Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

Профи-подстрекател ще излезеш :( ако нещо, нали, се размекна, ще те държа отговорен...хихи

преди 10 минути, Василе-е-е написа:

O,все ще се намери някой да ти "пререже" спирачките както се пее в песничката :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Уиш... написа:

стори ли ми се, или мернах контрабас:no-no:

Абе нещо много зачестиха тия серенади под прозореца ти :D 

преди 11 минути, Maleficient написа:

Профи-подстрекател ще излезеш :( ако нещо, нали, се размекна, ще те държа отговорен...хихи

Няма проблем,свикнал съм да поемам чужди вини-въпроса е да поддадеш и омекнеш :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Василе-е-е написа:

Абе нещо много зачестиха тия серенади под прозореца ти :D 

други години е къде къде по-  оживено. има едно малко пространство повдигнато две стъпала , пред стара, недействаща вече църквичка, артистите си   го харесват , и мине се не мине ми правят серенади без да искат🤭

репертоарът тази вечер е приятен.. леко джазче,  тихичко...само за хамак в двора с коктейл в ръка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Уиш... написа:

други години е къде къде по-  оживено. има едно малко пространство повдигнато две стъпала , пред стара, недействаща вече църквичка, артистите си   го харесват , и мине се не мине ми правят серенади.

Завиждам ти благородно,че прекарваш летния сезон на подобно място :) 

преди 5 минути, Уиш... написа:

репертоарът тази вечер е приятен.. леко джазче,  тихичко...само за хамак в двора с коктейл в ръка

Идилия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лелиии, @emmi мога да се закълна, че преди малко си говорих с Инчето- една приятелка, на която кученцето е син на Аксел. Ама същия глас, смях ...всичко- и страшно ме зареди :*

на всяка цена, преди зимата трябва да измислим нещо за срещичка по средата!!!

И колко мило ме "успокои"- аз й казвам "Много дразните с тези планини и морета", а тя ми отговоря: айде сега, ти пък имаш куче, което да си разхождаш из парка :D

ми, да- пооооооочти около същото е...

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Василе-е-е написа:

Завиждам ти благородно,че прекарваш летния сезон на подобно място :) 

Идилия...

то и аз си завиждам:D

преди 6 минути, Василе-е-е написа:

за глупавите провокации ми знаеш мнението

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Василе-е-е написа:

Тъмната ти половина заговори :D 

Иначе хамак имаш ли си?

тъмната ми половина спи

хамак за рд-то ли ще ме даряваш, или търсиш още един повод  да ми завиждаш :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@bornofash идвай, стига си чел ...половин час макс, после ще дремнеш, и тамън ще си свежарка за ДиватаНаСредиземноморието ;)

118339533_10218087543926834_5716721255093947743_o.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, JKirilov написа:

Wish си го и ти, не става само с тролинг! :)

Аре другия път като те алармира простата да не препикаваш темата със подобни безмислици.Не си глупав човек.

преди 2 минути, Уиш... написа:

тъмната ми половина спи

хамак за рд-то ли ще ме даряваш, или търсиш още един повод  да ми завиждаш :biggrin:

Ок,остави я да подремне-тя нощта е дълга

Па и хитра бе,хамака ше ми засурне в неизвестна посока :D 

преди 19 минути, Уиш... написа:

за глупавите провокации ми знаеш мнението

Yep!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Maleficient написа:

лелиии, @emmi мога да се закълна, че преди малко си говорих с Инчето- една приятелка, на която кученцето е син на Аксел. Ама същия глас, смях ...всичко- и страшно ме зареди :*

на всяка цена, преди зимата трябва да измислим нещо за срещичка по средата!!!

И колко мило ме "успокои"- аз й казвам "Много дразните с тези планини и морета", а тя ми отговоря: айде сега, ти пък имаш куче, което да си разхождаш из парка :D

ми, да- пооооооочти около същото е...

Аре, аре, концентрираме се върху плюсовете и игнорираме минусите

Ето, аз днес окълцах на съседката отсреща клоните на елхите с резачката и разчистих предната половина на двора. Доволна съм. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сипи си нещо, да си кажем наздраве, че ми е изморено и днес мисля да си легна раничко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, пийва Емчето, пийва розенце на виа венера. Хич не е зле. И мези със сушени доматки сопствено производство. А щурците са грабнали микрофоните и се надсвирват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Василе-е-е написа:

Върви ли с вино?

Чеки, че ся си ми паднал ти! Аз ше ти се накарам кат приятел, па ти ако искаш ми се сърди!

Ти много добре знаеш, че не трябва да близваш никакъв алкохол! Без значение, концентрат ли е, вино ли е, сайдер или бира... Концентрацията за теб е без значение, а в това дали въобще си бъзикаш допаминовия баланс!

Спирай се до де е време!

преди 6 минути, emmi написа:

Муцка е

Не го бъзикайте! Той не тря да пие въобще!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, emmi написа:

Муцка е

Тия нащи са се засилили да купуват някакви си два кашона за сок,та ще прежаля кило-две да видим що е то хормално сушен домат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, darkterminal написа:

Василя го имаме за разумен. Той си знае че не трябва да пие. 

преди 4 минути, Василе-е-е написа:

Тия нащи са се засилили да купуват някакви си два кашона за сок,та ще прежаля кило-две да видим що е то хормално сушен домат :)

Начи, ако решиш щи дам точно енструкции. Домата трябва да е рома. Месест. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, darkterminal написа:

Чеки, че ся си ми паднал ти! Аз ше ти се накарам кат приятел, па ти ако искаш ми се сърди!

Ти много добре знаеш, че не трябва да близваш никакъв алкохол! Без значение, концентрат ли е, вино ли е, сайдер или бира... Концентрацията за теб е без значение, а в това дали въобще си бъзикаш допаминовия баланс!

Спирай се до де е време!

Дарки благодаря за загриженоста,но има дни в които си позволявам да разпускам с по няколко сайдера-от близо година е така,не ми е проблем за момента.

Момичетата не са виновни,не ги хокай :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Уиш... написа:

мернах контрабас

Кого? Карабас Барабас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, emmi написа:

Василя го имаме за разумен. Той си знае че не трябва да пие. 

Начи, ако решиш щи дам точно енструкции. Домата трябва да е рома. Месест. 

Вразумих се с напредване на възрастта определено :)

И да,точно такъв сорт ще взимат-не се съмнявай,че ще те потърся

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Василе-е-е написа:

Вразумих се с напредване на възрастта определено :)

И да,точно такъв сорт ще взимат-не се съмнявай,че ще те потърся

на 27 па колко акъл да имаш в главата:D

преди 1 час, Василе-е-е написа:

Па и хитра бе,хамака ше ми засурне в неизвестна посока :D 

Yep!

стара лисиса сам ас:ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване