Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

Празни с ица, празник с агнета. Сега военни паради. Дай ни празници на зас.

Ама братушките правят паради. Ако ни нападнат, имам чувството, че ще ни превземат само с оркестъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скала къде са изсили пък ти да ни нападнат братушките……. Женската северно-корейска армия само да ни нападне, за един ден ще мине през нас като луда крава през телето си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Уиш... написа:

хаххаха, войник с пушка.. на женски мозг как да му  хрумне:biggrin:аз протиф изпростяване, ма май изтекъл срока:shy11:

...

Ми то сий ийе написано на Уишоууу! При нас ламите... За крака и други копитни пруглейми - Антинапукопетин... За болести по половата част - Заебин... За нощни пориви - Простамол... За сладолет - Ламизил! Питай доктор Ламярко Аптекарко, най-правелнея ламерски илач ше ти изпише от джобовете си!

...

хм,на другите сипваш бензин в горелката , пък на мен не.

...

Ку не си разбрала, тук бизин ф горелката на темата сипваш ти... И кат са запилей нейде, и ас идван тука, пърдя, ориган, припуква от тук от тан, ама като я няма малката бизиноналивачка и тя тената така си върви... С придърпване и задавяне... За туй... Сано егоизън... Никакво муре за Уишата! Ако ти е да рисуваш сигани... Ей на, нарисювай гу Алиту... Чернуту Али... С изрусенити путмишниси, с белата като памук усмифка, с блестящиа златен зъп отпрет и най-ваксаното и по-черно от дъното на загорял тиган мустак отгоре нат зъбът... Еш каква прелест! Не картина, ами епопея, апотеос на рисувнята един вит... Ти ша рисуваш, а Алиту шти дроби един рет песна с кеменето, един торба в кошнисат ситен муабет... Един рет лакърдия... Един рет пози за картини... Ти само, да седиш и да рисуваш...

...

дубрие,Алу Нуфире:D

Той за тува Абу Нуфир отишъл ф пустинята, за да си пие на спокойствие медовината от пустинни пчели, събрали медъ си от пустинни рози, без да му се пречкат някакви си там любови... Освем това, да си пуши на тиферич наргилето тъпкано с пустинен титьюн, бес да му се пречкат и други подобни занози... Мъдър бил Абу Нуфир и за това никога не отишъл до Мъдрит... За това и хората го гледали и му носели разни неща, които той не приемал, защото си имал влащеница изплетена от нишките на пустинните паяси, препасана с въже от слонска трева... А из пустинята маал по капли от пещера до пещера и от кладенче до кладенче, да крие мъдрусттъ си по и подмолите на морето от пясък... За това и хората не го биели, щото и да го набият, какво да му земат на един пустинник по-гол и от пушка... М?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Чингис Хан написа:

Скала къде са изсили пък ти да ни нападнат братушките…

Абе кат ги знам кви пияници са кат тес тука в кръчмата, знам ли. 

А са прекалили с водката, а ги оапе щъркела и...

Пу, пу. Пепел ми на езика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, darkterminal написа:

Ми то сий ийе написано на Уишоууу! При нас ламите... За крака и други копитни пруглейми - Антинапукопетин... За болести по половата част - Заебин... За нощни пориви - Простамол... За сладолет - Ламизил! Питай доктор Ламярко Аптекарко, най-правелнея ламерски илач ше ти изпише от джобовете си!

доктор Ламярко Аптекарко, Уишата има спешна нужда от муре, да си разтвори там всичките товари от раменете. простамола ней за нея, запиши.

иначе всичките лекарства ме кефят, особено първото...може ли превантивно

Ку не си разбрала, тук бизин ф горелката на темата сипваш ти... И кат са запилей нейде, и ас идван тука, пърдя, ориган, припуква от тук от тан, ама като я няма малката бизиноналивачка и тя тената така си върви... С придърпване и задавяне... За туй... Сано егоизън... Никакво муре за Уишата! Ако ти е да рисуваш сигани... Ей на, нарисювай гу Алиту... Чернуту Али... С изрусенити путмишниси, с белата като памук уссаното и по-черно от дъното на загорял тиган мустак отгоре нат зъбът... Еш каква прелест! Не картина, ами епопея, апотеос на рисувнята един вит... Ти ша рисуваш, а Алиту шти дроби един рет песна с кеменето, един торба в кошнисат ситенмифка, с блестящиа златен зъп отпрет и най-вак муабет... Един рет лакърдия... Един рет пози за картини... Ти само, да седиш и да рисуваш...

луди хора! ама как в най- голямата блейка  бензина ще стои??? докато  спи само  и си запалва чурапит,е  и после месец поне мириже на бакелит целия етаж и свива уши  и заеква като види пожарникар.

за сиганина не мога да н е се съблазня,знаеш ми слабите места ти:D тъкмо изляза от черния период и айде пак куийн от дъ дарк. пози ша ми прай.. под някоя дебела сянка с мечката Сара:Dопс,там Русито беше главен герой.... 

мнооого разколебан уишотикон

Той за тува Абу Нуфир отишъл ф пустинята, за да си пие на спокойствие медовината от пустинни пчели, събрали медъ си от пустинни рози, без да му се пречкат някакви си там любови... Освем това, да си пуши на тиферич наргилето тъпкано с пустинен титьюн, бес да му се пречкат и други подобни занози... Мъдър бил Абу Нуфир и за това никога не отишъл до Мъдрит... За това и хората го гледали и му носели разни неща, които той не приемал, защото си имал влащеница изплетена от нишките на пустинните паяси, препасана с въже от слонска трева... А из пустинята маал по капли от пещера до пещера и от кладенче до кладенче, да крие мъдрусттъ си по и подмолите на морето от пясък... За това и хората не го биели, щото и да го набият, какво да му земат на един пустинник по-гол и от пушка... М?

:wors: 

уишито може ли да доди и то да става Абу Нуфирка. ного му ареса коланчето:shy11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.05.2021 г. в 17:19, Чингис Хан написа:

Много са протака тая зима.

Е, нали имаш пачка, взимаш я и отиваш в топлите страни. Ние вечеряме в Кайро на круиз по Нил.

spacer.png

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едни вечерят в столицата с някви бодита, други с крокодоли по Нил. А аз руча в нас остатъци от великден.

Баси смотаняка дето съм :hang:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, valkiria1 написа:

Е, нали имаш пачка, взимаш я и отиваш в топлите страни. Ние вечеряме в Кайро на круиз по Нил.

spacer.png

spacer.png

С тоя вирус, аз не смея до бегето да отида, ти Кайро…….  Иначе е красива страна Египет. Кайро…..Кайро…… колко приказки са разказани за него….. И кухнята им е уникална….. няколко пъти съм я пробвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Trichocephalus написа:

Спокойно - язе също си жуля бирица под асмата у дома и не съм ръгнал никде :beer:

Sent from my iPhone using Tapatalk

И аз се докладвам под родната стряха пиеща много добро винце от тракийската низина

Д2 е очарован

Не от виното, де

От ставичката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Trichocephalus написа:

Спокойно - язе също си жуля бирица под асмата у дома и не съм ръгнал никде :beer:

И птички ти пеят. И броиш звездите...

Вектор Йори-046

Това е да си посригна Нирвана. Не там...някакви си круизи из гори тилилейски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Чингис Хан написа:

С тоя вирус, аз не смея до бегето да отида, ти Кайро…….  Иначе е красива страна Египет. Кайро…..Кайро…… колко приказки са разказани за него….. И кухнята им е уникална….. няколко пъти съм я пробвал.

Но, Турция не е. Египет пък е красив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, acnekt написа:

Но, Турция не е. Египет пък е красив.

Мани ги тия турци…. 500 години робство, ако бях на Бойко нямаше да им дам да минат през България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Уиш... написа:

доктор Ламярко Аптекарко, Уишата има спешна нужда от муре, да си разтвори там всичките товари от раменете. простамола ней за нея, запиши.

иначе всичките лекарства ме кефят, особено първото...може ли превантивно

...

Ма то да ставаш ф три и да сай пикай, не е от раменете! Тъй да знайш! Ногу бира пиеш с поп Вечерчо... Затава и нощем те яхат караконджулите та да ги разкарваш по тъмното да им източваш катетрите...

Ма кат си рекла на муре... Немма атта спиргаме... Кажи ни саде до куе море да се провикваме ако спешно ни потрябва баба Яга на повикване...

...

луди хора! ама как в най- голямата блейка  бензина ще стои??? докато  спи само  и си запалва чурапит,е  и после месец поне мириже на бакелит целия етаж и свива уши  и заеква като види пожарникар.

...

Хъхъхъ... Ходи си Уишата, ходи... И изведнъш на хорисьонта се являва пожарниктар... Пиринчените копчета по претпазното му облекло, радостно звънят на слънцето, а токата на колана предизвикателно реже погледа... Пеят карабинерите и другия инвентар накчурен по него... В едната си ръка държи двуостър пожарникарски топор, а във другата се гърчи брезентов маркуч, от който се леят вода и пяна на поразия... Всички на кръстовището притихват в очакване за да разберат, накъде ли е отправен свъсения поглед, под периферията на огромната оранжева каска с металния плакет №16... И само Уишата тъъънко извръща поглет, с мисълта, че ако в следващите дванаасе секунди не я полеят с пяна от главата ду питити и не чуе заветно Щрак от белезниците наложени на кунките и, ще има шанса и този път да се изсули като мокра връв от ръцете пожарникаря с огронните червени гунени батюши...

Тука вече пердето пада, на сцената угасват сички светлини а публиката търпеливо мълчи в очакване на следващите податки за дописване на есторята...

...

за сиганина не мога да н е се съблазня,знаеш ми слабите места ти:D тъкмо изляза от черния период и айде пак куийн от дъ дарк. пози ша ми прай.. под някоя дебела сянка с мечката Сара:Dопс,там Русито беше главен герой.... 

мнооого разколебан уишотикон

...

Не може то сано черни боички... А моравото петно от смучката на врата, където снощи Хубавото Пеембе га усмука докат да се върдалят из сламата, как ша я рисуваш сано с черно? А? А златното зъп? А виолетовия оттенък от лъскавото на мустака? М? Със сичките цветове трябва да рисуваш...

...

:wors: 

уишито може ли да доди и то да става Абу Нуфирка. ного му ареса коланчето:shy11:

Шъ ти усучи Унуфриту ино коланче и щи гу менка за сандалите, да знайш да земеш по-големшки около 43 нонер...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, darkterminal написа:

Ма то да ставаш ф три и да сай пикай, не е от раменете! Тъй да знайш! Ногу бира пиеш с поп Вечерчо... Затава и нощем те яхат караконджулите та да ги разкарваш по тъмното да им източваш катетрите...

Ма кат си рекла на муре... Немма атта спиргаме... Кажи ни саде до куе море да се провикваме ако спешно ни потрябва баба Яга на повикване...

ей така тръгват слухевете..   стана ми пак тесен  форума.

биропиица:biggrin:  дето бирата я душа като парфюм

пп.не си издавам мурето. като нищо ще му направите дупка да дънцето да изтече, и от нямай накъде да се върна :clown:

преди 42 минути, darkterminal написа:

Хъхъхъ... Ходи си Уишата, ходи... И изведнъш на хорисьонта се являва пожарниктар... Пиринчените копчета по претпазното му облекло, радостно звънят на слънцето, а токата на колана предизвикателно реже погледа... Пеят карабинерите и другия инвентар накчурен по него... В едната си ръка държи двуостър пожарникарски топор, а във другата се гърчи брезентов маркуч, от който се леят вода и пяна на поразия... Всички на кръстовището притихват в очакване за да разберат, накъде ли е отправен свъсения поглед, под периферията на огромната оранжева каска с металния плакет №16... И само Уишата тъъънко извръща поглет, с мисълта, че ако в следващите дванаасе секунди не я полеят с пяна от главата ду питити и не чуе заветно Щрак от белезниците наложени на кунките и, ще има шанса и този път да се изсули като мокра връв от ръцете пожарникаря с огронните червени гунени батюши...

Тука вече пердето пада, на сцената угасват сички светлини а публиката търпеливо мълчи в очакване на следващите податки за дописване на есторята...

ох малеее.. тук вече Емата бясно ми завидя..:ph34r: цялата картинка на каданс да и падне прет очичките.. как пърхам невинно с мигли - "не бях аз , не бях аз.. Емата беши.:lol6:

преди 43 минути, darkterminal написа:

Не може то сано черни боички... А моравото петно от смучката на врата, където снощи Хубавото Пеембе га усмука докат да се върдалят из сламата, как ша я рисуваш сано с черно? А? А златното зъп? А виолетовия оттенък от лъскавото на мустака? М? Със сичките цветове трябва да рисуваш...

мдаа, искаш да усложниш живота на Ламиша.  мораво нишан от кара севда върху  абаносовото боди на Алито в беззвездна нощ  да докара..обаче пък златното зъп какъв акцент ще забий😁

дръпващ си цигарен дим от опакото на четката уишотикон,  забол нос в жунглата на палитрата... ех, макондо...

преди 45 минути, darkterminal написа:

Шъ ти усучи Унуфриту ино коланче и щи гу менка за сандалите, да знайш да земеш по-големшки около 43 нонер...

нарамвам два сърфа и ида :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване