Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2023 година. ☀️

Препоръчан отговор

Добър Ден!

- Иванчо, какво е магаре?
- Магаре, госпожо е кон дето не е ходил на училище.

Добър Ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 7.12.2022 г. в 18:33, emmi написа:

Така, че....  Грижим се за здравния си статус. Мхм. 

Правилно , точно така.

преди 1 час, emmi написа:

И? Квооооо??? 

Каква тишина , какво спокойствие. Кой по полилеи и разни висящи тавани , кой зад пердето , кой невидим или героите за уморени. А може би са се отплеснали да четат "Благодатният четвъртък" на Дж.Стайнбек . Не зная тон за песен дали ще свърши някаква работа.

ps Има една приказка : ако някой много ти досажда , дай му пари назаем и няма да му видиш очите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи, Уишоууу с това пишмание, ти си виновна... Сега ме прецледва навсякъде... Оказва се молативисе, че имвало село Пишманкьой, област Пишман, река Пишманка, река Пишма, река Пишон, както и река Шанай-Тимпишка... Това се казва топонимно безобразие! Така да знайш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, lebel написа:

офф//

Някога, някога, толкова някога, колкото много лета

всички бяхме Вещери. DOS - вещери.

Цялата оска се състоеше от 3 файла... ibm.bio, ibm.dos и command.com... Копираш, правиш boot сектор и летиш... Имаше и такива вълшебни времена... Да...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и некой "експлорер"
волков командер, нортън командер
плеър за филми и музика QV
и игри...ама какви игри...бошкей колко съм дрът

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, darkterminal написа:

Значи, Уишоууу с това пишмание, ти си виновна... Сега ме прецледва навсякъде... Оказва се молативисе, че имвало село Пишманкьой, област Пишман, река Пишманка, река Пишма, река Пишон, както и река Шанай-Тимпишка... Това се казва топонимно безобразие! Така да знайш!

вай,вай .да пращам кутията, докато не съм я отворила още? или викаш пишман стана че отвори дума..  аз бих казала да живеят безобразията от тойзи тип,че  има още какво да се види ,куша и помирише от белио свет

преди 56 минути, lebel написа:

офф//

Някога, някога, толкова някога, колкото много лета

всички бяхме Вещери. DOS - вещери.

офф

готин рефрен, едни приятели си бяха кръстили сборната изложба така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, овню написа:

и некой "експлорер"
волков командер, нортън командер
плеър за филми и музика QV
и игри...ама какви игри...бошкей колко съм дрът

Какви командери, какви филми, какви музики, какви чудеса... Процесор Intel 8086 за гъзарите... За останалите Intel 8088... DOS 3.0, 3.10, 3.30... PC Tools, PE 2 и Sidekick най-много... Сичко друго е Модерни Времена... Видеокартите бяха CGA... Масово зелени мнохоромки... А ако си късметлия, 16 цвята в текстов режим и 4 цвята в графичен (Циан, Маджента, Бял и Черен или Зелен, Жълт, Червен и Черен)... А единственият звуков източник, беше зумера на дъното... За сандъците с 640 KB RAM, можеше най-много да се бъзика човек с Принца на Персия, Индиана Джоунс и Лари... Ако нямаш 640, автоматично падаш на Тетрис, Блокаут, Сопуит, Гато, Спейс Командър и подобни... За графичен редактор, имаше Fanta... Вирусите бяха истински... А резидентните програми, цяло чудо на софтуеърния гений... Ако знаеш да се бъзикаш с BAT файловете - ти си вундеркинд. А ако можеш да си напишеш и изкомлпилираш EXE или COM файл... Вече си магьосник...  Ей тъй... Чааак години по-късно излезнаха Intel 80286, които можеше да се накичат с Hercules монохромки в сивата скала и/или EGA карти с по 16 цвята в текстови и 256 цвята в графичен режим... Почнаха да се появяват уиндоуси и графика успоредно с PC Shell и Norton пакетите в текстов режим... Да не излезе, че не си толкус дрът... А?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, цър-вул написа:

К'ъф експлорър в DOS, бре?

Ан тей - кажи му...

преди 26 минути, Уиш... написа:

вай,вай .да пращам кутията, докато не съм я отворила още? или викаш пишман стана че отвори дума..  аз бих казала да живеят безобразията от тойзи тип,че  има още какво да се види ,куша и помирише от белио свет

...

Най ми допадна за Шанай-Тимпишка! Начи, там индянците можат да си стирлизират компотите и кьопоолутата правоо фреката, без да балят грам огън!

А! И да си ловлят рибите и раците вече сварени!

Оле!

преди 26 минути, овню написа:

аве виш чей в кавички 

И с кавички и бес кавички! Експлодери нямаше... Командери също... Фсмисъл дойдоха по-късно!

преди 24 минути, цър-вул написа:

config.sys kernel.sys

Това вече в DOS 4.0 и нагоре... Това вече не беше DOS като ДОС, а проекто-подложка за Винтюфстъ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

А к'ви зелени игри имашееее - на 5,25" дискети, на аудио касети...

С думите ми записано вярно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, emmi написа:

нещо носталгийката затиснала ви е, м?

Емчо, я дай жокер. Фана ме музата да правя шуши. Дали ще избухна, ако сваря 1 кг ориз за 8 души?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден 

Как мина празника, студенти? 

Има ли тук студенти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Уиш... написа:

Емчо, я дай жокер. Фана ме музата да правя шуши. Дали ще избухна, ако сваря 1 кг ориз за 8 души?

суши много не бывает

ние за 3-4 човечета правим половин кило орис

така че ще да е тамън

току-що, АСПЕКТ написа:

Добър ден 

Как мина празника, студенти? 

Има ли тук студенти?

честно казано, този празник никога не съм го празнувала

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, emmi написа:

суши много не бывает

ние за 3-4 човечета правим половин кило орис

така че ще да е тамън

честно казано, този празник никога не съм го празнувала

начи идялно. тенкс:*

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...