Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 4 минути, darkterminal написа:

Леле... В невръстната ми децка възраст какво шубе беряхот кучиатта... Мама и татко оше ме бъзикат:

- Що плачеш бе Дарко?

- Ми... Куче лае...

Виж тии!

А сега плуваш с деУфини.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, lebel написа:

ероятно обидени.

Е, брау! 

Нашите ме наобикалят

И ени катерици се навъртат... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, emmi написа:

Взем

Прибир

А Суззза-нна имаш ле си в турбиджката?

М?

току-що, emmi написа:

Е, брау! 

Нашите ме наобикалят

Пази се ща ядът!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, darkterminal написа:

Добриджко си! Потвърждавам!

Ето! 

преди 1 минута, M.Николов написа:

Виж тии!

Той ги нехаресва

преди 1 минута, darkterminal написа:

А Суззза-нна имаш ле си в турбиджката?

М?

Пази се ща ядът!

Чи къдя без нея!?!?! 

Винаги е под ръка да я подам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emmi написа:

Е, брау! 

Нашите ме наобикалят

Това е щото:

преди 9 минути, emmi написа:

Ас съм добриджко

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Виж тии!

Дауфюните са своенравни и на моменти погли същества!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, lebel написа:

Мдаа, вицът ми още розовее. Ем си го докладвах сам. Мноо важно. Отказвам се от него. И без това е тъп.

Зависна в цедката, а? 

преди 6 минути, M.Николов написа:

Баланса на вселената.

:)

За тяхна сметка са се увеличили котките.

И всички гущери в двора са без опажки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, darkterminal написа:

Как ме ловна само... Ше кае чиляк, че шервамеедин стомах и няколко Гза...

съчувстващ уишотикон...  на депрецията обезателно и натрий носа с готините случки и срещи които си събра 

преди 53 минути, emmi написа:

Само на мен ли щурците ми проглушават ушите? 

при мен са цикади, щурците са балсам за ушите пред тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

И аз напрао не знам къде се завират тия хора, ама целите им глави са в косми...

Косицата , по главицата на женицата....... Радва окото на мъжото.....

Както си му е реда - женственост! 

преди 25 минути, VeeeSeLa написа:

лек за хълцане ... дълбоко ... и гърлено .... и среднощно ?

Поемане дълбоко въздух(inspirium-вдишване) и максимално задържане(доколкото е възможно) , последвано от рязко издишване(expirium)- нар. "ХА-дишане" , за да изкара остатъчния въздух от лобовете на белите дробове и подобри вентилацията , би трябвало да свърши работа.

ps Внимателно , ако са налице сериозни белодробни или сърдечни проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, skalata_73 написа:

To в Хърватска по-скъпо от Италия. 

Една литургия на блаженството сме планирали  из Хърватска , още тази година. Обезателно ще има  и снимки.

преди 4 часа, skalata_73 написа:

Уважавам чувството ти за самоирония, ама не прекалявай. Ако ти покажа снимки на ''форумни звезди" ще пишеш само..."Да те светне мис Калдата 2021".

Spoiler

ее, снимките вървят и с истории,достойни за сапунени сериали :hush:Особено на тия  "внуци и внучки" ,които са по-големи от баба си.. :D

Айрис Апфел е уникална еврейка  и нямам нищо против да съм баба като нея след време.

Въобще си мисля ,че да доживее човек да бъде баба или дядо  е чудесен подарък от живота.

Начало на друг вид забавление и приключение.

Women in Power: лучшие цитаты 99-летней Айрис Апфель о стиле, красоте и  счастье | Posta-Magazine

преди 4 часа, skalata_73 написа:

Buona giornata! При теб е може би е обед. Надявам се си се наспала добре и си готова за нови приключения.

Предстои шабат, което означава почивка.

До тогава се забавлявам с едни французи и поредната  конспирация измислена от тях , а именно ,че Хеопсовата пирамида била изградена с цимент.

Да не рече някой ,че са си присвоили само заслугата за "откриването" на фел@циото.:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, VeeeSeLa написа:

лек за хълцане ... дълбоко ... и гърлено .... и среднощно ?

Спиритус санти, или сантиметри без спиритус :whist: :clown:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Moriati написа:

Спиритус санти, или сантиметри без спиритус :whist: :clown:

Чудна рецепта ... неizпробвана .... :D  В коя от съботите да я приложа?  ..... ааа, да .... забравих.... всички съботи са ми любими и дълбокогласни  .... и без хълцане ми се удават ... :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, valkiria1 написа:

До тогава се забавлявам с едни французи и поредната  конспирация измислена от тях , а именно ,че Хеопсовата пирамида била изградена с цимент.

Хей този Хеопс. Правилно е Хофу(Хуфу-син на Снофру) , по спомени династия 4-ри. Възможно е франчулята да са открили някоя бигла ,като артефакт , или направо част от арматура ,не знам. Изпрати ги да пишат лично на д-р Захи Хауаз и със сигурност човека ще си удари капата в земята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, october написа:

Хей този Хеопс. Правилно е Хофу(Хуфу-син на Снофру) , по спомени династия 4-ри. Възможно е франчулята да са открили някоя бигла ,като артефакт , или направо част от арматура ,не знам. Изпрати ги да пишат лично на д-р Захи Хауаз и със сигурност човека ще си удари капата в земята.

Оставам за втори път  с впечатлението ,че се пробваш да ми даваш акъли или да ме научиш на нещо.

Сещам се за поговорката за краставиците и краставичаря.

Предполагам все ще намериш събеседници ,които да убедиш  ,че си открил топлата вода.

Spoiler

пп нищо лично. Просто изпитвам досада от хора, които се навират без да ги викаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, valkiria1 написа:

Оставам за втори път  с впечатлението ,че се пробваш да ми даваш акъли или да ме научиш на нещо.

Нищо подобно. Интересът ми към египтологията е не по-малко от твоя , и със сигурност както ти , така и аз има какво още на научим. Нито ти,нито аз знаем всичко и това никога няма как да стане. Нито ти знаеш аз какво знам , нито аз знам ти какво знаеш. Но при добро желание (от двете страни , разбира се) , можем да полълним някои пропуски или да изчистим несъответствията.

ps Бъди убедена ,че ти е много грешно впечатлението.

ps2  На кой колкото му е акъла(акъля) , толкова. Нито повече,нито по-малко!

Приятна и прохладна нощ желая и да знаеш ,че арогантността не е хубава черта . Толкова от мен , изводите за теб.

ps3 Що се отнася до текста в скритото съдържание , си мисля , че ако се погледнеш отстрани , 99,99% описваш себе си.

,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, valkiria1 написа:

Сещам се за поговорката за краставиците

Затвори скритото съдържание

Ми, бабке, като бъркаш Сократ с Диоген, що пък да не ти дават акъл?

Може вече да си изкуфела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, october написа:

Но при добро желание (от двете страни , разбира се) , можем да полълним някои пропуски или да изчистим несъответствията.

Нямам желание. Нито добро ,нито лошо.

преди 5 минути, october написа:

че арогантност

и  самодоволство и надменност . Аз съм мерна единица в това отношение :lipstick:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, valkiria1 написа:

Нямам желание. Нито добро ,нито лошо.

Благодаря за което . Така обичам - право куме в очи и всичко е точно. Мерните единици няма да коментирам ,защото не е моя работа. Със здраве и весело ти по темите , в които участваш .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, october написа:

Благодаря за което . Така обичам - право куме в очи и всичко е точно. Мерните единици няма да коментирам ,защото не е моя работа. Със здраве и весело ти по темите , в които участваш .

Чшшш ...  как весело по темите с тази бе .... арогантно, еврейско парвеню .... погазило всичко човешко и стойностно .... отврат ... от най-големите .... мързел безподобен, опитващ се да покаже превъзходство и знания във всеки момент. Отблъскващ и нежелан събеседник. Смрад! Бляк! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, emmi написа:

Аре, да ти е сладко

Ама... Не ти ли омръзнаха тия кебапчета? 

Всъщност ми омръзнаха……

Вашата е лесна, аз трябва да ставам след четири часа, да отида да изкарам едни двеста евро. Един-два часа ще има физически натоварвания другите шест седем ще го удара на спане и ще цъкам  във фейса….. Няма справедливост в тоя живот……… 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване