Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 8 часа, darkterminal написа:

2. Визовете за Чапаев, Щирлиц и Поручик Ржевский се разказват само на руски... Инак се губи солта от тортата!

Кой е Ричард Бах?

chaikata4952494.jpg

преди 24 минути, skalata_73 написа:

Неговатамайка Хабиби, пак са сърди. Като циганин га няма лепило са сърди.

WP_20200807_11_01_24_Pro (2).jpg

Като е бурно е по-красиво за гледане ...

По-горе като стана въпрос за софиянци, които спели до късно ...се сетих преди години като ходихме, и имаме приятел Венци от Шабла. Типичен морски от там си родом. Къщата му си е негова на плажа, с веранда и стълби, по които слизаш на самия плаж. Жена му, Милена, от Каварна - като едни Тристан и Изолда, но не толкова драматично, защото аз не знаех, но Каварна и Шалба били в някакъв антагонизъм. Но както и да е, двамата страшно си отиват като двойка, имат си две дечица ... и единия път Венци си купил лодка с мотор, но като моторница леко луксозна, а не рибарска-обикновена. И се появява на плажа с нея- то нямаше много хора- Айде качвайте се да ви возя! Моренцето си беше леко бурно, той ми се видя не много леко посръбнал, и ме достраша, та отказах. Но един "софиянец" решава да се качи, оообаче то не е толкова лесно, защото тя лодката не ти е на кея да прекрачиш и да стъпиш в нея. И милия като започна да се мъчи да се покатери ... Венци не спря да го бъзика: че това софиянци на една лодка не могат се качат и ше се удавят!баси! - та така, за гражданя, по-калпави ги имат ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 5,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Уишковаааа, Даркииии, мойто море фчера беше зелено и с пуфкави вълнички на бели рюшчета    

Публикувани изображения

Добро утро, има работа, но сме мултифукционални, с едното око във форума с другото в работата. 
Хах
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Trichocephalus написа:

:lol6: и двете съждения са абсолютно абсурдни . А причината един луд независимо от пола , да не си пие хапчетата е една единствена - той/тя си е луд. И не търси логика в действията или бездействоята им . Няма такава . Това е . Нищо друго .

Sent from my iPhone using Tapatalk

А  оня израз, как да се изразя, да не ме хване филтъра....където лирическия герой, твърдо отстоява мнението си, че не е имал сексуални отношения с психично неуравновесен човек от мъжки пол?  Нали лудостта, не се разпространява чрез сношаване, без предпазни средства, както някои други болести?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Maleficient написа:

Като е бурно е по-красиво...

Абсолютно. Не обичам море като тепсия. Обичам го бурно, предизвикателно. Обичам да се гмуркам до скалите, а вълните да се разбиват над главата ми и да стават на снежнобяла пяна. Затуй сега се гмуркам до скалите и си умирам от кеф. А гражданята лежът по пясъка кат кебапчета. Това му е кефа да си див селянин кат мене. Да се слееш с морето и да гледаш отдалече потящите се от жега гражданя...Готино.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, skalata_73 написа:

Абсолютно. Не обичам море като тепсия. Обичам го бурно, предизвикателно. Обичам да се гмуркам до скалите, а вълните да се разбиват над главата ми и да стават на снежнобяла пяна. Затуй сега се гмуркам до скалите и си умирам от кеф. А гражданята лежът по пясъка кат кебапчета. Това му е кефа да си див селянин кат мене. Да се слееш с морето и да гледаш отдалече потящите се от жега гражданя...Готино.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Ma_ri написа:

А  оня израз, как да се изразя, да не ме хване филтъра....където лирическия герой, твърдо отстоява мнението си, че не е имал сексуални отношения с психично неуравновесен човек от мъжки пол?  Нали лудостта, не се разпространява чрез сношаване, без предпазни средства, както някои други болести?

по принцип нормални хора не съществуват - има само непрегледани от психиатър ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Trichocephalus написа:

по принцип нормални хора не съществуват - има само непрегледани от психиатър ;) 

Ти да не записа вече да специализираш психиатрия? М?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. Дето викал на един приятел чичо му (виден градски психиатър), докато се разхождали из центъра на града:

- Видиш ли дятко, всичките тези хора, които се разхождат наоколо? Половината са ми пациенти... А другата половина, ще ми станат пациенти...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Като ТРЕТА специалност ?! :eek: 

Еж па ти ! 

Дай ми малко време да се насладя на тази, да придобия рутина, да почне да ми омръзва - и тогава ще започна да се озъртам за промяна.

Иначе е идейно.

Хммм.....

заслужава си да се помисли по въпроса, заслужава си.

преди 1 минута, darkterminal написа:

П.П. Дето викал на един приятел чичо му (виден градски психиатър), докато се разхождали из центъра на града:

- Видиш ли дятко, всичките тези хора, които се разхождат наоколо? Половината са ми пациенти... А другата половина, ще ми станат пациенти...

Мхм.

Така си е - хляб има много в професията.

Но сега , към днешна дата предпочитам да не общувам с пациентите си. От предишната и работа загубих всякакво желание да говоря с тях и с техните близки.Искам малко почивка от гласове и оплаквания .Моля те ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Trichocephalus написа:

Еж па ти ! 

Дай ми малко време да се насладя на тази, да придобия рутина, да почне да ми омръзва - и тогава ще започна да се озъртам за промяна.

Иначе е идейно.

Хммм.....

Мхм.

Но сега , към днешна дата предпочитам да не общувам с пациентите си. От предишната и работа загубих всякакво желание да говоря с тях и с техните близки.Искам малко почивка от гласове и оплаквания .Моля те ! 

Да ги приспиш е един прекрасен начин да не ти говорят

Мхм

За днес програмата е изпълнена

Малко Търново, Мишкова нива, пикник на водопада Докудзак, село Бръшлян.... Интересни места

Намърдахме се и при госпожите тъкачки от Малко Търново и им зависнахме да ги гледаме и разпитваме. Избрах си мотив и цветове и си поръчах чанта. От другата седмица ще почнат да я тъкат. Емчето е доволно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да ги приспиш е един прекрасен начин да не ти говорят
Мхм
За днес програмата е изпълнена
Малко Търново, Мишкова нива, пикник на водопада Докудзак, село Бръшлян.... Интересни места
Намърдахме се и при госпожите тъкачки от Малко Търново и им зависнахме да ги гледаме и разпитваме. Избрах си мотив и цветове и си поръчах чанта. От другата седмица ще почнат да я тъкат. Емчето е доволно. 
Живот си живееш
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Trichocephalus написа:

Еж па ти ! 

Иначе е идейно.

Хммм.....

Мхм.

Питам само ас... Питам, щото гледам, че много професионално взе да се изказваш по темата... Имам предвид, като психиатър със стаж...  И като си знам магарето, колко муй акъля и че като едно шило - у торба не стои... Та си рекох, да не би да си записал нова специалност и вече да си натрупал опит с пациентите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

да не би да си записал нова специалност

Той кат един виден концуматор на япълкова продухсия усвоява мат'ряла по един по-скоросен начин.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Той кат един виден концуматор на япълкова продухсия усвоява мат'ряла по един по-скоросен начин.

Нащу магаре, най-мъдрото магаре!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, cpnsol3 написа:
преди 12 минути, emmi написа:

Живот си живееш

Който каквото си направи това си живее

Всичко е в главата ни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, darkterminal написа:

Той, само по моите въпроси, може да издаде няколко тома научна литература :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, emmi написа:

Който каквото си направи това си живее

Всичко е в главата ни

до някъде е верно твай, ама много зависи от гьола дек съм са пръкнал на тоа свет
немое нашту сигън да съ пръкне ф катуня, а да иска да живее кът принцъ декъй роден със сребърна лъжичка ф уста
"всеки са простира според чергата си"- тъй вика комшията
а в главата ми само съчми ут всекъф калибър
пия хапчета да не лопчат ногу

викам да дигнем наздравица за късмета, штот прасето беше здраво, ама немъше късмет
дъй на късмет банда
емотка - дрът сигън с пълна чаша...тъй де, кът ги нема емотките те така

опс, появиха съ
наздраве!

:cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, acnekt написа:

Коко муй на бай ти Ганя? Най-колоритния и истински българин. Ай туй е чуек. Не пияница на квадрат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Maleficient написа:

chaikata4952494.jpg

...

Не бях я чел... Сега вече съм... Мерси Малеф...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, darkterminal написа:

Ку пиша много измурително казвай! Шъ сптрьъ...

΄добро ти е писането, аз бързо губя тренинг..

преди 13 часа, emmi написа:

Всичко тепърва започва. 

Весело изкарване на ваканциата, Еми.)))

преди 3 часа, ‌‌ написа:

Здрасти морски таласъм,живееш си безметежно а? :) 

шапка на тояга е новата ми мантра:shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване