Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 3 часа, dioib написа:

п.п. Ей пусту тия АйТи специалисти една кръчмарска сметка не могат да направят: 

Сто коча двеста м@де. Само, че едното било овца и сметките па не излизат….;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, valkiria1 написа:

e,  случая е отбелязан  в "светската хроника" на селото още преди време :сега вече се вижда и герба . Обикновенно не само на Майнау, но и другаде подобен род стъклария се продава за ползване като   свещници или за съд в който се поставя вода и резен  лимон или листа мента  ,за да си изплакнете върха на пръстите,когато ядете нещо с ръце/обикновенно риба/. Те нямат никаква стойност като антика. Калин се вози на яхта  и показва екзотични преживявания и ми се струва нелогично да подпомагам парично форума му,но виж Франчи който тази година мечтаеше за Монте Карло,за  виетнамските острови и не стигна даже до мечтания Велинград ,за каляски, за аристократични вечери на марината ,които  обаче завършваха на балкона на апартамента с тарелка местни произведения , заслужава да открием сметка и  да му купим поне един истински сервиз ,даже два за вино....един за бяло и друг за червено . Действайте, публикувайте сметката  и аз ще внеса скромна лепта за зестра на стария ерген?!?! Ето едно позитивна-пожелателна кауза,която да спаси "аристократа" сред хергелето на форума.

Значи не било от Распутин, амми от Майнау, майна... Ейй тъй кат станиии... Бииил аре гаси го тва слънце бе, виж кво направи- свещенния потир се превърна в свещник! Щракни лампата бе идиот! Еййй всичко аз ли трябва бе? Некадърници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

бах много интересна идея, по-слаб - по-голямо намаление

аз съм 30%, а може и да съм 20% :lock:

247454767_606637024104349_12100701185999

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Пилешка Завист написа:

бах много интересна идея, по-слаб - по-голямо намаление

аз съм 30%, а може и да съм 20% :lock:

прасету е културист...няма да премине през десетте процента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, дpъндю написа:

прасету е културист...няма да премине през десетте процента

викаш до -100% все ще се събере

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Бял Кон написа:

И да лаеш и да не лаеш, няма как да секнеш хорското щастие не го ли разбра?
Явно личния ти живот е пълен въздух, наподобяващ на гастърбайтер на социални помощи като Аспектчо, щом си тръгнала да коментираш живота под лупа на всеки един от този форум. И като толкова презираш българите, какво търсиш в български форум? Защо търсиш диалог с българи? Марш в израелския!  Ти си най-лицемерния човек в този форум, пък тръгнала да поучава хората….  Боже колко мъка имало на този свят…….. В началото ми беше смешна, сега си жалка направо….. 

В момента ти коментираш живота на валкирия и моя. И за социалните, ти казах ела кандидаствай. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Бял Кон написа:

И да лаеш и да не лаеш, няма как да секнеш хорското щастие не го ли разбра? Явно личния ти живот е пълен въздух, наподобяващ на гастърбайтер на социални помощи като Аспектчо, щом си тръгнала да коментираш живота под лупа на всеки един от този форум. И като толкова презираш българите, какво търсиш в български форум? Защо търсиш диалог с българи? Марш в израелския!  Ти си най-лицемерния човек в този форум, пък тръгнала да поучава хората….  Боже колко мъка имало на този свят…….. В началото ми беше смешна, сега си жалка направо….. 

Ееее Франчи, неблагодарен ще излезеш да знаеш. Показваш гащи, чорапи, атавистична космена покривка и какво чакаш да коментира човек-диплома  от Оксфорд ,ли ?То твоето благополучие се вижда ,черно на бяло тук, какво има да му гадае човек. Колко народ ти помага да мечтаеш, че пътуваш към Монте Карло,че ти правят масаж във Велинград ,че се изтягаш щастливо на вила във Виетнам,че подаряваш диаманти и шарени везани чехли на любимата, че пазари ретро кола, че вечеря на марината и пр.. и всичко това казано доброволно от теб. Някъде да видя да те подигравам ,че показваш снимка на транспарант на офисна сграда снимана от кулата Еуромаст на върха на която има ресторант и се закани да изтичаш да купиш жилище в офис сграда в която ще настаниш наематели да живеят. Това се случва за н-ти път да чопнеш нещо от Гугъл и да го представиш като сензация .Не, не те подиграх. Оставих те да мечтаеш ,защото тази дума на английски има и друго значение. Целия форум,  се закъхари за квадратурата на жилище в сграда в която няма жилища. Какво да те прави човек, таман оставиш една небивалица недовършена и скачаш на друга. Кой къде ще пише,не е твоя работа, освен ако не закупиш форума и да изпъдиш половината участници . Защото и това беше опция, която обаче не обясни дали ще платиш кеш или на вноски.Нищо от написаното от теб по-горе няма да промени факта,че пиеш вино,вода и бира от свещник и бъди благодарен ,че те учим да не се излагаш на някой аристократичен прием графе,а  иконома по виното да умре от смях.

------------------------------------

На теб май отдавна трябваше да ти стане  ясно ,че твоите комплекси не са общовалидни и е излишно да се напъваш да прокараш частните си случаи  на общо основание. Не ме интересуваш персонално и не роптая срещу теб, а срещу впечатлението което оставяш че си общуваш само с идиоти, които ядат доматите с колци.

преди 3 часа, Радул написа:

Значи не било от Распутин, амми от Майнау, майна... Ейй тъй кат станиии... Бииил аре гаси го тва слънце бе, виж кво направи- свещенния потир се превърна в свещник! Щракни лампата бе идиот! Еййй всичко аз ли трябва бе? Некадърници!

Той свещения потир бил от дърво .Поне така разправя Дан Браун.

Двама са тук дето вършат чудеса : Дрешника от сутринта от 5 часа  превръща парите във ракия, а Франчи дървото в стъкло и пие от него не кръвта Исусова , ами бира, два вида вино и вода.

Сега, не искам да го разочаровам и за червения цвят на бебешките му покои,защото пак ще изляза лошата.

Защото не червеното ,а пурпурното/кралско лилавото/ и синьото са кралски цветове.

Ако е принц би трябвало да го захранят с дървена лъжичка. В края на краищата  и Исус е захранен така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, дpъндю написа:

прасету е културист...

Културист съм ас. Прасето си е прасе. А ти си мангал.

На черното не можеш да кажеш бяло!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, valkiria1 написа:

Той свещения потир бил от дърво .Поне така разправя Дан Браун.

Харисън Форд го каза пръв! Дан Браун е плагиат значи и може да се пробва за Министър Председател в България. Ко не го надушат Беновска и Ива Николова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Радул написа:

Ко не го надушат Беновска

На тая  фамилията не и ли беше Нютон ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, valkiria1 написа:

e,  случая е отбелязан  в "светската хроника" на селото още преди време :сега вече се вижда и герба . Обикновенно не само на Майнау, но и другаде подобен род стъклария се продава за ползване като   свещници или за съд в който се поставя вода и резен  лимон или листа мента  ,за да си изплакнете върха на пръстите,когато ядете нещо с ръце/обикновенно риба/.

С твоите пръсти като кебапчета, ще ти е бая трудно да ги изплакнеш в тези ,,съдове,, след ядене на риба, гарантирано!

А и на тези ,,съдове,, има изобразено грозде и това по себе си говори какво им е предназначението. Трябва да си идиот, за да си помислиш , че това е свещник или съд за плакнене на пръсти. Не усещаш как се изпускаш по голяма нужда в напъните ти да злепоставяш другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, skalata_73 написа:

А ти си мангал.

ми съдба...кой квот муй писано
горкият аз, колко съм нещастен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

IMG_6503.jpg.87d031d148afc0bad4b00b8f16a2929e.jpgИйи акшамлар, Чили ефенди, но се видях в чудо. Най-сетне намерих малко време ( откраднах си го ) за няколкото последно поръчани джаджи и седнах да ги навържа, но срещнах един биг проблем : нещатa не се случват!

Седя и се чеша в момента там, дет не ме сърби. Пиша ти бавно, защото вече се изчерпах от към идеи :lock: 

Хъба на шалми работи без проблем ( но с НЕГОВОТО си приложение - Xiaolmi Home). Не иска да се появи в Apple home приложението, което би трявбало да ми върши всичката работа. Хъба си разпознава синьозъбите из къщи, дава достъп отвън - седя си на работа и си зяпам температурата и влажността в къщи.) До тук добре. Но зигбетата на соноф, както и акара хъба не ги признава- все едно не съществуват.

Aqara хъба също уж работи - при включване и свързване с рутера на 2.4 се свръзва с телефона, след това прави мост в Apple home - викам си УРА, но- дотам ! Нищо повече не прави. Свали и нейното си приложение - Aquara home и там не дава binding. Всеки път върти чекръка и спира. Хиляда рестарта, хиляда ресета и опити наново - не, и не. Свързана е с рутера, прави си моста, следващата стъпка е за се bind-не, но забива. Съответно към нея не мога да свържа нито едно друго устройство ! Единственото което прави е през мрежата да си включва лампичката на самата нея и да ми пише, че е подготвена за охрана.Някаква глупост , не знам по какъв начин да го определя.

Соноф-ите избощо пък не искат да бъдат разпознати нито от Xiaomi нито от Aqara - съответно свалих тяхното си приложение eWelink, свързах го с рутера, уж всичко наред, но и то не разпознава ключовете ! Нито иска да приеме бар-кодовете им ( изписва, че не са валидни) нито пък в ръчен режим ги намира. А механично, с натиск върху ключето на платката си работят ( имат си бутонче отгоре)  - пробвах ги. Но не искат да се свържат с приложенията си, съответно да бъдат управлявани дистанционно.

SmarThings на Самсунг ( дръпнах в изблик на безсилие) пък изобщо в менюто си няма за добавяне на устройства на Xiaomi /Aqara/Sonof - все едно от Корея не са чували за тези три марки !!!! А в user manual на Sonof изрично е посочено, че работят с това приложение :lock: 

Виж последния скрийншот - телефонът ми се напълни с приложения, които уж трябва да работят, а не искат , а на всичкото отгоре не са едно или две или три ! 

IMG_6B2A1B15AE9C-1.jpeg

IMG_9D8D2AFEC9F5-1.jpg

IMG_D6003484F1A4-1.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Бял Кон написа:

А и на тези ,,съдове,, има изобразено грозде и това по себе си говори какво им е предназначението. Трябва да си идиот, за да си помислиш , че това е свещник или съд за плакнене на пръсти. Не усещаш как се изпускаш по голяма нужда в напъните ти да злепоставяш другите.

На този съд има изобразен герб. Графовете Бернадот, които са собственици на острова  са имали четири герба в зависимост от съществени събития в техния живот. Наличието на  грозде или лозови листа не показва ,че съда е предназначен да се пие вино, а  имат друга символика.

Хайде сега да ни снимаш "чашата" обърната към нас и да видим герба  ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, дpъндю написа:

горкият аз, колко съм нещастен

Не си бе. Убаф си.

http://abload.de/img/mjplstdzyu.gif

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, skalata_73 написа:

Не си бе. Убаф си.

http://abload.de/img/mjplstdzyu.gif

Всеки каквото вика  и повтаря, това му дава съдбата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, valkiria1 написа:

Всеки каквото вика  и повтаря, това му дава съдбата.

Е, коня все вика, че е граф. Начи ша стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, skalata_73 написа:

Не си бе. Убаф си.

mjplstdzyu.gif.53829a3236e961143eb8b0a8fb6fb494.gif

аве толкова съм църен, а не дебел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, skalata_73 написа:

Е, коня все вика, че е граф. Начи ша стане.

абе първо беше граф, после стана кон...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, дpъндю написа:

аве толкова съм църен

И умен!

1.jpg.17f1130de7bc554d0cdbefc640e0a748.jpg

преди 4 минути, valkiria1 написа:

Кон, ама расов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Trichocephalus написа:

Седиш на пода да сглобяваш джаджи.................   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, valkiria1 написа:

Да не е лошо да си кон?

Това е моя снимка (понеже обичаш да показваме с доказателства) на конюшнята на ''родата" от Германия. Оня дето живее в замък.

Има коне за над 2 милиона евра.

2.jpg.d4538b9040b7b615ed7cb0cec0b982c9.jpg

пп. Това е едната. Има още 3 такива помещения. Пет човека слугуват само на конете.

Кон да си. Мхм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, skalata_73 написа:

Кон, ама расов.

абе расов, ама кон ...и ветеринарните докторки не спят с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване