Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Mediterranean написа:

Лека нощ и да сънуваш Джимин. 

твоят бумеранг няма начин да ме сгигне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той бумеранга не се фърга та да се връща при теб, а да уцелиш някого виж, ако си кьопав хвъргач или мишената се наведе може и да се върне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JKirilov написа:

Кат няма каньон и тясната тоалетна на манго мое свърши работа, с една по-голяма порция боб...

Със боп и ряпа секи може... Еш суроф киселец със дренки и белен орис по три пръти на ден и да те питам тогас по колко ще клечиш да истропаш тухлата...

преди 1 час, Уиш... написа:

щот да са прая на интересна. да не остана назад  от Митка Келешката и аз:shy11:

...

Мълиии... Тая не я поизнавам.... Ма като и гледам името ше от наще... От на Алиту тайфата... Там има оше и Митка Вълнената и Гошо Змея, но не съм ги изиграл тия козове още... Край тях се мъдрят и Дарето Прожектора, Василка Кайзерката (тя е майка на Петкан Дивака) и супер тайният агент Хикса още известен като Хохоминдера...  Ама за тях по-нататък..

...

черешовото топче  у каньона признавам силно ми впечатли..:biggrin: 

...

Туй, да си кажа чесно е заимка от химна на Унидос Естатадос де Мехико... Съединените Мексикански Щати ще рече... Тая строфичка винаги ме е впечатлявала много...

Цитат

...

Y retiemble en sus centros la tierra,
al sonoro rugir de el cañón.

...

Цитат

...

И ще разтърсим самият център на Земята
С ревящият топовен гръм

...

Гелдаш ги пеони, панчовци, бакероси, пайсаноси, чиканоси, а всъщност са бойци от класа... Имат моята уважуха!

Певвода ми е малко нещо свободен, но предава идеята вярно!

...

ехаааа,зарадва  уишовото уморено око.. мерси , Дарки))) .,как само гладко я наниза  историята, като на дядо Хаджия  кехлибарената броеница:wors: да знаеш  чак тук замириса на зюмбюли

..

Няма друга магия толкова страстна, колкот' циганските разпри...

Затова :)

...

ако не е много нахално ,да питаш от мое име Старата Зухриа  знае  ли за какъв дявол са му на Алиту малките кратунки дет му висят на колана...цял ден мира не ми дава тос въпрос:shy11:

Дъртата вещица знае сичко, ама мъчи гадината... Пафка ситно стърган корен от чемерика в лулата си от шипкова чепарка... И мълчи... Тря да и сипеш гюлова ракия и да и поставиш малце рахат локум... Да я изчакаш търпеливо и да си мълчиш до края на третото юзче... А към средата на четвъртото, сама започва да разправя... Ше мълчиш, ше черпиш и ше слушаш, каквото и излезе през изсъхналите устни -това е... За повече не питай, защото млъква и си тръгва...

утре ще си я препиша подробно рецепката,че ми дотежа вече скафандъра..

...

Ан тей! И я пусни у пошката на Мерилката... Та да не ни забравя!

...

лека ви нощ...

Лекинка Уишоууу!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Mediterranean написа:

към пет изречения за някаква теория на Фройд

Принципно съм привърженик на Ейбрахам Маслоу, но в случая говорим за нагона. И в тоя случай;

Цитат

In the presence of a passive audience, an individual is in a heightened state of arousal. Increased arousal, or stress, causes the individual to enact behaviours that form dominant responses, since an individual's dominant response is the most likely response, given the skills which are available. If the dominant response is correct, then social presence enhances performance of the task. However, if the dominant response is incorrect, social presence produces an impaired performance. Increasing performance of well learned tasks and impairing performance on poorly learned tasks.

от тук

Кратко: В ежедневието си не доминираш. Тук ползваш пасивна публика. Ако доминираше в действителността, то определено не ще наблягаш на кореец и прочие, а щеше до теб да стои такъв. :) Няма да имаш потребност да "рекламираш" корейците ... :) 

По-общо: Всяка реклама или антиреклама е насочена към пасивна публика в която се сформират две групи: на привърженици и противници на това което се рекламира или антирекламира с една единствена цел да се види какво доминира сред обществото.  

Та, твоята "крайна точка" каква е, да си с кореец ли?! Не, по-важно в случая е да натъртваш върху тренда (така ли бе модерната дума ...) "трети пол". 

Както и да е ...

:) 

Добро утро! :newspaper:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес мисля да потренирам.

9B44CA6D-3FF1-4EE1-A143-AC796C403E87.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.01.2022 г. в 7:56, valkiria1 написа:

Остави човека на мира. :beat:

Стига си се дракала. Кажи на човека как да стигне до Шан Зелизе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, skalata_73 написа:

Стига си се дракала. Кажи на човека как да стигне до Шан Зелизе.

Не знам къде се намира Шан Зелизе.Не знам да има нещо с такова име в Париж.

Знам къде се намира Авеню Шан-з-Елизе.

Макар че съм   била няколко пъти в Париж и във Франция, не мога да помогна на човека ,въпреки доброто ми сърце.:shy11:

Причината е ,че маршрута  и престоя ни не отговаря на бюджет от спестени евроцентове и това променя нещата.

Но мога да му  покажа на снимка, за да се ориентира къде да върви  и какво да види там.

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, valkiria1 написа:

Не знам къде се намира Шан Зелизе.Не знам да има нещо с такова име в Париж.

Нищо не знаеш ти. В Париж се намира!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, skalata_73 написа:

Нищо не знаеш ти. В Париж се намира!

Прочетох бре бабиния ,ама не искам да допълвам вицове..пък и посочих съществена причина да не мога да бъда в помощ:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лоша еврейка, лоши евреи :(

Стар евреин, на смъртен одър диктува завещанието си:
- Запиши. "А, на всички жени в живота ми (колежки, кандидат-любовници и прочие), които не пожелаха да се насладят на големия ми х*й, ще го получат сега."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, skalata_73 написа:

Лоша еврейка,  :(

Съгласна съм.......:whist:

Spoiler

с особена нетърпимост към цървули с претенции

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, skalata_73 написа:

Лоша еврейка, лоши евреи :(

Стар евреин, на смъртен одър диктува завещанието си:
- Запиши. "А, на всички жени в живота ми (колежки, кандидат-любовници и прочие), които не пожелаха да се насладят на големия ми х*й, ще го получат сега."

Лежи евреин на смъртния си одър:
- Къде е жена ми?
- Тук съм, скъпи…
- Децата?
- Ето ни, татко…
- Внуците къде са?
- До теб сме, дядо...
- Защо тогава свети лампата в кухнята?
преди 16 часа, Mediterranean написа:

Лека нощ и да сънуваш Джимин. 

slim shady eminem GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Пилешка Завист написа:

значи съм гледал Капан за Котки

тъй де единственият филм, който съм виждал на кино

%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%8F_%D0%BD%D0%B0_%D

https://bg.wikipedia.org/wiki/Петя_на_моята_Петя

Този също е добър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, АСПЕКТ написа:

и този ще го гледам

това на снимката котките от филма ли са? много са се променили :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valkiria1 написа:

Съгласна съм.......:whist:

Tи си наща гордост.

Христофор-е. Опитах се да ти помогна чрез баба ти Валкирия, ама не ще. И сам ще се оправиш. Аз вярвам в тебе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, darkterminal написа:

Мълиии... Тая не я поизнавам.... Ма като и гледам името ше от наще... От на Алиту тайфата... Там има оше и Митка Вълнената и Гошо Змея, но не съм ги изиграл тия козове още... Край тях се мъдрят и Дарето Прожектора, Василка Кайзерката (тя е майка на Петкан Дивака) и супер тайният агент Хикса още известен като Хохоминдера...  Ама за тях по-нататък..

едно време какви прякори е имало, не като сега, самозвана работа. това  Петко Глухия , мъж на Митка Келешката, Йонко Чушката , Донка Чипата, Веско Мекиджията, Пешка Перушинката, Санди Чук, (  би ти  станал любимец сигурна съм...

цяла плеяда  славни образи от младините на дядо, които за съжаление не познавам лично, а така да ми липсват сладкодумните му  разкази...

преди 19 часа, darkterminal написа:

Туй, да си кажа чесно е заимка от химна на Унидос Естатадос де Мехико... Съединените Мексикански Щати ще рече... Тая строфичка винаги ме е впечатлявала много...

Гелдаш ги пеони, панчовци, бакероси, пайсаноси, чиканоси, а всъщност са бойци от класа... Имат моята уважуха!

Певвода ми е малко нещо свободен, но предава идеята вярно!

вербуваме те за преводач! 

Дъртата вещица знае сичко, ама мъчи гадината... Пафка ситно стърган корен от чемерика в лулата си от шипкова чепарка... И мълчи... Тря да и сипеш гюлова ракия и да и поставиш малце рахат локум... Да я изчакаш търпеливо и да си мълчиш до края на третото юзче... А към средата на четвъртото, сама започва да разправя... Ше мълчиш, ше черпиш и ше слушаш, каквото и излезе през изсъхналите устни -това е... За повече не питай, защото млъква и си тръгва...

Още на корена от чемерика ми взе респекта.:ph34r:

Ан тей! И я пусни у пошката на Мерилката... Та да не ни забравя!

ох, как ще ми се зарадва..:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Уиш... написа:

едно време какви прякори е имало, не като сега, самозвана работа. това  Петко Глухия , мъж на Митка Келешката, Йонко Чушката , Донка Чипата, Веско Мекиджията, Пешка Перушинката, Санди Чук, (  би ти  станал любимец сигурна съм...

цяла плеяда  славни образи от младините на дядо, които за съжаление не познавам лично, а така да ми липсват сладкодумните му  разкази...

...

Чеки че ся путпалих - Митѝята, Янѐ Анд̀арто, Миль̀о Бар̀абата още известен като Миль̀о Р̀ънгата, Д̀ъртийот Чикулѝк и Малѐчкото Чикуличѐ, Стоян Баницата, Барѝло, Иль̀о Улавото, Петрѐ, Гошѐтката... До един ярки образи от детството... Едните ги познавам лично, за други само са ми разправяли... Следват М̀утата още познат като Мутиберий Първи, Сандъка, Митко Фашиста, Падишаха, Лъчо Разузнавача... Ох имам и още ма тук се спирам... Някой ден, ако ми позволят, ше разкажа за Митко Фашиста... Тоя е ноу як...

преди 29 минути, Уиш... написа:

...

вербуваме те за преводач! 

....

Traduttore traditore...

...

Още на корена от чемерика ми взе респекта.:ph34r:

...

Пушеше я баба Спаса. Размесваше я в тютюна и разправяше, че без нея не усещала лулата и почват да я болят зъбите... Сигурно е имала леко упойващо въздействие... Но ако си купуваш сушена чемерика  от аптеката изрично пише, че е отровна и отварата да не се пие!

...

ох, как ще ми се зарадва..:D

Ачи то си е за радост...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, darkterminal написа:

Чеки че ся путпалих - Митѝята, Янѐ Анд̀арто, Миль̀о Бар̀абата още известен като Миль̀о Р̀ънгата, Д̀ъртийот Чикулѝк и Малѐчкото Чикуличѐ, Стоян Баницата, Барѝло, Иль̀о Улавото, Петрѐ, Гошѐтката... До един ярки образи от детството... Едните ги познавам лично, за други само са ми разправяли... Следват М̀утата още познат като Мутиберий Първи, Сандъка, Митко Фашиста, Падишаха, Лъчо Разузнавача... Ох имам и още ма тук се спирам... Някой ден, ако ми позволят, ше разкажа за Митко Фашиста... Тоя е ноу як...

и в твоя спизък няма слабо място. отскоро колекционирам гоцки прякори, и само като си представя какви ярки персонажи стоят зад тях, се ядосвам че не им знам на повечето историите.. 

пп като каза Д̀ъртийот Чикулѝк и Малѐчкото Чикуличѐ се сетих,.. много ме развеселява факта, макар несправедлив на моменти, когато цялата фамилия носи печата на цветущия език на съселяните най-често.  да не дава Господ да  се сродиш с родата на Джирките.🤣

Traduttore traditore...

хади ,хади.. недей да скромничиш.. ние като сме нокомпренде с хиспанския , каквото ни сипеш все ще кимаме доволно ухилени:wub:

Пушеше я баба Спаса. Размесваше я в тютюна и разправяше, че без нея не усещала лулата и почват да я болят зъбите... Сигурно е имала леко упойващо въздействие... Но ако си купуваш сушена чемерика  от аптеката изрично пише, че е отровна и отварата да не се пие!

поназнайва уишата това онова за отровните отвари, затова ме респектира луллата на бабето.. надявам се и аз един ден да стана таквази смела дърта вещица:D

Ачи то си е за радост...

искаш и на теп да пуска един бюлетин?:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...