Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 12 минути, skalata_73 написа:

Ко са смейш ве, кокошка? Помогни му!

на прасето ще му помогна само да стане на пържоли, че коледа наближава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, emmi написа:

е, как три спални пък 60 квадрата!?

Ми 3 х 20 какво прави?! Ще ги дава под наем за спане, а не за живеене ... ;) 

То на един гастър байтер ко му требе?! 

п.п.Емче, не говори за семейно жилище. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, нушо написа:

Много дълго !

Хм, то, да като много дълго чакаме, но сами себе си да се оправим е мисия инпосибъл ... хм ... 

Та, да пием за тези които оправят други, че иначе не ще има оправия! :) 

Spoiler

Наздраве! Честит световен ден на бирата - 24chasa.bg

Ей една оправена кака която не чака да я оправят и е доволна. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, dioib написа:

Смъкни коридор и санитарен възел и някакваситам кухничка и тогава дели на три

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, emmi написа:

Коридор 2х1,5= 3, санитарен възел 3 тоже, к.бокс 2х3=6 ... остават 48/3 = 16 = 4х4 = нормална спалня :) Говорим, че жилището ще се ползва само за спане ... при положение, че са на смени ... и хоп ...  някой си взима доволен наем, други пък си разделят наема на 6 ... :) = сгода от всякъде ... :)  

п.п. Дори да приемем, че това е РЗП, а не чиста ползвана .... па стъфъ ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Бял Кон написа:

По 12 квадрата на чиляк, перфе.На тая криза за жилища, на 12 квадрата и хоро ще играят.

Да не се окаже само че въпросния таргет, не мисли така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Радул написа:

Не са ми известни поляците, но за други общности определено в тия 60 кв.м. ще живеят поне 12 .... щото са организирани и са на смени ... :) 

п.п. Може и да избият вътрешните стени, за да им е по-широко и верно да играят хоро или пък да си прибират и конете, че иначе ще ги открадне някой доле на паркингъ ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, dioib написа:

п.п. Дори да приемем, че това е РЗП, а не чиста ползвана .... па стъфъ ... :) 

Абе, не стъпфа ама карай... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, emmi написа:

Абе, не стъпфа ама карай... 

То, онова което правя в Балкана (на плоча 8х12=96) (с по една спалня на етаж) за някой е гардероб, но ай ... арт шините са различни ... :)  

Та, белият кон ще прави бизнес каке ... хм .... ще става рентиер ... ;) Малка квадратура, добра пенсия ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, dioib написа:

То, онова което правя в Балкана (на плоча 8х12=96) (с по една спалня на етаж) за някой е гардероб, но ай ... арт шините са различни ... :)  

Не ги разбирам ас тези работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, emmi написа:

Не ги разбирам ас тези работи

Е, аз пък отново съм: Наздраве! :beer: Пиян чуек, глупости бръщолеви ... :) 

п.п. Дяволът кът си няма работа нали се сещаш какво прави! ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, emmi написа:

В България по Тошово време, стандартната панелка беше хол, спалня и кухня, която си купуваха хората, която беше около 50 квадрата. А стандартното донакинство беше мъж, жена и две деца и куче. И никой не съм чул да се оплаква тогава, че няма място. Всичките ми приятели от България са израстнали в соц  панелка хол спалня и кухня и четиричленно семейство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Бял Кон написа:

Всичките ми приятели от България са израстнали в соц  панелка

А ти си се родил със сребърна лъжичка в устата в частна АГ клиника и израстнал в 100 акра имение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Радул написа:

Въпросния таргет сега са се наблъска ли в спалня и по двама, така, че ще им дойде дюшеш, ако са по един. А и тва е Ротердам Александър, в някои части на света си продават бъбреците за да стигнат до тук.

93EF1996-F7A1-444C-9875-E3E24CA0F4DF.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dioib написа:

Обикновено гастърАРбайтерите са 10 човека на 2 квадрата място или на 4 квадрата (зависи от стаята). С 1 кухня и с 1 баня. Ако имат този късмет да имат обща баня и кухня. Нещо като малка казарма. Студентите също така живеят.

преди 23 минути, Бял Кон написа:

В България по Тошово време, стандартната панелка беше хол, спалня и кухня, която си купуваха хората, която беше около 50 квадрата. А стандартното донакинство беше мъж, жена и две деца и куче. И никой не съм чул да се оплаква тогава, че няма място. Всичките ми приятели от България са израстнали в соц  панелка хол спалня и кухня и четиричленно семейство.

Само ако си женен или омъжена. Да имаш брак. Иначе няма жилище, ако нямаш брак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, цър-вул написа:

А ти си се родил със сребърна лъжичка в устата в частна АГ клиника и израстнал в 100 акра имение.

Със златна. Бащата на времето в СССР нямаше как да изпере парите и накупи много злато. Преди да се родя построи къща и специално за мен барокова стая, цялата в червено, там съм израстнал през първите седем години. Според майка ми, като съм се родил не съм искал нито да суча, нито да приемам мляко чрез биберон, и се е налагало да ми дава млякото със златна лъжичка. Но това е история….. която някой ден ще напиша в книгата си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Бял Кон написа:

Със златна. Бащата на времето в СССР нямаше как да изпере парите и накупи много злато. Преди да се родя построи къща и специално за мен барокова стая, цялата в червено, там съм израстнал през първите седем години. Според майка ми, като съм се родил не съм искал нито да суча, нито да приемам мляко чрез биберон, и се е налагало да ми дава млякото със златна лъжичка. Но това е история….. която някой ден ще напиша в книгата си.

На мен ми е важно. Лъжицата подзлатена ли беше или от чисто злато? Имаше ли някакви примеси?

И къде е в момента тази лъжица? Продаде ли я?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Бял Кон написа:

Мхм, точно така. 62м2. Затова се учидих. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, emmi написа:

Мхм, точно така. 62м2

С вариации - 68м2 + ~ 7-8м2 маза+ ~7-8м2 таванско помещение (тук-там е със санитарен възел)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Бял Кон написа:

Въпросния таргет сега са се наблъска ли в спалня и по двама, така, че ще им дойде дюшеш, ако са по един. А и тва е Ротердам Александър, в някои части на света си продават бъбреците за да стигнат до тук.

93EF1996-F7A1-444C-9875-E3E24CA0F4DF.jpeg

Ми хубуу. Ма не знам що ми се чини, че си назад с летоброенето малко. 4- 5 години някъде... И китайците взеха да се изучават вече, и да еволюират. Нали знаеш- колиба, мазе, сутерен... и се катерят нагоре. Ни щът в кутийка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, АСПЕКТ написа:

2 квадрата място или на 4 квадрата

Принципно когато купуваш едно жилище, за да живееш в него е едно, а друго е когато го купуваш за да го отдаваш под наем. В случая е по уместно да се вземат три жилища по 20 кв.м., а не цяло, защото по-лесно се гонят наематели ако не си плащат наема. ;) Най-малкото не могат да се скрият в друга стая ... :) = Казва се разделяй и владей!!! ;) 

Има и друго: ремонта след наемателите струва по-малко при положение, че е 20. 

Белия кон е решил да взема 60. Е, явно не може да намери сграда в която да има по 20 кв.м. и където се казва да има и назначен домоуправител. НО, все пак той си знае в какво да си инвестира излишните пари, след като в банката получава за тях по-ниски доходи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, dioib написа:

Принципно когато купуваш едно жилище, за да живееш в него е едно, а друго е когато го купуваш за да го отдаваш под наем. В случая е по уместно да се вземат три жилища по 20 кв.м., а не цяло, защото по-лесно се гонят наематели ако не си плащат наема. ;) Най-малкото не могат да се скрият в друга стая ... :) = Казва се разделяй и владей!!! ;) 

Има и друго: ремонта след наемателите струва по-малко при положение, че е 20. 

Белия кон е решил да взема 60. Е, явно не може да намери сграда в която да има по 20 кв.м. и където се казва да има и назначен домоуправител. НО, все пак той си знае в какво да си инвестира излишните пари, след като в банката получава за тях по-ниски доходи. 

Хазайката в жилището ли ще бъде. Сигурно, вечер ще става и ще хапва неща, извадени от хладилника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, emmi написа:

Мхм, точно така. 62м2. Затова се учидих. 

2 от 60 какъв процент грешка е?! Допустимо е да е закръглил към по-долно понятно число ... ;) 

преди 19 минути, цър-вул написа:

68м2

Това клуни джорд , към 70 ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване