Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 17 часа, emmi написа:

Ас си купих кецки

Конвърс, а? Оторка! :)

преди 4 часа, skalata_73 написа:

Мислех си, че таа вечер ша четът книжки на Юго, те пак пият.

Че те един Винету барем да бяя прочели...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, emmi написа:

...

Ето. Мечтата на дрънди се сбъдна

Да му имам мечите на Дръндю...

преди 1 час, Уиш... написа:

развяваш му шлейфа един вид, на парфюна.. ади,вей са:biggrin: 

...

Плющи на вятъра ти казвам като, като корабен щандарт плющи! И се носи, носи, на талази...

...

късметлия:D

И що го пишеш при късметлиите? Нали го гледаш, че само се оплаква... Горкият, колко бил нещастен... То, това неговото, късмет ли е? Самият Ламер насън да му се яви, пак ше е нещастен...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, darkterminal написа:

И що го пишеш при късметлиите? Нали го гледаш, че само се оплаква... Горкият, колко бил нещастен... То, това неговото, късмет ли е? Самият Ламер насън да му се яви, пак ше е нещастен...

чек да лайкна две сърчица
штот само ти ме разбираш
горкият аз, колко съм нещастен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, darkterminal написа:

Плющи на вятъра ти казвам като, като корабен щандарт плющи! И се носи, носи, на талази...

да ти се сбъдне мечта не е ли късметлийство, м?.. колко мечти си  отиват  несбъднати бадева ехее...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакви А,B и С групи , дивизии и всякакви други. Лигата на "лигата(или лигите)" се е разлигавила. Друго си е да пуснеш лигичка:D Замислям се и за лигавници (според разлигочването)количествено и качествено.

Мечтатели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Уиш... написа:

да ти се сбъдне мечта не е ли късметлийство, м?.. колко мечти си  отиват  несбъднати бадева ехее...

Фатката е като я замечтаеш и веднага едно планче как да се сбъдне

Мхм

преди 7 часа, darkterminal написа:

Абе, и аз не бих си мечтала такава мечта ама като го кефи - кво

преди 8 часа, JKirilov написа:

Конвърс, а? Оторка! :)

А, чак такава отворка не сън

Всяка сутрин в седем трийсе бай Борис пристига на моторче с изгасен двигател за да не бръмчи да си нагледа огорода

С

Който огород е в съседство с къщата на леля Генка. Тоже пенсионерка старша възраст с маникюр и ондулирана коса цвят патладжан.... 

Преди да се споминат съседите ни, които се явяват точно срещу къщата на леля Генка, всяка сутрин в десет се играеха карти - съседите, леля Генка и бай Борис

Адски се забавлявах да ги слушам как се разправяха. В крайна сметка бай Борис съвсем го ядосваха горкия човек и хвърляше картите и си отиваше у тях защото междувременно беше станало време за обяд и жена му сигурно е била сложила масата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, darkterminal написа:

и какви са мечтите на Дръндю?
какви мечти може да има един дрът сигън
освен  едене, пиене, спане и пръцкане и драскане у форума и да са хили кът луд...то не че не съм де
ногу скъпи станаха хапчетата и ни пуснаха от лудницата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, emmi написа:

Фатката е като я замечтаеш и веднага едно планче как да се сбъдне

Мхм

иска с и е късмет да ти върже фатката ,, например на мен не ми е пробрем  да изсънувам каквото и да било, ако си го пожелая истински, може да не е веднага ,но си  сънувам като дърта вещица, даже без да съм помирисвала  гъби, но има хора ,дето цял живот едно сънче не си помнят.

на мечтите работата е  като на хвърчило упашката

преди 2 часа, darkterminal написа:

не ти ли се зави свят ,моооо?🙈

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, дръндю написа:

освен  едене, пиене, спане и пръцкане и драскане у форума и да са хили кът луд...то не че не съм де

да преподаваш науката за картофите на света

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, JKirilov написа:

мое сме калпазани,ма четем медицински статии с кафето :wub:

https://medicalxpress.com/news/2022-05-doctors-vibrators-women.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, emmi написа:

...

Всяка сутрин в седем трийсе бай Борис пристига на моторче с изгасен двигател за да не бръмчи да си нагледа огорода

С

Който огород е в съседство с къщата на леля Генка. Тоже пенсионерка старша възраст с маникюр и ондулирана коса цвят патладжан.... 

Преди да се споминат съседите ни, които се явяват точно срещу къщата на леля Генка, всяка сутрин в десет се играеха карти - съседите, леля Генка и бай Борис

Адски се забавлявах да ги слушам как се разправяха. В крайна сметка бай Борис съвсем го ядосваха горкия човек и хвърляше картите и си отиваше у тях защото междувременно беше станало време за обяд и жена му сигурно е била сложила масата

Хей такива герои са ми попадали пред погледа пред дваесе и кусур лета... В Ловния Парк... Зат Телевизионната Кула,... Близо до Камилите... Надве пресечки от къщичката на Баба Яга (апропо на куриных ножках)... На около километър от Рюското Посолцтво...

Ей тъй... Седят си пенциите и шляпат белот... Бридж белот... Правят си анонсите губят... Съответно неизиграните карти от ръката на единия, се оказват върху челото на другия... Псуване, възмущаване, мърморене е и сърдене.. След три минути, същото каре вече нетърпеливо раздава новопресеченото тесте и трескаво изиграва новата партия...

А до тях, като горски истукан, мълчаливо стои Дядото, с шепи пълни с просо, търпеливо чака синигерите и врабците да  кацнат на ръката му да се нахранят до насита...

Безумна картинка...

преди 2 часа, дръндю написа:

...

Про те й мова пішла мій дорогий...

...

не ти ли се зави свят ,моооо?🙈

Тц! Моментрално кумпенцирях с правелната сцена...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

Безумна картинка...

еее, с Емата сте обрали сичките безумни картинки.  възмутено мърморещ уишотикон

преди 1 час, darkterminal написа:

е тука вече ного гъби трябват:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, darkterminal написа:

Хей такива герои са ми попадали пред погледа пред дваесе и кусур лета... В Ловния Парк... Зат Телевизионната Кула,... Близо до Камилите... Надве пресечки от къщичката на Баба Яга (апропо на куриных ножках)... На около километър от Рюското Посолцтво...

Ей тъй... Седят си пенциите и шляпат белот... Бридж белот... Правят си анонсите губят... Съответно неизиграните карти от ръката на единия, се оказват върху челото на другия... Псуване, възмущаване, мърморене е и сърдене.. След три минути, същото каре вече нетърпеливо раздава новопресеченото тесте и трескаво изиграва новата партия...

А до тях, като горски истукан, мълчаливо стои Дядото, с шепи пълни с просо, търпеливо чака синигерите и врабците да  кацнат на ръката му да се нахранят до насита...

Безумна картинка...

Про те й мова пішла мій дорогий...

Ский ся

680579_10200143176088414_1198734505_o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, bornofash написа:

https://a.uguu.se/YLuqigkv.mp4

Смейте му се малко вие, докато си почина, че ме заболя корема

Не яло от една седмица било се смеело :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, bornofash написа:

https://a.uguu.se/YLuqigkv.mp4

Смейте му се малко вие, докато си почина, че ме заболя корема

на тва гуци ша му са размине фурната
виш ква либоф съ излъчва от стопанката му

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Уиш... написа:

мое сме калпазани,ма четем медицински статии с кафето :wub:

https://medicalxpress.com/news/2022-05-doctors-vibrators-women.html

То ако само четяхте - ОК, ама вие и ги практикувате! Ти конкретно колко рецепки имаш? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, дръндю написа:

виш ква либоф съ излъчва от стопанката му

Един ден ще забравят отворен прозорец и това няма да е от значение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тока вдигат, газта вдигат, бензина вдигат, парното вдигат...

Тука само наздравици се вдигат.

Сега дръндю ако си вдигне и пишката ша стане-ех-е-е-е-е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, JKirilov написа:

То ако само четяхте - ОК, ама вие и ги практикувате! Ти конкретно колко рецепки имаш? 

Възмущаваш ли се не можах да разбера?:clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, цър-вул написа:

Рецепта за пурджоли с гъби, за щрудел, за ...

и кройки на жабешки бутчета със силиконов пълнеж мога за предоставя,стига да има мерак да ший:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...