Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Уиш... написа:

объркаф са:rabbit:

Иска да каже, че трябва да си ги изпълняваме желанията, а бе сака да те хлъзне, ама по заобиколен път, тъй де чака ревю на ботушки.

преди 11 минути, Уиш... написа:

не видяф, бях се улисала да спасявам групата.. незнайно как озовала се в  пещера  на отвесна скала.. единия взе че панна долу в реката, въжета мятах, абе...дълга и широка

Ще трябва да ти дават орден, първи спасител на Пещерно спасяване. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, dioib написа:

Се, докато си намери "крайната точка" ще е късно. ;) 

= От това се депресират някои жени, че ще умрат самотни .... НО те са си избрали тази съдба ... мда ... жалко е, но уви понякога критерия "красив" мъж е утопия .... :) 

Коя е тая крайна точка? И каква възраст е застаряваща възраст?

И красиви мъже ли са корейците, при положение че всички мъже викате, че НЕ са. За кои красиви мъже говориш?

Предполагам че няма да отговориш, защото с оня Алгор само обичате да пърдите, да омирисвате след даден човек и да се изнижете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, bulljo написа:

Иска да каже, че трябва да си ги изпълняваме желанията, а бе сака да те хлъзне, ама по заобиколен път, тъй де чака ревю на ботушки.

ще се плъзне някой с гладки копитца:D  от друга страна отчно такива уникатно сини  си нямам..ох шма уморити.  много мразя като ми застане кантарчето 50 :50

преди 9 минути, bulljo написа:

Ще трябва да ти дават орден, първи спасител на Пещерно спасяване. 

изпроси си черпялата. миналата година  леко ми светна клаустрофобичната лампа в една пещера, добре че насън съм курназ :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Уиш... написа:

Ламнали сме синхронно начи

...

Тфа ми прозвуча така щото ти да си пръннала, докато аз съм се уригвал! Баси якуту! А?

...

Да бъде!

...

Да бъде!

...

умря ни циганката, егасимуси якото змейско парче сме:D

...

Истенски Ламотрон!

...

не видяф, бях се улисала да спасявам групата.. незнайно как озовала се в  пещера  на отвесна скала.. единия взе че панна долу в реката, въжета мятах, абе...дълга и широка

...

Ех че интереснооо... Нали знайш, че на Ламер пещерите, чуковете, жаравата и водата са му истенска слабост...

...

чаварлига?? я дай превод

...

Поеснявам (за фтори прът)... Чаварлига е синьонин за Върга!

...

аааа не се качвам ас на тъс пързалка

...

То пък да не зависи от теп! Не хората избират пързалки, а пързалките избират хората! Избере ли те една пързалка и край! Вика те и те мами до живот до дето не си изпълниш задължението към нея! С лихвите... За това, по-бързо се пързулваш - по-малко лихви плащаш!

...

майтап ти се струва

...

Навила си си на пръста нещо!

...

това въпроз за 1500 лева лий?

и какво общо има козята ми натура..?

Мечо ли е верният одговор?:shy11:

фана ме по бели гащи:rabbit:

...

Въпросът е за мильон и едно желания... Самият ас се хванах по бели гащи! Не знаех, че Уини му е кръщелното име, а рожденото му е съвсем различно...

Накратко!

Когато за първи път Кристофър Робин се среща с Пух, той (Пух) е в една кутия с надпис Edward. Така се е казвал - Едуард. Но когато минава през зоопарка се запознава с един истински мечок на име Wиnnie, който бил докаран в зоопарка от канадската провинция Winnipeg. И в чест на този забавен мечок, е кръстил и мечето си Winnie the Pooh...

А мечокът Уини е бил много забавен, палав и игрив, защото е израснал сред хора, но това е друга история... Съвсем истинска!

Ей тъй, истинските истории се преплитат с приказките...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, darkterminal написа:

Тфа ми прозвуча така щото ти да си пръннала, докато аз съм се уригвал! Баси якуту! А?

трябва ли да си  излагаме  вътрешноламските  сикрети прет публиката:D

Ех че интереснооо... Нали знайш, че на Ламер пещерите, чуковете, жаравата и водата са му истенска слабост...

ми на.  кой те  знае къде се шматкаш астрално :р на уишу  сънищата са  винаги интересни и по много.

Поеснявам (за фтори прът)... Чаварлига е синьонин за Върга!

тоя път си го записвам..  :shy11:старозт нерадозт

пп обаче покрай тази думичка на какъв тъжен спомен мой се натъкнах..

То пък да не зависи от теп! Не хората избират пързалки, а пързалките избират хората! Избере ли те една пързалка и край! Вика те и те мами до живот до дето не си изпълниш задължението към нея! С лихвите... За това, по-бързо се пързулваш - по-малко лихви плащаш!

малко ли...и излизаш с натъртено гъсчи, знам ас

Навила си си на пръста нещо!

абсолютно не, откровенича тази вечер

Въпросът е за мильон и едно желания... Самият ас се хванах по бели гащи! Не знаех, че Уини му е кръщелното име, а рожденото му е съвсем различно...

Накратко!

Когато за първи път Кристофър Робин се среща с Пух, той (Пух) е в една кутия с надпис Edward. Така се е казвал - Едуард. Но когато минава през зоопарка се запознава с един истински мечок на име Wиnnie, който бил докаран в зоопарка от канадската провинция Winnipeg. И в чест на този забавен мечок, е кръстил и мечето си Winnie the Pooh...

А мечокът Уини е бил много забавен, палав и игрив, защото е израснал сред хора, но това е друга история... Съвсем истинска!

Ей тъй, истинските истории се преплитат с приказките...

така е то , като чакам отвсякъде уловки.. покрай игралния филм я научиш историята на Пух преди време..кой да се сети

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дарку, оставям един албум, когато имаш време и настроение.. и ако ,въобще.. може и да ти е познат де. покрай Исихия се връщах и се сетих за него..

друг заряд носят, но.. не това е важното

да видим тая нощ къде ще ме отнесе мен белият вятър

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Mediterranean написа:

Коя е тая крайна точка? И каква възраст е застаряваща възраст?

И красиви мъже ли са корейците, при положение че всички мъже викате, че НЕ са. За кои красиви мъже говориш?

Предполагам че няма да отговориш, защото с оня Алгор само обичате да пърдите, да омирисвате след даден човек и да се изнижете.

Крайната точка ще е когато си намериш въпросния кореец, ама ще е късно да му родиш дете... :) 

Мен корейци не ме вълнуват, а от тайландки са ми впечатленията, но не мога да ги споделя тук. :) 

С "оня" нямаме нищо общо. :) 

Застаряваща възраст е когато си над 80 и все още може да водиш нормален пълноценен живот и да си в състояние да се възпроизвеждаш по естествен начин.  После след 90 да си починеш 20 години и след 110 отново ... :) 

Та, до тогава, т.е. си по-малко от 80, то определено не влизаш в моите интереси, защото непълнолетните са ми безинтересни ... :) 

Жива и здрава бъди и не се отчайно, но за да си с кореец требе да си в Корея .... Успех! 

п.п. То май корейците не правят тън мън срещу пари ... ти за това въздишаш ... мда ... :) Пък и в ЕС идват по бизнес, а не за секс туризъм ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Mediterranean написа:

Нищо не разбрах

И защо съм длъжна да раждам деца?

Животно не съм. 

длъжна си

за да продължиш гените си

ако не искаш или нямаш възможност

не си 

така де в крайна сметка държавата ще те наследи и ще даде имота ти на бежанци 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mediterranean написа:

Нищо не разбрах

Животно не съм. 

Щото корейците за какво мислиш ползват жените?

За тях е важно да има повече корейци в тоя свят.

НО, За сметка на това постоянно си с животински нагон. 

преди 41 минути, Banesc написа:

длъжна си

Не е длъжна!

По отношение на кой ще я наследи, то все някой от роднините ѝ ще се възползва от кончината ѝ. ;) 

Масова практика е да се продават имоти на залюхани бездетни чичовци или лели и знаеш ли какви парички са това за младите, а?! Примерно известно ми е една варненка как с продажбата в София на един имот на залюхан чичо си купи Мазерати .... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tъййййй 

Настана деня за слизане от покрива и писъединяване към останалата част от човечеството.  С малко прискърбие оглеждам всичко, което свърших тук за две седмици, ще събирам багажа , сирам водата и тока и ще превключвам на режим "ежедневие".

На първо - кафенце с кифличка :newspaper: 

IMG_1966.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъ ... аз вече съм на тема палачинки со сирене, смокинено сладко и предстоящо лапане со шипков мърмаляд ...

Времето е ветровитууу и де се вика ... хм ... заради мързела си не си свърших седмичните си ънгажименти на вьен .. :) НО, все още деня е напред, та първо да налеем палячинките фо стумъхъ ... :) 

преди 28 минути, нушо написа:

Има ли баби? Честит бабин ден ,по стар обичай !

Моята все още я чакам да стане такава, мъ нещо за моментъ цъ ... :) 

Все пак по-късно ша уважа пиенето и нея. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Trichocephalus написа:

Tъййййй 

Настана деня за слизане от покрива и писъединяване към останалата част от човечеството.  С малко прискърбие оглеждам всичко, което свърших тук за две седмици, ще събирам багажа , сирам водата и тока и ще превключвам на режим "ежедневие".

На първо - кафенце с кифличка :newspaper: 

IMG_1966.jpg

ан  тъй
изчакай до вечерта

Цитат

Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее, -
Балканът пее хайдушка песен!

И самодиви в бяла премена,
чудни, прекрасни, песен поемнат, -
тихо нагазят трева зелена
и при юнакът дойдат, та седнат.

Една му с билки раната върже,
друга го пръсне с вода студена,
третя го в уста целуне бърже, -
и той я гледа, - мила, зесмена!

на 20.01.2022 г. в 9:59, darkterminal написа:

Да не забравяме магарето от Шрек с кого се взе!

p-donkey-with-dragon-plush-1286813.jpg

юнак магаре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Пилешка Завист написа:

стани брадат

Поне имат какво да ги топли :lol6:

преди 5 минути, Пилешка Завист написа:

днес пропускам

Зависта ходи по пилетата:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 дена заслужена почивка. В понеделник си предавам отпуската за лятото две седмици и половина. Искам за моя рожден ден през август да съм в Монако, да се лее шампанско.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баба Валкирия няма ли да я пратят пак в командировка в някоя камиларска дестинация, и тя да ни зарадва с някой фотос, от ,,поредното и обикаляне на света,, 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, наздраве :cheers: 

Дет питали един пич "Колко често пиете ? " И той отгововил : "Е па зависи от месеца - понякога 30, понякога 31 пъти.А февруари ми е разтоварващ месец" :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Mediterranean написа:

Нищо не разбрах

Животно не съм. 

Значи тези дето раждат са животни, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...