Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 час, darkterminal написа:

Хохохо... Ти ли мооо... Ти можеш да изпедепцаш лунно хойку на слънчева свеклина! Или пещерно хуйко, под вудътъ!

Наче, Веро беше течен сапун - препарат за миене чинии и основен реактив във всички децки магии с балончета и сапунени мехури... Препаратът носеше името на хим. комбинат Верила, в който се произвеждаше...

Щом Ламер го е написал - значи е ставало!

Много сладко да нацитирваш някой от май месец 2021 година :D чета и си мисля "к'во Веро? Уишата кога е писала за Дежавю? Пих ром, колкото да ме приспи, ама чак толко да не помня" и за малко да се върна по страниците назад да проверявам....

Добър ден. Мнооого ме мъъързи днес! Супер, че е неделя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бях гледал женени с деца от малък и се изумявам колко много такива сцени има и как не съм го забелязвал тогава

Какво нещо е

преди 1 час, Maleficient написа:

Много сладко да нацитирваш някой от май месец 2021 година :D чета и си мисля "к'во Веро? Уишата кога е писала за Дежавю? Пих ром, колкото да ме приспи, ама чак толко да не помня" и за малко да се върна по страниците назад да проверявам....

Като футболист ви мами с топката

Връща я назаде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, darkterminal написа:

С кънки за лет, на хасфалта, увиснала за тирантите... Ще танцуваме балетът Гаяне, от Арам Хачатурян... Танц със саби... Скърцане... Дрънкане... Искри... Михаил Шолохов... Изораната целина... Обърнат хасфалт... Да не изреждам нататък... Те го писаха вече у вестнитците...

:biggrin:

Оле! не сризам вече от кънките. на   Мускетарения Сирано  ще му падне ченето догодина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, bornofash написа:

Не бях гледал женени с деца от малък и се изумявам колко много такива сцени има и как не съм го забелязвал тогава

Какво нещо е

Като футболист ви мами с топката

Връща я назаде

Нали?! Финтира ни яко...

Тази сцена пък от Женени с деца въобще не се сещам :( отделно, че самия сериал от един момент страшно ми писна и доскуча. 

Сега мернах един нов с Роуън Аткинсън a.k.a Mr. Бийн, Човек срещу пчела. Серийки по 15-20 мин. Почнах го, еми дотъпя ми и той. Нещо съм се пренаситила от "герои" и сюжети, и вече май повечето ми тъпеят :(

Въпреки мързела, ходих да си купя мекички от близкото кафе, прострях пране и попочистих малко. Сега с чиста съвест мога си лентяйствам докато измисля какво да посготвя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, bornofash написа:

как не съм го забелязвал тогава

а мойш ли ми каза, защо бог е фърлял с лопатата красота на жените, а на нас ени мъдури само ний фърлил
несправедлиф свят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, дръндю написа:

а мойш ли ми каза, защо бог е фърлял с лопатата красота на жените, а на нас ени мъдури само ний фърлил
несправедлиф свят

Дънди ... хм ... твоята мецана те смята за грозен ли?! :) 

п.п. Това, че си чаровник = Всеки тук го е разбрал ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ааа, уишу тесен специалист, много неща не знае. но се е случвало когато  нямало е  боя да я с клонче,перо , кал, пясък червила, сенки..  каквито там  подръчни матеряли докопало

преди 4 часа, darkterminal написа:

Гваш беше! Казвам ти!

Дам... На такива места без Ламер... По скоро, само с аурата му... На младини се люлеех по гондолите и синджирите... Без да изпитвам особено удоволствие... А само за да съм чок еркек пред бандата... Ама след ужаса, който изпитах на Спейс Маунтин в Дисниленд, преди петнадесетина години... Не участвам в такива подли комплоти... Ако ще не и шубе да ме изкарат... Тц! Ролъркостери, гондоли, влакчета, стратосфери, синджири, летящи чинии и други видове изтребители... Друк да се вози там... Ламер, тцЪ! Отказва!

напълни гащата а?:D

ще откажеш на Ламишата ено кръкче зарат ените гащи?

преди 3 часа, emmi написа:

От две седмици съм горт сопцтвеник на пиратски сандък

Стои на поляната отпред и чака да го приведа в приличен външен вид. 

Много е мърляв завалията. Ще се сменя обшивката от плат(облепен е с плат отвън, май не е точно обшевка ама карай) и ще се почиства обкова от ръжда 

Мислех че Динозаврите ще се възмутят какви фигни влача обаче - не. Ацки им хареса. Че и се карат в чия стая да бъде сложен след освежаването. 

еееее, тука вече луда завис ме загриза... олоко мен  пираткски истории да искаш, но не-  провидението през амнайсе баира  пратило сандъка   в къщата на  Емата. силно възмутен уишотикон... преди 100 години пак ей така се разминах с един вехт сандък. филигранна работа , като се сетя още въздишамл довлачиха го едни цикани че като ми светнаха очите, наточих инструментите да го чиста  и през нощта моляти се ми го отвлече реката...  помнещ като слон уишотикон..  ше ги видим ний тес работи 

преди 4 часа, darkterminal написа:

Да се знай, кой пише... Нале?!

йощ да се помни!!!  

преди 3 часа, darkterminal написа:

Пробва се де... Ако мине...

лисец:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, dioib написа:

Дънди ... хм ... твоята мецана те смята за грозен ли?! :) 

п.п. Това, че си чаровник = Всеки тук го е разбрал ... :) 

ногу съм дрът вече ве, не става въпрос за мен
мен вече ми съй изпяла песента
става на  въпрос за видеото постнато ут Борнуту
виш кво нещу е "да ти падне сърцето в гащата"
странното е че въпреки че съм дрът и на мен са случват таквис нещица...тъй де, чак ме "заболява" под лъжичката" 

пп
и не е свързано със сексуално привличане
не знам какво е това чувство 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, дръндю написа:

ногу съм дрът вече ве

И пъ ти ви ... :) Я съм по-дърт, мъ ко да правя, че моя още неща и съм щастлив, а не като теб да рекламираш нещастието си. :) 

п.п. Нейде "набарах" мнение на щерка ти и тя осъзнала, че не е православна ... мъ, все требе и миряни бе дънди, а не вярващи в клира. ;) 

Да им напомняме, че и дърти все пак сме човеци, а не хора ил добитък за жертво приношение ... Рано ни е да мрем ... тъй не туку тъка ке ще се дадем!!!

:)

п.п. Аз съм щастлив, че все още съм жив, но винаги съм готов за смъртта!!! -> Тя ке бъде, га Господ каже, а  не мецана... ;) 

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Ню Йорк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

Нейде "набарах" мнение на щерка ти и тя осъзнала, че не е православна ... мъ, все требе и миряни бе дънди, а не вярващи в клира.

ми кръстенъй ве
ф църквата на манастиря ф Сопот декъй до лифта, ама не сме и дали религиозно възпитание

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, дръндю написа:

ми кръстенъй ве

Това не те задължава да си верен на клира!!! = Изповядвай доброто!!! ;) = Необходимото и достатъчно условие да си православен. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, dioib написа:

И пъ ти ви ... :) Я съм по-дърт, мъ ко да правя, че моя още неща и съм щастлив, а не като теб да рекламираш нещастието си. :) 

п.п. Нейде "набарах" мнение на щерка ти и тя осъзнала, че не е православна ... мъ, все требе и миряни бе дънди, а не вярващи в клира. ;) 

Да им напомняме, че и дърти все пак сме човеци, а не хора ил добитък за жертво приношение ... Рано ни е да мрем ... тъй не туку тъка ке ще се дадем!!!

п.п. Аз съм щастлив, че все още съм жив, но винаги съм готов за смъртта!!! -> Тя ке бъде, га Господ каже, а  не мецана... ;) 

Ню Йорк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, АСПЕКТ написа:

Ню Йорк

преди 15 минути, дръндю написа:

ми ней дявол мойто чедо ве,
ама не сме я гласили за "пастир на овцете"

Дънди, смири се, че в теб има демон от линаджиите ... :) щото гониш wifi-ту на камшиите  с други средства ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К'во нещо, дeбa. Живеем като в приказка. Те, сутрината някъде, без осъзната причина, ми мина през главата (дебелата глава)  мисълта, че Дръндев не се е мяркал скоро. И оп, те го Дръндев. Са, няма лошо. Дръндев е пич. Чест и почитания. Ма можех да се сетя за някоя по-така... по-липсваща ми липса. А сега, ем Дръндев ми е изтребал (с най-добри чувства) колко на кучето карта за градския транспорт, ем мое съм си изгърмел патрона. Ма нейсе, живи и здрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Уиш... написа:

ааа, уишу тесен специалист, много неща не знае. но се е случвало когато  нямало е  боя да я с клонче,перо , кал, пясък червила, сенки..  каквито там  подръчни матеряли докопало

напълни гащата а?:D

ще откажеш на Ламишата ено кръкче зарат ените гащи?

еееее, тука вече луда завис ме загриза... олоко мен  пираткски истории да искаш, но не-  провидението през амнайсе баира  пратило сандъка   в къщата на  Емата. силно възмутен уишотикон... преди 100 години пак ей така се разминах с един вехт сандък. филигранна работа , като се сетя още въздишамл довлачиха го едни цикани че като ми светнаха очите, наточих инструментите да го чиста  и през нощта моляти се ми го отвлече реката...  помнещ като слон уишотикон..  ше ги видим ний тес работи 

йощ да се помни!!!  

лисец:D

Щи го покяжа като го раскрася

Оборих твърдението на Д1 че ножът не реже и затова не го харесвала по един безапелационен начин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, както ме мързеше и мислех да лентяйствам, така два пъти ходих и се връщах до магазина, и готвих и доготвях пилепуйко фрикасе (защото нещо не изчислих правилно пропорциите и соса стана повече от пилето-та трябваше да добавям)...`се едно ме е чуло от ъгълчето си някакво интригантче духче, което да ми се подиграва. 

Сега съм си направила ...Нескуик-какао :wub:не ми се смейте и не знам от кога не съм пила такова, но ней хич лошо.

Как не искам да идва утрееее ей така като по тия филми за "капан във времето"-днешния ден да ми е такъв и само той да ми се връща... :bubblegum:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нз колко е смешно, но е интересно като идея

Кръчма някъде в Африка… Влиза българин и сяда на бара, а от джоба си вади малко, зелено и ушато чудовище и го слага на бара. Идва барманът и го пита: – Какво ще обичате? – Ами за мен коняк, а за приятеля ми (сочи чудовището) – бира. – Ама какво е това? – пита барманът видимо учуден… – Вижте, аз водя научна експедиция до едно малко село …. – и се обръща към чудовището: – Спиро, как се казваше селото, в което напсува шамана на м.йка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...