Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 час, Banesc написа:

защо хората ме спират и ми искат пари

Щото биеш на очи ... смени си тоалета ... :) Смятат те за богат. ... :) 

п.п. Що се обличаш по-качествено отколкото може да си позволиш?! Ползвай магазините на обикновените хора. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, dioib написа:

Щото биеш на очи ... смени си тоалета ... :) Смятат те за богат. ... :) 

п.п. Що се обличаш по-качествено отколкото може да си позволиш?! Ползвай магазините на обикновените хора. ;) 

нося евтини неща

обувки за 20-30 лв

стари якета на по 10-15 години

и дънки и блузи на промоция от кауфланда за по 10 лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Banesc написа:

нося евтини неща

обувки за 20-30 лв

като всички нас :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Coco1 написа:

Мчи как иначе 

Гореща и пикантна рецепта за пилешки крака

маскирало си си джоланчето с пилешко чорапче от магазина по 1 лв? нямаше нужда да го режеш, праси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Banesc написа:

нося евтини неща

обувки за 20-30 лв

Явно в този случай изглеждаш като човек който може да бъде съблазнен ... мда ... а какво предлагат срещу парите ти попитали ги?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

50 процента ще се преорганизират професиите във великата индустриална война. Революция.

Въпросът е, как шофьор на тир или на автобус с 10 годишен опит или 20 години, ще стане учител по йога изведнъж? Защото, може би, там има някакви свободно места. Или учител в детската градина. 

След като бъдещото било автомобили, камиони, автобуси без шофьори. 

https://www.bgonair.bg/a/5-science/227448-parva-v-sveta-germaniya-puska-avtomobili-bez-shofyori/

Ето знам, че българският ефир е зает с носа на Петканови. Ако не сте прочели новината и не знаете за какво става въпрос.

^^^^

Германските депутати дадоха "зелена светлина" на законопроект, който ще позволи на изцяло автономни превозни средства да се движат по обществените пътища още през следващата година.

Автобуси без шофьори и други автономни превозни средства скоро биха могли да излязат по улиците на Германия, след като депутатите от долната камара на парламента одобриха нови правила за самоуправляващите се автомобили. Мярката вече преминава в горната камара или парламента, Бундесрата, за одобрение, преди да влезе в сила. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Banesc написа:

нося евтини неща

обувки за 20-30 лв

Е и? Какво от това? Каква е разликата?

Откога това е мерило що за човек си?

2092-da-imash-ili-da-bdesh-763.jpg?itok=

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, АСПЕКТ написа:

Каква е разликата?

Чрез едните показваш статуквото си, а чрез другите приравнението си. 

п.п. Един мой познат ме учеше как да намираш несъответствия и разбираш до колко е "читав" човек по следния начин:

Не може да носиш часовник за 100К, а обувките ти да са 1 без К. :) 

Или като навремето: Кутия Малборо на масата, а около него миризма на Арда .. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dioib написа:

Чрез едните показваш статуквото си, а чрез другите приравнението си. 

Тавтология?  Статукво значи без промяна, така както си е, приравняване значи пак без променя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Тавтология? 

Не ... ;) 

Един богат човек може да носи дрехи различни от неговото статукво, за да се приравни към бедните, докато един беден ползва ментета които запознати разпознават. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, bornofash написа:

Почти прилича на истински крак

Толкова дълго твойте ги няма, че си забравило как изглеждат.

преди 2 часа, Пилешка Завист написа:

маскирало си си джоланчето с пилешко чорапче от магазина по 1 лв? нямаше нужда да го режеш, праси

Ех разбирам те и ти си забравило как изглеждат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Е и? Какво от това? Каква е разликата?

Откога това е мерило що за човек си?

2092-da-imash-ili-da-bdesh-763.jpg?itok=

казаха че нося скъпи дрехи затова ме спирали да  ми искат пари и да ме питат за посоката 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще се плаща и д..ухането на дрегера, за да се открие дали човекът е пиян.

Както сега се плаща, за да се установи дали имаш корона.

преди 3 минути, Banesc написа:

казаха че нося скъпи дрехи затова ме спирали да  ми искат пари и да ме питат за посоката 

Не съм виждал богат човек да дава пари за благотворителност. Но щом казваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, АСПЕКТ написа:

Не съм виждал богат човек да дава пари за благотворителност.

Сигурно си пропуснал да се представиш на Zuckerberg ,на Кайзер, или пък на Уорън Бъфет, та да те информират къде и колко милиарда са дарили за браготворителни каузи. Може даже ,ако имаш някой излишен милион да се включиш в инициативата на последния,който инициира богатите  xopa дa дapят гoлям пpoцeнт oт cъcтoяниeтo cи зa блaгoтвopитeлни ĸayзи.

Понеже преди време се самоизтъкна като беден ,но добър, а пък капелатата хейтърка  "баронеса" от дьо Гложене, компетентно заключи ,че бедните са добри защото даряват, кажи сега ти колко и къде дари за благотворителност ?!

Така и така си се залепил  на немската социална система, кажи поне дари ли нещо,което няма да излезе от залъка ти?

Трябва да попитам една моя приятелка в Германия , някой някъде при тях проверява ли за какво хрантутят търтеите от други страни и по какъв начин ?Ти си най-добрия пример ,който мога да и посоча . Ще чакам с интерес отговора и.

Иначе експертни съвети, идеи,мнения, анализи от цървули ,колкото щеш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valkiria1 написа:

Сигурно си пропуснал да се представиш на Zuckerberg ,на Кайзер, или пък на Уорън Бъфет, та да те информират къде и колко милиарда са дарили за браготворителни каузи. Може даже ,ако имаш някой излишен милион да се включиш в инициативата на последния,който инициира богатите  xopa дa дapят гoлям пpoцeнт oт cъcтoяниeтo cи зa блaгoтвopитeлни ĸayзи.

Понеже преди време се самоизтъкна като беден ,но добър, а пък капелатата хейтърка  "баронеса" от дьо Гложене, компетентно заключи ,че бедните са добри защото даряват, кажи сега ти колко и къде дари за благотворителност ?!

Така и така си се залепил  на немската социална система, кажи поне дари ли нещо,което няма да излезе от залъка ти?

Трябва да попитам една моя приятелка в Германия , някой някъде при тях проверява ли за какво хрантутят търтеите от други страни и по какъв начин ?Ти си най-добрия пример ,който мога да и посоча . Ще чакам с интерес отговора и.

Иначе експертни съвети, идеи,мнения, анализи от цървули ,колкото щеш. 

Щом свършихме с другите съфорумци, постоянно търсиш храна като троловете, почна към мен. То и ти не си и спирала.

Не съм длъжен да ти давам сведения, но щом така настоятелно ходиш подир мен и ме цитираш, явно никой не ти обръща внимание, ще ти отговоря с уважение към другите, ако им е интерeсно и да дарят и те. Повтарям.

Отговарям заради другите от уважение към тях и към нуждаещите се. Не заради теб. 

Откакто съм се родил, аз и моето семейство през цялото време даряваме, помагаме, каквото се сетиш.  И престани да квалифицираш хората и да им лепиш етикети. Без да ги познаваш. 

Не ме познаваш, не ни познаваш. 

Ето, ако искате и снимка. Да е мааалко по-официално. Нямам намерение всички дарения да ти ги показвам, казвам, демострирам, да бия тъпана, защото е дълъг период, а и не съм длъжен. Също като се прави добро, не се казва.

Или да се изтъква.

Но ето, нещо скоро. Това не означава, че съм престанал или престанали след това. Напротив след това още.

1621003149_Bildschirmfoto2021-10-15um16_39_55.png.e6e9a406ad9a100e0cc581016d259d43.png

Хайде още една снимка. Официално.

https://www.sos-kinderdorf.de/portal

771028866_Bildschirmfoto2021-10-15um16_54_44.thumb.png.97393fb224fd0c9010d6844e1f485e3e.png

Търтей си ти.

И ти написах нещо, мен не ме цитирай, аз не желая да комуникарам с такива злобни хора.

Обкръжението ми е с добри хора.

Ти си наход, плюй

https://bg.wikiquote.org/wiki/Аристип

Веднъж някакъв започнал да го хока на улицата, но Аристип отминал. Недоволникът тръгнал подире му и го запитал:
— Защо ме подминаваш?
Твое право е да ме ругаеш, мое право е да не те слушам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, valkiria1 написа:

Сигурно си пропуснал да се представиш на Zuckerberg ,на Кайзер, или пък на Уорън Бъфет, та да те информират къде и колко милиарда са дарили за браготворителни каузи.  

само дето си забравила или умишлено пропуснала, че при богатите това е бизнес

горкият аз, не мога да се включа в благотворителна дейност
колко съм нещастен
:crying10:

преди 27 минути, АСПЕКТ написа:

Ти си наход, плюй

тъй, тъй

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, дpъндю написа:

само дето си забравила или умишлено пропуснала, че при богатите това е бизнес

Като се има предвид ,че ти си напълно навътре в нещата  и познаваш тези дарители бизнесмени няма как това да не го приемем за 100% истина.

горкият аз, не мога да се включа в благотворителна дейност
колко съм нещастен
:crying10:

тъй, тъй

българите издържат целия ви етнос ,така ,че точно ти няма какво да се оплакваш.Да не говорим,че ако тая легенда дето я разнасяш за роднината партизанин, е вярна точно ти няма от какво да се оплакваш откъм благинки. Хайде сега ми завърти и темата за расизма.

тъй, тъй

точно тъй.

От хора, които разполагат с житейска позиция,на издържан от обществото безделник ,да  искат справедлив поглед на нещата е малко повече от наглост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, valkiria1 написа:

,че ако тая легенда дето я разнасяш за роднината партизанин, е вярна точно ти няма от какво да се оплакваш откъм благинки.

тази легенда е вярна и не е само моят дядо, има и други
а благики няма за нашту сигън, щот сий сигън, не му се полага

преди 4 минути, valkiria1 написа:

българите издържат целия ви етнос ,така ,че точно ти няма какво да се оплакваш

в нашту маалъ, нема таквос нещо
сичкуту сигън работи в района
SKF на три площадки
ВМЗ на две площадки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Хайде още една снимка. Официално.

https://www.sos-kinderdorf.de/portal

Значи благотворителността я делиш на такава дадена от бедни и богати. Ами всеки със възможностите си . Само дето това не са твоите възможности, а пари ,които си дал от парите които ти дават. Ти с 10-20  евро, някой с 10 милиона. Или трябва да бият тъпана и да ти пращат съобщение всеки път в който даряват . Не знам от твоята кошарка какъв е тавана на благотворителността ,но в САЩ  и света има  хора, които издържат университети, болници, национални библиотеки, един наля 10 милиарда във "Earth Fund" ,други двама пък на практика с парите си издържат здравеопазването в Индия,трети пък учредяват многомилионни фондове за открития в полза на човечеството ,от които се ползва и някоя мишка, дето всичко което не се вързва на концепцията и е лошо.  Обаче видиш ли ,понеже някой си там не видял и не чул затова ,веднага ги слага на бесилото.,защото не си пие кафето с тях и няма данни от счетоводните им баланси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, valkiria1 написа:

Като се има предвид ,че ти си напълно навътре в нещата  и познаваш тези дарители бизнесмени няма как това да не го приемем за 100% истина.

истинъй
дават на "индианците" "дрънкулка"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, дpъндю написа:

в нашту маалъ, нема таквос нещо
сичкуту сигън работи в района
SKF на три площадки
ВМЗ на две площадки

това беше вицът на седмицата. Благодаря.

Сега разбирам,че ромските сватби с по 10 кила злато овесени на вратовете на булките и кича за стотици хиляди левове, и парада на скъпи  коли  идва от работа по площадки и събиране на боклука.

преди 6 минути, дpъндю написа:

истинъй
дават на "индианците" "дрънкулка"

абе 10 милиарда си е златна дрънкулка мен ,ако питаш.

Навъдихте се много готованци,затова не стига.

Ей питай го тоя Аспект колко пари изкара днес ,докато нищи въпроса кой какво дал ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, valkiria1 написа:

това беше вицът на седмицата. Благодаря.

колко си предвидима
:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване