Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 22 минути, darkterminal написа:

От редовното ходене без обуща, краката ми са порастнали с още един номер... Наложи ми ми се няколко дена подред да нося обувки за дълго и ей на... Ся съм със синки под ноктите...

Гъливер' излез веднага от профила на Дарко! като едното нищо му шием обуфки за следващата сватба

преди 26 минути, darkterminal написа:

Първо: - Без да искам е било...

И дуги фенемени има ф българския език... У дума от четри букви да сбъркаш сичките и пак да стане ясно за какво хортува човек... Например - Лелее, ма тоя бил голяма уфсъ...Оше  повече... Мое у дума с две букви да сбъкап три и пак да се разбира... Например - Птиците отлитат на йук... Освен това има една дума, дето може да замести всяка друга дума... Думата Такова... Но за нея ще продължим в другата лекция...

хехехехе' на тос урок съм отличница🙃

преди 28 минути, darkterminal написа:

Ти само ми се нагъзи, па ако ще и на Мусала да си... И там ща ритна...

ма много нахален тос Гъливер'   фука  ми се тука с шпагяти😆

преди 31 минути, darkterminal написа:

П.П. Чеки да я наклюкаря само... Пък Уишата не ги е чела!

а Уишито е добро и  не се подиграва като не сте чели за Пух' даже напротиф' отваря книшката на някое смешно  и разказва на всички. нали?

пп  и тъс малката глава може ли всичко да помни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Уиш... написа:

ма много нахален тос Гъливер'   фука  ми се тука с шпагяти😆

Има и такъв вид походка : крачка-шпагат:D Представи ли си я ? Трудна е за изпълнение , но не и невъзможна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, october написа:

Има и такъв вид походка : крачка-шпагат:D Представи ли си я ? Трудна е за изпълнение , но не и невъзможна.

много добре си го прецтавям   аз' как ще му се вей спуканата гаща като байрак на Мусалата:biggrin:

пп обаче как помни деването' не е истина. гаранция са минали поне 5 години откакто ме е изпитвал на Лиско  а аз съм заеквала🙈

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Уиш... написа:

много добре си го прецтавям   аз' как ще му се вей спуканата гаща като байрак на Мусалата:biggrin:

Имах предвид самото придвижване , каква е гледка:D Сега пък си представи прибежки , препълзявания и подскоци каква анимация е:biggrin: В гащите на Ламята не се бъркам , това си е ваша работа , макар.че като спомена ми идва една идейка с хелий.

ps Сетих се за един образ: не искам никога вика ластици на крачолите ,искам свободен крачол на анцуга. Викам му ,защо , по прибрано е и няма да ти пречи в тренировката . А той : не искам стегнати крачоли , че като .. така де (ряснел отзад) -да си пусне душата и щал да заприлича на Малкия Мук.:giggle1:  .. да имало откъде да се проветрява:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Уиш... написа:

пххахаха' ударихме 10ката на лигочомера:lol6:

Знам , че е заразно , вкл. ли се и богатото въображение , резултатите не закъсняват:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, october написа:

Знам , че е заразно , вкл. ли се и богатото въображение , резултатите не закъсняват:biggrin:

тиху 'тиху.... пусни нещо музикално и да  се скриваме' докато не ни е стигнала Голямата Стъпка:biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Уиш... написа:

пп обаче как помни деването' не е истина. гаранция са минали поне 5 години откакто ме е изпитвал на Лиско  а аз съм заеквала🙈

Е , колко са някакви си 5 год. ? Пак не сте се препитвали за Firebird ( преди лисицата е била птица - Феникс):D

преди 9 минути, Уиш... написа:

тиху 'тиху.... пусни нещо музикално и да  се скриваме' докато не ни е стигнала Голямата Стъпка:biggrin:

Направо да гасим въртележката и лампите едновременно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, october написа:

Е , колко са някакви си 5 год. ? Пак не сте се препитвали за Firebird ( преди лисицата е била птица - Феникс):D

напрао сама си пиша двойките по техническата част... аз съм тук само за спама:shy11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Уиш... написа:

напрао сама си пиша двойките по техническата част... аз съм тук само за спама:shy11:

Това си е просто инфо , всичко отдавна се е променило. А аз съм тук , понякога не знам защо , може би музикалните теми . Те ще да са основния катализатор и мотиватор . Е , поспамвам и в гъбарника де , не мога да си изкривя душата.:D Както дойде. Дай и ти нещо , на каквато музикална вълна си в момента(ако си) -без значение.,

ps Какво нещо е : лисици , мазоли , крака ,гащи , Мусала , хелий , крачоли , ластици , та чак и до Малкия Мук (как се сетих затова , още се хиля):giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, october написа:

Това си е просто инфо , всичко отдавна се е променило. А аз съм тук , понякога не знам защо , може би музикалните теми . Те ще да са основния катализатор и мотиватор . Е , поспамвам и в гъбарника де , не мога да си изкривя душата.:D Както дойде. Дай и ти нещо , на каквато музикална вълна си в момента(ако си) -без значение.

давам' днес ми беше  фадесто цял ден..

преди 16 минути, october написа:

ps Какво нещо е : лисици , мазоли , крака ,гащи , Мусала , хелий , крачоли , ластици , та чак и до Малкия Мук (как се сетих затова , още се хиля):giggle1:

от центробежната сила  на  въртележката е..при добро завъртане така се получава 

ай' скрит в тъмното уишотикон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Уиш... написа:

давам' днес ми беше  фадесто цял ден..

Добро е , долавям творческата вълна , която те е обляла.

ps Добре , че свърши този петък , този ама много шарен петък - започна нормално , веселие , работата спореше и вървеше гладко , после се започна с напрежението(естествено къде без него) , ядове , почти скандалче , опит за леко късане на някой друг неврон , после пак нормално , вече умора , хайде и една лоша вест(писах за нея) , уж почивка , хайде пак изникнаха и задачки за утре - шарения до шия. От всичко изброено поне няма скука , че тя е може би най-гадното нещо. И тук вече дорелаксирах , поспамихме , някоя и друга щуротийка, музика ..иии вече сериозно започва да ми замирасва на възглавница. Пък утре си е за утре , утре ще го мисля.:DМерси за компанията. Лека да ти е!

ps2 Весело и на оставащите(ако се намират все още такива).

ps3 Ето това CD съм си пуснал за фон , докато ме приспи . От мен лека и всичко да е ОК! :scared:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, darkterminal написа:

...

И дуги фенемени има ф българския език... У дума от четри букви да сбъркаш сичките и пак да стане ясно за какво хортува човек... Например - Лелее, ма тоя бил голяма уфсъ...Оше  повече... Мое у дума с две букви да сбъкап три и пак да се разбира... Например - Птиците отлитат на йук... Освен това има една дума, дето може да замести всяка друга дума... Думата Такова... Но за нея ще продължим в другата лекция...

...

Много ме радват (ама наистина): оши, учи, жуже, вишо...

...

Всички сме фенове на Лиско, на Чими, на Мокси, на Димби и на Домби... И на медузата Глагоабазабадуза...

П.П. Чеки да я наклюкаря само... Пък Уишата не ги е чела!

Е не! Съсипаа я таа държава...

Там сме... Ся да си призная на работа, тря да тествам с Файърфокс, Хром, Едж и Сафари... Или както ги нарачиме ф бандата Лесицата, Хромирания, Етч и Захари... Допреди около година трябваше да се мъчим и на Експлодера... Но вече го свалихме от въоръжение... Но сичката работа и браузване - само на Лсицата... Нищо, че е малко туткав... Но, е железен... Той и хрома е железен, но е на Гугъл... И много клюкари... Какви истории чух... Изправят ми се косите...

Vivaldi, FF - резерва, Cent (portable) - 2-ра резерва. Всъщност Cent го ползвам предимно за жмейл (горянин). Щото Вивалдито, след някакъв ъпдейт, за да работи с жмейла искаше да му чекна в опциите едни неща. А аз не искам. Имам си принципи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Уиш... написа:

...

И там съм бил... От надморската височина, пада налягането на околната среда и вътрешното налягане напира да се изравни... Получава синдромът наречен метеоризъм... Ай стой ти с неспукана гаща близкко до бога... Мус Алла' значело Близо до бога...

...

Ми така де! Ай за Лиско може и да го преглътне човек, но Мокси! Такъв беладжия няма! И не е малооумен като Пух или Йори... А Чими?! Прецтавяш ли си само, същество, жаба, чито кратко име е Чимиджими Чамиджоми, а цялото му дълго име е Чимиджими Бръмбар Дръмбар Чамиджоми Чамбъл Чъмбъл и ти дори и прецтава си нямаш, че съществува...

Мнм...

преди 1 час, october написа:

Имах предвид самото придвижване , каква е гледка:D Сега пък си представи прибежки , препълзявания и подскоци каква анимация е:biggrin: В гащите на Ламята не се бъркам , това си е ваша работа , макар.че като спомена ми идва една идейка с хелий.

ps Сетих се за един образ: не искам никога вика ластици на крачолите ,искам свободен крачол на анцуга. Викам му ,защо , по прибрано е и няма да ти пречи в тренировката . А той : не искам стегнати крачоли , че като .. така де (ряснел отзад) -да си пусне душата и щал да заприлича на Малкия Мук.:giggle1:  .. да имало откъде да се проветрява:lol6:

Чудя ся и ас, като видя някой обул клин... Бе тия хора, налягането си не изравняват ли?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, october написа:

Имах предвид самото придвижване , каква е гледка:D Сега пък си представи прибежки , препълзявания и подскоци каква анимация е:biggrin:

...

Това, както обикновено, е на виц, щото при мен пътищата асоциативни ич не са неведоми. С участието на Баба Яга, Леший, Кашчей и оня жмульо жмея. Ама друг път. 

едит: между другото, това ми излезе при някакво търсене и ми се дощя да го споделя... змей горянин - Разглежда профил на - внямазначениекакъвфорум

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

олелей
Октоберчуй третата глава на ламята, а лабелчой четвъртата
тъс ламя шсъ окаже петглава 
ти да видиш

пххахаха' ударихме 10ката на лигочомера:lol6:

вие сте снайперисти, винаги уцелвате десетката

Триглавата Ламя –размисли на един програмист

Цитат

Предполагам всички сте чели приказките за триглавата ламя,която най-малкия брат убива. В някои от тях има дори лами с повече от три глави. А в част от историите на мястото на всяка отсечена глава изникват 2-3 нови.

Но замисляли ли сте се някога как функционира една ламя? Всички глави общ мозък ли имат,който е скрит в тялото на ламята (което би обяснило защо ламята не умира като и ги отсечеш) или всяка глава има отделен мозък и са свързани помежду си с високоскоростна връзка?

image.jpeg.d53ae29f8c2a6e9c2d4443609390ed5b.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

От надморската височина, пада налягането на околната среда и вътрешното налягане напира да се изравни... Получава синдромът наречен метеоризъм... Ай стой ти с неспукана гаща близкко до бога..

всъщност е от промяната на височината
при изкачване изпущаш, а при слизане ти влиза, та чак ушите заглъхват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, дpъндю написа:

олелей
Октоберчуй третата глава на ламята, а лабелчой четвъртата
тъс ламя шсъ окаже петглава 
ти да видиш

вие сте снайперисти, винаги уцелвате десетката

Триглавата Ламя –размисли на един програмист

image.jpeg.d53ae29f8c2a6e9c2d4443609390ed5b.jpeg

Само ино не моа разберъ... Що броиш главите на Тригъзата Ламя? А? Броят се важните части, а не главите! За неразбралите, обеснявам структурата на Тригъзата Ламя... Ламерил - Мажоретна Ламя в количество един гъс... Ламиша - Мажоретна Ламя в количество един гъс... Ламер - Ламер в количество един гъс... Стомаха ний опщ, а отвърстията му са три... Така, че не се знай кой какво ше изиде и кой какво ше испърди... Но, ако някой апне или пийне нещо нередно, всички ни боли корема... Главите, краката, ръцете и крилете са по-скоро автономни органи и за тях няма по-детайлна информация... Засега!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kieli написа:

другият извратен лъв херкулес2 хахаха :lol6:

скоро ще си направят гей прайд

Дансъ окажат N картинки с е'на глава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За неразбралите, обеснявам структурата на Тригъзата Ламя...

Глей се ... хм ... я туй нещо со три отверстия и адин стъмъх и карем го вдявам, мъ ... хм ... алф изключението адно отверстие, а седем стомаха е друга терцъ ... :) 

Тъгингъ не балит глявъ, ни карем ... щото всеки си знае ко преработвъ ... :) 

Да, прав си, че на човек като му работи перисталтиката вси останало е добре, но основния проблем е с изкуствените храни. Дъл са ГМО или прочие, то е без значение, но къ отявлена свинка, то мога да споделя, че я дива, а не питомна. ;) 

Тъ, разумем цивилизациятъ, мъ тя удева ли, че извън нея дивото и по-иначе и би следвало да не се налага да има резервати де лапетията да видя я тигър в клеткъ, я вълк единак и т.н. 

И за протокола: Животно просто нема!!! Простотията и прочие оди по хуманоидъ, а не из идиотите ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, darkterminal написа:

...

От редовното ходене без обуща, краката ми са порастнали с още един номер... Наложи ми ми се няколко дена подред да нося обувки за дълго и ей на... Ся съм със синки под ноктите...

...

преди 9 часа, Уиш... написа:

Гъливер' излез веднага от профила на Дарко! като едното нищо му шием обуфки за следващата сватба

...

ааа, т'ва съм го оценил като отделни компоненти, ма като съчетание непростимо съм го проспал...

Да пробваме, макар да съзнавам, че не заслужавам снизхождение... 

Те го... Лилипутите още помнят деня, в който Гъливер имаше... ъъъ... да кажем, кратък, но запомнящ се флирт с графините Череша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.. Стомаха ний опщ, а отвърстията му са три...

викаш, реактивна ламя
 юнака,ша гу издухат кът прашинка
горкият той
колко е нещастен

преди 1 час, Kieli написа:

аве единия некви лесбийки ще го съдят :lol6:умирам си тука от смях

дай малко линк и ас да съ похиля ве скрънзо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...