Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

❤️ страхотно и много по-добро от оригинала, защото Аксел някак измъчено го изпява, а този вокал с толкова нежност в гласа и топлина, просто прекрасно!

преди 12 минути, Уиш... написа:

взимай тогава  смело, по- плътни само гледай да са.

лека, Малеф))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Maleficient написа:

❤️ страхотно и много по-добро от оригинала, защото Аксел някак измъчено го изпява, а този вокал с толкова нежност в гласа и топлина, просто прекрасно!

има вътък момъка, вярвам ще ти харесат и другите му кавъри )))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Франк написа:

Пропадам още повече от безсилие-и още профили ще регистрирам 

преди 2 часа, Вaсил написа:

Знаем къде ти е болката,но не е нужно да занимаваш пишещите в тази тема с нея.Ще ти мине.Някой ден.

Със всеки свой последващ пост/цитат само ще я показваш още повече.

Стегни се малко и приеми нещата такива каквито са.

Лека ти вечер :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Франк написа:

Кви пари изкарваш ти ве пендехо? И какви претенции за живот и акъл имаш ти ве? Единственото , което изкарваш са кромпири и домати за да имаш какво да ядеш зимата? Или, че си станал на 40г. и още живееш в на баба ти къщата?  Къде са ти парите ве? Във време на капитализма , ако нямаш никаква собственост, ти си чичко Никой. Като изкарваш толкова , на 40г. защо нямаш още книжка ве, ами тичаш да гониш междуселските маршрутки.Или твоята възлюбена те вози като принцеса на пазажерското място, и тя до като проверява маслото и налягането в гумите ти си оправяш перчема? Василчо Василчо, ти си най-жалкото олицетворение на мъж , което съм срещал за мое щастие само задочно.Баба ти е по-мъж от теб Василчо, че ти е осигурила дом в , който да живееш и градина от , която да се храниш.Единствено , което имаш ти е онова парче месо, с което се облекчаваш , и единственото , което ще остави след себе си са ония две капки излязли от него. Аре много време ти отделих.

Приятно изкарване……… на кромпири

Red Hat Знаеш ли кои са в компютърния бранш? Василий е такъв така че прави си сметка дали са му малко парите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Франк написа:

Кви пари изкарваш ти ве пендехо? И какви претенции за живот и акъл имаш ти ве? Единственото , което изкарваш са кромпири и домати за да имаш какво да ядеш зимата? Или, че си станал на 40г. и още живееш в на баба ти къщата?  Къде са ти парите ве? Във време на капитализма , ако нямаш никаква собственост, ти си чичко Никой. Като изкарваш толкова , на 40г. защо нямаш още книжка ве, ами тичаш да гониш междуселските маршрутки.Или твоята възлюбена те вози като принцеса на пазажерското място, и тя до като проверява маслото и налягането в гумите ти си оправяш перчема? Василчо Василчо, ти си най-жалкото олицетворение на мъж , което съм срещал за мое щастие само задочно.Баба ти е по-мъж от теб Василчо, че ти е осигурила дом в , който да живееш и градина от , която да се храниш.Единствено , което имаш ти е онова парче месо, с което се облекчаваш , и единственото , което ще остави след себе си са ония две капки излязли от него. Аре много време ти отделих.

Приятно изкарване……… на кромпири

Кротко , Цезар , кротко ! 

Забърши пяната и легай да спиш ! 

То и аз играя на пилон във Валенсия , според твоите извратени , малоумни фантазии ! 

Илот :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, petie1 написа:

Red Hat 

преди 22 минути, Inana.. написа:

Илот :D

Моля ви,не го побърквайте допълнително с такива сложни думи-човекът се срина психически тотално и скъса с реалноста :) 

Но и сам си го пожела в крайна сметка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Вaсил написа:

Моля ви,не го побърквайте допълнително с такива сложни думи-човекът се срина психически тотално и скъса с реалноста :) 

Най много да си го преведе с гугълтранслейта, и дотам..  Той с Вина е зле , а кво остава с Линукс да го товарим ... А да, последно МАк са върха на върха , щото са много скъпи, и щото са вървежни айфоните :wub:

За друго знание нихт... мдаам..

П.С Ние паднал не ритаме, ама той нагъл и все се изправя пак да плюе да го ева... тц тц тц, насищане няма тая паст...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Вaсил написа:

Kernel panic Викаш

преди 5 минути, Moriati написа:

А да, последно МАк са върха на върха , щото са много скъпи, и щото са вървежни айфоните

Между другото МакОС е вид БСД

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petie1 написа:

Между другото МакОС е вид БСД

Е то по тая логика и Вина започва с него... Ама не са същите вече...

Всичко почва с UNIX , дори Linux , нищо че не е UNIX 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Уиш... написа:

Честит ни свят празник, хора,  поне ден не се хулете, моля ❤️

Честит да е ..

П.С Ама за хуленето... трудно се игнорира идиотизма...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Moriati написа:

Честит да е ..

вярвам че ме разбра, а иначе от порочния кръг няма излизане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Франк написа:

С тия приказки ставаш само за Горубляне да продаваш 30-годишни бараки ,,Нов внос,,  на Ганьовците

Аве на теб и Белгиеца ти е бил интернет приятел някога, ама от както посъветва хората как да гледат безплатно телевизия, и ти секна стотинките с  инсталации на сателитни чинии започна да го плюеш по най-долния начин.От там избълва и си личи от 2500км зависта ти към него, че се е уредил с хубава(според теб) белгийка, че даже и го хрантути , до като той си гледа украинки на плазмата и си сади чинии за кефа по цял ден. А ти понеже имаш много претенции за акъл,  си остана в забутаното село, и си се принудил на дърти години да търсиш да прекараш някой льохман да му боднеш чиния за да си платиш интернета.  Бегай от тук, че ми се драйфа от приятели като теб!

Младеж!

Просто хлапе  се указа че си пред целия форум и тъй ще си заминеш, като овца без история! Виждаш ли до къде те доведоха тези наркотици? От уважаван от някои хора тук, се превърна в парцал, който ползва кака ти Веска - чистачката!

Поне като се натаралянкаш,(напиеш до козирката) не пиши да не ти се смеят хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Maleficient написа:

...

А другата събота решихме да плеснем едни тапети, че ме мързи да мажа с боя...

Айо си уважаваш мързела, по-добре е да минеш с една боя... Кеф ти с валяка... Кеф ти с пулверизатора...

преди 4 часа, Уиш... написа:

помисли за тапетите, според мен е по - голяма играчка от валяка

С думите ми записано вярно...

преди 3 часа, Уиш... написа:

...

Браво на юнака!

преди 3 часа, Уиш... написа:

има вътък момъка, вярвам ще ти харесат и другите му кавъри )))

Вътък е прекрасна дума... Ама в тъкането вътък без основа, е като рисуване по водата на реката.... Здрава му е основата на момъка... На дебело кросно навивана... Мерси Уишоууу, че ни го показа...

преди 2 часа, Уиш... написа:

Честит празни Уишоууу!

П.П. За малко да те апна за клирична та му святост... Ма тоа прът ше пропусна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Хаха иска ти се…… :D

Даа,да успееш с Уикипедия да се ограмотиш поне малко ;)

Цитат

Просто та заковах с два пирона.

А аз вече почти не съжалявам,че те: 

...накарах сам да се заковеш с десетки ekRTva5.png в собствената си душевна съборетина ;) (приятни сеанси с психотерапевта ти желая,дано успее да ти помогне) 

ПС:Предприе-мачо ти нима забрави,че съм работил в строителството близо 3 години,и пределно ясно знам кои работници на твоята възраст се водят общи? М? Хора без умения,на които не може да се повери нищо отговорно освен : "Измети тук,донеси тези тухли,да не забравиш да измиеш инструментите когато ние приключим,и тнт..." (бил съм и такъв в младоста си,та мога да си позволя да взема отношение)

преди 1 час, Kolev71 написа:

парцал, който ползва кака ти Веска - чистачката!

Груба грешка,предполага се,че Весела дори и с четири чифта ръкавици не би се доближила до подобно нещо :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Светъл празник! Ден на буквичките и думичките. На Знанието и  Светлината. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

бих искал да съм тъп и незнаещ...то не че не съм де, ама дори това което знам ми е достатъчно за да кажа това
до къде стигнаха "внуците" на Адам и Ева със знания...научиха колко добре се живее за сметка на други
е убаво е да си имаме буквички с които да се хапем у форума
:giggle1:

преди 8 часа, Уиш... написа:

нека е честит, слънчев и усмихнат този ден
а другото...по хуленето ще ги познаете
не съ плаши...заешко не ям
:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Moriati написа:

лудницата не може да бъде игнорирана, защото всички живеем в нея

и тази е като инчхай...голямата работа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, darkterminal написа:

Айо си уважаваш мързела, по-добре е да минеш с една боя... Кеф ти с валяка... Кеф ти с пулверизатора...

ееехе ххехехеееее,твоя мързел надминава моя мързел:biggrin: ох,сега как не ми е под ръка Мистър Бийн да онагледя.

преди 5 часа, darkterminal написа:

Браво на юнака!

Вътък е прекрасна дума... Ама в тъкането вътък без основа, е като рисуване по водата на реката.... Здрава му е основата на момъка... На дебело кросно навивана... Мерси Уишоууу, че ни го показа...

за уишу е радост,знаеш, взаимосподелянето на хубави неща.

преди 6 часа, darkterminal написа:

П.П. За малко да те апна за клирична та му святост... Ма тоа прът ше пропусна!

ще апнеш,ама другия път😛

преди 6 часа, darkterminal написа:

Честит празни Уишоууу!

преди 2 часа, emmi написа:

Светъл празник! Ден на буквичките и думичките. На Знанието и  Светлината. 

Честит да ни е! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Вaсил написа:

Даа,да успееш с Уикипедия да се ограмотиш поне малко ;)

А аз вече почти не съжалявам,че те: 

...накарах сам да се заковеш с десетки ekRTva5.png в собствената си душевна съборетина ;) (приятни сеанси с психотерапевта ти желая,дано успее да ти помогне) 

ПС:Предприе-мачо ти нима забрави,че съм работил в строителството близо 3 години,и пределно ясно знам кои работници на твоята възраст се водят общи? М? Хора без умения,на които не може да се повери нищо отговорно освен : "Измети тук,донеси тези тухли,да не забравиш да измиеш инструментите когато ние приключим,и тнт..." (бил съм и такъв в младоста си,та мога да си позволя да взема отношение)

Груба грешка,предполага се,че Весела дори и с четири чифта ръкавици не би се доближила до подобно нещо :) 

Аз поне тук присъствам от дъжд на вятър и нямам точни наблюдения на това, как е наричал хората. Останал съм с убеждението, че там, където работи "предприемача" , чистачката им се казва кака Веска. Ни най малкото мога да я свържа с нашата Весела. И тук отново да поясня нещо, което поне за мен е важно. 

Весела, нашето момиче от форума за мен е най УВАЖАВАНАТА жена във този форум от моя страна, колкото и да му е чудно на някой. Никога не бих си позволил да напиша буква, не дума, не изречение по неин адрес. Още по вече, зад гърба и!

Сега ми стана ясно и се извинявам за допуснатата от мен неуместна грешка.

Явно Хана "предприемача"  кръщава хората както му е удобно.

Честит празник на всички от форума!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

как' Сийка 😎

Това значи, че той е бил нощес толкова пиян, че е объркал имената на чистачките из канцелариите на предприятието.

Редно е да не съм разбрал. При него изброяването на хора стои на първо място, без значение дали е мъртво пиян или трезвен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kolev71 написа:

Аз поне тук присъствам от дъжд на вятър

имаш ли представа дек са затри Бушона?
много ми допадаше този профил, щот ми уйдисваше на акъла

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, дръндю написа:

имаш ли представа дек са затри Бушона?
много ми допадаше този профил, щот ми уйдисваше на акъла

Не казвам, без негово съгласие! Извинявам се.

преди 7 часа, Mediterranean написа:

Изтрезняхте ли бе?😎

А ти не можа ли да я свършиш тази работа бе моме? Този на снимката да не би да е Чингиз хан?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване