Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2023 година. ☀️

Препоръчан отговор

Идвам от дълбините на океана за да ви пожелая хубав ден
Малко пръцкам, ама във водата не мирише

преди 11 часа, Mediterranean написа:

@рибок 😘😃👀❣️ Къде ходиш ти?

Здрасти шаранче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, suzannita написа:

Здравей острилков.

Утрото го написа. До лека нощ има бая време. Може да разкажеш някой виц 🤣

Здравей(те)...
Мдаа, неудобно ми е да започвам с това (дето се вика - от вратата за краката), но... имам проблем. Затруднен съм бе... Ш'се опитам да го опиша. Без излишно философстване... доколкото ми е възможно разбира се...

Това...

spacer.png

e NAG - Screen - показва, че файловият мениджър Total Commander не е регистриран, но ползването му, с цел опознаване, се позволява известно време (месец), като за да се стартира TC трябва да се натисне бутона, който се предлага. Възможностите при всеки старт са три, в случая се предлага бутон No 2. Та... моят "проблем" е пола ти. Последно каза, че си жена, а аз уважавам избора ти. Въпросът е, че оттогава мина време, усещането ти за жена може да се промени (хора сме)... и аз пак да попадна в небрано лозе, при някой от кратките ни, но съдържателни контакти. В тоя смисъл, ще те помоля, ако не те затруднявам разбира се, да подходим по подобен начин. Когато пожелаеш да "се свържеш" с мен ... да започваш поста си с 1, 2 или 3... 1 - мъж, 2 - жена, 3... нещо трето... (или ако предпочиташ 1 - жена, 2 - мъж, 3... нещо трето... но трябва да избереш единия от двата варианта, иначе почти нищо не правим). За да знам как се чувстваш. Наистина ше ме улесниш. Глупости говоря, улесниш... иначе просто нема се справя. Благодаря предварително.

Иначе, за вица, няма проблем. Само... неудобно ми е, но ше помоля дамата/господина/третото, за въпросните уточнения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, lebel написа:

Здравей(те)..

мда
не го знайш дали е с костюм за уважителната форма на обръщение или е  по долни гашти
тъй де, добре си го написал за да няма изненади
пръц ено балонче във водата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, emmi написа:

Рибок!? 

Как го измисли!? 

Да се преродиш в рибок!? 

По екзистенциалният въпрос е :

-Защо, се преродих в рибок два дни преди Никулден ? О, колко кратък е животът, как прекрасен е светът  .

Апропо - да се преродиш в рибок преди Никулден е аналогично да се преродиш в прасе два дни преди Коледа. Хубаво е, ама някак си - безсмислено от гледна точка на завършека на приказките "И заживели дълго и щастливо" .такова прераждане може да е и щастливо, но в никакъв случай - дълго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, emmi написа:

Рибок!? 

Как го измисли!? 

Да се преродиш в рибок!? 

забавлявам се Еми
смятам скоро да се преродя като "овню"
 с тази картинка за аватар
ap_4_ovca.gif.520f0dd5c4f53f185d74242b930e67b4.gif

преди 13 минути, Trichocephalus написа:

О, колко кратък е животът, как прекрасен е светът  .

баш десетката уцели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, darkterminal написа:

Не, че го харесвам много... Но опитът, в това му поприщем е зачотен!

И аз съм така. Харесвам го, но... бе, но. Разбирам всички, които изпадат в еуфория, като видят, чуят или получат като решение "42", но. Понякога споменавам вогоните и 42, но. С една дума - но.

преди 37 минути, emmi написа:

Рибок!? 

Как го измисли!? 

Да се преродиш в рибок!? 

преди 23 минути, Trichocephalus написа:

-Защо, се преродих в рибок два дни преди Никулден ? О, колко кратък е животът, как прекрасен е светът  .

Апропо - да се преродиш в рибок преди Никулден е аналогично да се преродиш в прасе два дни преди Коледа. Хубаво е, ама някак си - безсмислено от гледна точка на завършека на приказките "И заживели дълго и щастливо" .такова прераждане може да е и щастливо, но в никакъв случай - дълго.

Е, като се 'земе предвид, че мяза на риба-балон (демек фугу)... мое да има зъб (или цело чене) на некого...

Бacи, к'во невинно рибоче...

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, рибок написа:

забавлявам се 
ap_4_ovca.gif.520f0dd5c4f53f185d74242b930e67b4.gif

1.jpg.2939d35f488d19cc150896a7ae470d20.jpg

Откога те дебна да ти забия един шамар дето излъга, че Халит е жив :slap1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, skalata_73 написа:

Откога те дебна да ти забия един шамар дето излъга, че Халит е жив :slap1:

ти като чуеш нещо и го кажеш на жена ти, а то се окаже невярно, тя лъжец ли те нарича и ти бий шамарите?
горкият ти
горката жена, колко ли я болят ръцете от шамаросване

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, рибок написа:

ти като чуеш нещо и го кажеш на жена ти, а то се окаже невярно, тя лъжец ли те нарича и ти бий шамарите?
горкият ти

Кой? Аз не лъжа бре. Честна пионерска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Trichocephalus написа:

Не трупа лоша карма

Щото веднага го хлопват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, skalata_73 написа:

Кой? Аз не лъжа бре. Честна пионерска.

и аз така викам, щот ногуй тежък тиганя на мойта меца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трупа лоша карма
Щото веднага го хлопват

Ð'икаш - стратегическо ход с цел по-добро следващо прераждане ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, рибок написа:

и аз така викам, щот ногуй тежък тиганя на мойта меца

Горкия ти, колко си нещастен.

Ами не лъжи бе. Аз като не  лъжа и не ме бият. Е, само за "скритите пари" лъжа, ама това са си мъжки пари и една жена никога не трябва да знае за това.

То за какво ли ми са и де ще ги харча, ама то и мъжете простеем, не само жените.

току-що, Trichocephalus написа:

Ð'Ð¸ÐºÐ°Ñ - ÑÑÑаÑегиÑеÑко Ñод Ñ Ñел по-добÑо ÑледваÑо пÑеÑаждане ?

Да ти го... и на айфоня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, рибок написа:

горкият ти

E са 'збийш ли к'во им е било на контактьорките 95-та, като извънземните ги прецакаха и не дойдоха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, skalata_73 написа:

Да ти го... и на айфоня.

Цитат

викаш - стратегическо ход с цел по-добро следващо прераждане ?

аве, закачи си ена преводачка на браузъра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Trichocephalus написа:

Вика... бе, не искаш да знаеш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, рибок написа:

аве, закачи си ена преводачка на браузъра

Заради шашавия му айфон?  Нямя да стане. По-добре да му подаря за Коледа една Нокия с фенерче, че да не дращи през талефоня на шльокавица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, skalata_73 написа:

Заради шашавия му айфон?  Нямя да стане. По-добре да му подаря за Коледа една Нокия с фенерче, че да не дращи през талефоня на шльокавица.

аз викам да го баннеш, щото не пише на кирилица както е записано в правилата на форума

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, рибок написа:

аз викам да го баннеш, щото не пише на кирилица както е записано в правилата на форума

Ма той верно не пише по правилата на форума. Чак за бан не е , ама викам да се накаже като се съберат форумните пиянки и отидат да му изпият виното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, skalata_73 написа:

Ма той верно не пише по правилата на форума. Чак за бан не е , ама викам да се накаже като се съберат форумните пиянки и отидат да му изпият виното.

ааа, не
аз чак толкус лошо не му мисля
па и виното му е още мътно, не се е избистрило

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, skalata_73 написа:

В кръвта им е на докторите неразбираемия почерк. Не е от айфона.

Просто е толкова добър, че огъва дори законите на онлайн технологиите за комуникация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Trichocephalus написа:

Аре, пак! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, bornofash написа:

В кръвта им е на докторите неразбираемия почерк. Не е от айфона.

Просто е толкова добър, че огъва дори законите на онлайн технологиите за комуникация.

Казват, че щом искаме докторите да имат четлив почерк, трее да спрем да им носим алкохол... Ма и т'ва не е панацея. Нашият си го прави сам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, lebel написа:

Казват, че щом искаме докторите да имат четлив почерк, трее да спрем да им носим алкохол... Ма и т'ва не е панацея. Нашият си го прави сам..

Щото е напълно автономна бойна единица🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...