Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

току-що, Граф Монте Кристо написа:

Абе резана кожичка такива като теб без уикито и чичко Гугъл сте кръгли нули, барабар с баба ти Валкирия най-отпред. Практиката ви е нула в живота. На единия му готви гастърбайтер, другия е гастърбайтер бакшиш както разбрахме, който кара на полуфабрикати и кракът му не е стъпвал в мексикански ресторант.Ама и на двамата устите като ханджийски порти…..Аман Аман……. 

Тихо тихо, разбрахме че си най най, ние дори ресторант не сме виждали :biggrin:..

Яж си уж оригиналното мексикански чили карне, и то с ориз за капак, че килата требе да станат 100 мхм... 

П.С А ко стана с бричката, дойде ли аверче да те спасява, или местните се смилиха над бедния гатербайтер закъсал....  и платиха за рековери :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Moriati написа:

Тихо тихо, разбрахме че си най най, ние дори ресторант не сме виждали :biggrin:..

Яж си уж оригиналното мексикански чили карне, и то с ориз за капак, че килата требе да станат 100 мхм... 

П.С А ко стана с бричката, дойде ли аверче да те спасява, или местните се смилиха над бедния гатербайтер закъсал....  и платиха за рековери :ph34r:

на  път за Монте Карло ли закъса графа ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, valkiria1 написа:

на  път за Монте Карло ли закъса графа ?

Ба, Монте Карло, де ти, отишъл пак да прави огледи и да се мъчи да се пазари за дребни грошове уж някаква антика, кой знае къде по селата там в нидерландията , и там и закъсал по пътя...

Погледни назад, сам се похвали с това...и се възмущаваше за други неща... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Радул написа:

Серго, Серго... сичко ше си признаеш и никой няма да чуе признанията.

не съм серго

banesc съм

и кола нямам

парите спестени от бензин си ги трупам в един сандък.

всеки който има кола е балък

бачка за да има кола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Граф Монте Кристо написа:

Абе резана кожичка такива като теб без уикито и чичко Гугъл сте кръгли нули, барабар с баба ти Валкирия най-отпред

Виж сега смешко, нито Синбад, нито Валкирия са поствали нещо от Гугъл за да го представят като направено от тях,тяхно притежание, или тяхно преживяване. Но пък ти редовно го правиш.В което беше уличен и от Васил. Ето откъде си " откраднал" снимката , на която има ястие " сготвено от теб". Единственото усилие ,което си направил е да купиш един пакет ориз и да го снимаш до взетата от Гугъл снимка на ястието.Което ястие няма никакво отношение към ориза за който говорим.Затова те плъзнах и  за приборите, и ти се хвана като първия глупак и изригна в простотии. Картинки на сметанова торта с алпийско мляко, нещо ?!Все съм виждала цървули в тоя форум, но ти действително си номер №1. Ако в Goodwill срещу бележка за данъчни отчисления приемаха простотии ,ти щеше да си милионер. Дотогава сънувай и гледай картинки в Гугъл, защото без тях си кръгла нула.

Хайде със здраве ти.

https://www.chilli-hills.com/chilli-hills-chilli-con-carne-2/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valkiria1 написа:

баба  Айрис

тая  бабичка какво ни я рекламираш

тук сме интелигентни хора  с изграден вкус

няма с какво да ни впечатлиш от към шарени дрешки

знаем за какво става въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Що бре, бабето кефи, според мен това е най-доброто попадение на Валкирия до сега.:)

ан тъй, бабиния ,кажи му ....."Стилът се притежава. Много умират преди да го намерят"

баба Айрис

Стилът и красотата нямат възраст - Акценти от програмата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valkiria1 написа:

С грозна алуминиева посуда и пластмасова вилица не се поддържа имидж на аристократ.Ако не вярваш питай виконт дьо Теламурд.

Бих си взел, но знам, че няма да са ми удобни за ядене. Казвал съм ти, че съм роден с 18 каратова златна лъжичка в устата. Не съм искал да суча нито от гърда нито от шише и бащата наредил на неговата секретарка тогава в белокаменная Масква да купи първия комплект 18 каратови чаени лъжички. В последствие е имал доста кеш, не е имало много начини да го легализира и купува много злато. Включително и два пълни комплекта за хранене. Няколко пъти съм ги вадил на мои рожденни дни ей така за парлама, но не можах да свикна да се храня с тях. Сега се търкалят на село в къщата някъде в по мазите. Бон апетит и поздрави от шампиона.

5E5F7287-E310-44E5-8DD8-35569083767C.jpeg

619389E3-4E13-4999-903C-8F025013C361.jpeg

513760D0-7BCF-475B-9305-3A8BF247AE9E.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Mediterranean написа:

За пръв път виждам човек, сучел от лъжичка. 😁 И то златна.

Ти си феномен, Графе!👍

Ама това ти ли си бе каке?

Малееее! Много си ми хубава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, графа пак е снимал гурмета, мога да му препоръчам една гурме кръчма/закусвалня в наше село, която са я кръстили на него "при Графа" предлага любимите му гурме ястия изключително и само скара, кебапчета, кифтета, пържоли и т.н..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, valkiria1 написа:

Виж сега смешко, нито Синбад, нито Валкирия са поствали нещо от Гугъл за да го представят като направено от тях,тяхно притежание, или тяхно преживяване. Но пък ти редовно го правиш.В което беше уличен и от Васил. Ето откъде си " откраднал" снимката , на която има ястие " сготвено от теб". Единственото усилие ,което си направил е да купиш един пакет ориз и да го снимаш до взетата от Гугъл снимка на ястието.Което ястие няма никакво отношение към ориза за който говорим.Затова те плъзнах и  за приборите, и ти се хвана като първия глупак и изригна в простотии. Картинки на сметанова торта с алпийско мляко, нещо ?!Все съм виждала цървули в тоя форум, но ти действително си номер №1. Ако в Goodwill срещу бележка за данъчни отчисления приемаха простотии ,ти щеше да си милионер. Дотогава сънувай и гледай картинки в Гугъл, защото без тях си кръгла нула.

Хайде със здраве ти.

https://www.chilli-hills.com/chilli-hills-chilli-con-carne-2/

Не се ядосвай ела да хапнем по една сутрешна торта с алпийско прясно мляко. Сладкото успокоява нервите.:) А иначе продължавам да твърдя, че вие с Исмаилчо сте баба Уики, и чичко Гугъл.

4E715CC8-9CBA-4D3B-BC42-CBBAD20D7BC1.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, jhoro написа:

показах някой „бели петна“. 

Добре, че са бели, а не жълти. :) 

В действителност в психологията това е важно: Дали виждаш бялото като форма или ти е фон. ;) 

Все пак Джоре, живеем в някакви "нюанссссси" или нонт-цент положения :), а всеки взима повече от колкото му се полага. 

Не бих казал, че това е несправедливо, но има такива които им е все едно на кой даряват, но въпреки това са изключително внимателни на кой дава на заем. ;) 

Мнозина решиха, че като е заем ... мииии, да чака ... И, о май в тоя случай трябва да се ползват мутри. Защо?!  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

… има такива които им е все едно на кой даряват, но въпреки това са изключително внимателни на кой дава на заем.

Затова „на заем” не давам - само „за спомен”!
И когато някой ми каже - „Бате, дай 2 лева, че съм гладен.” - му купувам храна, не давам пари!
Някои ядат „като гладни” :(
Други искат пари.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, jhoro написа:

Други искат пари.

Чи кой в днешно време не иска пари?! Можели всичко ... 

Но, да спретнеш двора си, да си изкараш истинска прехрана, да работиш за екстри в тоя живот никой не сака. 

Това си е от всякъде корупция на личността. И, сега, какво, да припомням ли на:

Atanas Burov.JPG

максимата за кой да се занимава с политика?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чи кой в днешно време не иска пари?!

Истински гладните искат храна!
Пп. Случвало ли ти се е, просяк да ти благодари - за вниманието. Нищо, че не си му дал пари.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Истински гладните искат храна!

Те са доволни и на залък ... И именно този който им го дава уважават. Но, не просят или търсят. Полагат къртовски труд. Е, някой са евтини към ту труда и "инвестират" в иновативни неща. :) Само където тези иновации някъде са обикновена реалност, а на други места няма кой да има сметка от това. 

п.п. Не може в понеделник да се родиш бедняк, а в сряда да си милиардер. ;) Не е луд този който яде зелника, а този който му го дава. За някои неща, обаче си трябва физическа сила. ;) Не изисквай от инвалид да е със същата работоспособност. Е, в някои неща явно е като: В боя идват старците, че младите  нещо са "Моя си моя ... " ... мъ до там ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оставете политиката нея всеки я разбира.
Сакралния въпрос в това горещо време е : защо от студена вода от хладилника боли гърло, а от мастика от фризера не ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, wersdf написа:

Сакралния въпрос в това горещо време е : защо от студена вода от хладилника боли гърло, а от мастика от фризера не ?!

Елементарно е; При прехода от лед към пара се отделя топлина. :) 

Spoiler

Лятно време се пие джин с тоник, а не студена бира. ;) 

Иначе: Наздраве! :beer:

Да живееее халтурата и студената бира! По-добре да се потя от нея, а не от работа! :) После ми е лесно со ледена мастика или "облак" изтривам въпросната пот. :) 

п.п. Бактерии, вируси и прочие в такива горещени се 'крият' къде е хладно. ;) Глупава твар няма!!! :) 

Хм ... и друго ... алкохола е токсичен .... не се понася от микроорганизми. Все пак те са на водна основа ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване