Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 17 часа, дръндю написа:

Оплакваш ли ми се, бе Дръндю? Или ме съветваш да взема пример от тая жена и така да се почувствам по-добре? 

Кое от двете?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Граф Монте Кристо написа:

Теламурдьото мойто момиче е Ирландско уиски скоч.

2BD68730-55BD-4204-8505-9ED437327494.jpeg

Не съм те питала ,КАКВО е Теламурдьото, а Кой е Теламурдьото? От отговора ти не виждам да има уиски ,което да кореспондира на името, което си написал.

преди 8 часа, Граф Монте Кристо написа:

И да знаеш  мъжете сме много по-добри готвачи от жените.

Няма какво да ми обясняваш нещо, което не съм отрекла. Обаче за пореден път не виждам да си показал това, което се закани, а именно къде е сметановата торта с прясно алпийско мляко и мексиканското ядене с ориз чичо Бенс ?! Трябваше да има показни ястия, които да осмислят поне трите ти поста празни дрънкания. Въобще, словесната ди@рия и  липсата на  реални доказателства е причината напразно да търсите някакъв дудук из потурите си като доказателство за мъжественост.Ако се преместите извън балканските си представи и комплекси за значимост ще разберете ,че и Старбъкс е една обикновена верига за кафе, която американците въобще не считат за лукс и някакъв престиж. Дори това,че ти пишат името на чашата, за да не те забравят докато ти дойде реда да ти го направят. За видовете бира не ми обяснявай. Имам твърдо уважение към собствените си предпочитания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак сме на лов за антики. Днес ще ходя да огледам една антична закачалка. Дано състоянието да е добро. 

9AA749A8-7C55-450C-AA70-49BA62327581.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Mediterranean написа:

Оплакваш ли ми се, бе Дръндю? Или ме съветваш да взема пример от тая жена и така да се почувствам по-добре? 

Кое от двете?

те така ще се почувстваш най-добре

ezgif.com-video-to-gif.gif.8a445bfa7037f7c87d197f9950fb5ef1.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вахти мошенниците са се навъдили вече на всякъде. И тука стана като в България. За един противовятърен спойлер за скутер с монтажа искат 130. Като спойлера струва 60, тоест работа 70. Елементарен монтаж за всеки с две леви ръце за 30 Мин, ако не си майстор лежерно до като си пиеш биричка и си слушаш Галена и Фики. За майстор макс 15 Мин. Явно има шматки, които ги плащат тия пари, понеже се Кайени карат ти със сервизите за скутери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ония ден ги опекох, обаче прекалих със зехтина не ги и сварих предварително добре. Като цяло издънка и не е много за хвалба. Ако участвах с тях в Кошмари

в Кухнята, Манчев щеше да ме направи на дармадан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скала тръгнах за една антика и закъсах насред пустоща, пращай пътна мощ, хеликтоптер направо.

5DF740D6-B034-4E88-9B5F-04A75F4A15C6.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Граф Монте Кристо написа:

Скала тръгнах за една антика и закъсах насред пустоща, пращай пътна мощ, хеликтоптер направо.

Брат, чак толко богат не съм. Немам въртеликоптер :(

Тука само един с по 500 евраци и баба ти годзила мое да имат толку кинти. Помоли тях.

А аз ше се моля за теб. Да мине всичко благополучно и да се завърнеш навреме в дОма за скарата и вечерното ибане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Граф Монте Кристо написа:

Постилай чаршафа и лягай да спиш:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, skalata_73 написа:

Изборите минаха, ритни топковците и те са наритаха...

Ся освен да коментирате ко ша ядете и ко ша пиете !?

Предлагам напрао да минем към третото! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей такива са хората тук по дивите села. За някакви неща на баба си, иска майка си и то в златни кюлчета. Ай сиктир ве! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VeeeSeLa написа:

Ти да видиш ... :lol6:

Мдам, тръгнала овцата да дои козата... и после да се оплаква ква циция била и не давала мляко евтино.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес подслушах един разговор в кафенето:
Седят англичанин и италианец.
Англичанина пита:
- Може ли да не говорим за футбол сега?
- А за секс?- пита италианеца?
- Може!- отговаря първия.
- А как ви го на***хме снощи, а?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, skalata_73 написа:

Изборите минаха, ритни топковците и те са наритаха...

Ся освен да коментирате ко ша ядете и ко ша пиете !?

И двата отбор мои спечелиха, как да не съм радостен. ИТН и Италия.

:D

преди 1 час, Граф Монте Кристо написа:

Това къде е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...