Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

Не знам колко им е консервативна кухнята на жабарите, но я обожавам. Те влагат и сърце и душа, когато приготвят храна. Последно бях в един жабарски ресторант в Германия, и пицата беше уникат, обачее виното беше убийствено. Пуснаха ми Челентано бате. Четири графи думнах и не се напих. На тръгване като платих сметката дойде шефа на ресторанта кореняк сицилиянец, помислил ме и мен за сицилиянец и едната графа, каза, че е почерпка от него. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Граф Монте Кристо написа:

Не знам колко им е консервативна кухнята на жабарите, но я обожавам. Те влагат и сърце и душа, когато приготвят храна. Последно бях в един жабарски ресторант в Германия, и пицата беше уникат, обачее виното беше убийствено. Пуснаха ми Челентано бате. Четири графи думнах и не се напих. На тръгване като платих сметката дойде шефа на ресторанта кореняк сицилиянец, помислил ме и мен за сицилиянец и едната графа, каза, че е почерпка от него. 

Italian Hand GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Граф Монте Кристо написа:

Виж сега мойто момче. Графа знае две и двеста и няма сила, която да ме уплаши. Аз когато съм ял кралски скариди в Шератън ти си плюскал още  хляб и лук на капака на жигула комби. Така, че успокойса. Отвори си бира пусни си  дебат за бюджета после си викни ескорт.

Не пия бира. Освен тва, мойта жигула не беше комби. Беше спортен модел от Валспорт с 14 ки джанти и газова уредба Виале.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Радул написа:

Не пия бира. Освен тва, мойта жигула не беше комби. Беше спортен модел от Валспорт с 14 ки джанти и газова уредба Виале.

Ммдаа много научна фантастика гледаш. Виале съществува в България има няма десет години. През 2014г. като дойдох в бегето с Алфа 156 с Виале имаше само две представителства където разбираха от тия уредби в София и Пловдив. За другите газаджии беше още космос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Граф Монте Кристо написа:

Ммдаа много научна фантастика гледаш. Виале съществува в България има няма десет години. През 2014г. като дойдох в бегето с Алфа 156 с Виале имаше само две представителства където разбираха от тия уредби в София и Пловдив. За другите газаджии беше още космос.

Някой да е казал че са имали представителство. То и сега нямат истинско, само некви измамници си плащат за да ползват името. 90- те години обаче яко се внасяха уредби втора ръка от Италия и Холандия. Та и бутилки даже. От холандските най- вървяха Виале и Ланди Хартог. Съжалявам братле, че си толкова надолу в хранителната верига, та моите реалности да ти се виждат като научна фантастика. Алфа 156 през 2014 та година. Ти освен антики друго виждал ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Trichocephalus написа:

1532cf6fd46c80d9d283fcd63ccfbace.jpg

Илюстрация на температурата :beer:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Плазмидчо напълнил тумбака

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, bulljo написа:

Значи нищо не си виждал, то италианците ако видят у нас какви пици се приготвят са хванат за главата, ма те са толкова консервативни в храната, че няма накъде, сутрин паста, обед паста, вечер паста, от понеделник до неделя паста, паста с боб по избор зрял/зелен, с леща, с говежди бульон тъй нареченото бродо, в петък с морски дарове или риба, по празниците паста фреска или паста суго с кайма или кюфтенца в доматен сос или болонезе разнообразено от време на време с пица, която не е толкова вида колкото можеш да видиш по нашите пицарии, а относно пицата с царевица, не е зле.

Ще пробвам. Що да не пробвам. 😀
В България пробвах пица със салам камчия, кетчуп и чубрица. Питката бе дебела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те ги и моите двама разбойници, момче и момиче вече и двамата от средния пол, в тая жега като припаднат чак след полунощ разбирам, че са живи.

spacer.png

• Харесване 2
  • Еха 1
  • Ха-ха 3
  • Грижа 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Радул написа:

Някой да е казал че са имали представителство. То и сега нямат истинско, само некви измамници си плащат за да ползват името. 90- те години обаче яко се внасяха уредби втора ръка от Италия и Холандия. Та и бутилки даже. От холандските най- вървяха Виале и Ланди Хартог. Съжалявам братле, че си толкова надолу в хранителната верига, та моите реалности да ти се виждат като научна фантастика. Алфа 156 през 2014 та година. Ти освен антики друго виждал ли си?

Ами на долу в хранителната верига си ти мойка. Как можеш да внасяш продукт в случея газови уредби, за които няма подръжка в дадената страна? Това само на идиод може да му хрумне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Граф Монте Кристо написа:

Ами на долу в хранителната верига си ти мойка. Как можеш да внасяш продукт в случея газови уредби, за които няма подръжка в дадената страна? Това само на идиод може да му хрумне.

Какво ще рече няма поддръжка? Ти за всичко ли си паднал от Марс бе? Ако има кой да ги поддържа, значи ИМА поддръжка. В конкретния случай аз. Нямам нужда някой да ме потупва по главата и да вика "браво Шаро", та да знам може или не може да направя нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Trichocephalus написа:

Това е поза "29 градуса".

Направи "термометър": снимки на неговите пози при различни температури, разположи ги във вертикална колона на стената и срещу всяка напиши температурата.

Този цвят бих нарекъл "зловещо сиво"... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, bulljo написа:

Те ги и моите двама разбойници, момче и момиче вече и двамата от средния пол, в тая жега като припаднат чак след полунощ разбирам, че са живи.

spacer.png

Мивката малка ви е, Уважаеми. Не е добре така. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Радул написа:

Какво ще рече няма поддръжка? Ти за всичко ли си паднал от Марс бе? Ако има кой да ги поддържа, значи ИМА поддръжка. В конкретния случай аз. Нямам нужда някой да ме потупва по главата и да вика "браво Шаро", та да знам може или не може да направя нещо.

Аве не ми се прави на оборотен, едва ли не става на въпрос за смяна на въздушен филтър. Тия ги разправяй на разни лапета в махалата да ги впечатляваш колко си велик Шаро….. Ако беше така щеше ли да има сервизи за подръжка? Софтуер да диагностицитираш проблема? от къде ще вземеш?  От Замунда ли Шаро?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, emmi написа:

Мивката малка ви е, Уважаеми. Не е добре така. 

Малка, ама им е любима, Валка(от валкирия)обича да пие вода от чучура директно, само дебне някой да пусне вода и е първа писта там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Граф Монте Кристо написа:

Аве не ми се прави на оборотен, едва ли не става на въпрос за смяна на въздушен филтър. Тия ги разправяй на разни лапета в махалата да ги впечатляваш колко си велик Шаро….. Ако беше така щеше ли да има сервизи за подръжка? Софтуер да диагностицитираш проблема? от къде ще вземеш?  От Замунда ли Шаро?

90 те години какъв софтуер бе Шаро? 🤣

Софтуер имат сега и на повечето марки е безплатен и го има в сайтовете им. Достъпен за всеки. За други го получаваш отново безплатно от дилъра, ако си купиш съответната уредба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Trichocephalus написа:

И кварталните маци лежат в подобни пози.

Този господин е много сладък.😼

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.07.2021 г. в 2:13, lebel написа:

тва "мъшкия будоар" звучи някак много ... съвременно ... толерантно бих отбелязал

такъв е живота. и будоарите не са онова, което бяха навремето, един гоблен няма къде да се усамотиш да избродираш. 

коткомерите гледам сте си показали, един уличен и от мен от изминалото днес. 20210717_210319.thumb.jpg.b46cdb140e5be4c67a15bc8fc6db8525.jpg

не е снесъл яйца , проверих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, bulljo написа:

Малка, ама им е любима, Валка(от валкирия)обича да пие вода от чучура директно, само дебне някой да пусне вода и е първа писта там.

Е, подсигури им по-широчка мивка, де! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Граф Монте Кристо написа:

твое "графско" величие... да не би случайно да си ял пица във френски ресторант, а собственика де е  бил някъде от долината на Лоара? Като се отметне факта,че никъде не съм видяла в италиянски ресторант жабешки бутчета и в традиционото  италиянско меню да се предлагат каквито и да е специалитети от жаби, явно пак си на вълната на заучените и хвърлени на едро приказки,защото тук нали всеки втори яде  доматите с колци . Да беше ти обяснил тоя" сицилианец", че италиянците наричат "жабари"  не себе си, а французите, та да не ти става резила навик в представянията в обществото. Щом си разбрал ,че си ял пица и то сицилиянска пак добре,защото сицилиянската  scaccia няма вид на традиционните пици. Другото  име е лазаня хляб .Най-евтиното вино ,което се предлага в италиянските ресторанти и пицарии  е "Вино ди Тавола", което е обикновено местно производство на частници,които го предлагат на ресторанти, или самите ресторантьори си го произвеждат. Четири гарафи  евтино вино с една пица/хляб/ си е направо за хълцане. Иисус се е справил  с подобен порцион за повечко хора. Сиромашко невидяло" му викат вашите, а италиянеца направо е отчел седмичното католическо милосърдие , считайки,че си повече жаден, отколкото гладен. Аз пък бих прибавила "всяка жаба да си знае гьола", че да не става объркване на килограмите с мелодрамите ....

преди 10 часа, bulljo написа:

Чакай и аз да пусна моята закуска за шампиони, вчерашна пица, евтина немска бира френско производство и къде без препарат за чинии иначе няма да съм модерен.

spacer.png

Поантата е парцала за миене на чинии подложен като салфетка под купата със супа. Къде го търсиш ти графа с неговите многостепенни менюта? Първа степен-първото кебапче, втора степен -второто кебапче и така, докато се изредят всичките степени, пардон месни форми в тарелката. И тая бира, как я виждаш в дует с няколкото гарафи вино ..абе далеч си от "класата" на риалити звездата от Хасково. С две думи "къде си тръгнал ,може би "

преди 3 часа, Уиш... написа:

такъв е живота. и будоарите не са онова, което бяха навремето, един гоблен няма къде да се усамотиш да избродираш. 

коткомерите гледам сте си показали, един уличен и от мен от изминалото днес.

не е снесъл яйца , проверих.

в будоарите дамите сменят тоалетите си...за бродиране на гоблени абсурд ..

Тези в ред трупани с години  истории за котки и зайци, не е ли време да бъдат сменени с шарма на някой Зорба грък,който да те поведе в ритъма на сиртакито , да закичи косите ти със звезди и да те залее с аромата на Любов ,вместо на боб ...няма да искаме да ни разказваш подробности, ще се радваме отстрани на твоето щастие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

случайно цъкнах на стара моя тема, дето я мислех за изтрита и се появи
хубаво е човек да си чете глупостите дето е писал...тъй де, смехът е здраве

добро ви утро, драги ми смехурковци
неска кво ша папаме
баси жегата дей ф куфнята
мислех да завъртя некой картоф в тиганя, ама няма дъй

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване