Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

За какво си мислите в момента-в очакване на лятото през 2024 година. ☀️


Препоръчан отговор

преди 8 минути, FusE написа:

какво е секс с маска

Не ми се звъни на един човек, да видя как е бизнеса му и дали ги е трудоустроил ... :) 

Разсмя ме! :) Благодаря!!! :) 

п.п. Не знаех, че ко-19-приносителите са богати ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не ми се звъни на един човек, да видя как е бизнеса му и дали ги е трудоустроил ... :) 

Разсмя ме! :) Благодаря!!! :) 

 

Ето и кадри от протеста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ли става с Белгия и Холандия,  там също има движение на половите органи и криза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, acnekt написа:

Ето и кадри от протеста.

Лично аз не съм във вид способности, за да си ползвам въпросните услуги.

Споделих, че вече от известно време съм извън закона. Вече съм инвалид!!! 

преди 2 минути, FusE написа:

К19 не прави разлика беден - богат 

Що ли накрая все бедните го отнасят, Ъ?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

 

Що ли накрая все бедните го отнасят, Ъ?! :) 

Бедните са по социални така да се каже и затова процента е по висок при тях, освен това са повече от богатите не че те го все отнасят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, FusE написа:

Бедните са по социални така да се каже и затова процента е по висок при тях, освен това са повече от богатите не че те го все отнасят. 

Значи!!! Хм ... Богатите го донасят, бедните чрез социалността си го разнасят. Кой умрял, умрял, а кой оцелял = станал по-богат. Мда ... Има вид логика ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, iИ.дИоNд.Ni написа:

Значи!!! Хм ... Богатите го донасят, бедните чрез социалността си го разнасят. Кой умрял, умрял, а кой оцелял = станал по-богат. Мда ... Има вид логика ... 

Защо да го носят богатите, защо им е да го правят, вируса е вирус, единствената му цел е да си намери гостоприемник, няма значение социалния статус. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FusE написа:

Защо да го носят богатите, защо им е да го правят, вируса е вирус, единствената му цел е да си намери гостоприемник, няма значение социалния статус. 

Мисля, че бе доказано, че въпросния не е местен вирус, а е от вън. ;) Кой в днешно време може да си позволи да щъка из света, а?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, iИ.дИоNд.Ni написа:

Мисля, че бе доказано, че въпросния не е местен вирус, а е от вън. ;) Кой в днешно време може да си позволи да щъка из света, а?! 

Всеки може да си позволи да щъка, дори пенсионерите, е не тези с 300лв пенсий разбира се, но ако прати внука от Англия 300 паунда защо не. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, FusE написа:

Всеки може да си позволи да щъка, дори пенсионерите, е не тези с 300лв пенсий разбира се, но ако прати внука от Англия 300 паунда защо не. 

И ти мислиш, че основните заподозрени са пенсионери ли, а?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, iИ.дИоNд.Ni написа:

И ти мислиш, че основните заподозрени са пенсионери ли, а?! 

Не разбира се, те са най уязвими и застрашени от К19

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, FusE написа:

Не разбира се, те са най уязвими и застрашени от К19

КО-19 го имаше още от по-рано. Не бе подходящ момента да се заговори за него. ;) 

Трудно ще бъде да се ексхумират, за да се види въпросния вирус, кога, къде и т.н. се е появил и мутирал. 

Яно е едно: Не е тукашен, но мутира благодарение на това, че влиза с вид тукашен ко-вирус, който местното население не може да си създаде вид имунитет. Да, младите по-може да се справят, но до колко и младите нямат вид хронични заболявания, а?! 

Както се вижда: В цял свят имунната система на болшинството е нарушена!!! Това е главния фактор!!! От там на сетне = много работа на медиците, и/или много печалба на вид фармацевтика. ;)  

:) 

Най-интересното е, че Валкирия не била Вълкирия, а Бълхирия ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

 

Както се вижда: В цял свят имунната система на болшинството е нарушена!!! Това е главния фактор!!! От там на сетне = много работа на медиците, и/или много печалба на вид фармацевтика. ;)  

това което можем да напрвим е да се пазим и да пазим около нас хората до колкото възможно, друго не зависи от нас 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FusE написа:

това което можем да напрвим е да се пазим и да пазим около нас хората до колкото възможно, друго не зависи от нас 

Сега!

По-важно е нашата култура, а не на другия. ;) 

Всеки спрямо своята си култура = реагира!!! НО, има официални неща. Там съблюдаваш държавните разпоредби!

Това не е вид подчинение, а вид уважение към държавността, към това, че си гражданин на Европа, Азия, Америка (Северна или Южна) , Африка, Австралия или Антаркти́да.

Океаните са естествени земни граници. В Евразия сме разделени от вид реки. ;) 

Ха сега виж къде е България! ;) Що ли цел свет щъкъйки от неде на нейде, или прилита или каца тук, а?!

Та, според теб ние ли сме виновни за разпространението на вид вирус, а?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, skalata_73 написа:

Калугер ме гони мамо...

Три, четири...

За теб Скала специален поздрав от мен:

:) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

 

Та, според теб ние ли сме виновни за разпространението на вид вирус, а?! 

Абсолютно не сме ние виновни К19 тръна от Китай и аз не вярвам че не са имали възможност за ограничаването му при тях, мисля че и информираха късно Европа, както и не споделиха реалната опастност от К19 което подведе някой държави, дори САЩ които понесоха големи щети след това. Но имаме вина за разпространението между нас тук. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FusE написа:

К19 тръна от Китай

Там пъро бе споменато ... Бог да го прости този който дръзна да "възпламени" цял свят. ;) Амин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, skalata_73 написа:

А една рикия нема ли а сипеш? 

Има водка от Сибир: "Пет езера" ... но все още телепортацията не е възможна .. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, FusE написа:

Иска да му сипеш от бъчвата едно - две - три - дамаджани :beer:

Нищо нема му сипя. Он ша опука сичко.

Абе...кат ви чета от сабалем има чувството, че първата ви дума не е била ''мама'', а ''наздраве''!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, skalata_73 написа:

Калугер ме гони мамо...

Три, четири...

mr pope GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...