Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Василе-е-е написа:

Охооо значи *nix джедай :D 

Ама още не съм учител джедай :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Василе-е-е написа:

И тва ше стане...падуане ;) 

Да ами аз съм писал между другото няколко теми за Дебиан джедаи  в Линукс раздела

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, petie1 написа:

Ааа туй Изатовски ми звучи като ИЗОТ

Бе и аз не знам, но се получи съвпадение с това IDPI ... има Петър, има Дани ... :) взето от един "папагал" ... 

Отгоре на това е замесено и ВОСТОК ... :) 

Мда ... още от малък предполагах, че има извънземни които са сред нас ... :) 

ДУ Ку ... 

п.п. А ти си има в предвид ИЗОТ 1036C ... мда, но

Цитат

Българската и американската разработки са паралелни и независими, но сравнение на приоритетните дати на BG44516A1 и US4633437A показва, че принципът, реализиран в ИЗОТ 1036C, има предимство от месец и половина. 

Мда ... Започвам да се чудя да не би американците не са крали от нас ... мда ... :) 

Има конспирации, но определено аз правя нещо, а друг го присвоява, че той го е измислил ... а ... :) 

п.п. Няма лошо ... технологиите са за всички ... :) (с изключение на една мноооого малка част) ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Пилешка Завист написа:

леле дед-ът колко нещо е изразсъждавал пак :no-no:

Няма какво друго да правя .... :) Вали .... и да не скучая .... :) 

Размахвам си виртуалния бастун .... :) Той е мек (софт).... а не като като скапаната ми твърдост (хард) ... :) 

п.п. Какво прави червей по време на дъжд?! Излиза на повърхността и се радва на дъжда и поема свежест ... :) 

п.п. на п.п. Какво прави пиле по време да дъжд?! Гуши се в на сушина и топличко което му е осигурил стопанина му докато не дойде време да стане на храна ... :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

поема свежест ... :)

нормално, кой знае колко време е прекарал под земята, малко да се измие :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Пилешка Завист написа:

нормално, кой знае колко време е прекарал под земята, малко да се измие :lol6:

Не, да вземе малко влага от небесата .... ;) 

Харесва ми твоята наивност ... :) или по-скоро невинност .... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не знам дед ама като свърши дъжда гледай пак да се скриеш под земята, че ще идвам за десерт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, iИ.дИоNд.Ni написа:

Харесва ми твоята наивност ... :) или по-скоро невинност .... :) 

Колко ти харесва невинността му

Толкова, че да я отнемеш ли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bornofash написа:

Колко ти харесва невинността му

Толкова, че да я отнемеш

Не дарлииийййй :) За какво ми е нещо чуждууууу .... :) 

Аз се радвам на моята съхранена невинност на пределна възраст .... :) 

Но .... докато дойде до моята възраст .... ех ... на кого ли ще попадне .... :) 

п.п. Просто се радвам, че има млади и невинни ... нахлуват спомени в главата ми и така .... Не мога да изразявам вид радост ли?! Мъ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То било хубаво да нямаш работа или където се вика може да я захвърлиш и се хвърлиш на клавиатурата. :) 

Мда ... мърморко съм ... аз и даже не ми пресъхват пръстите .... :) Все още мога да мърдат, следователно съм жив. :) 

Я .... мога и това: Наздраве! :beer:

Скалата е виновен! :) Той мъ пропи тука ... :) 

Какво да направя, че съм слабохарактерен и се поддавам на манипулации ... :) 

Мъ ко ли ми пука ... нали ми е весело ... и най-вече широко около врата, а не няма пряка физическа заплаха за мен ... :) 

Гот ми е, а времето е великолепно ... след дъжда ... Слънце ... ех благинка и божественост е около мен ... какво повече ми трябва, а?! :) 

преди 3 минути, acnekt написа:

Покажи сега и мъжки полицаи как изглеждат. Само да не са ала Каракачанов. Да са спортисти като Борисов.

%25D0%2591%25D0%25BE%25D0%25B9%25D0%25BA

Виж се ... Емми е пожарникарите, хм ... за по отношение на полицаите ... не нам ... тя е потопена във фторник нейде ... :) 

Мога да покажа от войската девойки:

Младежи и девойки от цялата страна ще получат начална военна подготовка във  ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“ - Варна - Pan.bg

Няма само полицаите да имат сред тях хубост .... ама ха ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опа! Успях! Намерих чудно място без обхват на телефона! 

Доволен Емот

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, emmi написа:

чудно място без обхват на телефона! 

И без дъш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkEdge написа:

И без дъш?

Ръсна преди малко ама колкото да е в играта

Ще има гъби... 

Има и къпини

И реката минава точно покрай къщата и се чува как ромоли

Яко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DarkEdge написа:

А тук цял ден плаче

Мхм

сутринта тръгнахме в дъжд

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, JKirilov написа:

А прасетата?

Още нямам ... хм ... но има на близко произвеждащи, а се ще се местя където има и дивеч, :) 

Та ... хм .... това ми харесва в Балкана .. оно само ти иде на пре цел ... :) И е въпрос на ветеринарен лекар .. а в Твърдица имам познат ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добра вечер, уважаеми съотечественици

Първо, днес се превозих до новата работа с/от новата спирка на метрото точно на две минути от къщи. Все едно са знаели, че ще си сменям работата и да ми е по-удобно я прекараха тази нова линия. 10-15 минути отнема!

Второ, по едно време през деня се появи един много готин млад мъж, висок и със страхотен глас-тембър, отбеляза: Минавам само да ви пожелая приятни празници ...досрамя ме да попитам кой е и как се казва, но всички наоколо се засуетиха и те му напожелаваха хубави неща.

Трето, тази седмица ми се стори като месец, но съм много доволна и с чиста съвест си закупих узо, сипах си - леко с айрянче, ви казвам: Наздраве!

чудя се, дали да не подаря едно зайче на @Mediterranean за другарче и за спомен ...да си го гледа и за мен да си мисли, или дори да му говори като на мен, когато аз нямам възможност

118711936_1704327563069693_7062054973582159877_n.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване