Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

Така сте ми много неудобни! Тъй да знаете...

Магарето ми се губи!

И Алгорския с Мадоната!

И Мерилката, много, ама много ми се губи!

И Белиту!

И Шефкята и она!

Мхм..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Уиш... написа:

яхам и аз метлата

Яхна ТЯ метлата,

но не хвана гората,

а право нагоре, към Луната.

накрая през вратата 

и със скок в кревата,

Сънища в главата,

заспива и душата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Maleficient написа:

ама и "екипировка% ли трябва? Я уточни, моля. Иначе, нали го знаеш израза: Родена съм готова :lipstick:

Принципно. В случая просто символизира готовност.

Така ми отвърна снощи, че все едно сме се разбрали за точен час, който съм пропуснал.

Колко пъти да повтарям, че не мога да се насилвам... Ще го свърша при първа възможност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Maleficient Как тъй любовта в друг живот бре? 

Ти улава ли си? Аз мислех, че вече сте консумирали брака, а то...😒

Я бързо беж при Солджа бой! Той е толкова надарен (ако ме разбираш). Не съм компетентна по пишките аз, ти ще го прецениш по-добре. Но не вярвам да лъже, не.

Но все пак око да види, ръка да пипне. Тая задача я оставям на теб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

Фотосесия с лангуста

С усмифната лангуста

преди 8 часа, Василе-е-е написа:

E ся напрайх справка-мъка...пекан на тенекия 

А, лесной

преди 8 часа, Уиш... написа:

той завалията има кофти опит със сушенето

Щот не слуша ко му се говори

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, emmi написа:

С усмифната лангуста

А, лесной

Щот не слуша ко му се говори

дебела глава

тесхора в колкочаса стават да бият камбаните..зян отидоха петлите на комшиите миналата година.

сърдитосънен уишот

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Уиш... написа:

дебела глава

тесхора в колкочаса стават да бият камбаните..зян отидоха петлите на комшиите миналата година.

сърдитосънен уишот

Ас, лично, ф шес

Вчера исипах последното кахе и неска се наложи да прескоча до магазина в съседното село за кафе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, emmi написа:

ф шес

се наложи да прескоча до магазина в съседното село за кафе

Сигур ноу са ти са израдвале

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

кой казва, че не ни обичат? прасето да си скъса котешката диплома

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, DarkEdge написа:

Сигур ноу са ти са израдвале

А, аз в осем отидах. Беше вече пълно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дебелата глава дето не слуша,са наспа без да го будят камбани в 5 и половина и кафето му беше готово даже :) 

Тя Всалената си знае как да ви пречиства от лоши помисли  вас двете по-горе 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, emmi написа:

А, аз в осем отидах. Беше вече пълно. 

98ма година, лятото, у село Мулетарово, дето ся по модерному му викат Рупите, след целонощен запой в 7 саати сабахлянтъ, от цялата банда сме оцелели само аз и Пънтелейч... И студентска ни работа, за фиркане има колкото щеш, ама за хапване ништиджко! И решаваме, докато другите спят, ние като едни добри домашни духове, ше изтърчим до магазина и ше купим хляб и яйца, та да напържим филии...

Занасяме се до центъра и се чучваме пред магазинчето от павилионен тип, точно до дискотеката СтоичГол! И ся! Внимание! Докато ние се уточняваме колко хляба и яйца да купим, и колко пари ше останат за олио и сирене... Пред нас две бодри дедета, броят левчета на едри монети из ръцете си и се уточняват, малка мента с мастика ли да си вземат или голяма мента с мастика...

Та приказката ми е, че у 7 саати сабахлянтъ, за ората на село, деньът вече си е  напреднал и са готови за трудови подвизи... И докато гражгяните си трием гурелите от очите, те могат и по няколко мастички да са шмукнали вече 😃

преди 13 минути, Василе-е-е написа:

Дебелата глава дето не слуша,са наспа без да го будят камбани в 5 и половина и кафето му беше готово даже :) 

Ти така и не рече шо ти викат Лютеничков?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, darkterminal написа:

Дълга история Дарки,с различни версии и то :D 

Накратко една наша съфорумка обърна каруцата миналото лято понеже не различаваше имам-баялдъ  от лютеница...понеже живеела в град и било под достойнството и да са занимава с такива не-изисканаи по нейни думи неща.Добро момиче ама младо зелено още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Василе-е-е написа:

Накратко една наша съфорумка обърна каруцата миналото лято понеже не различаваше имам-баялдъ  от лютеница...понеже живеела в град и било под достойнството и да са занимава с такива не-изисканаи по нейни думи неща.Добро момиче ама младо зелено още.

Лютеница и айвар има ли разлика? Пинджур?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лесна вашата.Аз имам няколко урока за елеминиране и съм решил да пробвам дали музиката наистина помага за концентрацията както твърдят.

Докопах ей тия 3 часа китара,па да видим какво ще се получи...

Айде до двечера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Василе-е-е написа:

Ся, най-добре е да не ангажирваме Вселената ами сами да си свържим работата, не ле? 

преди 1 час, darkterminal написа:

98ма година, лятото, у село Мулетарово, дето ся по модерному му викат Рупите, след целонощен запой в 7 саати сабахлянтъ, от цялата банда сме оцелели само аз и Пънтелейч... И студентска ни работа, за фиркане има колкото щеш, ама за хапване ништиджко! И решаваме, докато другите спят, ние като едни добри домашни духове, ше изтърчим до магазина и ше купим хляб и яйца, та да напържим филии...

Занасяме се до центъра и се чучваме пред магазинчето от павилионен тип, точно до дискотеката СтоичГол! И ся! Внимание! Докато ние се уточняваме колко хляба и яйца да купим, и колко пари ше останат за олио и сирене... Пред нас две бодри дедета, броят левчета на едри монети из ръцете си и се уточняват, малка мента с мастика ли да си вземат или голяма мента с мастика...

Та приказката ми е, че у 7 саати сабахлянтъ, за ората на село, деньът вече си е  напреднал и са готови за трудови подвизи... И докато гражгяните си трием гурелите от очите, те могат и по няколко мастички да са шмукнали вече 😃

А, у село Мугла коги се паркирахме росни-росни у девет часъ събахлентъ от хижа Ледницата дядовците вече я бяха скосаласали и поседнали наметнали вълнените елеци и нахлюпили по един калпак на сянка до дувара на джамията. Па ние като глухи петли тепърва имахме да тепаме до Чаирските езера, до които лично яз едвам се довлачих. Но това е една тема която много пъти съм споделяла тук

преди 1 час, Василе-е-е написа:

Ас, лично, не го повня това

Помня че имаше ена авария покрай варенето но льотеницата у вашиот двор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве! :beer:

Аз доволен! :) Реализирах и малка екстра тази седмица ... нещо като преизпълнение на плана ... :) 

Гледам протестиращите много са изнервени ... ми за психично разтоварване им препоръчвам физическа упражнения с кирки и лопати ... :) Действа позитивно на психиката ... обръщаш се и гледаш = има нещо свършено ... :) Удовлетворението да правиш нещо, а не да се мъчиш да си "контра" определено е позитивно ... :) 

п.п. Определено бирата е по-вкусна след като има вид резултат за седмицата, а ... и бонуса е още по-убаво ... без пари със собствен труд = имаш .. :) Ех ... живота е прекрасен ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Наздраве! :beer:

Аз доволен! :) Реализирах и малка екстра тази седмица ... нещо като преизпълнение на плана ... :) 

Гледам протестиращите много са изнервени ... ми за психично разтоварване им препоръчвам физическа упражнения с кирки и лопати ... :) Действа позитивно на психиката ... обръщаш се и гледаш = има нещо свършено ... :) Удовлетворението да правиш нещо, а не да се мъчиш да си "контра" определено е позитивно ... :) 

п.п. Определено бирата е по-вкусна след като има вид резултат за седмицата, а ... и бонуса е още по-убаво ... без пари със собствен труд = имаш .. :) Ех ... живота е прекрасен ... :) 

61935610_2513571708872158_4946720766327521280_n.png.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, emmi написа:

61935610_2513571708872158_4946720766327521280_n.png.jpg

Странното е, че в телефония ми указател има една Анна Каренина и даже производни със завършек Каренина ... но май нямам Каренин ... :)  хм ... що ли ... :) 

По имам еди Корчагин ... а ... не е Павел ... но е от Варна ... :) 

п.п. Мани изложих се с диалектъ си ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

Странното е, че в телефония ми указател има една Анна Каренина и даже производни със завършек Каренина ... но май нямам Каренин ... :)  хм ... що ли ... :) 

По имам еди Курчагин ... а ... не е Павел ... но е от Варна ... :) 

Аз имам Митко млекаря от Черешово

Един вид, шефа на кравите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, emmi написа:

шефа на кравите

При мен е Енчо ... комшия ми е в Балкана ... още не съм се напивал там, но определено е шеф ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

При мен е Енчо ... комшия ми е в Балкана ... още не съм се напивал там, но определено е шеф ... :) 

Митко носи краве мляко, краве сирене и козе серенце и всякакви такива домашни благини всеки петък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване