Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 минути, darkterminal написа:

Уаууу! 

спуках се от смях ма  изтървах маторя

преди 3 минути, darkterminal написа:

Уаууу! Малко немцозойска опера... Такта е ясен - айн, цвай, айн, цвай... Акта обаче, е като в Берлин - брауново движение на танкове в пиринчен самовар!

Ллламммм!

Оле!

прикачих се готованската на твойто влак...ще маршеруваме по ролери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Уиш... написа:

полицаи позиращи  с кученца?🙈

Полицаи с голи до кръста немски овчарки и техните немски овчари безотговорно размахващи пожарникарските си маркучи по без каски!

Оле!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emmi написа:

ми, не...............

идеята е на детската педагогическа стая към районното

от една година я имат и явно мацката е разтропана

тюх, тъкмо вдигнах вежди над очилата:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, emmi написа:

ми, не...............

идеята е на детската педагогическа стая към районното

от една година я имат и явно мацката е разтропана

Антон Семеныч в деле?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Уиш... написа:

тюх, тъкмо вдигнах вежди над очилата:biggrin:

надявай са калино е нашта работа................

току-що, darkterminal написа:

Антон Семеныч в деле?

има нужда, мхм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, emmi написа:

надявай са калино е нашта работа................

надявам се аз ...хиля се тук, ако може някой друг да ми свърши скучните задачи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emmi написа:

...

има нужда, мхм

Забравиха хората за делото му! Сега, тепърва ще си спомнят за него! А рецептата му е била проста - човешко отношение, доверие, персонална отговорност и силна социална ангажираност! И няма интроверти, няма социално обременени... Правилата за всички са едни и същи, а резултата за желаещите - пълноценна социална институционализация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Уиш... написа:

надявам се аз ...хиля се тук, ако може някой друг да ми свърши скучните задачи

офффф........... аз заседнах да творя експозе на тема градостройствени планове

току-що, darkterminal написа:

Забравиха хората за делото му! Сега, тепърва ще си спомнят за него! А рецептата му е била проста - човешко отношение, доверие, персонална отговорност и силна социална ангажираност! И няма интроверти, няма социално обременени... Правилата за всички са едни и същи, а резултата за желаещите - пълноценна социална институционализация...

всички гениални неща са изключително прости и няма нужда да бъдат усложнявани, мхм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, darkterminal написа:

точката с интровертите имам ли право  да ме жегне.. или да си обърна хастара на душичката прет строя:clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пфф днес трябваше да свърша сто неща обаче останах да си лежа. Отивам след два часа на насеча малко пара и трябва да си почина. Ще видим ще има ли време за един масаж при китайката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Христофор_първи написа:

Пфф днес трябваше да свърша сто неща обаче останах да си лежа. Отивам след два часа на насеча малко пара и трябва да си почина. Ще видим ще има ли време за един масаж при китайката.

Тайланд къ ли?! Щото другите са скумриии... :) = не стига, че са тесни, ами не са с подход, затова и си предпочитам гейши ... :) 

преди 42 минути, emmi написа:

разтропана

Щото е мацка ... я дъ бе мъчок ... :) = Мъ, тъй е .... требаво со благо към ту ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Уиш... написа:

точката с интровертите имам ли право  да ме жегне.. или да си обърна хастара на душичката прет строя:clown:

Тц! Никоя част от ламята не прави нищо за да жегне ламята... Никоя част от ламята не се жегва от ламята... Или накратко...

Цитат

Никой не е жегнат, нищо не те жегва!

Натпиз на монументина на Ламяев Курган!

Ллламммм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такова кафе предлагат само в бара на хотел Балкан в Плевен и у в нас.

70CD9E66-6CFA-4A74-9D1C-48F1AB086758.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Trichocephalus написа:

Кафенце ?

Of course!!!

преди 5 часа, Уиш... написа:

уморен от шматкане

Нема се даваш! ;)

преди 4 часа, Уиш... написа:

ей сига бръквам в контакта

С двата пръста, нъл знайш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JKirilov написа:

С двата пръста, нъл знайш?

мореее, щом е за щуротии  

преди 4 часа, darkterminal написа:

Тц! Никоя част от ламята не прави нищо за да жегне ламята... Никоя част от ламята не се жегва от ламята... Или накратко...

Натпиз на монументина на Ламяев Курган!

Ллламммм!

хем ме досмеша, хем ми домъчня за Мерилката ((

Мирилкоооо липцваш ни ного!!!  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като малките деца сте. 

Ако единия пръдне, другия вика, че се е посрал.

Да са пофали, че по-голяма работа направил :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За въпроса за Берлин в стани богат, как ще се колебаеш между захар и глутен? Немците бухат навсякъде захар. Влизаш в пекарната и няма нищо солено. Всичко е набухано със захар. Всичко са набухали сладко. Захар. Бира с нектар даже пият. Като добавим, как лапат бонбони, шоколади. 

Месото последно време се преструват на вегани и на вегетарианците. И спелиха зелените. А и немците по-мило им за кучетата отколкото за хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

За въпроса за Берлин в стани богат, как ще се колебаеш между захар и глутен? Немците бухат навсякъде захар. Влизаш в пекарната и няма нищо солено. Всичко е набухано със захар. Всичко са набухали сладко. Захар. Бира с нектар даже пият. Като добавим, как лапат бонбони, шоколади. 

Месото последно време се преструват на вегани и на вегетарианците. И спелиха зелените. А и немците по-мило им за кучетата отколкото за хората.

е той човека отде да знае?

вие там у Францията Германия поне са ви комшии знаете това-онова

мен по ме вълнува оная дет игра, със сигурност приятелката й е нещо повече от приятелка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Trichocephalus написа:

Интересен ден беше (почти) без интернет :lol6:  

изчисти ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Уиш... написа:

мореее, щом е за щуротии  

хем ме досмеша, хем ми домъчня за Мерилката ((

Мирилкоооо липцваш ни ного!!!  

Мерилкооооо, липцваш ни ногу!

П.П. Добрютрю банда!

преди 5 минути, emmi написа:

изчисти ли?

Писал е! И май е понаписал бая...

Значи?

Ще се черпимееее!

Докторе, за мен едно Four Roses... Без лед и друо подобни фигни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...