Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

Сега вечерях пиле на грил с хляб. Нямаше време за гарнитура, че трябва си хвърля един душ за ала минут и после да легна час и половина, че утре до 7 сутринта ще дъня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Уиш... написа:

всички ли ще хващат влака в 6?

Тц.

Продължаваме да си пием вице :cheers:  и се §удим пала§инката как се обръща - оказа се, §е под карантина имам много по-малко задължения в дома, отколко сега ......Мхм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Trichocephalus написа:

Тц.

Продължаваме да си пием вице :cheers:  и се §удим пала§инката как се обръща - оказа се, §е под карантина имам много по-малко задължения в дома, отколко сега ......Мхм.

да не си подкарал да сменяш ламперията? лудо магаре си ти :D наздраве

аз  се чудя какво да се възнаградя за волята която проявих днес, като избягах от магазина с най- яко сините  кадифени боти:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, bornofash написа:

Ми това са мъжете. Това са мъжките черти. Голяма част от мъжките черти.

Помня, като спореше, че мъжете били по-красиви от жените, защото някакъв женствен кореец ти харесва.

Няма значение какво има между краката. Ако го харесваш заради кьосето, бебешката кожа, локумените крайници или големите яркочервени джуки (женските черти), е логично да смяташ жените за по-красиви.

Да бе, ти къде си виждал такива мъже? Аз такова страшилище не съм виждала. На тоя дланите му са като на мутант на всичкото отгоре. 

Плюс това точно Момоа сигурно има 5 сантиметра пишурка, с тия стероиди. Мъжете с малки пишки харесват ниски жени. Неговата е много ниска. Тъй че, не корейците, а той е малопишковеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Mediterranean написа:

Да бе, ти къде си виждал такива мъже? Аз такова страшилище не съм виждала. На тоя дланите му са като на мутант на всичкото отгоре. 

Плюс това точно Момоа сигурно има 5 сантиметра пиурка, с тия стероиди. Мъжете с малки пи.и харесват ниски жени. Неговата е много ниска. Тъй че, не корейците, а той е малопиковеца.

Не всичко е пи..шка на този свят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, bornofash написа:

Нямали сме дума за siblings 

да запрятаме ръкави и да плюмчим молива , докато някой друг не я е измислил!

преди 16 минути, Mediterranean написа:

Плюс това точно Момоа сигурно има 5 сантиметра пишурка, с тия стероиди. Мъжете с малки пишки харесват ниски цени. Неговата е много ниска. Тъй че, не корейците, а той е малопишковеца.

Белджова логика ли надушвам?:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Уиш... написа:

Белджова логика ли надушвам?:D

Айде Уишшо не се прави, а признай че съм права за всичко, което казвам. 

Знам, че знаеш че съм права, ама от гордост няма да признаеш. 😉Тоя Момоа не е хубав, за какъвто го пишат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Mediterranean написа:

Знам, че знаеш че съм права, ама от гордост няма да признаеш. 😉Тоя Момоа не е хубав, за какъвто го пишат.

Дай някакъв европеец, който ти харесва. Да видим твоят вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Mediterranean написа:

от мен гордостта  от теб предразсъдъците :biggrin:не разбирам какво си забила нос в него, като е такъв грозник

вземи една Абракадабра и почеши коня...

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

аз правя магии, ти...?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Уиш... написа:

от мен гордостта  от теб предразсъдъците :biggrin:не разбирам какво си забила нос в него, като е такъв грозник

вземи една Абракадабра и почеши коня...

аз правя магии, ти...?!?

a-caucasian-woman-sprinkling-a-salt-circ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, JKirilov написа:

А уишата знае за Стив Милър? :no-no:

стара яга съм аз:D

преди 5 минути, АСПЕКТ написа:

Spoiler

a-caucasian-woman-sprinkling-a-salt-circ

уишито е от дубрите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, АСПЕКТ написа:

То Момоа да не би да е европеец? Роден на Хаваите и е някакъв индианец според мен.

dsc_2119a.jpg

Ето БълГарин, щом искаш европеец . Румен Радев - модел 

ФУтболистът Кирил Десподов също. 

Много световни модели също. За латиноамериканските актьори да не споменавам, че няма да ми стигнат десет дни да ги търся като имена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mediterranean написа:

Мъжете с малки пишки харесват ниски жени.

Няма такова нещо. На мойта главата е като на малко теле муцунката, но пак харесвам малки жени. Под 1,60см. , щото обичам да съм закрилник.:cool: Освен, което най-хубавите парфюми и най-силните отрови са в малки опаковки:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха какъв закрилник. 😁 Вие мъжете себе си не можете да закриляте с толкова малко мозък в главата, та какво остава за друго човешко същество.

На вас ако ви оставят едно коте да гледате, то ще се изхвърли през терасата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, JKirilov написа:

Утре последен шанс. После - 20 април чак!

Следя си метеорологията. ;) 

Иначе, щото е рождения ден на Хитлер ли?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Mediterranean написа:

Хаха какъв закрилник. 😁 Вие мъжете себе си не можете да закриляте с толкова малко мозък в главата, та какво остава за друго човешко същество.

На вас ако ви оставят едно коте да гледате, то ще се изхвърли през терасата.

Ако говориш за твоя джимин поинт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Христофор_първи написа:

Ако говориш за твоя джимин поинт.

Се, докато си намери "крайната точка" ще е късно. ;) 

Проблема на съвременните женски отрочета в напреднала възраст е, че са осъзнали, че нема рицари на бели коне. 

Успоредно с това е женски отрочета с амбиции, че те могат да управляват, а мъжете трябва да се подчиняват. 

В такива условия за какви равни права говорим?! 

За разлика от жените, то ние от мъжки пол знаем как да си защитаваме правата, но те не осъзнават своята отговорност. = Това им липсва на женските отрочета и затова все по как изглежда мъжът избират, а те сегашните все са с меки китки. И ... те тека се работи за създаване на ИИ ... :) 

Не съм против женско царство, но определено да не очакват истински мъже да им го направим ;) 

п.п. Докато разберат, че за да си истинска жена, то трябва да разбереш какво е истински мъж и хоп ... ще си вече достатъчно самотна и изхода е един: Да се озлобиш или отчаеш. = От това се депресират някои жени, че ще умрат самотни .... НО те са си избрали тази съдба ... мда ... жалко е, но уви понякога критерия "красив" мъж е утопия .... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...