Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 7 часа, Уиш... написа:

умник ни е той , млад мъдрец:D

Мъдo
Мъдрост
Мъдрит

имали етимологично един и същи произход... Последното обаче звучи освен замислено и болезнено...

преди 7 часа, Уиш... написа:

ан така, Сантана как свири с  две китари на  три пивици , поти са , ама и шапката не сваля

Тоя, моа ти каа, че е пасти да яде пред нашият! Медам е месю, Маджид ен ла гитара ностро!

Слушай до края и обърни внимание на Маджид с кухарката и на тромпета в края!

преди 1 час, M.Николов написа:

Добро да е!

Ball Rolling GIF

Не знам колко ше е дубро, но утре сутринтъ ситемата ше е Японска Мечка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, darkterminal написа:

Мъдo
Мъдрост
Мъдрит

имали етимологично един и същи произход... Последното обаче звучи освен замислено и болезнено...

тес корени що ми ги носишся,да ми кажеш че ще видя Мъдрит прес криф макарон щот  съм с кокоша глава?:clown:

преди 21 минути, darkterminal написа:

Тоя, моа ти каа, че е пасти да яде пред нашият! Медам е месю, Маджид ен ла гитара ностро!

Слушай до края и обърни внимание на Маджид с кухарката и на тромпета в края!

е,сипал е от хубавия бензин в кухарката,

изкаме още от същото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Чингис Хан написа:

Калдата-ТЕХНИЧЕСКИ ФОРУМ!!!

Така е, но има раздели за всеки интерес, тоест форума е за всички според това какви влечения има и интереси. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, darkterminal написа:

Това кажи мадам... Ме яман кайе, ла син футуро, ме яман кайе, ла син салида...

ми, по новия календар имам да ви черпя торта днес. 

преди 4 години през един американски сайт за картини, получих първото плахо съобщение от майка..

така че кода е  сиеста си, трабахо но

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, -Fu- написа:

Така е, но има раздели за всеки интерес, тоест форума е за всички според това какви влечения има и интереси. 

форумите  без шеги умират
аз нямаше да се регна в този форум, ако беше чисто технически
има достъчно инфо в нета за нуждите на който и да било
друг е въпросът, че във форум по-бързо се ориентираш къде и какво да търсиш
:D
и викам дъй един хубав ден, за "лудницата" във форума
пихме си хапчетата,времей за кафе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Уиш... написа:

ми, по новия календар имам да ви черпя торта днес. 

преди 4 години през един американски сайт за картини, получих първото плахо съобщение от майка..

така че кода е  сиеста си, трабахо но

То остава и трабахо, и ще виснеш за ушките на позорната стена тука :D .. заклеймена , освиркана, и дори порицана от пуританите ..мхм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -Fu- написа:

С главен техник Франко Неро Капонето- технически форум май асс! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -Fu- написа:

И какви са им влеченията на въпросните? Някой да ги почеши виртуално.Аз раздел Почеши ме не знам да има във форума.Хасан ербап го давал не цепел басма на администрацията…..абе бай х*й , научи си първо да уважаваш домакина и да се съобразяваш с правилата на домът му.Като нети изнася марш за анадола там да ти търпят мурафетите.

преди 4 минути, Радул написа:

С главен техник Франко Неро Капонето- технически форум май асс! :D

И негов заместник Радул-съединителна от Пловдифф:D

Не ти вървят шегите майна.Вземи си почивка да си избистриш сивака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Чингис Хан написа:

Kажи капонка, кой да питаме чии шеги са по- вървежни? Не моа си зема почивка, щот съм в почивка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, bornofash 🔥 написа:

Няма да с е покривам, ото топло много

Ще мълча открит

Ок

Мълчанката е яка игра

Само да не се схванеш

Премълчаването на мен пък ми е любимо вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, пантофка написа:

Ще приложим лоботомия...още се мъча с асоциацията :speak:

А,пиши какво ти дойде на акъла та да продължим-то и аз се зачудих на маслина-язва :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Вaсил написа:

А,пиши какво ти дойде на акъла та да продължим-то и аз се зачудих на маслина-язва :D 

Сигурно го мъчи язва и са му забранили маслините ...то май там много не върви логиката 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Чингис Хан написа:

И какви са им влеченията на въпросните? Някой да ги почеши виртуално.Аз раздел Почеши ме не знам да има във форума.Хасан ербап го давал не цепел басма на администрацията…..абе бай х*й , научи си първо да уважаваш домакина и да се съобразяваш с правилата на домът му.Като нети изнася марш за анадола там да ти търпят мурафетите.

И негов заместник Радул-съединителна от Пловдифф:D

Така казваш Анадола, сякаш е прокълнато място. Затвор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, пантофка написа:

Сигурно го мъчи язва и са му забранили маслините ...то май там много не върви логиката 

Мда,превърна се в нещо от сорта на "Допълни фразата" :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Радул написа:

Kажи капонка, кой да питаме чии шеги са по- вървежни? 

Аз нямам нужда да питам когото и да било колко съм вървежен, и нямам нужда от нечия валидация.А ти щом си стигнал до там, да питаш някой колко си вървежен……? Имаш дълбоки комплекси и проблем със самочуствието Радулчо. Вместо почивните дни да тракаш безцелно по клавиатурата, запиши си час при психолог Ани Владимирова и може и да станеш някой ден вървежен……. е не колкото мен разбира се, но за твойто ниво там горе-долу да му мяза……..

преди 1 час, acnekt написа:

Така казваш Анадола, сякаш е прокълнато място. Затвор.

Това е родното място на Хасан и света на алах и там може и да минават  мурафетите му. Тук е света на Исус, и ще трябва или да целува библия или з@дник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване