Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 22 минути, нушо написа:

е тия са по добри от линка на Борнофаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, АСПЕКТ написа:

Не си само ти. Никой няма да получи заплати. Поне имате Борисов. Ред в хаоса. Работа, работа, работа.

обади се  на фрау Меркел да си го прибира

тя и без това покани сумати народ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О Боже, мнението ми е одобрено. Не е за вярване! Благодаря, Благодаря, Благодаря!!!
За всеки случай (примерно да си го чета в трудни моменти) prtscr-нах одобрението, нищо че се отказах публично от канадско... Не, това беше друго. И не бях аз. И не...

Абе както и да е - от него, исках да кажа.
spacer.png

И нищо че изглежда сякаш написано на "bêche de mer"... и малко звучи като много китайски бот, ползващ транслатор. Примерно...

Лазерни пръсти греди са ярки LED крушки, монтирани в малки случаи, които отговарят на пръсти с еластична лента. 
Независимо дали сте позиция на парти или в забавни дълго излагане фотография, те със сигурност ще забавлява.
Аз чувствам, че е много интересно, така че искам да споделя с вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спими се зверски, да видим с това капучино да ли ще се разсъня

BC8F35B2-2209-4B09-BDAA-15A00B5CB336.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдаам, старбъкс кафето не е за всяка лъжица уста.... Особено ако не знаеш какво да поръчаш като кафе :whist:

За отскок винаги двойно еспресо, правят го страхотно .... мхм 

P.S А тарикатите вземащи най евтиното им американо само за фасона да се пофоткат , после реват ... :biggrin:  тука то е 1,95 фунт стерлинга .. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

джуджи имаше на цирка :tease:

то беше прислуга и метеше сцената, не го зеха да помага като местеха трамплина

щот можеше да ходи прав под него :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Moriati написа:

Мдаам, старбъкс кафето не е за всяка лъжица уста.... Особено ако не знаеш какво да поръчаш като кафе :whist:

За отскок винаги двойно еспресо, правят го страхотно .... мхм 

P.S А тарикатите вземащи най евтиното им американо само за фасона да се пофоткат , после реват ... :biggrin:  тука то е 1,95 фунт стерлинга .. 

А, той е "разбирач" на кафето, но за фото сесия край геврека става..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, bulljo написа:

А, той е "разбирач" на кафето, но за фото сесия край геврека става..

Ахам... преобул се Илия,   все в тия...  ... И особено на едър план акцента много кефи, стратегически прикрива много други неща, обаче тия нокти ба си, масажистката маникюристка да не е умряла нещо... ужас... :clown: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Moriati написа:

Ахам... преобул се Илия,   все в тия...  ... И особено на едър план акцента много кефи, ама тия нокти ба си, масажистката маникюристка да не е умряла нещо... ужас... :clown: 

Все пак е бачкер, те и моите не са по-убави. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, bulljo написа:

Все пак е бачкер, те и моите не са по-убави. 

Е да, ам ти нямаш лична масажистка маникристка с дръпнати очички нали :biggrin:

И аз съм бачкатор, но навиците са си навици, а и дълги нокти само събират мръсотия под тях основно... мдаам... затова практично и хигиенично ги режа редовно.... до месо както се вика :shy11: :clown:

П.С както и да е, всеки сам си знае... Все пак вече  не съм в казармата да проверявам на сутрешен преглед опрятността на войската :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Граф Монте Кристо написа:

Спими се зверски, да видим с това капучино да ли ще се разсъня

BC8F35B2-2209-4B09-BDAA-15A00B5CB336.jpeg

Това е по-добре за разсънване след час  половина пот над фитнес уредите...

10E6AA1D-157C-4E95-9C83-AA9A0AB6EC79.jpeg

преди 2 минути, Moriati написа:

Е да, ам ти нямаш лична масажистка маникристка с дръпнати очички нали :biggrin:

И аз съм бачкатор, но навиците са си навици, а и дълги нокти само събират мръсотия под тях основно... мдаам... затова практично и хигиенично ги режа редовно.... до месо както се вика :shy11: :clown:

Да му се чуди човек как си бърка в носа без да си разрани мозъчната кора 🤷‍♂️

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, algor написа:

Това е висше изкуство неподвластно нами простолюдейните орица ...мхм ..

П.С Абе и на жените им се чудя понякога,как издържат с дълги нокти, честно... много непрактично ми се вижда , ама на, обичали да дерат ми викат, затва... ми убу, само да не е до кръв :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, algor написа:

Ко каза, че ще си разрани, доста дълбоко трябва да бръкне и целенасочено да търси еле го открие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moriati написа:

Това е висше изкуство неподвластно нами простолюдейните орица ...мхм ..

П.С Абе и на жените им се чудя понякога,как издържат с дълги нокти, честно... много непрактично ми се вижда , ама на, обичали да дерат ми викат, затва... ми убу, само да не е до кръв :biggrin:

Ей ся ще се появи баба ти и ще има лекция как всъщност евреите са измислили дългите нокти, като вариант да си покажат заможното състояние и благородното потекло с едно разперване на ръката, баси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей ся ще се появи баба ти и ще има лекция как всъщност евреите са измислили дългите нокти, като вариант да си покажат заможното състояние и благородното потекло с едно разперване на ръката, баси...

Ааа,  ни нам, може и така да е :D  .... Ама нема значка кой измислил и защо, жените са виновни пак, със сигурност...мхм .. от тях иде модата ...  съвременната поне... 

П.С Но да не дърпам дявола за опашката все пак де... нямам нищо против жените като цяло, мхм....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, bulljo написа:

Ко каза, че ще си разрани, доста дълбоко трябва да бръкне и целенасочено да търси еле го открие.

Да не мислиш, че е лесно да си бъркаш в носа без да си разраниш подлежащите на чесане територии?!??

Изкуство си е направо...

преди 1 минута, Moriati написа:

Ааа,  ни нам, може и така да е :D  .... Ама нема значка кой измислил и защо, жените са виновни пак, със сигурност...мхм .. от тях иде модата ...  съвременната поне... 

А за мъж с дълъг нокът на малкото пръстче кво ще кажеш?!?! 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, algor написа:

А за мъж с дълъг нокът на малкото пръстче кво ще кажеш?!?! 😂

Ами.. ко да кажа, беше уж модно навремето, мисля че от оня лорд, как се казваше , а да Евгени Минчев почна историята май ...мхм

Това достатъчно говори мисля за мъжете с дълъг нокът на кутрето :wub: :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изкуство си е направо...

Да, виждал съм експерти, които ползват палеца на крака си за изследване на мозъчната кора през носа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, bulljo написа:

Да, виждал съм експерти, които ползват палеца на крака си за изследване на мозъчната кора през носа.

Ехее, това си е направо висша поза в йогата :whist:...  или акробатиката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Ma_ri промени заглавието на За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2022 година. ☀️

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване