Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 2 часа, emmi написа:

Мда. Човека се спомина. А млад човек беше

Познавам се с брат му и сестра му ( те са тризнаци ). Знам цялата история, за съжаление ...... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зеленчуците били полезни - затова, направих една огромна салата с много репички , маруля, краставици , лук и магданоз.

Изсипах една шепа маслини и, мога да ви кажа :cheers:

Можеше и някое сварено яйце да турно отгоре, ама не ми се занимава..

Spoiler

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Уиш... написа:

ламмм

дъждовно умълчан уишотикон забил нос в прозореца

Тук имахе слънчице

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

спомени мъ налегнаха, как ено време даскалите на замъкнаха в краварник
баси
не съм предполагал че ще се сетя за такава глупост
тва основи на селкското стопанство ни беше ногу забавно
даскалката беше млада и с много къса пола
кът рече да покаже, как се копае и гаштите ѝ съ видеха
ама и ний бехме лоши
уш съ навеждаме да копаем, а гледахме дупето ѝ и съ подхилвахмв
:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ехее, ама така тихо по чупарки се изнизахте...докато зацепя откъде се докладваш

много гоцки антенки има тоз индивид

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, emmi написа:

Странджа

IMG_20210515_215000.jpg

преди 47 минути, Уиш... написа:

ехее, ама така тихо по чупарки се изнизахте...докато зацепя откъде се докладваш

много гоцки антенки има тоз индивид

Голям Сечко Бечко или оше познат като Алпийска Розалия

Хапе много болезнено

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, darkterminal написа:

Голям Сечко Бечко или оше познат като Алпийска Розалия

Хапе много болезнено

чудех се и аз Сечко ли беше, ама викам ай да не си измислям, като не помня.

с тез въдици дали не може да лови риби  черният хапльо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Уиш... написа:

чудех се и аз Сечко ли беше, ама викам ай да не си измислям, като не помня.

с тез въдици дали не може да лови риби  черният хапльо

Ооооо... Уишуууу....

Водните брънбари са друга губерния и те наистина са много хищни... Но са други...

Като каза въдици се сещам поне две неща:

1. С въдиците се въди, ако искаш да ловиш ти трябват ловици! Апропо! Мжудругуту... Същото е и с банските, с тя се ходи на баня, а в морето човек или се къпе с къпски или плува с плувки!

2. Видях те ас че онаа вечер пусна ини въдици... Да знаеш че съм клувнал, ма оше не се усетила, шо немам могу време...

Оле!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, darkterminal написа:

Ооооо... Уишуууу....

Водните брънбари са друга губерния и те наистина са много хищни... Но са други...

Като каза въдици се сещам поне две неща:

1. С въдиците се въди, ако искаш да ловиш ти трябват ловици! Апропо! Мжудругуту... Същото е и с банските, с тя се ходи на баня, а в морето човек или се къпе с къпски или плува с плувки!

2. Видях те ас че онаа вечер пусна ини въдици... Да знаеш че съм клувнал, ма оше не се усетила, шо немам могу време...

Оле!

една приятелка имам рисува бръмбари всяккави от години, покрай нея съм се нагледала , обаче абсурд да им запомня имената

1. тъкмо разглеждах банцки за мурето, да го изненадам в нови ,  и ти сега плуфки:clown:

2 .пуснала съм въдици?? това докато съм спала ли?  :clown: ся ще ме гризка нокомпрендето докато доди да имаш време 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, darkterminal написа:

в морето човек или се къпе

с къпалници или с плувалници. Плуфките са за въисите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

с къпалници или с плувалници. Плуфките са за въисите

гъбаркайте си вий с уишито.. да разтяха гугъла за неоткриваеми гащи:clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Уиш... написа:

една приятелка имам рисува бръмбари всяккави от години, покрай нея съм се нагледала , обаче абсурд да им запомня имената

1. тъкмо разглеждах банцки за мурето, да го изненадам в нови ,  и ти сега плуфки:clown:

2 .пуснала съм въдици?? това докато съм спала ли?  :clown: ся ще ме гризка нокомпрендето докато доди да имаш време 

Наче! Плуфки, ако шплуваж, ако шсе къпеш шса къпски, ако само шсе пличкаш штитряват пликчета! Ся... Кат го написах тава и малце се сресирах какво ли гай правила Мая Плисецкая на сцената, ама шси з'мълчъ... Мълчъ сибе, мълчъ..

Бъжгели! Ламерил им викаше бъжгели... Ми няа съде вие амми фъргате бъжгели, ей га на, ся ас малце и ас да ва бъжгъ у фъргелите или да ва фръгна у бъжгилити! Нъцки!

Оле!

преди 4 минути, Уиш... написа:

гъбаркайте си вий с уишито.. да разтяха гугъла за неоткриваеми гащи:clown:

За гъзьеве и гашке лий йе... Ламер питай! Мани Гошо, той шти каже кфот'сму казал ас... Ама за теп ше имам и путропнозди!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, darkterminal написа:

Наче! Плуфки, ако шплуваж, ако шсе къпеш шса къпски, ако само шсе пличкаш штитряват пликчета! Ся... Кат го написах тава и малце се сресирах какво ли гай правила Мая Плисецкая на сцената, ама шси з'мълчъ... Мълчъ сибе, мълчъ..

Бъжгели! Ламерил им викаше бъжгели... Ми няа съде вие амми фъргате бъжгели, ей га на, ся ас малце и ас да ва бъжгъ у фъргелите или да ва фръгна у бъжгилити! Нъцки!

Оле!

ади, нали съм с добросърце,  пускам ти едно кръгче преднина да изиграйш танца на напацорчения ламер:D

за мен плуфки че нямам стигане вече  

Оле!

пп

ама, гугъла защо ми дава такиви неща, като за бебита:clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скрито

Ми, нале ти рекнах, че по гъ3ерно-водната пруглемактика, Гичо Чошо е е лаик... По спинцинлянзинраната математика, тря да пипташ Ланер!

Гошо е объркал плуфки с поплавъци! Ако ше взимаш поплавъци папарутки, има предвит, че се слагат на ръцети, къде раминети... Шоту ас пузнавам един дето като невръсну чаве си ги сложил ма глезените и добре, че гу фанали преди да влеже фмурету, че ся щях да съм женен бес кум...

Мхм...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, darkterminal написа:

За гъзьеве и гашке лий йе... Ламер питай! Мани Гошо, той шти каже кфот'сму казал ас... Ама за теп ше имам и путропнозди!

ок, 

като имаш време дай линк с гащи:D за уишуплуване

пп подозирам че тук тайно  се вклучва Алито и се хили на Гъпка червенушка пут  ваксаното си мустак се хили. накрая шме ядосате и както си знам ще джарам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване