Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

Добър ден...

Значи, равносметка: Уишчето ми е приятелка и Октобърчо. Плавников е мъдър подстрекател, а другите ... сте мноу -или тия къде ми наотговаряха- абе, мерси за вниманието.

Сега ` зимате си палците  и стискате. Молитва и магия за да се падне въпросче, което се знае и така известно време, че е ден на изпити ...по никое време :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз стискам.

И чашата с кафе в ръка, и палците на долните си лапи, и дупето си стискам даже :newspaper: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, JKirilov написа:

Старост - нерадост!

и това е така...`сички натам вървим, но важно е да сме здрави, както казва виден габровски "мъдрец" (или отворко-все тая)

Добрата новина е, че все пак не съм опаткала сичките макаронки, ноооооо днес мисля да го направя и дори да направя още едни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и между другото псувам тихичко национална библиотечно-информационна система със споделена каталогизация, която уж от една страна е свободна библиографска база данни, а от друга страна свободното е САМО каталогът, а за да  даунлоаднеш нещо от там се изисква пеймънт и / или предварително направен институционален акаунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Trichocephalus написа:

Аз стискам.

И чашата с кафе в ръка, и палците на долните си лапи, и дупето си стискам даже :newspaper: 

Мерсииии! Връщаме "стискания" по всяко време, и когато имате нужда :rolleyes: подсети ме добре за кафенцето...отивам да си направя. С макаронки ще е екстра.

преди 2 минути, Trichocephalus написа:

и между другото псувам тихичко национална библиотечно-информационна система със споделена каталогизация, която уж от една страна е свободна библиографска база данни, а от друга страна свободното е САМО каталогът, а за да  даунлоаднеш нещо от там се изисква пеймънт и / или предварително направен институционален акаунт.

така като го спомена, аз пък да отбележа за МУ към СУ, които се оказа, че понеже на академичен съвет са решили (защо? така и не ми стана логически и с достатъчно основание, ясно-но то от акедимици що да се търси обикновена логика, като може да е специална академична) изпитите им ппо биология и химия да са края на май и началото на юни. Няма оценки от матури, няма дипломи, не ги знам какви са тия изпити. И така невежи, решава моя човек, че се записва, защото му взеха от картата някакви кинти, дадоха му автоматично входящ номер, пише си някакви дати от 13 юни до 1 юли, от които неща всички неакадемици някак си мислят, че става въпрос за като другите записвания и изпити, но не би. Та с паричките, които му дръпнаха просто си плащаш удовоствието да се регистрираш на сайта им! Няма такава тъпотия според мен. Ни си студент, аби...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи Кукон вика дай да разнообразим малко в леглото, направи нещо непредсказуемо.

Легнахме си. Че като извадих акордеона...

Shanty GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, skalata_73 написа:

Снощи Кукон вика дай да разнообразим малко в леглото, направи нещо непредсказуемо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, darkterminal написа:

Пропуснала си ромчето...

Само ми кажи... На токчета ли беше или на кънки?

с токевете е много  по яко. фърчат искри след теб като сред йглошлайф

преди 32 минути, darkterminal написа:

Уишоууу! Какво е гваш?

дали не бяха темперни бои' забравила съм...  и аз ще проверя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, emmi написа:

...

Нещастен уплашен Емот

Още ме държи "Нещастния уплашен Емот".  Ако позволиш да му придам лик, те -  spacer.png ... или spacer.png (външни).

Според мен са му одрали словесната кожа.  И вчера се сетих, че ги имам, но се отнесох. 

Не съм тарашил местните емот по емот, но общото ми усещане е, че нещо не ме кефят. То аз и не използвам много... предимно най-опростените ASCII. А от известно време - никакви.
Но с горните и още 4-5, които ме кефят, пътувах. Още не съм ги махнал от ръчния багаж. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, skalata_73 написа:

За разнообразие ти ѝ посвири

Виж какви рисковани бъзици ни караш да си правим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Maleficient написа:

Добър ден...

...

Сега ` зимате си палците  и стискате. Молитва и магия за да се падне въпросче, което се знае и така известно време, че е ден на изпити ...по никое време :D

Предпочитам да кажа - успех! Демек - ни пуха, ни пера! Щото, границата между това "зимате си палците" и "фащате се за палците" ми се чини твърде... неуточнена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

Уишоууу! Какво е гваш?

Боя

Гуаш

Сходна на температа, но не избледнява толкова след съхнене

В Русия това е основната боя от този род. Темперни нямаше. Както и акварелните Невская гуашь беше най-добрата. Продава се по шест и дванадесет бурканчета за масова употреба. И за професионална има да си купиш отделен цвят. 

Аз я предпочитам пред температа

преди 1 час, Maleficient написа:

Добър ден...

Значи, равносметка: Уишчето ми е приятелка и Октобърчо. Плавников е мъдър подстрекател, а другите ... сте мноу -или тия къде ми наотговаряха- абе, мерси за вниманието.

Ще се справи човека. Говорено е къдетотрябва

преди 1 час, lebel написа:

Още ме държи "Нещастния уплашен Емот".  Ако позволиш да му придам лик, те -  spacer.png ... или spacer.png (външни).

Според мен са му одрали словесната кожа.  И вчера се сетих, че ги имам, но се отнесох. 

Не съм тарашил местните емот по емот, но общото ми усещане е, че нещо не ме кефят. То аз и не използвам много... предимно най-опростените ASCII. А от известно време - никакви.
Но с горните и още 4-5, които ме кефят, пътувах. Още не съм ги махнал от ръчния багаж. 

Откакто ги разбъркаха емотчовците изопщо не ги отварям

Че се сетих. Имаше една тема. Представи другарче. Бяхме я задръстили с всякакви емотки. Ама абсурд да я открия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих я! 

Ама са изфирясали емотковците

Жалко

https://www.kaldata.com/forums/topic/98132-кратък-профил/?do=findComment&comment=1114680

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Maleficient написа:

Значи, равносметка: Уишчето ми е приятелка и Октобърчо.

:handshake:

ps Успех на момчето и от мен в начинанието. Отива , свършва си работата и се прибира , забравя го . Накрая единствено остава чувството за удовлетворение или разочарование.

преди 2 часа, Уиш... написа:

с токевете е много  по яко. фърчат искри след теб като сред йглошлайф

Вдига здрава пушилка и се издава невероятен стържещ звук при обирането на завоите:D

преди 2 часа, Уиш... написа:

дали не бяха темперни бои' забравила съм...  и аз ще проверя

Думичката е с латински произход и е претърпяла сташна метаморфоза , стигайки до нашите географски ширини. Като резултат си имаме два глагола: да нагвацаш или да се огвацаш . Оттук на финала остава същ.от ж.р.ед/мн. ч. - гвацаница/и.:biggrin:

ps Дано да не съм я огвацал.:wub:

--------------------------------------------

ps2 Добър от мен и един лек замах на :

QCYg.gif.a203fda540797890f162eadab09ed039.gif

преди 6 часа, emmi написа:

Фото, не фото.... Измайсториха ми пльонба и се нареждам с Малефчето на тавата

Ако е останало нящо, де.... 

Щот аз по нощите се превръщам на пън

Няма как , нужно е да се тества в работен режим и по предназначение . :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, emmi написа:

Намерих я! 

Ама са изфирясали емотковците

Жалко

https://www.kaldata.com/forums/topic/98132-кратък-профил/?do=findComment&comment=1114680

Няма значение, че са изфирясали. Важно е, че изглеждате (и сигурен съм сте били) щастливи.

Помня (и ми липсва) това усещане. "Преди много години, в една  друга галактика..."  Някаква трескавост, ненаситност и недостиг на време в забавленията... и някакво усещане за обреченост (оказа се, че се отнасяло за форумите)...   Сякаш дишахме атмосферата от "Черният обелиск". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, emmi написа:

Боя

Гуаш

Сходна на температа, но не избледнява толкова след съхнене

В Русия това е основната боя от този род. Темперни нямаше. Както и акварелните Невская гуашь беше най-добрата. Продава се по шест и дванадесет бурканчета за масова употреба. И за професионална има да си купиш отделен цвят. 

Аз я предпочитам пред температа

Ще се справи човека. Говорено е къдетотрябва

Откакто ги разбъркаха емотчовците изопщо не ги отварям

Че се сетих. Имаше една тема. Представи другарче. Бяхме я задръстили с всякакви емотки. Ама абсурд да я открия

отличница. рисувате с гваш,  уважаема и си трайкате можеби?

преди 4 часа, october написа:

:handshake:

ps Успех на момчето и от мен в начинанието. Отива , свършва си работата и се прибира , забравя го . Накрая единствено остава чувството за удовлетворение или разочарование.

Вдига здрава пушилка и се издава невероятен стържещ звук при обирането на завоите:D

Думичката е с латински произход и е претърпяла сташна метаморфоза , стигайки до нашите географски ширини. Като резултат си имаме два глагола: да нагвацаш или да се огвацаш . Оттук на финала остава същ.от ж.р.ед/мн. ч. - гвацаница/и.:biggrin:

ps Дано да не съм я огвацал.:wub:

--------------------------------------------

ps2 Добър от мен и един лек замах на :

QCYg.gif.a203fda540797890f162eadab09ed039.gif

Няма как , нужно е да се тества в работен режим и по предназначение . :D

какви завои, директно цепмим през просото

пп вчера зяпах клипчета с топ ужасонските влакчета, въртележки  и както се казват тамошните  скрийм съоръженията з а  забавления  и рязко ми се прииска да  се телепортирам  в такъв един луна парк..  въздишащ от скука уишотикон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младежа е доволен. Реалист. Не толкова от представянето си, колкото е установил, че въпросите не са били толкова трудни, но е трябвало по-добре да се подготви. И амбициран, ако не тази година, другата, живи здрави да е топ :) Утре е по Химия иии започва тура по морето.

Както и решенията, с приятел да излязат на квартира и ще почват работа в Еконт.

Голям човек е вече :) кога мина това време...

Много сладък като се върна от изпита ми каза: Мамо, решил съм да прекарвам повече време с теб, да си говорим :) сякаш сам усеща промяната и че тепърва ще имаме по-малко време да си бърборим, за книги, филми и други разни.

Почнах някакъв руски сериал. Седмата соната ( за на Шостакович иде реч)- интересен е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гърмя, трещя, само ме накара да прибера всичко с надеждата, че ще завали ..... Е, не капна нито капка. Нищо.Докато го чаках да завали имах достатъчно време да се опитам да прецакам системата . Е, не успях през нета, но ще направя байпас през тукашната библиотека, където се оказа, че нужните неща ги има в каталога. Та през седмицата ще отида лично, в цялото си великолепие и директно от хартиения вариант ще си направя безплатно нужните ми pdf :)

Доволен съм с една дума.

Даже много доволен от деня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Maleficient написа:

Младежа е доволен. Реалист. Не толкова от представянето си, колкото е установил, че въпросите не са били толкова трудни, но е трябвало по-добре да се подготви. И амбициран, ако не тази година, другата, живи здрави да е топ :) Утре е по Химия иии започва тура по морето.

Както и решенията, с приятел да излязат на квартира и ще почват работа в Еконт.

Голям човек е вече :) кога мина това време...

...

Браво!

Оптимистите учат английски, песимистите - китайски, а реалистите - устройство на АК-47

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...