Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 минути, emmi написа:

Митко носи краве мляко, краве сирене и козе серенце и всякакви такива домашни благини всеки петък

Какво да ти кажа ... друг е вкуса когато е доено сутринта преди доставката ... Моя Енчо го дава на вид мандра, но за комшии = винаги има ... ;)

От как се махнах като столичанин в повечко = по-добре живея и по-качествени храни консумирам, включително ракия и бира и вино, на ниски цени и качество до познанство на човека който го е направил ... мда ... хубаво е да даваш парите си на правилните хора ... тези които се трудят, а не протестират ..  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, emmi написа:

Помня че имаше ена авария покрай варенето но льотеницата у вашиот двор

Аз написах "Накратко" :giggle1:

Не е нужно да занимаваме Даркса с моите неволи и сакънтии около казаня-тва,че на баща ми майка му провери температурата на лютенисата рано-рано,пък внук и ходише на зиг-заг заради няклко гълтока пушек са дребни и незначителни детайли...

@Малиш Май го закърфичи съвсем небрежно туй "Лютеничков" покрай тоя не съвсем приятен летен експириънс

ПС: Не става да се учи на тая музика-чета аз,слушалките на ушаците и в един момент се улавям,че нищо не схващам а ми изплуват некви спомени с екс-жената :speak:

Сядам си доуча без музики ... айде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навремето ква краварка имаше на село. С цици като любеници...

Сега са с лакирани нокти и токчета. Гледат кравите по айфоня.  Деба извратения свят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, skalata_73 написа:

Деба извратения свят.

Ми Скала ... ко да направя, че си Скала = пасив ... стоиш си къ надръфчен и не моеш с чука, а чакаш да те чукат ... мда ... 

Тъ се ... ние активните ко сме ти виновни, че чукаме наред ... я винкел, я камък, я земя, я змия, я мечка, а кукукона, я без корона, я с корона .. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

...че чукаме наред ... я винкел...

Чукай, татко, чукай, блъскай,

запъхтян, измършавял!

Нека люти искри пръска

нажежения метал!

Нека тъмното духало

да въздиша и пухти,

нека, цяла почерняла,

одаята да ехти!

Удряй туй желязо бяло,

нека искри да летят!

Този чук и туй духало

твоят син ще закалят!

Скоро силен мъж ще стана,

като теб ще пораста,

и ще бъда аз отмяна

на добрия си баща.

Но ще бъда аз тогава

не ковач брадясал, чер,

а ще се прославя с слава

на строител инженер.

Вместо чук — тогаз машини

ще да пеят и бръмчат —

да се чуди, кой как мине,

с моя учен занаят.

И да викат:

— Гледай, гледай,

туй го построи синът

на ковача, на съседа,

на бедняка дядо Рад…

Чукай татко, чукай, блъскай,

запъхтян, измършавял!

Нека люти искри пръска

нажеженият метал! :smash:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, skalata_73 написа:

Вместо чук — тогаз машини

Скала ... хм ... някои неща не сакат машини ... ;) трябве си ръкъ да ги пипне ... ;) и без "ръкъ вици"  ил маски ... ;) Че, да има на кой да оставиш наследството ... ;) 

не нам ... ази прозд дървен философт .. :) Все моя да дървя само со кръв един прибор (чеп) ... = сърцето ... :) 

п.п. Дънди да ме прощава ... да си гледа здравето .. не му мисля злото ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Василе-е-е написа:

@Малиш Май го закърфичи съвсем небрежно туй "Лютеничков" покрай тоя не съвсем приятен летен експириънс

Не бях само и единствено аз виновна...даа, мога да се нарека КръстницааТа, но те останалите не спряха да те питат и разискват нещо си за някаква космическа станция и лютеница. Как така ще си само с името Васил без подсказваща фамилия ;)

днес нещо ме мързи да чета и отговарям и поствам и май ще си дам почивка от форума ...приятно ви.

преди 18 часа, bornofash написа:

Принципно. В случая просто символизира готовност.

Така ми отвърна снощи, че все едно сме се разбрали за точен час, който съм пропуснал.

Колко пъти да повтарям, че не мога да се насилвам... Ще го свърша при първа възможност.

Хубаво де. "Колко пъти да повтарям ..." е добро начало за скандал. Без да се насилваш, лекичко, лежерно, измисли го ...не че, ако беше точен час, който си пропуснал, много щеше се впечатлиш, но нека в моя отговор е проблема...Волтер ше ми чете!!!

преди 14 часа, darkterminal написа:

Фотосесия с лангуста

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

Корекция в желанието за следващ живот. Не искам да съм костенурка, а мангуста- страшно е красива/о!

преди 16 часа, Mediterranean написа:

@Maleficient Как тъй любовта в друг живот бре? 

Ти улава ли си? Аз мислех, че вече сте консумирали брака, а то...😒

Я бързо беж при Солджа бой! Той е толкова надарен (ако ме разбираш). Не съм компетентна по пишките аз, ти ще го прецениш по-добре. Но не вярвам да лъже, не.

Но все пак око да види, ръка да пипне. Тая задача я оставям на теб. 

А, на теб мила ми Венето, какво да ти отговоря ....Улава съм. `Сичко сме консумирали. И брака, и на брака яЙцата на омлет направихме, и отлежали напитки от брак също- всич-ко, каквото имате от брак е изконсумирано.

Сега да не получиш комплекс за малоценност от тази некомпетентност. Не се тревожи излишно. Пътувай си в твоя влак, пък като дойде кондуктора за билета, го питай от къде и как да се сдобиеш с мбижка, за да се научиш какво и как правят. Сигурна съм, ще се отзове.

Задачи...от другарката Стратиева и Спасова, не съм решавала, и не знам дали ще мога да се справя. Пробвай с пионерско поръчение. тях много ги обичах.

И не забравяй да си миеш зъбките вечер. Айде, със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ааа, че яко...извинявам се, че явно няма си изпълня заканата за почивка, но това аЦки ми хареса и вече ще го ползвам...бих си го и сложила за подпис, но  може би друг път.

"Ако не ми следиш мисълта, повече не ме цитирай!"

Начи, мили мишлета, Фокус, и само който на другия следи мисълта, може да го цитира. Искам и в Правилата на форума да се запише, ако може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добра вечер, провинцията!

Гостите от Англия си заминаха..малко тъжно ама, няма как..

Аре наздраве! :cheers:

Spoiler

Hm5EQJwo0JM.jpg

7NZvRT4jB7Y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Maleficient написа:

Начи, мили мишлета, Фокус, и само който на другия следи мисълта, може да го цитира

А при пълна липса на мисъл ко прайм? Празен цитат? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, JKirilov написа:

А при пълна липса на мисъл ко прайм? Празен цитат? :)

Ако питаш, не си разбрал принципа. Все едно да ти кажа: Ако не направиш 50 лицеви опори, въобще не ми говори да се срещаме на кафе. А ти да отговориш: Ако съм слаботелесен и не мога, тогава ...подразбира се. Прави сенс, не задавай отговори.

Прочети си го два пъти. Установи посокота, и тогава цитирай, уважаеми. Дисциплина трябва да има. Не може всеки да си цитира к`вото му скимне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Maleficient написа:

Не бях само и единствено аз виновна...даа, мога да се нарека КръстницааТа, но те останалите не спряха да те питат и разискват нещо си за някаква космическа станция и лютеница. Как така ще си само с името Васил без подсказваща фамилия ;)

Ей верно в един период се реех над форума като "орбитална станция" :D 

Случих и на кръстниица значи-леко шантава с тицианова грива...нека му е зле на Василя нека...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

въобще не следите новите яки неща, за това ще ви ги поствам и тук! Не ми благодарете, но ако не съм аз ... Скромната ми казваха преди време...

Поздрав за всички наслаждаващи се на лятото...

И сега, ако някой ме репликира: аз това, кога го слушах преди два месеца, ти си плачкала на баладите на Скорпионс, ще ...обжалвам!

преди 3 минути, Василе-е-е написа:

Случих и на кръстниица значи-леко шантава с тицианова грива...нека му е зле на Василя нека...

няма ти правя предложения, на които да не можеш да откажеш, но нали, добре е да ...дойдеш на сватбата на сина ми, един ден с дарове...това по сюжета на класиката...

Малко се дразня, че не мога да си сложа мелодия на телефона, която един човек ми дръпна, а сякаш в телефона и настройките няма такъв вариант... ше цъкам, но не може да не може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Василе-е-е написа:

Аз написах "Накратко" :giggle1:

Не е нужно да занимаваме Даркса с моите неволи и сакънтии около казаня-тва,че на баща ми майка му провери температурата на лютенисата рано-рано,пък внук и ходише на зиг-заг заради няклко гълтока пушек са дребни и незначителни детайли...

...

Е как така накратко? Ас така ли пиша? Накратко... Разтегни лакърдията, натопи някой, направи история... Хем ти да излезнеш юнак, хем и ние да се посмеем, хем някой да се пооправдава... Хем Уишата най-накрая да вземе да се позасрами дето ти е лепнала такъв прякор 😃

преди 2 часа, Maleficient написа:

...

Корекция в желанието за следващ живот. Не искам да съм костенурка, а мангуста- страшно е красива/о!

....

И лангустите са красиви и костенурките... Костенурките някак си ми навяват мисли за хармония, за безвремие, за красива меланхолия и сила подчиняваща стихиите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, darkterminal написа:

Е как така накратко? Ас така ли пиша? Накратко... Разтегни лакърдията, натопи някой, направи история... Хем ти да излезнеш юнак, хем и ние да се посмеем, хем някой да се пооправдава... Хем Уишата най-накрая да вземе да се позасрами дето ти е лепнала такъв прякор 😃

И лангустите са красиви и костенурките... Костенурките някак си ми навяват мисли за хармония, за безвремие, за красива меланхолия и сила подчиняваща стихиите...

Уф, че съм проста...Ла...нне Ма- извинявам се :(

хаха- 10х- Уиш-ата беше...

аз имам работа

отивам да нагледам дали гъските спят

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Maleficient написа:

Уф, че съм проста...Ла...нне Ма- извинявам се :(

Errare humanum est! Ние знаем, че е било lapsus clavis...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Maleficient написа:

Поздрав за всички наслаждаващи се на лятото...

няма ти правя предложения, на които да не можеш да откажеш, но нали, добре е да ...дойдеш на сватбата на сина ми, един ден с дарове...това по сюжета на класиката...

Поздрав приет г-це :) 

Разбира се,че ще уважа предстоящото събитието с голямо количество дарове...както е по правилата.Обаче етикета налага да обсъдим подробностите на делова среща в задушевна обстановка.По-късно ще се доизясним. :D 

преди 1 минута, darkterminal написа:

E кво няма накратко бе Дарки-та те ми отпориха гьона покрай тая проклета лютеница,та в казана ли не ме изкараха че съм падал,видения съм бил получавал от пушека и какво ли още не...

Е то аз натопих Зоя още в "Краткия" пост ама... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Maleficient написа:

много бързо ще ти покажа със снимчица от днес и после ще изтрия ;) с идеята на внушението "мислуиш ли?"

...

Браузъра ми не показва снимки,  'сърди' се че не сме си вкъщи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зоя, хаха... аз иначе съм Теменужка :bubblegum:

преди 2 минути, Василе-е-е написа:

Поздрав приет г-це :) 

Разбира се,че ще уважа предстоящото събитието с голямо количество дарове...както е по правилата.Обаче етикета налага да обсъдим подробностите на делова среща в задушевна обстановка.По-късно ще се доизясним. :D 

E кво няма накратко бе Дарки-та те ми отпориха гьона покрай тая проклета лютеница,та в казана ли не ме изкараха че съм падал,видения съм бил получавал от пушека и какво ли още не...

иначе, съм заета, ще ти дам телефон на секретарят ми, да се разберете :lipstick:

преди 3 минути, darkterminal написа:

Браузъра ми не показва снимки,  'сърди' се че не сме си вкъщи...

значи така е трябвало ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Василе-е-е написа:

....

Хъхъхъ... Ето виждаш ли... То е имало бъзици, пинизи, закачки, а ти се скатаваш с накратко 😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Maleficient написа:

Зоя, хаха... аз иначе съм Теменужка :bubblegum:

иначе, съм заета, ще ти дам телефон на секретарят ми, да се разберете :lipstick:

O не не,Зоя е една фенка на Рихана-тя много рядко пише в тая тема. Ти имаш друго секретно име :D 

:eek: Косата...

Баш секретаря ми трябва-да го вербувам за помощ в преговорите 

Ае ти май си са влюбила нещо-разсеяна си от два дни 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Василе-е-е написа:

O не не,Зоя е една фенка на Рихана-тя много рядко пише в тая тема. Ти имаш друго секретно име :D 

:eek: Косата...

Баш секретаря ми трябва-да го вербувам за помощ в преговорите 

:D :lol6:сори, ама Косата, за да е така респектиращо, само като метафората и аксесоар, го възприемам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване