Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 1 минута, darkterminal написа:

Кой това?

Ти, кой!

Образуваш ми стомашни сокове.:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 5,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Уишковаааа, Даркииии, мойто море фчера беше зелено и с пуфкави вълнички на бели рюшчета    

Публикувани изображения

преди 6 минути, lebel написа:

... Барибалът ...

Стопли сърцето на дебелото ти... Само ти ми отбеляза титлата...

преди 1 минута, M.Николов написа:

Ти, кой!

Образуваш ми стомашни сокове.:D

Ви-новат, гу'с'ин 'тан!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

М! Еш как ми оправи настроението за деньъ! Мерси Васечкин!

Моля,брех тоя гьобек бе Дарки...

преди 1 час, Уиш... написа:

и ний та лофкаме, Василе..:* 

Моа тоже си ви тачи :) 

преди 1 час, emmi написа:

Прескочи до другиот двор и ще придобиеш бегла прецтава

Допиваме си просекото и хукваме ва дирим едни аязмота в Кости

Аз понеже имам само "килер" та да питам това просекото ли бъркаше преди 5 часа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ‌‌ написа:

Моля,брех тоя гьобек бе Дарки...

Моа тоже си ви тачи :) 

Аз понеже имам само "килер" та да питам това просекото ли бъркаше преди 5 часа?

Нокомпренде съм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, FusE написа:

Не е ли Борното?

Единия той, ми другия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ‌‌ написа:

Опа да-Инстата,щот ФБ нямам.

То липонадата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

То липонадата

Уф,аз пък се чудя какво е това нещо в тоя чашо-буркан ли е,какво ли е.И ти качествено трошиш почивката мхм :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ‌‌ написа:

Уф,аз пък се чудя какво е това нещо в тоя чашо-буркан ли е,какво ли е.И ти качествено трошиш почивката мхм :) 

Мноу ме бива

Още имам за пускане

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ии акшамлар , Каратерминал ефенди !
Право думаш за гьобека , но тук по нашето края няма да намериш вече кадъна кашкавал да върти ! Изпонаяде се народа , измързеливи се , един селям не щат са рекат на хората , камо ли с нещо да те дарят . По Балкана питките носят етикет от хлебозавод , зорлем намерихме мандра , която прави собствено производство , там горе из висините .
Зор , аркадаш , зор

Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, darkterminal написа:

Ми ади де... Колко му муй, на връщане от мурьету, да скокнеш до Триград? М? А па ся, докато си на море, наместо да си ближеш пръстите, мош да си поръчаш саганаки и некоя кръчма...

Кой това?

΄в момента в който се прибера и ме засмукват ангажиментите.  планирам бягство, обаче какво копане ще  го копам тос тунел..

саганакито вече  ми се струва  проста манджа.. поразглезиха ме рибарите  това лято

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, 🦉 🦉 написа:

На бас че никога няма да познаете кой съм аз

Долу маската, долу маската.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Trichocephalus написа:

Ии акшамлар , Каратерминал ефенди !
Право думаш за гьобека , но тук по нашето края няма да намериш вече кадъна кашкавал да върти ! Изпонаяде се народа , измързеливи се , един селям не щат са рекат на хората , камо ли с нещо да те дарят . По Балкана питките носят етикет от хлебозавод , зорлем намерихме мандра , която прави собствено производство , там горе из висините .
Зор , аркадаш , зор

Въйййй! Не думай ефендим, не думай... Из целия Балкан една мандра за адет да няма... Тц.... Тц... Тц... Тц... Не е на добро тая работа... Не е... Ами я зими да си сипнеш у юзчето и кажи машалла, че пак със зор си намерил и една... Щоту, тоо... Зор, зор - ама кеф!

Ай наздраве!

преди 14 минути, Уиш... написа:

΄в момента в който се прибера и ме засмукват ангажиментите.  планирам бягство, обаче какво копане ще  щехго копам тос тунел..

...

Начи... Слагаш каруцата пред коня... Ангажиментите трябва да ги засмукваш ти, че оставиш ли се на тях да те засмукват... Не е добре!

преди 14 минути, Уиш... написа:

...

саганакито вече  ми се струва  проста манджа.. поразглезиха ме рибарите  това лято

Че какво имаш протиф простите манджи чадо? М? Аз и един лучец, нарязян и омачкан в кърпата, осолен и пръцен с пресни чубричка и джоджен и няколко капки зехтинец и лимон си хапвам с кеф... Нищо, че е проста манджичка... Инак в стигне ли се до морската храна... Там какви вълшества могат да се направят... И пак съвсем простичко... Пържен гаврос поръсен с копър, магданоз, чесън, зехтин и лимон... Ауууу... Или една рибешка чорбица с лимон и люта чушчица...

Чекай, че запреглъщах...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!

Че какво имаш протиф простите манджи чадо? М? Аз и един лучец, нарязян и омачкан в кърпата, осолен и пръцен с пресни чубричка и джоджен и няколко капки зехтинец и лимон си хапвам с кеф... Нищо, че е проста манджичка... Инак в стигне ли се до морската храна... Там какви вълшества могат да се направят... И пак съвсем простичко... Пържен гаврос поръсен с копър, магданоз, чесън, зехтин и лимон... Ауууу... Или една рибешка чорбица с лимон и люта чушчица...

Чекай, че запреглъщах...

нищо, даже ги предпочитам.. ама нали да се докарам  на морска пръцнеса:D

Начи... Слагаш каруцата пред коня... Ангажиментите трябва да ги засмукваш ти, че оставиш ли се на тях да те засмукват... Не е добре!

офф, в тос живот тъй...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Уиш... написа:

нищо, даже ги предпочитам.. ама нали да се докарам  на морска пръцнеса:D

...

Добре! Ние сите знаем, че си ни дубриджку! А от своя страна, си записвам ф тефтрите... Морска пръцнеса... Някой ден ако ми трябва ходатайство пред Нептун, ще помагаш - нали?

преди 7 минути, Уиш... написа:

...

офф, в тос живот тъй...

Ас само удрям ино ламерско рамо... По ламерски... Ако помогне...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, darkterminal написа:

Добре! Ние сите знаем, че си ни дубриджку! А от своя страна, си записвам ф тефтрите... Морска пръцнеса... Някой ден ако ми трябва ходатайство пред Нептун, ще помагаш - нали?

аз пофалих ли се,ч е вече не плувам като ютия, а съм ена съща вира във водата и пет пари не давам, ако ми се счупи водното коллело:D

преди 19 минути, darkterminal написа:

Ас само удрям ино ламерско рамо... По ламерски... Ако помогне...

Лаамм

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Уиш... написа:

аз пофалих ли се,ч е вече не плувам като ютия, а съм ена съща вира във водата и пет пари не давам, ако ми се счупи водното коллело:D

...

Браво Ушо! Браво! Следвашата стъпка е да земеш един водолазки лиценз, та да видиш рибите изотвътре... Така и така седиш по толкова месеци на морето... Ше видиш че е като нов вид летене!

преди 9 минути, Уиш... написа:

...

Лаамм

Ллламммм!

П.П. Хъхъхъхъ... Това, "вира" е някакъв вид морска русалка от някоя забравена митология или си е обикновена морска видра? М? Казвай за да знаем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Браво Ушо! Браво! Следвашата стъпка е да земеш един водолазки лиценз, та да видиш рибите изотвътре... Така и така седиш по толкова месеци на морето... Ше видиш че е като нов вид летене!

е тогаз вече ме отървахте:D

преди 2 минути, darkterminal написа:

Ллламммм!

П.П. Хъхъхъхъ... Това, "вира" е някакъв вид морска русалка от някоя забравена митология или си е обикновена морска видра? М? Казвай за да знаем!

видра мооо,  разбирам да не ми познаваш правописта:shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е тогаз вече ме отървахте:D

...

Е! Ше идваш да покажеш по некоя снимка и да кажеш по некое Ллламммм!

...

видра мооо,  разбирам да не ми познаваш правописта:shy11:

Аз понеже интелекта ти знам и вубраженьето също...Та за това си питам, мое да е нешо дет не съм чувал... Пък и вира, си звучи баш, като съшество от славянската митология... Дето подвирва всички да правят белички...

П.П. Морските видри са удивителни същества... Имат си кожни гънки под мишниците на предните лапи, които ползват като джобове... Някои си носят в тях любимите камъчета, с които трошат миди и охлюви, а други си тъпчат храна да си имат за запас... Плуват, плуват, спират, бъркат у джебака и вадят някоя скаридка и си я хапват по време на почивката, наместо сандвич... Или пък, гмуркат се, вадят охлюв, просват се по гръб, вади единя камък и го слага на корема си... Слагат отгоре охлюва, вадят втория камък и вече молюска се намира между чукът и наковалнята... Спят между водораслите и за да не ги отнесе течението, се увиват  с листа и стъбла, да си седят като закотвени там където са си заспали... А как плуват само... Истински торпили... Големи красавици са...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Maleficient Кога съм твърдяла, че съм метър и петдесет!? Сънувала си явно, ти много неща сънуваш, като кокошките.  Доколкото си спомням именно аз нарекох Шакира "нископърдяща". 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mediterranean написа:

@Maleficient Кога съм твърдяла, че съм метър и петдесет!?

А тя кога е твърдяла, че е кокошка

Две плюс две не можеш да сметнеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може мен да споменават

абе тая замунда защо увисна така...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване