,че хубав подарък си направи, много се радвам Емчо,като виден фен на прозорците🥰

бе, то не можело ей така сутринтъ да решиш че днес ти трябват два прозореца към звездите и да отидеш следобеда да си ги купиш - прецтаяш ли си!?!?! Трябало да си ги поръчаш и да чакаш !

викам им "Абе, хора, как две седмици!? Аз съм бес покрив на главата! Сега ми трябват прозорците!"  че на другия дем ми ги докараха от централната им прозоречна база

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, emmi написа:

ми.... малка е

та, днес ще ги монтират

е, то не мое само трудови дейности, трябва и да се поглезиш

Като в песента. Мансарда под звездите.

night sky stars GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Уиш... написа:

...

Тя щото тогава много се фпечатляваше, дето и разправях, че един дядо влиза и се разхожда с обувки в басейна... Тооо... Верно че си бяха водни обущата... Ама изглеждаха досущ като маратонки... Даже бяха с връзки... И поради това изглеждаше... Абе странно... Предполагам нанея и е звучало оше по-странно..

П.П. Бъзикаш се ти, ама от пуавнисите съшо излизат мазоли... Ку се гмурка човек по четири пъти на ден... Няколко дена подред...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, dioib написа:

Валки .... Това е избата и гаража = ориентирай се по къде ще е канала за  .... :) 

Оправяме се вертикално, а не хоризонтално ... хм ... поза кон ... :) .. нищо, че сме магарета .... :) 

Дрехите ще за на втория етаж, а жената на третия етаж, а аз на четвъртия, щото на мен дрехи не ми трябват. :) 

Мда .... явно не си била в Япония ... :) 

Марк Цукито има само едни джинси и сива тениска. Пък има 160 млрд долара. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, emmi написа:

бе, то не можело ей така сутринтъ да решиш че днес ти трябват два прозореца към звездите и да отидеш следобеда да си ги купиш - прецтаяш ли си!?!?! Трябало да си ги поръчаш и да чакаш !

викам им "Абе, хора, как две седмици!? Аз съм бес покрив на главата! Сега ми трябват прозорците!"  че на другия дем ми ги докараха от централната им прозоречна база

прати ги да чакат някъде другаде.:biggrin: майсторите обичат драмите, знаеш.

преди 29 минути, darkterminal написа:

Тя щото тогава много се фпечатляваше, дето и разправях, че един дядо влиза и се разхожда с обувки в басейна... Тооо... Верно че си бяха водни обущата... Ама изглеждаха досущ като маратонки... Даже бяха с връзки... И поради това изглеждаше... Абе странно... Предполагам нанея и е звучало оше по-странно.

П.П. Бъзикаш се ти, ама от пуавнисите съшо излизат мазоли... Ку се гмурка човек по четири пъти на ден... Няколко дена подред...

хахаа,дядото в басейна го бях забравила...славни времена бяха. Мерилкоооо,ила  си ,да се суркаме пак по пързалката

пп а,бъзикам се..не чесъмсе гмуркала 16пъти за три дена де.ама ти вярвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, АСПЕКТ написа:

Като в песента. Мансарда под звездите.

night sky stars GIF

ъхъ, ъхъ

преди 40 минути, darkterminal написа:

ми то като ти се сбабичосат петълите............. нищо чудно

преди 12 минути, Уиш... написа:

прати ги да чакат някъде другаде.:biggrin: майсторите обичат драмите, знаеш.

не майсторите, ве! достафчиците на зведните прозорци

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, emmi написа:

ъхъ, ъхъ

ми то като ти се сбабичосат петълите............. нищо чудно

не майсторите, ве! достафчиците на зведните прозорци

все тая

петълите ... много хубава дума:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, darkterminal написа:

Пои тихо и навалително...

Лека нощ... Лека нощ...

идеално време за сън.. тук още не са извадили есенни патъци по магазините.. чорапи със сандали е мега куул.. :sunglasses:

ab586becbe41347fcebd89d413857473.jpg.8705b710b281177f2881ee43c965903b.jpg

лека , Дарко Хулигарко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

Пои тихо и навалително...

много сладки сънчета се сънуват 

преди 1 час, Уиш... написа:

идеално време за сън.. тук още не са извадили есенни патъци по магазините.. чорапи със сандали е мега куул.. :sunglasses:

лека , Дарко Хулигарко

аз си извадих ботужките

а лето нам только снится....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бял Кон написа:

Идеално време секс. Защото от сън спомени няма.

едното не пречи на другото ( ;

преди 1 час, emmi написа:

аз си извадих ботужките

а лето нам только снится....

ужс.. ние сме нетърпеливи.. рибките са на една лапа разстояние под масата

20211008_154130.jpg.9bdbb282cecc8a75e2717422df6cd842.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Уиш... написа:

едното не пречи на другото ( ;

ужс.. ние сме нетърпеливи.. рибките са на една лапа разстояние под масата

20211008_154130.jpg.9bdbb282cecc8a75e2717422df6cd842.jpg

ох, беее.... рибарче ли расте?:D

онзи ден Пролетина добарала половин варена наденица

явно, майсторите са я метнали на земята

и като се е вкопчила в наденицата, и като ръфа, и като ръмжи.............. 

бошкееееееееее.............. аз да я храня с гастро-храна, да и кълцам на дребно диетично пилешко, телешко, да и давам прясна каймичка ... че нали пенсионерка и няма зъби...

ръмжи и ръфа!?!?

вдигнах със все наденица да я преместя да си ръмжи в кухнята че да ми освини паркета в хола:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, emmi написа:

По-важно е да не се насложи да вадя дрехите на жената .... :) Ай, от мен да мине ще вадя едната, за да има място за вино и за гости ... :) Мисля, че 4х7х2,5 като обем  ша стигнат за вино на гостите, Ъ?! :) 

преди 5 часа, АСПЕКТ написа:

Марк Цукито има само едни джинси и сива тениска. Пък има 160 млрд долара. 

Мен ме взеха на мезе и ме питат къде ще е площадката за хеликоптер, ти за някви бульони ми говориш ... :) Се, немам Джъмбо Джет, само един с вертикално излитане ... мъ не е хамерикански ... :) 

п,п, Не съм милионер станал в следствие на това, че жената е похарчила разликата до млрдЪ да си вее унъя ми ти ръптъ по светуууу.купувайки некъкви дрипи които да трупа в гардеропу .. :) 

П.П. Наздраве! :beer:

Тъ, ко свърших за днес ... аз си знъм ... но съм доволен от туй мрачну време. По-леко се работи от колкото в жегата, пъ и Господ ръснъ малко да ме охлади, а сега изръвнявам вътрешна температура со външна, за да включа на твърдо гориво и се стопля за успешната ми седмица извън нмилисте, но с топлите спомени за отминалото лято. :) 

преди 11 часа, valkiria1 написа:

Трябва да си доволен, аз рядко толкова категорично признавам и  заставам зад нечие мнение.

И аз трябва да ти призная нещо. Ти и Дънди сте ми симпатични, защото Дънди си има своята мецана с тиганя, а ти своя капитан който да те глези. :) = Благородно Ви завиждам (по вашему), но съм си Бай Ганю Балкански и където се вика разликата ти с Дъмди е в това: Той благодари на мецана, че не го фрасва с тиганя, а ти благодариш на капитана, че не ти дава команди. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване