Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 5 минути, lebel написа:

Аре стига сте мислили. Който много (разбирай прекалено) мисли ... сам пада в него...

Живко ти ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

некъв "началник" беше споменал чей Алгор под прикритие
та тоя,същия,  издаде и Синбад
склонен съм да му вярвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро.
Готово гласувах, няма и 20 секунди. Лесно, бързо и организирано.

Не е като преди. Хаос. 😎

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Пилешка Завист написа:

Живко ти ли си?

преди 32 минути, дръндю написа:

некъв "началник" беше споменал чей Алгор под прикритие
та тоя,същия,  издаде и Синбад
склонен съм да му вярвам

Водейки се от принципа да не задавам виртуални въпроси, което респективно ме освобождава от моралния ангажимент да отговарям на такива ... кои са Живко, тоя и същия, ми е през шмайзера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Добро утро.
Готово гласувах, няма и 20 секунди. Лесно, бързо и организирано.

Не е като преди. Хаос. 😎

Тук пък не стига, че имаше опашка, но и ставаше бавно. Явно на по-възрастните хора им бе трудно с тези машини. Направо слънчасах. Нападам динята от хладилника сега. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, skalata_73 написа:

Гласувам са дръндю. Повелителя на кръчмата.

Само мангала ша ва уптрай.

Ай па ти, за главния клюкарин намери значи да гласуваш.... ба си... Избелване му трябва на него, а не гласуване :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, skalata_73 написа:

Гласувам са дръндю. Повелителя на кръчмата.

Само мангала ша ва уптрай.

Как ша ма упрай? Много палаво ми прозвуча.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Moriati написа:

Ай па ти, за главния клюкарин...

от дрътаците съм, дек седът на пейката и сичкото дек минава се обсъжда...тъй де, клюкари
важнутуй, пенсийката да не ми резнат новите дек ша нъ управляват, а инак все ми е едно кой шъй
който и да е, все шъ ний вътре...изживяваме съ кът във филма "Господин за едйн ден"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не гласувах. За мен безмислено хора живеещи в чужбина да гласуват. Ей така се избра Слави, и после хората в България да му сърбат попарата. Божков, ако вземе власта пандемията пада в България. Може да стане единствения оазис в света където няма насила да инжектирват хората като говеда. Ама българина е овца, той е свикнал да го клатят още от турско робство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, lebel написа:

Водейки се от принципа да не задавам виртуални въпроси, което респективно ме освобождава от моралния ангажимент да отговарям на такива ... кои са Живко, тоя и същия, ми е през шмайзера.

Мискин с шмайзер, да!? 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да не се наложи и трети път да се ходи :lol6:

тоест и третия път няма да отида

пък за манагале нз, снощи сънувах тоя дет ходи да събира фасовете, бяхме приятели

тоя и колежката му цял катун направиха, напълни се на баба ми махалата с кюфтета

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Граф Монте Кристо написа:

Аз пък не гласувах. За мен безмислено хора живеещи в чужбина да гласуват. Ей така се избра Слави, и после хората в България да му сърбат попарата. Божков, ако вземе власта пандемията пада в България. Може да стане единствения оазис в света където няма насила да инжектирват хората като говеда. Ама българина е овца, той е свикнал да го клатят още от турско робство.

От личен опит ли го казваш? Защото аз чета друго. Многобройните въстания, борби и войни. Примерно хайдутите. 
Също така народните будители в културен план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, АСПЕКТ написа:

От личен опит ли го казваш? Защото аз чета друго. Многобройните въстания, борби и войни. Примерно хайдутите. 
Също така народните будители в културен план.

Овца е да седиш мирно и кротко до като те стрижат и доят и ти дерат кожата. Това са правили и българите под турско робство. Какви войни те гонят и теб? Имаме няколко възстания и те са потушени, понеже в четата винаги е имало мишкаджии. Гледай филм ,,Възвишение,, той е правен по исторически факти. А аз моя избор го направих преди 20 години. И това е най-добрия избор, който съм направил някога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, VeeeSeLa написа:

Мискин с шмайзер, да!? 🤣

Шмайзер, Шпагин,Томпсън, 'се тая ... я подай другия пълнител...

преди 2 часа, Moriati написа:

Ай па ти, за главния клюкарин намери значи да гласуваш.... ба си... Избелване му трябва на него, а не гласуване :whist:

Избелване? Знае ли човек на кого какво му трябва...

Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се в къщи. Като го видяла майка му, веднага скочила:
- Ти на бял ли ще ми се правиш? - бой!
Върнал се баща му:
- Ти на бял ли ми се правиш? - бой!
Видял го и брат му - бой!
Излязло на улицата, спукали го от бой.
...
Седи негърчето на една пейка и си мисли:
- Ебати, от няколко часа съм бял и вече мразя негрите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, вчера за няколко часа и аз бях бесен на африканските обезянки.... култура им янко, и карат като примати в прекия смисъл на думата, явно манталитета им дори в Лондон не мож избиеш... иначе и свестни съм срещал, но имат и тотални шимпанзета ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, lebel написа:

Шмайзер, Шпагин,Томпсън, 'се тая ... я подай другия пълнител...

Няма началник, само лулата остана ... чакаме Уиш да подсуши огънчето ... и ще пушим ... Търпение! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Moriati написа:

Мдам, вчера за няколко часа и аз бях бесен на африканските обезянки.... култура им янко, и карат като примати в прекия смисъл на думата, явно манталитета им дори в Лондон не мож избиеш... иначе и свестни съм срещал, но имат и тотални шимпанзета ...

... Осем малки негърчета пътуваха из Девън ...

преди 8 минути, VeeeSeLa написа:

... и ще пушим ... 

Мене много не разбира, но ... тебе достатъчно напушени, не ли?

едит: опаа, забравих, че не задавам въпроси ... значи да.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VeeeSeLa написа:

Няма началник, само лулата остана ... чакаме Уиш да подсуши огънчето ... и ще пушим ... Търпение! 

Pipe smokers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, lebel написа:

Мене много не разбира,

Сухари да искаш ...

преди 11 минути, lebel написа:

но ... тебе достатъчно напушени, не ли?

едит: опаа, забравих, че не задавам въпроси ... значи да.

Ясно ... ти си ЕТ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване