Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 часа, skalata_73 написа:

Малко не ми е ясно как се живее здравословно с всички тия боклуци, които са по магазините, ама...лошо няма.

Аз спрях да се притеснявам какво ям, щото ако са замисля наистина ша ми призлее.

Добре, че не знаем със сигурност какви боклуци ни продават по магазините.

Здравословно едно време ранъта от село-от градината, от оборите с животни.

Папай, пийкай, ебкай и си носи новите дрехи и те тава е. Живота е кратък.

За това аз набивам сливи с ягоди. Ама само презрели сливи последно време ве Скала! а сливата е хубава, кога е още неудоузряла млада млада, вкуса и е друг. Презрялата слива, е като стара гума регенерат, като втора цедка, второ раздаване, не знам да ли играеш белот. 

A9A21F39-CE36-4C76-9119-B0768A57B32F.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, darkterminal написа:

денсим тайничко по чурабги?

преди 1 час, emmi написа:

А, аз на тиква не посягам! 

Чи от какво ше да е.... 

преди 1 час, emmi написа:

Хе! И моя пост порозовя!? 

явно тиквата е виновна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От много мислене боли глава. Затова от време на време Я вхожу сюда в белых перчатках. Едно музикално от мен ,че май наистина дойдоха и ни намериха много странни дни

look-here.gif.d166ada6141c13acac065457eba339f0.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, M.Николов написа:

Ко прай зайко?

Днес гледах едни негови роднини в олх.

Зайко е пич. не  хленчи , не хейти, не реве. предполагам си гледа заешките работи. не ми се е оплаквал , макар че сигурно тъжи .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.10.2021 г. в 3:39, valkiria1 написа:

Здравей Васе,всички в къщи сме добре.

Надяваме се ,ти и близките ти също.

При нас днес беше  около 30 градуса ℃/  внасям уточнение не за теб, а за  масовия читател, който познава тази мярка,за да не се шашне от голямата цифра  86 ℉, както е прието измерването на температурата  в САЩ/

Следващите дни след събота  по прогноза ще са около 23 или  22℃  и се водят студени дни. :D

Значи е време да потегляме към топли дестинации.

Привет 37 годишна бабичке :D 

Радвам се да чуя,че всичко е наред при вас-същото е и при нас...

Ама да ти кажа ненавиждам Фаренхайт,галони,инчове и броенето тип: фортийн хъндред-ту грандс :topsecret: (много е объркващо)

Нещо ново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Вaсил написа:

Привет 37 годишна бабичке :D 

Еее, съсипа кефа на толкова хора....Направо нямаш милост :D

преди 18 минути, Вaсил написа:

Нещо ново?

След няколко месеца  ще се разбере, а в близък план пак  ще събираме куфарите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, valkiria1 написа:

Еее, съсипа кефа на толкова хора....Направо нямаш милост :D

Ами то тук флората и фауната е сляпа и си живее в някакви делюзии,та  броят на  стъпките към Харвард нищо не им говори ;) 

преди 2 минути, valkiria1 написа:

След няколко месеца  ще се разбере, а в близък план пак  ще събираме куфарите...

До колкото съм чувал о.Пукет напоследък е предпочитана дестинация за лечение на ...артрит :D

Та накъде викаш са ви повяли ветровете? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Вaсил написа:

До колкото съм чувал о.Пукет напоследък е предпочитана дестинация за лечение на ...артрит :D

Та накъде викаш са ви повяли ветровете? 

Артрита го лекувах   10 дни в Патая , а ишиаса 5 дни в Банкок. Качих се на самолета на връщане и се заклех ,че тая дестинация никога няма да я повторя. Такива  неща видях там Васе, бедна ти е фантазията как живеят хората по света и какво става  с малки момченца и момиченца продадени от собствените си родители в публични домове. Зад лъскавата фасада на Алказар шоу/шоу с травестити/ и скъпите хотели  е такава гнус ,която я няма никъде  по света. Там който е богат е богат  като Крез,който е беден буквално има само парцалите на гърба си и цялото му имущество е една рогозка на която ляга вечер където завари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, valkiria1 написа:

Артрита го лекувах   10 дни в Патая , а ишиаса 5 дни в Банкок. Качих се на самолета на връщане и се заклех ,че тая дестинация никога няма да я повторя. Такива  неща видях там Васе, бедна ти е фантазията как живеят хората по света и какво става  с малки момченца и момиченца продадени от собствените си родители в публични домове. Зад лъскавата фасада на Алказар шоу/шоу с травестити/ и скъпите хотели  е такава гнус ,която я няма никъде  по света. Там който е богат е богат  като Крез,който е беден буквално има само парцалите на гърба си и цялото му имущество е една рогозка на която ляга вечер където завари.

Ooo,вярвам ти Валс-мои близки летуваха там миналата година и абсолютно споделиха 1:1 твоите впечатления,а именно секс-туризъм,лейдибойс и ужасяващ контраст между бедни и богати... 

Приеми поста ми по-горе като несполучлив опит за шега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва да ходите в Банкок? Не сте ли гледали Последния ергенски запой 2 или 3 беше, с действие в Банкок. Там почти всичко беше показано. Без ужасната педофилия. Все пак филмът е комедия, а не ужаси. 😯

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Вaсил написа:

Приеми поста ми по-горе като несполучлив опит за шега.

Васе,спокойно...... забавно е, освен това  разбирам от майтап и го различавам от злобните подхвърляния..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване