Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2023 година. ☀️

Препоръчан отговор

Бистро "Философска среща". Идва сервитьорката:
- Едно кафе без сметана, моля.
- Сметаната свърши. Мога да ви донеса кафе без мляко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щъкайки насам-натам, се загледах в "ранговете"... "титлите", "статуса"... бе, се тая как се казва... исках да споделя, че след "ветеран", според мен,  нема ни една читава... то и преди ветерана има некои (некои, некои... да речем повечето и да си стиснем ръцете) съмнителни, ма след него 'сичките са... сякаш някой се еб@ва с теб... а може и да не е сякаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.12.2022 г. в 6:06, lebel написа:

И изобщо, Зузка, ако съм оставил у теб впечатлението, че ше те дундуркам при всеки твой зов за внимание, много те моля да ме извиниш.

Tи върви дундуркай жена си. че то само с киснене по цял ден във форума да гледаш кой какви титли, статуси и лайкове има не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, darkterminal написа:

Яааа... Излес ти на подиума и кажи (ама без да се червиш) прет Ламер и цялото ламерско општество, какво едье и пи ти, от сергиите, по сокаците и чаршиите на Стамбула града голяма...

М?

А?

като чуя за подиум и ме хваща треската🙈

по едно време имах чувството че съм попаднала в Бомбай. малко нанагорно ми доди лудницата и всичкия този байрам от народ, стоки,звуци и миризми .  в ушите ми още кънти хабибии спиш ли добрезащото аз не.. тоя човек там го боготворят. май това е турската Сузана🤪  от спизъка не можах да изпълня всичко,  но то си беше списъчище, това дето ми го нагласи. пазя го за др път. нахраних добре пупата,  оказа се че  съм добро прасе ,:shy11: поименно не си заслужава да изреждам с моя телеграфен стил :shy11: от цялото ламерско опщество ти си  спецЯлиста по  описанието на подобни преживявания. от мен  мученето от теп симулантния превод. разбрах защо шалвари е хубавав дума. мнооого хубава дума.  :biggrin: и така...пак ще ида, само да ми светне лампата в  по- слънчев период от годината, скачам в маратонките на момента.  плановете напред съм ги зарязала като цяло...   сега съмдоволна съм че вързах хубави контакти.

пп  таксиджиите им не са хищни като нашите като видят неориентиран турист, за което евела им давам. радват се на долари като малки деца.

пп Честит празник на празнуващите.. :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така. Проблемът е , че след зомбирането настъпва и тоталната лоботомия , която от своя страна е окончателна и безвъзвратна .

index-1.png.2cdcb7501bc6a572c88940d9902f185b.png  index-2.jpeg.3867034d292eeab83325129e19db35ea.jpeg

Както се казва: Всичко е по желание на клиента!

------------------------

ps Честит празник на всички празнуващи ( по-голямата част с буквата ' Н ' )

laeeb2.gif.b600f21bf88b3207292453e4c99440a2.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, lebel написа:

сякаш някой се еб@ва с теб... а може и да не е сякаш.

ама виш ква шапка са ти дали, кът некой ковбой
ако ги изтраеш, може и микрофон да ти дадат
:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, threefingersconfig написа:

ps Честит празник на всички празнуващи ( по-голямата част с буквата ' Н ' )

Нгуен и тя ли празнува? 😎

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, рибок написа:

ама виш ква шапка са ти дали, кът некой ковбой
ако ги изтраеш, може и микрофон да ти дадат
:lol6:

Турили са ми шапката... и яйцата ухаят нейде наблизо... па и се глумят - баш майстор... демек - я не би ти казал майсторе, ма ти не знам името...

Мхм. То е лесно да се хилиш, като сътрудничиш на властите...

едит: тая шапка ми стоя доста време в периферното зрение и съответно доста време ми изглеждаше, че периферията на шапката са ми ухите. Ма си виках - к'во толкова, той и цар Траян... такова, ем цар...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех, тия аристократи. Първа класа си е първа класа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, skalata_73 написа:

Готов е ! Двецялоипет килограма рибок с плънка от праз лук, ориз, стафиди, орехи, гъби и тайни подправки. Да идът да ядът.

1.jpg.4bbf31f346b0b8fdf6a2f67cc4f50354.jpg

Сърцето ми спря. Кажи, че и тази снимка си я свил от нета. 45 години те уча на стил---и какво.

Шарана ще изкочи от чинията. Не стига ,че си оставил главата  и опашния плавник да стърчат, ами си наблъскал и пълнежа за фон в тясното пространство. Сложи го в голяма чиния тоя рибок, нежно да полегне върху зелена салата. Сложи пълнежа отделно в друга чиния. Представи си, какво ще стане като вземете да си режете от рибата. Плънката ще се разхвърчи. Покривката хубава -синя. Ама тия цветя по нея-сякаш ще правиш помен на рибата. Едноцветна, вчучето ми, едноцветна синя с бели салфетки и нахвърляни на масата миди и малки раковини. Божеее, каква надежда вложих в теб, а сега ще ми докараш инфаркт. Кажи, че си пуснал динена кора. После я дай на стрина ЕфРусИна,щото тя ги събира в торбичка да си прави сладко. Идва Коледа, все ще ти даде някое бурканче.

-------------------

саЛааам на шалвар Пени ханъм. Аз като казвам,че ще стане еталон на турската естетика, вие не вярвате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, valkiria1 написа:

...Идва Коледа...

Стига мрънкоти като дърта еврейка, ами дай някой шекел на любимия си внук, цицийо :money62:

пп. Онес калпазани се усетиха, та си тръгнаха. Време ми е за Ендер.

преди 8 часа, M.Николов написа:

Бе, едва ли ще минеш само с кафе.....ама пробвай.

Праф си. Донесоха си вино, ама ми изпиха после 2 шишета уиски. Туй пияниците не са като ората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Trichocephalus написа:

1b5fd3167a35138e2ed55231449ae53b.jpg

Свещенодействие започна, Дионисий е доволен emoji485.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Дионисий, надявам се това 11 да не са паници

Мароко отвяли испанците

И всички са за Мароко

Не е ясно защо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама големи кучки са Ендер и Шакика, докторе.

Между другото сега във фермата Яни и Калин ще пренасят вино с уста и маркучи. Ако беше там, щеше да ги разбиеш, ех...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Уиш... написа:

като чуя за подиум и ме хваща треската🙈

по едно време имах чувството че съм попаднала в Бомбай. малко нанагорно ми доди лудницата и всичкия този байрам от народ, стоки,звуци и миризми .  в ушите ми още кънти хабибии спиш ли добрезащото аз не.. тоя човек там го боготворят. май това е турската Сузана🤪  от спизъка не можах да изпълня всичко,  но то си беше списъчище, това дето ми го нагласи. пазя го за др път. нахраних добре пупата,  оказа се че  съм добро прасе ,:shy11: поименно не си заслужава да изреждам с моя телеграфен стил :shy11: от цялото ламерско опщество ти си  спецЯлиста по  описанието на подобни преживявания. от мен  мученето от теп симулантния превод. разбрах защо шалвари е хубавав дума. мнооого хубава дума.  :biggrin: и така...пак ще ида, само да ми светне лампата в  по- слънчев период от годината, скачам в маратонките на момента.  плановете напред съм ги зарязала като цяло...   сега съмдоволна съм че вързах хубави контакти.

пп  таксиджиите им не са хищни като нашите като видят неориентиран турист, за което евела им давам. радват се на долари като малки деца.

пп Честит празник на празнуващите.. :cheers:

Така! От целия списък най-важни бяха два пункта! Пишманието и Имамбаялдъто! Имаме ли медал фтези две най-важни дисциплини?

М?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, darkterminal написа:

Така! От целия списък най-важни бяха два пункта! Пишманието и Имамбаялдъто! Имаме ли медал фтези две най-важни дисциплини?

М?

и в двете:53:

Spoiler

20221206_222707.thumb.jpg.1b6df829ff72a7ae9d38aac1bce1ecdc.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, skalata_73 написа:

Стига мрънкоти като дърта еврейка, ами дай някой шекел на любимия си внук, цицийо :money62:

Аз съм си дърта еврейка-101 години. Пари не мога да дам. Първо-не празнувам Коледа. Второ-вече празнувах Нова година. Трето  -чакам едни диванчета /струват  почти колкото една гарсониера с превоза от Европа. бонус -пет възглавници с логото на бранда/ Четвърто - мисля за сгряване на моята археология на някой морски бряг из Африка.

Време ми е за Ендер.

лааам Шекер бей каза, че ананас на турски се казвало - машалла шишарка.

Султанът ходил по чужбина. Връща се, извиква везира и ще му реже главата.
Ядосан бил, защото в чужбина мъжете чукат все професорки, лекарки, доцентки, художнички а той само някакви тъпи ханъми.
Треперейки, везирът го помолил да му даде три дни като му обещал да оправи работата.
След три дни везирът щастлив съобщава на султана:
- Ваше величество, в харема имате вече 28 професорки, 3 художнички, 14 лекарки и 10 доцентки. Коя да Ви доведа?
- Абе, я доведи тази с най-големия гъз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Б.аси краката чуек.

пп. Онес калпазани се усетиха, та си тръгнаха. Време ми е за Ендер.

Праф си. Донесоха си вино, ама ми изпиха после 2 шишета уиски. Туй пияниците не са като ората.

Евреин, израелтянин или юдеин да дава пари? Трябва да го запиша това в календара. Кога е станало това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, valkiria1 написа:

...Пари не мога да дам...

...чакам едни диванчета /струват  почти колкото една гарсониера с превоза от Европа...

...мисля за сгряване на моята археология на някой морски бряг из Африка...

Мразя та. Да ти одерът 5 домашни котки и един заек дивана.

И да попаднеш на плаж не с пясък, а с павета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние като че ли си нямаме дивани. Даже и къде къде по-удобно. Моят става на легло, пробвала съм го, идеален е и за тая цел. Персон и половина.👏

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Mediterranean написа:

Моят става на легло, пробвала съм го, идеален е и за тая цел.

трябва да се пробва от двама за да се види дали е идеален...дън са изтърбуши на първия натиск

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...