Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента-в разгара на лятото през 2020 година. ☀️

Препоръчан отговор

преди 6 часа, darkterminal написа:

Ллламммм!

Това ми напомня за моята естория с шницела в джоба на престилката... Наще още ме бъзикат за този ми заход... Ама да ти кажа, не е зле, като има какво да извадиш за хапване, като си бръкнеш в джобите :)

и пластелинено топче, да има с какво да си играйкаш като ти доскучай:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 7,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

що са бийш мооо   иш как во ви нося

Черпя Муратово езеро На хижа Вихрен тъкмо запържват бобеца А пържените им филийки са уникално вкусни

Уишковаааа, Даркииии, мойто море фчера беше зелено и с пуфкави вълнички на бели рюшчета    

Публикувани изображения

добър ден ...

тудей съобщих на суперготината ми Директорка на дирекция, че ще напускам. Беше ...много емоционално. По толкова очевиден начин ми показа колко ме е харесвала и съжалява, че ако причината беше сантимент, щях да остана, ноо по-голямата заплата няма как да не цака обичта и хубавото отношение.

Започнах някак да мънкам в началото и не знах как да й го "поднеса" и тя нетърпеливо: хайде де, то като е лошо както и да го кажеш, все тая.

Тя и още няколко човека ще ми липЦват аЦки, хем все си казвам да не се привързвам, за да не ми е кофти при промяна.

Та, в момента ми е малко ...тъжничко. Ама по-късно ще си сипя  и сичко ще е точно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бил е на гости у Дръндю компира O080

Снимка на Бургаски Батки.

преди 23 минути, bornofash написа:

Ооо ше те газим начи

Само преди това тряа ма помолите ви върна гумите :jeer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хилоу

как е, как е, добре ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздраве! :beer:

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, M.Николов написа:

Discovery Sharks GIF by Shark Week

Хм ке мреш ли?!

Случка от вчера:

Чувам някаква гряч.

Оглеждам се, а Белчо в устата си носи някаква птичка. (Не можах да я оприлича, бе красива.)

Подгоних ги и играхме гоненица .. ДО де не го стиснах за неговото  гърло. Отпусна и птичката "запълзя" в свободна от неговата уста.

НО, майката на Белчо без да се бави го захапа.

Аз, освободих Белчо и я хванах за гръцмула майка му.

Освобедих птичката. Вкарах е в къщата. Бе жива. Надявах се, че ще се съвземе, но уви. След час или два влезнах и я видях как бе заспала във вечността.

Бе още топла. Прекръстих се и се опитах да и затворя очите. (Бе умряла с отворени очи. 

След малко излязох на двора и я дадох на Белчо. 

Такъв е живота ... колкото и да се опитваме да помогнем на света, то той се движи не по наши закони ... или желания. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
добър ден ...
тудей съобщих на суперготината ми Директорка на дирекция, че ще напускам. Беше ...много емоционално. По толкова очевиден начин ми показа колко ме е харесвала и съжалява, че ако причината беше сантимент, щях да остана, ноо по-голямата заплата няма как да не цака обичта и хубавото отношение.
Започнах някак да мънкам в началото и не знах как да й го "поднеса" и тя нетърпеливо: хайде де, то като е лошо както и да го кажеш, все тая.
Тя и още няколко човека ще ми липЦват аЦки, хем все си казвам да не се привързвам, за да не ми е кофти при промяна.
Та, в момента ми е малко ...тъжничко. Ама по-късно ще си сипя  и сичко ще е точно!

Подобно се почувствах и аз миналия месец . Съответно напълно те разбирам , но и новото е по-сладко : ще видиш как ще се чувстваш отново на 28 ( аз поне на толкова се чувствам сега ) :)

Наздраве :beer:

Sent from my iPhone using Tapatalk
хилоу
как е, как е, добре ли е?

Все хорошо , дорогая :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само ас ли съм дрът ве...баси несправедливия живот
как и за мен нема неква радост...тъй де, да съ почувставам мъш, че и ас имам неква гордост ф чаталя
дъйбъ съдбата дека отредена на дрътуту сигън

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

само ас ли съм дрът ве...баси несправедливия живот

Тя мецана е виновна а не Шушана ... :) 

:) 

По здрав от минало мутренско време: 

Тогава нямаше оставки, а ръцете горе, гащите долу ... :) 

п.п. Нямаше и памперсо, авси бе натюрлих ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Уиш... написа:

и пластелинено топче, да има с какво да си играйкаш като ти доскучай:biggrin:

Геяй я ти само как помни... Като дърта ламя помни!

преди 8 часа, Maleficient написа:

...

Няма да се стягаш - Per aspera, ad astra!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но всеки път чета "социален антрополог" като "специален австралопитек".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Trichocephalus написа:

Все хорошо , дорогая :beer:

Аналогично и в нашия край на Вселената

Наслаждаваме се на хубава вечер

Днес можело да се наблюдава как минават Персеидите. И да се загадывают желания. Замислих се. Ми, мога и без падащи дзвезди да се справя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, emmi написа:

Ми, мога и без падащи дзвезди да се справя

Назначи на покрева един с флайерверки да ти прай Персеиди

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, darkterminal написа:

Геяй я ти само как помни... Като дърта ламя помни!

само за щуротиите ми се отключва тъс дарба:shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, DarkEdge написа:

Назначи на покрева един с флайерверки да ти прай Персеиди

Ми, нямам неопходимозт

В момента проучвам до колко хоризонтално мога да се опъна и да пия от чашата си с вино без да се олея

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

В момента проучвам до колко хоризонтално мога да се опъна и да пия от чашата си с вино без да се олея

Това се учи при патрициите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

Ми, нямам неопходимозт

толкова да сте прагматична, Емиляновна... поне малко поетичност в нощта н а Персеидите няма ли у вас?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми, нямам неопходимозт

Аз съм в същата поза , но с бира :beer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, DarkEdge написа:

Това се учи при патрициите.

Тъй, тъй, ма те умрели

преди 4 минути, Уиш... написа:

толкова да сте прагматична, Емиляновна... поне малко поетичност в нощта н а Персеидите няма ли у вас?

Ми, да не ги ангажирам, кво

преди 3 минути, Trichocephalus написа:

Аз съм в същата поза , но с бира :beer:

И ти ли си в момент на ресърч? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване